Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σύμφωνα με το T-Mobile θα την πάρετε εσεις την ενημέρωση.nougat

 

https://support.t-mobile.com/community/phones-tablets-devices/software-updates#tmoSUPDocTitle

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

μόνο για τα Αμερικάνικα μοντέλα νομίζω

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και γω αυτό φαντάστηκα αλλά θα βγάλει nougat μόνο για εκεί;

Εφόσον θα βγάλει σημαίνει ότι μπορεί να την δώσει παντού!?

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

μπορεί η T- Mobile να το κάνει ανεξάρτητα από την lg Κορέας.... μακάρι η lg να βγάλει για όλα τα μοντέλα

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και γω αυτό φαντάστηκα αλλά θα βγάλει nougat μόνο για εκεί;

Εφόσον θα βγάλει σημαίνει ότι μπορεί να την δώσει παντού!?

Γιατι ρε παιδια να βγει μονο για Αμερικη; Ειναι μαγκες αυτοι και εμεις οι ηλιθιοι; Και μιλαω γενικα για Ευρωπη.Εαν γινει αυτο και την δωσουν μονο σε Αμερικη εγω το πουλαω και παω σε αλλη εταιρεια.Ετσι για το ****το...δεν μπορεις κυρια LG να σου δινουμε τα ευρω και εσυ να μας γραφεις...αντε να μην πω που...:mad:

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα,πόση ώρα χρειάζεται για να ολοκληρωθεί η αναβάθμιση μέσω lg bridge?

Να κάνω αντίγραφο ασφαλείας πρώτα;

Eγω φιλε δεν εκανα αντιγραφο ασφαλειας. Ολα πηγαν μια χαρα και η διαδικασια κραταει περιπου 1 ωρα.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Εμένα κατέβηκε από το LG Bridge σε 3:35 όλο (200Mbps Download) και μετά η εγκατάσταση πόσο κανένα 10-15 λεπτά;
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Εμένα κατέβηκε από το LG Bridge σε 3:35 όλο (200Mbps Download) και μετά η εγκατάσταση πόσο κανένα 10-15 λεπτά;

έλα Παναγία μου λιγότερα και από OTA?

edit:αααα τώρα κατάλαβα

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

έλα Παναγία μου λιγότερα και από OTA?

edit:αααα τώρα κατάλαβα

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

 

Οι χρόνοι κατεβάσματος με 200Mbps είναι απίστευτοι. Αμερική έχουν καταφέρει 900Mbps.

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε παιδια να βγει μονο για Αμερικη; Ειναι μαγκες αυτοι και εμεις οι ηλιθιοι; Και μιλαω γενικα για Ευρωπη.Εαν γινει αυτο και την δωσουν μονο σε Αμερικη εγω το πουλαω και παω σε αλλη εταιρεια.Ετσι για το ****το...δεν μπορεις κυρια LG να σου δινουμε τα ευρω και εσυ να μας γραφεις...αντε να μην πω που...:mad:

 

Χαλαρωσε ρε φιλαρακι πως κανεις ετσι αν δεν παρεις αναβαθμιση τι θα παθεις δε θα τηλεφωνας δε θα σερφαρεις δεν δεν δεν,παρε μοτορολα τοτε η νεξους και μην ξαναπαρεις αλλη μαρκα μονο αυτες παιρνουν συνεχως.:O:O:O

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Χαλαρωσε ρε φιλαρακι πως κανεις ετσι αν δεν παρεις αναβαθμιση τι θα παθεις δε θα τηλεφωνας δε θα σερφαρεις δεν δεν δεν,παρε μοτορολα τοτε η νεξους και μην ξαναπαρεις αλλη μαρκα μονο αυτες παιρνουν συνεχως.:O:O:O

μια απογοήτευση είναι γιατι είμασταν σχεδόν σίγουροι ότι θα την περναμε ...θα δούμε

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς για αυτο τον λόγο επειδή εχουμε απογοητευτεί και απο τα δυο τηλ με τα bootloop και την οθόνη και την τοση ταλαιπωρία, έπρεπε να μας γλυκάνει λιγο να μας δωσει την ενημερώσει..απλα ετσι οπως φέρεται η lg χανει κόσμο.

