Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κάποτε Samsung και Lg ήταν οι 2 μεγαλύτερες σε πωλήσεις εταιρείες κινητών στο Android. Η μία Lg έχει καταφέρει να πέσει αρκετές θέσεις. Το πρόβλημα του G4 ( και εύχομαι όχι η μεταφορά του στο V10) θα είναι μεγάλο πλήγμα για την εταιρεία. Φαίνεται όμως και η έτερη Κορεάτισσα τά έκανε μαντάρα με το Note 7. Θα είναι κολλητικό μάλλον.:lol::lol:

 

http://forums.hardwarezone.com.sg/samsung-user-group-136/brand-new-note-7-turn-brick-5442947.html

 

Ας ελπίσουμε να είναι μόνο τοπικό το πρόβλημα. Γιατί είναι κρίμα συσκευάρες ( LG G4, Note 7 ) να χάνονται άδοξα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και για εμένα γιατί από μακρυά δεν φαίνετε αν έχεις κάτι από την δεύτερη οθόνη. Ενώ το led κάνει μπαμ. Και χώρος υπήρχε να το βάλουν. Το μόνο μειονέκτημα που βρίσκω.

 

Μειονεκτημα θα ηταν αν το αγοραζες χωρις να το ξερεις και εφοσον το ξερεις εσυ και ο καθενας μας δεν ειναι μειονεκτημα αλλα ελειψη μπορουμε να το"πουμε.:)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Δεν ήρθε η αναβάθμιση ΟΤΑ, οπότε επέλεξα να την κάνω μέσω bridge...για να δούμε...

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 Pro,Mate 50 Pro)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT(LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA(DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG(I800,note10+)SHARP(S2)SIEMENS(SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)VIVO(X90 Pro)XIAOMI(Redmi Note 5,Redmi Note 6 Pro,Redmi Note 8 Pro,Redmi Note 9 Pro,Redmi Note 10 Pro,Redmi Note 12 Pro,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro,12x,)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που είχατε γράψει για τον ενισχυτή σήματος είναι μόνο μετά την 6αρα έκδοση? Που μπορώ να το βρω και να το ενεργοποιησω?

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Λειτουργει αυτοματα δεν ενεργοποιειται και το εχει απο την 5 1 1 δεν εχει σχεση η 6

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν είδα κάτι που να με ανησυχεί κια δεν έκανα fty reset. Πετάει όπως κια πρώτα.

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οτι ερχεται με OTA δεν χρειαζεται σκληρο μηδενισμο η οτι αλλο.Αυτα ειναι αμπελοφιλοσοφιες

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Δεν ήρθε η αναβάθμιση ΟΤΑ, οπότε επέλεξα να την κάνω μέσω bridge...για να δούμε...

 

Όλα πήγαν καλά:)

Ας ελπίσουμε οτι θα συνεχίσει έτσι...

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 Pro,Mate 50 Pro)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT(LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA(DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG(I800,note10+)SHARP(S2)SIEMENS(SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)VIVO(X90 Pro)XIAOMI(Redmi Note 5,Redmi Note 6 Pro,Redmi Note 8 Pro,Redmi Note 9 Pro,Redmi Note 10 Pro,Redmi Note 12 Pro,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro,12x,)

Link to comment
Share on other sites

κάποτε Samsung και Lg ήταν οι 2 μεγαλύτερες σε πωλήσεις εταιρείες κινητών στο Android. Η μία Lg έχει καταφέρει να πέσει αρκετές θέσεις. Το πρόβλημα του G4 ( και εύχομαι όχι η μεταφορά του στο V10) θα είναι μεγάλο πλήγμα για την εταιρεία. Φαίνεται όμως και η έτερη Κορεάτισσα τά έκανε μαντάρα με το Note 7. Θα είναι κολλητικό μάλλον.:lol::lol:

 

http://forums.hardwarezone.com.sg/samsung-user-group-136/brand-new-note-7-turn-brick-5442947.html

 

Ας ελπίσουμε να είναι μόνο τοπικό το πρόβλημα. Γιατί είναι κρίμα συσκευάρες ( LG G4, Note 7 ) να χάνονται άδοξα.

