Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙ)


spaka
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα

Ψάχνω ανθεκτικό κινητό για τον πατέρα μου με μέγιστη τιμή τα 100 ευρώ

Είναι αγρότης οπότε θα ήθελα κατι που αντέχει σε σκόνη - νερό - πτώσεις. Με φυσικό πληκτρολόγιο και όχι αφής.

Ας είναι και κινέζικο απο εξωτερικό, αρκεί να είναι αντοχής, να έχει καλή μπαταρία και σήμα. :D

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

πρόσφατα πέρασαν δύο huadoo v3 από τα χέρια μου για δύο φίλους. Τίμια πρόταση για τα χρήματά τους 118€ από το banggood.com.

Εγώ έχω το mann zug 3 περισσότερο από έναν χρόνο απλά είναι πιο δύσκολο πλέον να το βρείς σε γνωστά μαγαζιά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι για την αγορά των παραπάνω συσκευών. Η sd δε με ενδιαφέρει και τόσο τα 10gb απ τα 16 μου φτάνουν. Ο helio αποδίδει καλύτερα από τον 616; Αξίζει να δώσω κάτι παραπάνω για το Note 3; Για το Pro δεν συζητάμε γιατί ξεφεύγει απ'τα λεφτά που θέλω να δώσω.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Κατα την αποψη μου, Samsung Galaxy s4 το καλυτερο οσον αφορα την περιοδο 2013-2014.

Σημερα το καλυτερο πιστευω ειναι το iPhone6s

Για την καμερα Xperia Z5 με τα χιλια.

Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταιο μηνα εχω 3 χαλασμενα κινητα ενα blackview breeze ενα doogee x5 και ενα homtom ht3.

Θελω μια προταση για κινητο που να εχει καλη θηκη ωστε να προστατευει πληρως το κινητο απο τυχον πτωσεις.Budget περι τα 100 ευρω καθως θα αγοραστουν δυο

 

Σταλθηκε απο τα συνορα της Ελλαδας

Εχω Breeze και ειμαι σουπερ
Link to comment
Share on other sites

ανεβα ελαφρως και παρε το leagoo elite 5 απο geekbuying.com

εαν θες android. ειναι γενικα καλο κινητο για τα € του.

οι καμερες του ειναι αξιοπρεπεις

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

γεια σας

εχω ενα προβλημα-απορια σχετικα με ενα τηλεφωνο που αγορασα απο σκρουτζ.

εφοσον το αγορασα απο ελλαδα καλυπτεται απο ενα ή δυο ετη εγγυηση?

η αποδειξη αγορας δεν αναφερει τιποτα σχετικο.

 

το μαγαζι οταν αρχισαν να προκυπτουν καποια προβληματα μου ειπε πως καλυπτεται από ενα χρονο εγγυηση γιατι ειναι zte...

επειδη ειναι εισαγωγη του μαγαζιου από κινα,το επισκευαζει το ιδιο το μαγαζι και αν προκυψει κατι σοβαρο το στελνει κινα(αυτο το εμαθα εκ των υστερων)

γενικα η συμπεριφορα από το καταστημα αγορας ηταν απαραδεκτη και τωρα που περασαν 13 μηνες από την αγορα θα ηθελα να ξερω που βρισκομαι σχετικα με το θεμα της εγγυησης.

 

αν το θεμα βρισκεται κακως εδω παρακαλω να μεταφερθει.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε iPhone 6s 16g στα 330 ή να περιμένω για να έρθει Ευρώπη το moto g 4th gen plus? Είμαι μεγάλος φαν της μοτορολα λόγο του 1st Gen που πήρα πριν 2.5 χρονια και αρκετά αντιiphononakias, αλλά στα 330 το σκέφτομαι μόνο για το γόητρο να πω την αλήθεια, άσε μου το μότο στην αρχή θα έρθει άνετα 300. Ποια είναι η γνώμη σας;
Link to comment
Share on other sites

για τις απαιτησεις σου, Ζ3 σκετο, ασε το + , ειναι υπεραρκετο, και ασε το Plus με τον 810 που υπερθερμενεται και δεν εχει και εγγυηση Ελλαδα. Και σου μενουν και 20 ευρω για σουβλακια
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Κάτοχος iPhone εδω και 4 χρονια(4 και 5σ) παρα πολυ ευχαριστημενος απτο iOS σε σημειο να ξερω οτι το s7 edge ειναι καλυτερο σε ολα και να φοβαμαι να παω για να μην ξενερωσω με android... Τι λετε να κανω ρε παιδια; Θα το μετανιώσω;
Link to comment
Share on other sites

Αν ξενερωσεις..,θα "νερωσεις" με την καμερα,την καρτα sd,την αδιαβροχοποιηση και την οθονη.

Το αντροιντ το φερνεις ευκολα στα μετρα σου κι εχει μια ελευθερια παραπανω.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

ΑΝ δεν έχεις και άλλες συσκευές apple και έχεις χτίσει τις ανάγκες σου πάνω στο ios δεν βλέπω το λόγο να μην κάνεις την μετάβαση. Σιγά μην ξενερώσεις, θα νιώσεις τι πάει να πει ελευθερία;)
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Έρχομαι απο lg g2 που δυστυχώς έπεσε στη θάλασσα(και δεν ήξερε μπάνιο).Οπότε θέλω καλή μπαταρία καλή οθόνη και καλή κάμερα.Μπορεί να ζητάω πολλά σε αυτά τα χρήματα αλλα θέλω να με βοηθήσετε να βρω κάτι που να πλησιάζει τις απαιτήσεις μου με όσο το δυνάτον λιγότερα χρήματα.Έκανα και εγώ μια έρευνα και θέλω να σχολιάσετε τις παρακάτω συσκευές και να προτείνετε και κάτι άλλο.

1)http://www.minideal.net/xiaomi-redmi-note-3-pro-32gb-4000mah-smartphone-white.html Xiaomi note 3 pro ~200e

2)http://www.minideal.net/lenovo-p1-5000mah-smartphone-qualcomm-msm8939-snapdragon-615-5-5inch-fhd-ram-2gb-rom-32gb.html Lenovo P1 ~205e

3)http://www.minideal.net/lenovo-zuk-z1-snapdragon-801-5-5-fhd-1920-1080-4g-lte-android-5-1-3gb-64gb-13-0mp-camera-4100mah-smartphone.html Lenovo zuk z1 ~215e (αν και ξεφεύγει στην τιμή)

 

Ποια είναι η γνώμη σας;;

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω για κινητό μέχρι 500 ευρώ από Eshop μπορείτε να μου πείτε πιο απ'τα 4 με συμφέρει..;. ;)

- Θέλω να εχει καλή κάμερα για τα βραδιά

-καλές selfie(καλύτερες από iPhone)

-καλό Ίντερνετ 4G+

-δεν με ενδιαφέρει πόσες ίντσες οθόνη. Ανάμεσα ομως 5-5.5 ίντσες

-καλή ποιότητα κατασκευής

-ΕΓΓΥΗΣΗ

-Να εχει επέκταση μνήμης

Edited by Tzo71
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙ)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...