Jump to content

Sony Xperia Z5 Compact


konstantinoslp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χρησιμοποιεί καποιος φιλος κανενα app για να δυναμωσει τον ηχο της συσκευης με ακουστικα;επαιξα με τις ρυθμίσεις και το εχω φερει σε ενα ανεκτο σημειο.για το κατι παραπανω;

Επισης κατω αριστερα μπαινει κορδονι;

Εγώ πάντα χρησιμοποιώ τον PlayerPro και το DSP Ρack.. Φυσικά παίζουν ρόλο και τα ακουστικά σου.

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγώ πάντα χρησιμοποιώ τον PlayerPro και το DSP Ρack.. Φυσικά παίζουν ρόλο και τα ακουστικά σου.

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου

 

Ναι απο ακουστικα ας πουμε εχω κατι καλα,μιλαω παντα εν συγκριση με το gs3 που το ειχα και root και ξεκολαγε τυμπανο με custom kernel αλλα εδω μιλαμε για λύση root οποτε θα δουλεψω με το app που προτεινες.σε ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλο καλοκαίρι compactακιδες!!! Δωστε του να καταλάβει... Αντέχει αυτό!

28034239451_c8a11bbd19_b.jpgDSC_0293 by l200kerasia, on Flickr

Sony Ζ5 compact, Sony XZ1, Sony Xperia 5 - Samsung Galaxy tab S2 2016

Kia sportage ex full

Link to comment
Share on other sites

Καλο καλοκαίρι compactακιδες!!! Δωστε του να καταλάβει... Αντέχει αυτό!

28034239451_c8a11bbd19_b.jpgDSC_0293 by l200kerasia, on Flickr

 

Μου μυρίζει Πήλιο :) (off topic)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς να μου πει γιατί ο dolphin δεν αποθηκεύει κωδικούς και usernames και πρέπει κάθε φορά να τα βάζω?
Link to comment
Share on other sites

Ώστε έχεις και εσύ το ίδιο θέμα... Έχω ρωτήσει στην προηγούμενη σελίδα αλλά δεν πήρα απάντηση. Τον έσβησα και ξανά κατέβασα αλλά το ίδιο. Δεν ξέρω και εγώ τι μπορεί να φταίει
Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το πήρα καινούργιο και μου είπε η κοπέλα στο κατάστημα να το λειτουργήσω κανονικά με την μπαταρία του χωρίς να κάνω φόρτιση πριν και μόλις τελειώσει να το φορτίσω 6 ώρες, ισχύει?:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το πήρα καινούργιο και μου είπε η κοπέλα στο κατάστημα να το λειτουργήσω κανονικά με την μπαταρία του χωρίς να κάνω φόρτιση πριν και μόλις τελειώσει να το φορτίσω 6 ώρες, ισχύει?:rolleyes:

Αν και δεν έχει ιδιαίτερη σημασία, καλύτερα είναι να φορτίσεις πρώτα και αφού φτάσει στο 100% αφησέ το στη φόρτιση κανά 15λεπτο ακόμη. Γενικά έτσι κρατάει παραπάνω η μπαταρία. Καλό επίσης είναι να φορτίζεις πριν πέσει κάτω από το 20%, βοηθάει στη ζωή της μπαταρίας.

Link to comment
Share on other sites

Έχω κάποιες επαφές που έχουν "συσχετιστεί". Κοινώς το ίδιο άτομο, με λογαριασμό σε skype, mail, messenger κλπ. έχει ενωμένες τις διαφορετικές επαφές σε 1. Και σου δίνει τη δυνατότητα να εμφανίζεται κάτω από την ομπρέλα της επαφής του κινητού, με το όνομα της επαφής με ελληνικούς χαρακτήρες.

Αμ, δε... έχει λίγο καιρό, που όσες φορές και αν κάνω τον Michalis να φαίνεται ως Μιχάλης, το κινητό έχει άλλη γνώμη...

Τυχαίνει σε κανένα άλλο;

Link to comment
Share on other sites

Η οθονη του z5 compact και το ελληνικο καλοκαιρι μαλλον δεν πανε μαζι..
Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

Η οθονη του z5 compact και το ελληνικο καλοκαιρι μαλλον δεν πανε μαζι..

