Jump to content

Sony Xperia Z5 Compact


konstantinoslp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

'Οποιος μπορεί ας βοηθήσει λίγο...

Κοιτώντας το κινητό βλέπω οτι η κάμερα πίσω έχει κάποια φθορά στο τζάμι...Μπορεί να επηρεάσει την απόδοσή της?

Δεν έχω όρεξη για τα ριμαδοservice...

http://s32.postimg.org/nyb8jxwhx/13262179_10209205798998048_76881718_o.jpg

 

Φυσικα και μπορει και απο οτι φαινεται στην φωτο ειναι και μεγαλη η γρατζουνια και στο κεντρο....

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το android οσο περισσοτερη ραμ του δινεις τοσο περισσοτερη καταλαμβανει. Ετσι λειτουργει. Αλλωστε κενη ραμ = αχρηστη ραμ. :)

 

εχει κανεις ιδεα αν προκειται να λαβει κανενα security update το Ζ5C και αν θα λαβει και την 6.0.1 ?

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Το android οσο περισσοτερη ραμ του δινεις τοσο περισσοτερη καταλαμβανει. Ετσι λειτουργει. Αλλωστε κενη ραμ = αχρηστη ραμ. :)

 

εχει κανεις ιδεα αν προκειται να λαβει κανενα security update το Ζ5C και αν θα λαβει και την 6.0.1 ?

 

Έχεις εντοπίσει κάποιο πρόβλημα με την 6.0?

Oneplus A6013
Link to comment
Share on other sites

Έχεις εντοπίσει κάποιο πρόβλημα με την 6.0?

 

έχει ενα ενοχλητικο bug με το android wear, αλλα δεν ειναι αυτο το ζητημα. Πρεπει ανα 1-2 μηνες να δινει τα security updates.

 

Επισης συγκριτικα με το Nexus 6 μου, μου φαινεται λιγο πιο αργο. Βεβαια αναμενω το επομενο μεγαλο Update να του κανω clean installation.

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα , θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει τρόπος να γίνεται φωνητική κλήση στο τηλέφωνο. Ξέρω ότι γίνεται με το google (και λειτουργεί μια χαρά) , αλλά θα ήθελα άλλη εφαρμογή που δεν χρειάζεται να είναι online για να λειτουργήσει όπως ή google. Υπάρχει τέτοιος τρόπος? Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

έχει ενα ενοχλητικο bug με το android wear, αλλα δεν ειναι αυτο το ζητημα. Πρεπει ανα 1-2 μηνες να δινει τα security updates.

 

Επισης συγκριτικα με το Nexus 6 μου, μου φαινεται λιγο πιο αργο. Βεβαια αναμενω το επομενο μεγαλο Update να του κανω clean installation.

 

Λογικό να είναι πιο αργό γιατί ο 810 έχει θέματα.

Oneplus A6013
Link to comment
Share on other sites

Λογικό να είναι πιο αργό γιατί ο 810 έχει θέματα.

 

Έχει τον 810 V2.1, κανενα θεμα δεν εχει αυτος ο 810. Μαλιστα ο 805 του Ν6 ειναι αρκετα πιο πισω απο τον 2.1 810. Οπως και να εχει εχω μεγαλες ελπιδες για την σονυ γιατι δινει πολυ καλο software και την εκτιμω για αυτο :)

 

Διαβασα στο internet πως δοθηκε σημερα η 6.0.1 για ορισμενα Ζ5-Z5C

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Διαβασα στο internet πως δοθηκε σημερα η 6.0.1 για ορισμενα Ζ5-Z5C

 

Καλά εννοείται ότι θα πάρει και 6.01 αλλά είναι περίεργο γιατί το Z3c την πήρε κατευθείαν και περιμένουμε άλλο ένα που διορθώνει κάποια bugs.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο προτροπή κάποιων φίλων εδώ μέσα με Ζ5 λέγωντάς μου ότι αυτη δεν είναι η πραγματική κάμερα του Ζ5 σήμερα το κινητό έφυγε για Αθήνα για το επίσημο service..Ο θεός να βάλει το χέρι του... Το μόνο που με χαλάει είναι ότι ενώ τους είπα να εστιάσουν μόνο στο πρόβλημα γιατι κατά τα άλλα το κινητό είναι μια χαρά χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα στη λειτουργία του αυτοί μου λέγανε για αναβαθμίσεις κτλ.... ότι είναι υποχρεωμένοι να το κάνουν...Τους λέω ότι το κινητό έχει ότι τελευταίο υπάρχει αυτη τη στιγμή σε android και σε λογισμικό sony και τι σχέση έχει η αναβάθμιση ρε παιδιά με το τζαμάκι είναι δυνατον?? Και απαίτησα να μη πειραχτεί τίποτα σε ότι δεν έχει σχέση με την ευρυθμη λειτουργία του κινητού...

Να ο λόγος που ήθελα να αποφύγω τα service....

Για την ιστορία να θυμηθούμε λίγο το πρόβλημα!!!

http://s32.postimg.org/nyb8jxwhx/13262179_10209205798998048_76881718_o.jpg

Edited by konstantinoslp
Αφαίρεση ασέμνων χαρακτηρισμών.

Sony Ζ5 compact, Sony XZ1, Sony Xperia 5 - Samsung Galaxy tab S2 2016

Kia sportage ex full

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

ε φώς φανάρι είναι αυτό οτι χωρίς update δεν φτιάχνει, καλά στο είπανε λοιπόν :p

 

νομίζω ότι μπορεί να φταίει και η θήκη που δεν είναι της Sony. :lol:

Some age, others mature...:lol:
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιον παει αυτο ?

αστείο ήταν! απλά όσο φταίει το update για το εσωτερικο του φακού άλλο τόσο φταίει η θήκη ή αν το φορτίζεις με άσπρο ή μαύρο φορτιστή!

Some age, others mature...:lol:
Link to comment
Share on other sites

Thano δες αυτή τη κάρτα Look at this on eBay http://www.ebay.com/itm/231444018491 έχω σε 2 κινητά Sony Xperia z5c και Sony Xperia z3 σε 64gb και είναι απλά τρομερή κάρτα και πολύ βασικό πολύ καλός ο πωλητής, γνήσια (γιατί κυκλοφορούν πολλές μαϊμού) και γρήγορη αποστολή
Link to comment
Share on other sites

Εχει τυχει σε κανεναν να κρασαρει το κινητο στο αλμπουμ;η γενικα να σας κρασαρει σε διαφορες εφαρμογες.Εμενα στο αλμπουμ μου κρασαρει συχνα πυκνα
Link to comment
Share on other sites

Εχει τυχει σε κανεναν να κρασαρει το κινητο στο αλμπουμ;η γενικα να σας κρασαρει σε διαφορες εφαρμογες.Εμενα στο αλμπουμ μου κρασαρει συχνα πυκνα

Μήπως είναι θέμα κάρτας μνήμης;

 

Note 4 & Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχει τυχει σε κανεναν να κρασαρει το κινητο στο αλμπουμ;η γενικα να σας κρασαρει σε διαφορες εφαρμογες.Εμενα στο αλμπουμ μου κρασαρει συχνα πυκνα

 

κρασάρει όντως με την 6

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z5 Compact

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...