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με λίγα λόγια τι λέει ρε φίλε γιατί δεν σκαμπαζω γρι από αγγλικά

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου

AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Μς λιγα λογια λεει οτι η LG σχεδιαζει μα δωσει την 7.0 στο δευτερο μισο του χρονου!!!! Ζησε Μαη μου να φας τριφύλλι!!!! Οχι οτι καιγομαι για την 7 μιας και το τηλεφωνο δουλευει αψογα με την εκδοση που εχει τωρα....(δεν περιμενω φοβερη βελτιωση στην διαρκεια της μπαταριας!!!!!) αλλα δεν το βλεπω να το κραταω μεχρι τοτε....(Δεν μενει τηλεφωνο στα χερια μου πανω απο 3 μηνες !!!!)
Link to comment
Share on other sites

Μς λιγα λογια λεει οτι η LG σχεδιαζει μα δωσει την 7.0 στο δευτερο μισο του χρονου!!!! Ζησε Μαη μου να φας τριφύλλι!!!! Οχι οτι καιγομαι για την 7 μιας και το τηλεφωνο δουλευει αψογα με την εκδοση που εχει τωρα....(δεν περιμενω φοβερη βελτιωση στην διαρκεια της μπαταριας!!!!!) αλλα δεν το βλεπω να το κραταω μεχρι τοτε....(Δεν μενει τηλεφωνο στα χερια μου πανω απο 3 μηνες !!!!)

Ας την δωσει τουλαχιστον την ρημαδα και σε μας.Δε νοειτε να εχουμε ναυαρχιδα της lg και ισως απο τις καλυτερες συσκευες που εχει βγαλει χωρις προβληματα και σχεδον να τα εχει ολα (τουμπανο!!! ) και να μην παρουμε την 7αρα...Ειπα και ποιο πανω οτι ειναι θεμα ψυχολoγιας και γοητρου.Να την παιρνουνε κατι κινεζικα των 150 ευρω και εμεις τιποτα ακομα... Ειναι σε μενα και η μεταπωλητικη αξια που παιζει ρολο.Αλλο να δωσεις την 6αρα πανω και αλλο την 7αρα την τωρινη εκδοση android.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Ας την δωσει τουλαχιστον την ρημαδα και σε μας.Δε νοειτε να εχουμε ναυαρχιδα της lg και ισως απο τις καλυτερες συσκευες που εχει βγαλει χωρις προβληματα και σχεδον να τα εχει ολα (τουμπανο!!! ) και να μην παρουμε την 7αρα...Ειπα και ποιο πανω οτι ειναι θεμα ψυχολoγιας και γοητρου.Να την παιρνουνε κατι κινεζικα των 150 ευρω και εμεις τιποτα ακομα... Ειναι σε μενα και η μεταπωλητικη αξια που παιζει ρολο.Αλλο να δωσεις την 6αρα πανω και αλλο την 7αρα την τωρινη εκδοση android.

Σωστός

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου

AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

όντως βράσε ρύζι .... μέχρι να τη δώσει θα χει βγάλει η Google. την επόμενη έκδοση Android

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ας την δωσει τουλαχιστον την ρημαδα και σε μας.Δε νοειτε να εχουμε ναυαρχιδα της lg και ισως απο τις καλυτερες συσκευες που εχει βγαλει χωρις προβληματα και σχεδον να τα εχει ολα (τουμπανο!!! ) και να μην παρουμε την 7αρα...Ειπα και ποιο πανω οτι ειναι θεμα ψυχολoγιας και γοητρου.Να την παιρνουνε κατι κινεζικα των 150 ευρω και εμεις τιποτα ακομα... Ειναι σε μενα και η μεταπωλητικη αξια που παιζει ρολο.Αλλο να δωσεις την 6αρα πανω και αλλο την 7αρα την τωρινη εκδοση android.

