Jump to content

Doogee X5 pro


bbbb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εκτος απο τη χωρητικοτητα (32gb), ξερουμε αν υποστηριζει μεχρι καποιο συγκεκριμενο τυπο sd καρτας? πχ UHS-1, UHS-2, UHS-3, class 10 κτλπ

 

εγώ έχω αυτή και δουλεύει μια χαρά

http://www.e-shop.gr/kingston-sdc10g2-32gb-micro-sdhc-32gb-uhs-i-class-10-sd-adapter-p-PER.554322

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Οχι δεν ξερουμε ή οχι δεν υποστηριζει? φανταζομαι το πρωτο.:D

 

Το πρωτο!! Δεν ξερω ομως αν οντως υποστηριζει γιατι δεν ειμαι κατοχος αυτου του κινητου... :)

Link to comment
Share on other sites

Εκτος απο τη χωρητικοτητα (32gb), ξερουμε αν υποστηριζει μεχρι καποιο συγκεκριμενο τυπο sd καρτας? πχ UHS-1, UHS-2, UHS-3, class 10 κτλπ

Λοιπον class 10 σιγουρα,UHS-1 σιγουρα,εαν θυμαμαι καλα εχω βαλει και 64αρα.

Με μια 32αρα UHS-1 εισαι καλα θεωρω.:)

@...........

Εαν δεν ξερουμε απλα δεν απανταμε και δεν μπερδεουμε τον κοσμο.............απλα για να γραψουμε κατι.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Το πρωτο!! Δεν ξερω ομως αν οντως υποστηριζει γιατι δεν ειμαι κατοχος αυτου του κινητου... :)

 

Φιλε μου χωρις παρεξηγηση. Τι κινητο εχεις?

Και σε ρωταω, γιατι βλεπω τωρα τελευταια να επεμβαινεις σε αρκετα νηματα συσκευων και να ρωτας ασχετα και χιλιοειπωμενα πραγματα ενω συγχρονως δινεις απαντησεις σε ερωτησεις κατοχων συσκευων (που αντιμετωπιζουν καποιο προβλημα και <καιγονται>), ασχετες, ασαφεις και μονολεκτικες μπερδευοντας τους ακομη περισσότερα.

Για τον ιδιο λογο σου εχει γινει στο παρελθον και σχετικη παρατηρηση απο μελος της διαχείρισης.

Δεν ειμαι διαχειριστης του φορουμ ουτε κηδεμονας σου αλλα κανω παρακληση να προστατεψουμε το χωρο αυτο που μας φιλοξενει και να σεβαστουμε τους φιλους-μελη του.

 

Παντα με φιλικη διαθεση!

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολα τα τσακαλια του τοπικ.Κατοχος ενος αντιστοιχου αμορτι X5 pro της Huawei εδω και 4 χρονια αναβαθμισμενο σε CM12.1 τσομπανοσκυλο απο αντοχη αλλα η μπαταρια μετα απο τοσα φλασαρισματα σιγα-σιγα μας αφηνει

Επειδη διαβασα πολλα καλα σχολια για το κινητο με πολυ καλο vfm να ρωτησω κανα 2 πραγματακια κι αν γινεται να με βοηθησετε

1)Επειδη δεν ειμαι κατοχος καμιας καρτας(ειτε paypal ειτε πιστωτικης)μπορω να το παραγγειλω μεσω καταθεσης λογαριασμου,η δεν γινεται;

2)Αν γινεται ποιο καταστημα το κανει,κι αν ειναι αξιοπιστο

3) Οσοι ειστε κατοχοι με βαση την εμπειρια σας αυτο που μ ενδιαφερει πρωτιστα σαν τηλεφωνο ειναι να εχει δυνατο ηχο κλησης(μικροφωνο και ηχειο)

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

1)Επειδη δεν ειμαι κατοχος καμιας καρτας(ειτε paypal ειτε πιστωτικης)μπορω να το παραγγειλω μεσω καταθεσης λογαριασμου,η δεν γινεται;

