Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

;) Από Dr. Electronics το παρήγγειλα και στη συνέχεια είδα αναφορά από εδώ πως ήρθε το κινητό χωρίς ταινία ασφαλείας. Αμέσως έστειλα μειλ και πήρα τηλέφωνο ώστε το κινητό να έρθει σφραγισμένο. Μου είπαν οκ όλα τα κινητά έρχονται σφραγισμένα. Περιμένω από Δευτέρα να δω... Όσοι το πήραν από το συγκεκριμένο κατάστημα ήρθε χωρίς ταινία;
Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ROM ....

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160520/f10425c9e623e45c8cea1d55854e73e7.jpg

Χορεύει λέμε

Μια επαναφορά ποτέ δεν έβλαψε το αντίθετο...

Sent from my LG-H960

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Απο το ίδιο μαγαζί ψωνισαμε συνονοματε...χαχα

 

Sent from my LG-H960

 

Κι εμένα Ρουμανίας είναι όποτε άκυρο, δεν φταίει αυτό!

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλέστε *#546368#*960# και μπείτε στο κρυφό μενού

Απλά ήθελα να δω σε ποια μπάντα κλειδώνει η wind με 4g Στη περιοχή μου τίποτα άλλο!!!!

Προσοχή λοιπόν...

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

 

Το πατάω να μπω και μου βγάζει connection problem or problem to MMI... Ξέρει κανείς τι παίζει; δεν είμαι ρουτ

Link to comment
Share on other sites

;) Από Dr. Electronics το παρήγγειλα και στη συνέχεια είδα αναφορά από εδώ πως ήρθε το κινητό χωρίς ταινία ασφαλείας. Αμέσως έστειλα μειλ και πήρα τηλέφωνο ώστε το κινητό να έρθει σφραγισμένο. Μου είπαν οκ όλα τα κινητά έρχονται σφραγισμένα. Περιμένω από Δευτέρα να δω... Όσοι το πήραν από το συγκεκριμένο κατάστημα ήρθε χωρίς ταινία;

Αααα....όχι από άλλο το πήρα

 

Sent from my LG-H960

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κι εμένα Ρουμανίας είναι όποτε άκυρο, δεν φταίει αυτό!

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Το πατάω να μπω και μου βγάζει connection problem or problem to MMI... Ξέρει κανείς τι παίζει; δεν είμαι ρουτ

Καντο copy και επικολησε το στον dialer δεν πατας κάτι

 

Sent from my LG-H960

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Καλυτερα να κανεις πριν μια επαναφορα και μια μετα την αναβαθμιση!! :)

Μόνο όταν είναι απαραίτητο και μόνο όταν παρουσιαστούν προβλήματα, ή κρεμάνε προγράμματα ή σταματάνε υπηρεσίες. Αν όλα λειτουργούν σωστά, δε χρειάζεται. Εγώ με 150+ εφαρμογές και δε χρειάστηκε να κάνω.

Μάθετε να δίνετε συμβουλές.

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

Το remote call servise λες?αν ναι εγω το πέταξα....

 

Sent from my LG-H960

 

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Συμφωνώ για το doze απο πρωτο χέρι

Κάτοχος nexus γαρ

 

 

Sent from my LG-H960

 

 

Όχι, λέω για την υπηρεσία τοποθεσίας που χρησιμοποιούν εφαρμογές της google.

ΝΙΚΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Αααα....όχι από άλλο το πήρα

 

Sent from my LG-H960

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καντο copy και επικολησε το στον dialer δεν πατας κάτι

 

Sent from my LG-H960

 

Το πατούσα στον ex dialer... Μόλις το πάτησα στον μαμά έκανα δουλειά. Απενεργοποίησα το MLT και θα επανέλθω με feedback για την μπαταρία!