 

Ποια κινεζικα εχουν παρει την 7αρα???? Το v10 οσο και αν μας πληγωνει....ναυαρχιδα δεν ειναι πλεον!!!! Επισης εχει παρει ειδη δυο αναβαθμίσεις που ειναι αρκετες για μια εταιρεια...Μην ξεχνας οτι πολλες επωνυμες εταιρειες ακομα δεν εχουν ξεκινησει να την δινουν....Η lg ρην εδωσε στο g5 και η samsung τωρα ξεκινησε στο s7....Η sonny στο z5 premium την σταματησε την πρωτη εβδομάδα λογω πολλων μπακς που αναφερθηκαν...Οποτε μην τρελαίνεσαι!!!! Και η μεταπωλητικη αξια δεν αλλαζει με την εκδοση που φοραει....αλλα με την κατασταση του τηλεφωνου....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα, σήμερα μου ήρθε αυτή η ενημέρωση στο V10 μου: v20e-feb-13-2010 (267,2 ΜΒ)

Γνωρίζει κανείς τι είναι? Να την βάλω ή να την αφήσω ota?

Link to comment
Share on other sites

διάβασε κανένα δύο σελίδες πίσω

 

πάντως ρε παιδιά αν τελικά πάρουμε καμία nougat με προβλήματα καλύτερα μη τη δώσει καθόλου

το τηλ πάει σφαίρα όπως είναι τώρα....

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευη ρολαρει απροβλημάτιστα. Το αν θα παρει η οχι τη 7αρα δεν με απασχολει. Την εχω ηδη στο p9 και περαν του ψυχολογικού δεν μπορω να πω οτι εχει ορατες διαφορες στη καθημερινη χρηση.

Το v10 σαφως δεν ειναι ναυαρχίδα πλεον και σαφως παραμενει φοβερο κινητο μετα απο 2 περιπου χρονια απο την παρουσιαση του ΑΛΛΑ με 2 θεματα.

 

1. Μπαταρια ( λύνεται με 2η μπαταρια )

2. Screen retention δεν λυνεται με αντικατασταση οθονης αλλα με apk.

 

Απο τα 2 αυτα θεματα κατα την ταπεινή μου αποψη το 2ο ειναι το σοβαρο. Εαν είχε super amoled οθονη θα ηταν κορυφαιο.

 

Εαν με κλειστή οθονη ακουμπάμε τον αισθητήρα (οχι να τον πιεσουμε) και κανουμε 2πλο χτυπημα στην οθονη μπαινει μεσα κατευθειαν χωρις πατημα αισθητηρα και σε 2η φαση αναγνωση δαχτυλικου. Ετσι αποφευγουμε φθορα του κουμπιου του αισθητηρα απο συνεχή πατηματα. Παντα με μαμα launcher.

Edited by miltos74
Link to comment
Share on other sites

Όταν είχα το G3 με 4.4 kit-kat και βγήκε το 5άρι Lollipop, είχε ανακοινωθεί από την LG πολύ γρήγορα ότι θα το πάρουμε, και έτσι έγινε.

Αργότερα με το G4 με 5.1.1, είχε ανακοινωθεί πάλι από την LG, άργησε αλλά τελικά πήρε 6 Marshmallow.

Τώρα η LG τηρεί σιγή ιχθύος, για την αναβάθμιση του V10. Μπορεί το Nougat να μην τρέχει πολύ καιρό έξω, αλλά δεν μας βλέπω να παίρνουμε. Δυστυχώς το V10 πέρασε σε δεύτερη μοίρα. Άσχετα ότι οι περισσότεροι το πήραμε μέσα στο 2016, είναι συσκευή του 2015, και έχουμε 2017.

Τέλος η LG δεν θα φέρει το V20 Ευρώπη, άρα δεν την ενδιαφέρει να διατηρήσει εμάς με τα V10 ικανοποιημένους, ώστε στο μέλλον να αγοράσουμε το V20, είτε να το προτείνουμε κι σε άλλους.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...