Ευχαριστω

 

παρτο από ελλαδα στα 98 ευρω στο σκρουτζ. Και τραπεζα δεχονται και αντικαταβολή (πληρωνεισ τον κουριερ όταν στο φερει)

Παραδοση σε 2-3 μερες 2 χχρονια εγγυηση. Μην μπλέκεις για μικρα ποσα με κινα και λογω χρονου αποστολης αλλα και εγγυησης και αποφευγεις τα πολυέξοδα στειλε φερε ασε που αν κατσει στραβη χρεωνεσαι τελωνειο και ΦΠΑ. Εγω πηρα 3 για δωρακια από birdphone που δεν χρεωνει εξοδα αποστολης και α/βολης στα 102 ευρω και τα ειχα στο γραφειο μου την επομενη μερα. να στηρίζουμε τους ελληνες όταν μπορούμε. Νομιζω με αντικαταβολή εισαι ασφλης αρκει το μαγαζι να είναι προσβασιμο σε περιπτωση ελαττωματοσ...να μπορεις να το πας για αλλαγη χερι με χερι.

Link to comment
Share on other sites

παρτο από ελλαδα στα 98 ευρω στο σκρουτζ. Και τραπεζα δεχονται και αντικαταβολή (πληρωνεισ τον κουριερ όταν στο φερει)

Παραδοση σε 2-3 μερες 2 χχρονια εγγυηση. Μην μπλέκεις για μικρα ποσα με κινα και λογω χρονου αποστολης αλλα και εγγυησης και αποφευγεις τα πολυέξοδα στειλε φερε ασε που αν κατσει στραβη χρεωνεσαι τελωνειο και ΦΠΑ. Εγω πηρα 3 για δωρακια από birdphone που δεν χρεωνει εξοδα αποστολης και α/βολης στα 102 ευρω και τα ειχα στο γραφειο μου την επομενη μερα. να στηρίζουμε τους ελληνες όταν μπορούμε. Νομιζω με αντικαταβολή εισαι ασφλης αρκει το μαγαζι να είναι προσβασιμο σε περιπτωση ελαττωματοσ...να μπορεις να το πας για αλλαγη χερι με χερι.

Eυχαριστουμε για την ενημερωση-διαφημιση του καταστηματος............:rolleyes:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

δεν διαφημιζω τιποτα..αλλωστε αγορασα ακριβωτερα εστω και 4 ευρω, να βοηθησω ηθελα

 

http://www.skroutz.gr/s/7697920/Doogee-Galicia-Pro-16GB.html

 

ας μπει εδώ να δει τι τον συμφερει...υπαρχουν και καλυτερες προτασεις. Εγραψα από που το πηρα και ποσο.

 

Κωστα Μη με αδικεις.

 

Δεν ανεφερα τον ΑΝΘΙΔΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ οπου το πηρα 122 πριν ένα μηνα 1 τμχ για δωρακι και αυτο

Edited by ELTASSOS
Link to comment
Share on other sites

δεν διαφημιζω τιποτα..αλλωστε αγορασα ακριβωτερα εστω και 4 ευρω, να βοηθησω ηθελα

 

http://www.skroutz.gr/s/7697920/Doogee-Galicia-Pro-16GB.html

 

ας μπει εδώ να δει τι τον συμφερει...υπαρχουν και καλυτερες προτασεις. Εγραψα από που το πηρα και ποσο.

 

Κωστα Μη με αδικεις.