:D 1168$....το πιο ακριβό τούβλο στο κοσμο!!!

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το τηλ πάει σφαίρα!

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Γενικά σφαίρα πάει.. Και πριν πετούσε.

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αντε μπράβο παιδιά.

Εγώ λέω όσοι είμαστε Θεσσαλονίκη η αντίστοιχα Αθήνα να κάνουμε μια συνάντηση όλοι οι v10κακιδες να τα πούμε από κοντά με τα θηρία μας :D

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση..... v10 εμενα και φιλου μου , αγορασμενα ιδια μερα απο ιδιο καταστημα, χτες του φιλου μου εκανε αναβαθμιση απο V20a σε V20b , καπου 311 ΜΒ και εμενα μου λεει οτι εχω την τελευταια αναβαθμιση και ειμαι με την V20a .

Γιατι γινετε αυτο ???

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση..... v10 εμενα και φιλου μου , αγορασμενα ιδια μερα απο ιδιο καταστημα, χτες του φιλου μου εκανε αναβαθμιση απο V20a σε V20b , καπου 311 ΜΒ και εμενα μου λεει οτι εχω την τελευταια αναβαθμιση και ειμαι με την V20a .

Γιατι γινετε αυτο ???

Γιατί μάλλον είτε είναι διαφορετικού παροχου πχ cosmote Vodafone είτε διαφορετικής προέλευσης, μαλλον και το πιο πιθανόν, Germany, Poland κλπ κλπ

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αντε μπράβο παιδιά.

Εγώ λέω όσοι είμαστε Θεσσαλονίκη η αντίστοιχα Αθήνα να κάνουμε μια συνάντηση όλοι οι v10κακιδες να τα πούμε από κοντά με τα θηρία μας :D

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Μεσα, μια συμμετοχη απο Θεσ/νικη.

 

Στάλθηκε απο το LG-V10 H960 μου

Link to comment
Share on other sites

Μεσα και εγώ :)

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κανενα changelog της v20b εχουμε;

 

Επεσα για υπνο και το βρηκα ετοιμο το πρωι και δεν ειδα που ποιος τι...

 

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Mate 10 Pro
Link to comment
Share on other sites

Παιδες μια ερωτηση και οποιος ξερει και μπορει ας βοηθησει!:)

Μετα την αλλαγη της πλακετας που εγινε,οταν ενεργοποιω τα δεδομενα πολλες φορες δεν ενργοποιουνται αμεσα,αλλα θα πρεπει να προσπαθησω 3 και 4 φορες!

Ξερει καποιος να με ενημερωσει που μπορει να ωφειλεται αυτο?:wacko:

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Παιδια κανενα changelog της v20b εχουμε;

 

Επεσα για υπνο και το βρηκα ετοιμο το πρωι και δεν ειδα που ποιος τι...

 

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δες λίγο πιο πριν έχω ανεβάσει screenshot post #5540

 

 

 

[/color]

Παιδες μια ερωτηση και οποιος ξερει και μπορει ας βοηθησει!:)

Μετα την αλλαγη της πλακετας που εγινε,οταν ενεργοποιω τα δεδομενα πολλες φορες δεν ενργοποιουνται αμεσα,αλλα θα πρεπει να προσπαθησω 3 και 4 φορες!

Ξερει καποιος να με ενημερωσει που μπορει να ωφειλεται αυτο?:wacko:

Και εμένα μου το κάνει συχνά με cosmote. Μου το έκανε και στο g4 και στο Nexus 6 μετα την αναβάθμιση σε marshmallow

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μια ερωτηση και οποιος ξερει και μπορει ας βοηθησει!:)

Μετα την αλλαγη της πλακετας που εγινε,οταν ενεργοποιω τα δεδομενα πολλες φορες δεν ενργοποιουνται αμεσα,αλλα θα πρεπει να προσπαθησω 3 και 4 φορες!