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω ολοι ψαχνετε τροπους να σας βγαζει περισσοτερες ωρες η μπαταρια. Αφου ειναι αφαιρουμενη και εχει αυτην την δυνατοτητα γιατι δεν την εκμεταλευεσται και να παρετε μια δευτερη γνησια με 30 ευρω (καπου εκει γυρω εχουν) και να κανετε την δουλεια σας ανετα ; Θα σας ωφελησει απο πολλες αποψεις ουσιαστικα μια επενδυση κανετε για τον εαυτο σας οπως με την αγορα θηκης π.χ :) Edited by Jack35
Link to comment
Share on other sites

Βλεπω ολοι ψαχνετε τροπους να σας βγαζει περισσοτερες ωρες η μπαταρια. Αφου ειναι αφαιρουμενη και εχει αυτην την δυνατοτητα γιατι δεν την εκμεταλευεσται και να παρετε μια δευτερη γνησια με 30 ευρω (καπου εκει γυρω εχουν) και να κανετε την δουλεια σας ανετα ; Θα σας ωφελησει απο πολλες αποψεις ουσιαστικα μια επενδυση κανετε για τον εαυτο σας οπως με την αγορα θηκης π.χ :)

 

Να σου πώ δεν έχεις και άδικο... έχεις βρει πουθενά ελλάδα την γνήσια?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω ολοι ψαχνετε τροπους να σας βγαζει περισσοτερες ωρες η μπαταρια. Αφου ειναι αφαιρουμενη και εχει αυτην την δυνατοτητα γιατι δεν την εκμεταλευεσται και να παρετε μια δευτερη γνησια με 30 ευρω (καπου εκει γυρω εχουν) και να κανετε την δουλεια σας ανετα ; Θα σας ωφελησει απο πολλες αποψεις ουσιαστικα μια επενδυση κανετε για τον εαυτο σας οπως με την αγορα θηκης π.χ :)

Γιατί και με τη δεύτερη μπαταρία αδειάζει πιο γρήγορα απ ότι γεμίζει η πρώτη...

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

Να σου πώ δεν έχεις και άδικο... έχεις βρει πουθενά ελλάδα την γνήσια?

 

Ελλαδα οχι απο εξωτερικο ebay αν ψαχτεις εχει (πχ lg v10 oem battery) και με εξωτερικο φορτιστη, απο αμαζον δεν ξερω σιγουρα νομιζω δεν στελνουν ελλαδα θελει να το ψαξεις.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γιατί και με τη δεύτερη μπαταρία αδειάζει πιο γρήγορα απ ότι γεμίζει η πρώτη...

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

 

Δεν σε καταλαβα σε αυτο πως γινεται να αδειαζει πιο γρηγορα απο οτι η πρωτη με τον ιδιο ρυθμο θα αδειαζει αναλογως την χρηση. Αν η πρωτη σε βγαζει 5 ωρες πχ και εχεις την 2η μαζι σου φορτισμενη μεσα σε 1 λεπτο θα εισαι + 5ωρες και 100 % μπαταρια.

Link to comment
Share on other sites

Να σου πώ δεν έχεις και άδικο... έχεις βρει πουθενά ελλάδα την γνήσια?[/QUOT

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γιατί και με τη δεύτερη μπαταρία αδειάζει πιο γρήγορα απ ότι γεμίζει η πρώτη...

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

 

Α καλα δηλαδη αδειαζει σε 1 ωρα και 15 λεπτα;Μηπως εκανες λαθος διατύπωση;

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Βλεπω ολοι ψαχνετε τροπους να σας βγαζει περισσοτερες ωρες η μπαταρια. Αφου ειναι αφαιρουμενη και εχει αυτην την δυνατοτητα γιατι δεν την εκμεταλευεσται και να παρετε μια δευτερη γνησια με 30 ευρω (καπου εκει γυρω εχουν) και να κανετε την δουλεια σας ανετα ; Θα σας ωφελησει απο πολλες αποψεις ουσιαστικα μια επενδυση κανετε για τον εαυτο σας οπως με την αγορα θηκης π.χ :)

Οχιιιι....Να το κλείνουμε και το ρημάδι λίγο

 

 

Sent from my LG-H960

Link to comment
Share on other sites

Οχιιιι....Να το κλείνουμε και το ρημάδι λίγο

 

Sent from my LG-H960

 

Α! μπράβο !! Πες τα ντε... :rolleyes:

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Καποιος παλιοτερα ειχε πει πως μπορει να κανει ομαδικη παραγγελια απο Αμερικα για το bundle που πουλανε με 20$. Γιατι δεν προσπαθειτε απο εκει; Edited by gregpap2016
Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Οχιιιι....Να το κλείνουμε και το ρημάδι λίγο