 

Δεν ανεφερα τον ΑΝΘΙΔΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ οπου το πηρα 122 πριν ένα μηνα 1 τμχ για δωρακι και αυτο

 

Αγαπητε φιλε,δεν αδικω κανενα,και φυσικα δεν εχω λογο,δεν ειμαι κριτης αλλωστε,απλα το post σου ειναι προβολη του καταστηματος νομιζω.Πολλα δωρακια βρε,εαν τα παρεις μαζεμενα απο Κινα,δεν αναφερω καταστημα για ευνοητους λογους,σε μια παραγγελια,θα σου βγουν 69 ευρο το ενα.......και θα παρεις και θηκη και Tempered Glass δωρακια......;)Ποσταρα και μια foto πιο πισω με τρια μαζεμενα που μου ηρθαν,για δωρακια και αυτα.

Φιλικα παντα.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά το δικό μου PRO κάνει να φορτίσει στο 100%, υπερβολικά πολύ χρόνο. Πάνω από 2 και μισή ώρες. Είναι φυσιολογικό?

Έχω δοκιμάσει 3 φορτιστές και η συμπεριφορά είναι η ίδια.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά το δικό μου PRO κάνει να φορτίσει στο 100%, υπερβολικά πολύ χρόνο. Πάνω από 2 και μισή ώρες. Είναι φυσιολογικό?

Έχω δοκιμάσει 3 φορτιστές και η συμπεριφορά είναι η ίδια.

Απο το 0%?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Απο το 0%?

 

σήμερα ναι μου είχε σβήσει εντελώς. αλλά και από το 10% να είναι πάλι αργεί. επίσης έχω παρατηρήσει με το ampere ότι με τον δικό του φορτιστή που είναι rated στα 700mAh αλλά και με άλλους μεγαλύτερους, η συσκευή φορτίζει με 1.000-1.050mAh μέχρι κάποιο σημείο και μετά ο ρυθμός φόρτισης πέφτει στο 500mAh

Link to comment
Share on other sites

σήμερα ναι μου είχε σβήσει εντελώς. αλλά και από το 10% να είναι πάλι αργεί. επίσης έχω παρατηρήσει με το ampere ότι με τον δικό του φορτιστή που είναι rated στα 700mAh αλλά και με άλλους μεγαλύτερους, η συσκευή φορτίζει με 1.000-1.050mAh μέχρι κάποιο σημείο και μετά ο ρυθμός φόρτισης πέφτει στο 500mAh

Λογικον απο τοσο χαμηλα να θελει τον χρονο του.Σε παρα πολλες διαφορετικης μαρκας συσκευες το ιδιο γινεται.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Λογικον απο τοσο χαμηλα να θελει τον χρονο του.Σε παρα πολλες διαφορετικης μαρκας συσκευες το ιδιο γινεται.:)

 

άρα θεωρείς φυσιολογικό τις περίπου 3 ώρες?

ίσως να είχα συνηθίσει με το mi4 και το quick charge και να τρώγομαι με τα ρούχα μου...

Link to comment
Share on other sites

Εαν δεν ξερουμε απλα δεν απανταμε και δεν μπερδεουμε τον κοσμο.............απλα για να γραψουμε κατι.

 

Εσύ που ξέρεις τι διαφορετικό έγραψες από αυτό που γράψαμε εμείς που δεν ξέρουμε

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Δεν πήγαινε σε εσένα αυτό που έγραψε.

:)Eσυ το καταλαβες.

Ο φιλος mplevris δυστηχως δεν το επιασε........

 

@p_under

Ναι δεν θα το ελεγα και προβλημα αυτο,γενικα εχω συναντηση παρα πολλες συσκευες που αργουν στις φορτισεις,ειδικα εαν τα ξαζουμιζεις.