 

Γιατι φιλε μου;εχοντας πριν ενα gs3 μπορω να πω οτι ειναι οτι πιο φωτεινό και ευκολοδιαβαστο κατω απο τον ηλιο.την χρησιμοποιω και με γυαλια να φανταστεις που με το προηγουμενο έψαχνα την θεση του ηλιου για να μπω μπροστα μπας και δω κατι.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω.....απλα το μονο που εχεις να κανεις οταν ειναι να εισαι στον ηλιο ολη μερα να βαλεις τερμα τη φωτεινοτητα και να το αφησεις να παιξει μπαλα στο αυτοματο...

Εγω ετσι κανω οταν ειμαι για παραλια και να ειναι μια χαρα!!!

Sony Ζ5 compact, Sony XZ1, Sony Xperia 5 - Samsung Galaxy tab S2 2016

Kia sportage ex full

Link to comment
Share on other sites

Και εγω.....απλα το μονο που εχεις να κανεις οταν ειναι να εισαι στον ηλιο ολη μερα να βαλεις τερμα τη φωτεινοτητα και να το αφησεις να παιξει μπαλα στο αυτοματο...

Εγω ετσι κανω οταν ειμαι για παραλια και να ειναι μια χαρα!!!

Η φωτεινότητα στο τέρμα καταργεί ουσιαστικά τ αυτόματο.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι φιλε μου;εχοντας πριν ενα gs3 μπορω να πω οτι ειναι οτι πιο φωτεινό και ευκολοδιαβαστο κατω απο τον ηλιο.την χρησιμοποιω και με γυαλια να φανταστεις που με το προηγουμενο έψαχνα την θεση του ηλιου για να μπω μπροστα μπας και δω κατι.

 

Με γυαλια δεν πολυ βγαζεις ακρη

Μαλλον ειμαι καλομαθημενος απτο Lumia.

 

 

Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

Η φωτεινότητα στο τέρμα καταργεί ουσιαστικά τ αυτόματο.

Οχι ρε συ. Οταν θα βρεθεις σε χωρο χωρις πολυ φως, η φωτεινοτητα θα μειωθει αυτοματα. Αυτο ειναι και η εννοια του αυτοματου.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε συ. Οταν θα βρεθεις σε χωρο χωρις πολυ φως, η φωτεινοτητα θα μειωθει αυτοματα. Αυτο ειναι και η εννοια του αυτοματου.

Σίγουρα; Τότε ποιο το νόημα να το βάλεις τέρμα; Είχα την εντύπωση ότι το slider οριοθετεί την ελάχιστη φωτεινότητα που θέλει κανείς στην οθόνη του.

Link to comment
Share on other sites

Με γυαλια δεν πολυ βγαζεις ακρη

Μαλλον ειμαι καλομαθημενος απτο Lumia.

 

 

Πραγματι στο βιντεο τρομερη ευκρινεια το lumia.εγω μιλω παντα οπως εγραψα σαν πρώην galaxy s3 οπου μαλλον ειχα την αντιθετη εμπειρια στον ηλιο απο σενα και το sony πραγματι με βολευει.

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα; Τότε ποιο το νόημα να το βάλεις τέρμα; Είχα την εντύπωση ότι το slider οριοθετεί την ελάχιστη φωτεινότητα που θέλει κανείς στην οθόνη του.

Αυτο που λες, γινεται στο iphone. :p

Εδω ουσιαστικα, οσο πιο ψηλα το slider, τοσο πιο υψηλες τιμες φωτεινοτητας δινει. Πχ, αν το slider ειναι χαμηλα και βγεις εξω στον ηλιο, η οθονη δεν θα φωτιστει στο100% της.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το δαχτυλικο ξεκλειδωμα όντως δουλευει και σε εσας 1 στις 100 φορές και αυτο μονο απο τον αντιχειρα γιατι απο τα αλλα δαχτυλα ποτε;
Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα δουλεύει 99 στις 100 φορές. Έκανα 2 ή 3 διαφορετικά αποτυπώματα, ανάλογα με ποια περιοχή του αντίχειρα ακουμπάω. Δε δουλεύει όταν ο αντίχειρας είναι βρεγμένος ή ιδρωμένος.

Για τα άλλα δάχτυλα δεν έκανα ρύθμιση.

Link to comment
Share on other sites

False alarm παιδια οντως πρεπει να εχεις χερια στεγνα (εναν υδρωτα τον βγάζω ρε γαμοτι σχετικα ευκολα) δεν πιεζω τον αντιχειρα και ολα καλα.αλλα μονο αντιχειρα στο αλλο χερι με τον δεικτη στο πλαι οταν το πιανω δε διαβαζει.αλλα οντως αντιχειρα τελικα ευκολα.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z5 Compact

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...