Ξερει καποιος να με ενημερωσει που μπορει να ωφειλεται αυτο?:wacko:

 

Τι εννοεις αμμεσα;τσακ μπαμ;δε περιμένεις 1 2 λεπτά καθόλου;

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

1-2 δευτερολέπτα υποθέτω εννοείς.

 

Πριν την αλλαγη πλακετας,αμεσα ανοιγε(μετα απο 1-2 δευτερολεπτα),ενω τωρα δεν ανοιγει αμεσα,ουτε σε 1 λεπτο,και βλεποντας οτι δεν ανοιγει το ανοιγοκλεινω 2-3 φορες!:wacko:

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι εννοεις αμμεσα;τσακ μπαμ;δε περιμένεις 1 2 λεπτά καθόλου;

 

Πρωτα ανοιγε αμεσα,μετα την αλλαγη πλακετας,ουτε στο λεπτο μου ανοιγει,παρα μονο με τα απο 3-4 προσπαθειες μεσω ανοιγοκλειματος!

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Πριν την αλλαγη πλακετας,αμεσα ανοιγε(μετα απο 1-2 δευτερολεπτα),ενω τωρα δεν ανοιγει αμεσα,ουτε σε 1 λεπτο,και βλεποντας οτι δεν ανοιγει το ανοιγοκλεινω 2-3 φορες!:wacko:

 

Δεν ξέρω γιατί στο κάνει.

Η σωστή συμπεριφορά είναι αυτή, προ αλλαγής πλακέτας.

Δοκίμασε να το γυρίσεις σε fly mode για λίγο, αν στο ξανακάνει.

Link to comment
Share on other sites

Τις ρυθμίσεις ίντερνετ τις έχεις λάβεις εκ νέου; χαζό αυτό που λέω αλλά μια υπόθεση κάνω.

Πάντως συσκευή προερχόμενη από σέρβις και να έχει πάλι θέματα γενικά μιλάω είναι άκρως εκνευριστικό.

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ευχαριστω για την αμεση βοηθεια,θα δοκιμασω κανοντας τις δοκιμες που μου γραφετε παραπανω,και θα επανελθω!;)
SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Ανώμαλη προσγειωση.

Για δευτερη φορα σε μια εβδομάδα. ..... bootloop.

Στα καλα του καθουμενου παω να ανοιξω wifi και....χαιρετίσματα.

Το αφηνω για την ωρα χωρις μπαταρια κανα 2ωρο μπας και συνελθει και βλεπουμε....

 

Φυσικα απειραχτο κινητο, χωρις περιεργες εφαρμογές.

Χρηση ενος κοινου θνητου.

Αντε βγαλτε ακρη.

Μαλλον δεν γλυτώνω το φορματ και αν ανοιξει απο δευτερα το σερβις.

Οχι τιποτα αλλο... αυριο έχω να παω σε βάφτιση και πουλουσα μουρη προκαταβολικα για τις φωτο που θα τραβήξω....

Ξ Ε Ν Ε Ρ Ω Μ Α Α Α Α!!!!!!!

 

 

Εχω το ιδιο θέμα,και απλα αφήνω ανοιχτο το wifi συνεχεια,αν εχεις καποια ενημερωση στειλε μου ενα μηνυμα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ευχαριστω για την αμεση βοηθεια,θα δοκιμασω κανοντας τις δοκιμες που μου γραφετε παραπανω,και θα επανελθω!;)

 

 

Παιδια το προβλημα λυθηκε με μια επανεκκινηση(οσο απλο κι αν φαινεται)σας ευχαριστω για την βοηθεια!:)

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...