Απο εμπειρια και μονο,και εαν ειναι εφικτο βεβαια,βαζω μπριζα στο 25% περιπου.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

σήμερα ναι μου είχε σβήσει εντελώς. αλλά και από το 10% να είναι πάλι αργεί. επίσης έχω παρατηρήσει με το ampere ότι με τον δικό του φορτιστή που είναι rated στα 700mAh αλλά και με άλλους μεγαλύτερους, η συσκευή φορτίζει με 1.000-1.050mAh μέχρι κάποιο σημείο και μετά ο ρυθμός φόρτισης πέφτει στο 500mAh

Απο τη στιγμή που δεν υποστηρίζει γρήγορη φόρτιση είναι φυσιολογικό να αργεί τόσο.περίπου μέχρι το 70% φορτίζει με 1Α μετά πέφτει και πάνω από το 90% πέφτει και σε λιγότερο απο 500ma

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολα τα τσακαλια του τοπικ.Κατοχος ενος αντιστοιχου αμορτι X5 pro της Huawei εδω και 4 χρονια αναβαθμισμενο σε CM12.1 τσομπανοσκυλο απο αντοχη αλλα η μπαταρια μετα απο τοσα φλασαρισματα σιγα-σιγα μας αφηνει

Επειδη διαβασα πολλα καλα σχολια για το κινητο με πολυ καλο vfm να ρωτησω κανα 2 πραγματακια κι αν γινεται να με βοηθησετε

1)Επειδη δεν ειμαι κατοχος καμιας καρτας(ειτε paypal ειτε πιστωτικης)μπορω να το παραγγειλω μεσω καταθεσης λογαριασμου,η δεν γινεται;

2)Αν γινεται ποιο καταστημα το κανει,κι αν ειναι αξιοπιστο

3) Οσοι ειστε κατοχοι με βαση την εμπειρια σας αυτο που μ ενδιαφερει πρωτιστα σαν τηλεφωνο ειναι να εχει δυνατο ηχο κλησης(μικροφωνο και ηχειο)

Ευχαριστω

 

Υπαρχει περιπτωση να μου απαντησει καποιος;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολα τα τσακαλια του τοπικ.Κατοχος ενος αντιστοιχου αμορτι X5 pro της Huawei εδω και 4 χρονια αναβαθμισμενο σε CM12.1 τσομπανοσκυλο απο αντοχη αλλα η μπαταρια μετα απο τοσα φλασαρισματα σιγα-σιγα μας αφηνει

Επειδη διαβασα πολλα καλα σχολια για το κινητο με πολυ καλο vfm να ρωτησω κανα 2 πραγματακια κι αν γινεται να με βοηθησετε

1)Επειδη δεν ειμαι κατοχος καμιας καρτας(ειτε paypal ειτε πιστωτικης)μπορω να το παραγγειλω μεσω καταθεσης λογαριασμου,η δεν γινεται;

2)Αν γινεται ποιο καταστημα το κανει,κι αν ειναι αξιοπιστο

3) Οσοι ειστε κατοχοι με βαση την εμπειρια σας αυτο που μ ενδιαφερει πρωτιστα σαν τηλεφωνο ειναι να εχει δυνατο ηχο κλησης(μικροφωνο και ηχειο)

Ευχαριστω

 

1) αν όχι όλα σχεδόν όλα τα σκρουτζομάγαζα δέχονται αντικαταβολή ή κατάθεση σε τράπεζα.

2)δες αξιολογήσεις του μαγαζιού και αποφάσισε.

3)Με ακούν και τούς ακούω μια χαρά κανένα παράπονο.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει περιπτωση να μου απαντησει καποιος;

Για το 3ο και μονο θα σου απαντησω.Ολα οκ,μια χαρα ακουγεται-ακους δεν θα εχεις θεμα με αυτα.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει περιπτωση να μου απαντησει καποιος;

 

Φίλε εγώ δεν σε απαντώ γιατί ούτε έχω κάνει αγορές από το εξωτερικό, ούτε είμαι κάτοχος αυτού του κινητού :(

Link to comment
Share on other sites

Φίλε εγώ δεν σε απαντώ γιατί ούτε έχω κάνει αγορές από το εξωτερικό, ούτε είμαι κάτοχος αυτού του κινητού :(

:lol::lol::lol::lol:Καλα εσυ εχεις θεματα...........οι δικες μας απαντησεις δεν φτανουν.........

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...