 

 

Sent from my LG-H960

 

Αυτο ξαναπεστο ντργκι ντριγκι το μπουζουκι ποσο να αντεξει.:)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερεις κανεις γιατι δεν μου έρχονται ειδοποιήσεις στα mail.χρησιμοποιώ το gmail

Έχεις ανοιχτό τον συγχρονισμό

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160520/9186dead2ede11506aaa87f278d7cc5d.jpg

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Nai τα email έρχονται κανονικα απλά δεν εχω ειδοποιήσεις

Βαλτες ντε

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

http://s32.postimg.org/42fvmw8p1/image.png

how to screen capture

 

 

 

 

http://s32.postimg.org/g58srcuf9/image.png

free upload

 

ΛΟΙΠΟΝ παιδια αυτο με την μπαταρια πρεπει να σταματησει το κινητο εβγαλε την μερα μου οπως και καθε μερα και μεχρι να κοιμηθω μου κανει παρεα μετα φορτισμα και με το πρωινο ξυπνημα με συντροφευει την επομενη και ουτωκαθεξης. ΟΘΟΝΗ βλεπετε μεχρι στιγμης και συνεχιζω μεχρι να κοιμηθω μια ωριτσα ακομα τι αλλο δηλαδη.Και αυτες τις ωρες ειχα τις κλησεις μου,μυνηματα,fb, viber, email, gmail, 4g, καιρος,ολα συγχρονιζε και ανοιχτα οπως και το wifi το οποιο μονο σπιτι λειτουργει αλλα ολες τις ωρες ημουν εξω με δεδομενα.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Πριν απο λιγο ηρθε αυτο 1,35 μεγαμπα ιτ τι να ειναι αραγε?

 

 

 

http://s32.postimg.org/3l2vm9y85/Capture_2016_05_20_21_21_59.jpg

images upload

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Nai τα email έρχονται κανονικα απλά δεν εχω ειδοποιήσεις

 

Θα πας στις γενικές ρυθμίσεις (πατάς το γρανάζι δηλ.),- γενικές - λογαριασμοί & συγχρονισμός- και από εκεί θα ενεργοποιήσεις όλες τις παραμέτρους του λογαριασμού σου (ήχο -συχνότητα ειδοποιήσεων κλπ.)

Link to comment
Share on other sites

;) Από Dr. Electronics το παρήγγειλα και στη συνέχεια είδα αναφορά από εδώ πως ήρθε το κινητό χωρίς ταινία ασφαλείας. Αμέσως έστειλα μειλ και πήρα τηλέφωνο ώστε το κινητό να έρθει σφραγισμένο. Μου είπαν οκ όλα τα κινητά έρχονται σφραγισμένα. Περιμένω από Δευτέρα να δω... Όσοι το πήραν από το συγκεκριμένο κατάστημα ήρθε χωρίς ταινία;

 

Έχω καμία δεκαριά μέρες που το πήρα από το συγκεκριμένο κατάστημα. Πήγα ο ίδιος εκεί και το πρώτο που μου βγάλανε ήταν χωρίς καμία ταινία ασφαλείας. Το κινητό έγραφε ROM οπότε όπως διαβάζω εδώ ήταν από Ρουμανία. Τους το είπα επί τόπου και αφού μου ζητήσανε συγνώμη μου βγάλανε άλλη συσκευή με ταινίες ασφαλείας μεν αλλά όχι αυτές που βλέπω εδώ σε φωτό τις άσπρες που να γράφουν και lg πάνω. Οι δικές μου είναι ασημί με ιριδίζοντα γράμματα. Δεν είχα ψαχτεί καθόλου τότε και μου φάνηκε φυσιολογικό. Επίσης είχε την μπαταρία ήδη φορεμένη στη συσκευή. Το θέμα είναι ότι το τηλέφωνο είναι μια χαρά. Επίσης μπορε να μου πει κάποιος που γνωρίζει ποιας χώρας είναι; SWS γράφει πάνω. Έχω και δύο φωτογραφίες το κουτί με τις ταινίες ασφαλείας αλλά δεν ξέρω πως μπορώ να τις ανεβάσω από το κινητό.

Edited by muftrap_1980
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...