Jump to content

Huawei Mate S


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι να σου πω είχα βάλει και στα δυο κινητά στο φουλ την φωτεινότητα και μέσα στο κατάστημα ήμουν, ότι νομίζω πως είδα, λέω, τι να πω.

Είχα και το δικό μου και το έβαζα δίπλα δίπλα και τα σύγκρινα, πάντως κινητά που να έχουν 50 με 60 % διαφορά δεν υπάρχουν, ούτε οι μαϊμούδες, μήπως υπερβάλεις.

Ποιος θα πιστέψει πως υπάρχει κινητό με διαφορά φωτεινότητας 50%.

Την αυτόματη φωτεινότητα την απανεργοποιησες, οπως γραφω παραπάνω? Αμα δεν την απενεργοποιησεις θα σε κοψει και θα δειξει και στα 2 παρομοια φωτεινότητα εκτός και αν εισαι κατω απ τον ηλιο.

Αμα την απενεργοποιησες, δεν υπάρχει περίπτωση να είδες παρόμοια φωτεινότητα ξανα λεω. Αλλος υπερβαλει εδω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 816
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Την αυτόματη φωτεινότητα την απανεργοποιησες, οπως γραφω παραπάνω? Αμα δεν την απενεργοποιησεις θα σε κοψει και θα δειξει και στα 2 παρομοια φωτεινότητα εκτός και αν εισαι κατω απ τον ηλιο.

Αμα την απενεργοποιησες, δεν υπάρχει περίπτωση να είδες παρόμοια φωτεινότητα ξανα λεω. Αλλος υπερβαλει εδω.

Φιλέ μου έχω αρκετά κινητά ο ίδιος και υπάρχουν μέσα στο σπίτι αρκετά αλλά και όλα είναι από τα μεγάλα μοντέλα, ξέρω και να κάνω σύγκριση και πώς να τα ρυθμίζω και δεν έχω εμμονές με καμία μάρκα αγοράζω διαφορά και δεν κολλάω πουθενά.

Το συγκεκριμένο τηλέφωνο είναι πανέμορφο και η οθόνη του είναι πολύ καλή όπως την είδα στο κατάστημα, ήταν η τρίτη φορα που το έπιασα στα χέρια μου, και επειδή περιμένω με αγωνιά το δικό μου, και είμαι σίγουρος πως όταν κάποιος το ρυθμίσει παίζει καλυτέρα από τις ρυθμίσεις που έχει στην έκθεση.

 

Επειδή λόγια μπορούμε να πούμε όσα θέλουμε, υπάρχει το Site http://www.gsmarena .com εκεί υπάρχει test του Mate S , ως προ της οθόνη σε σύγκριση με αλλά κινητά αναφέρει

Display test---------------------------------100% brightness

-----------------------------------------------White, cd/m2 Contrast ratio

Huawei Mate S----------------------------------372

Samsung Galaxy S6---------------------------- 473

Samsung Galaxy Note 4------------------------399

 

Κάτω από τον ήλιο

Samsung Galaxy S4 zoom-----------3.118

LG Nexus 5X--------------------------3.092

Huawei Mate S------------------------3.073

Nokia N9------------------------------3.069

Microsoft Lumia 640 XL---------------3.065

Apple iPhone 6 Plus -------------------3.023

Samsung Galaxy Note-----------------2.97

Δεν βλέπω εγώ δίφορες, τουλάχιστον αυτά τα νούμερα λένε πως με το μάτι δεν υπάρχουν διάφορες.

ΤοHuawei P8 που το δίνουν με φωτεινότητα 584 και ήταν και αυτό δίπλα δεν έβλεπες με το μάτι διαφορές. Πως βλέπουν μερικοί τόσο μεγάλες διαφορές δεν μπορώ να καταλάβω.

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

However, the Mate S cannot*compete with the latest Super AMOLEDs in Samsung's own premium smartphones. Although they have a similar brightness, they can increase it even further via the ambient light sensor when required. The Mate S does not have this feature. The illumination of 87% is only average.

http://www.notebookcheck.net/Huawei-Mate-S-Smartphone-Review.150832.0.html

 

Καλά τα νούμερα, αλλά είναι για τους άσχετους, και οσους δεν εχουν δει με τα ματια τους. Όπως λέει και το αρθρο, για οσους δεν ξερουν αγγλικά, αν και τα νούμερα φαίνονται παρομοια, στην πράξη οι οθονες που βαζει η σαμσουνγκ στα δικα της κινητα είναι πολυ φωτεινοτερες. Τωρα προσπαθώ να αποδειξω το αυτονόητο, ειδικά που δεν είμαι μικρος και ασχολουμε 25 χρόνια με smartphone.

Οι οθόνες της σαμσουνγκ έχουν μηχανισμό που ανεβαίνουν πολυ πανω απο τα νούμερα που γράφουν, οταν αυτό χρειάζεται. Γι αυτο έχουν τοσο καλη συμπεριφορά κατω απο τον ηλιο. Η οθονη του mate s, δεν το εχει αυτο. Ομολογώ οτι δεν ηξερα γιατί φαίνεται τοσο σκοτεινη δίπλα στην οθονη του νοτε 4, πιθανότατα λόγω αυτου που γράφει το αρθρο.

Εγω ξερω αυτο που βλέπω με τα ματια μου. Να μη παρεξηγηθώ δεν είναι χαλια η οθονη του s, ουτε λεω να μη το παρει κανεις λογω αυτου. Γουστα είναι αυτα, δε δίνουν ολοι την ιδια βαση στη φωτεινότητα. Ουτε ενδιαφέρονται ολοι να βλεπουν κατω απο ηλιο. Το κινητο εχει πολλά θετικα στοιχεία. Αυτο που εγραψα εγω, είναι οτι η οθονη του είναι πολυ σκοτεινοτερη σε σχεση με το νοτε 4 και επιμενω, γιατι ξερω τι λεω. Ξαναγραφω οτι όταν τα βάλεις δίπλα διπλα, τερμα, να δείχνουν λευκο, έχουν τοση διαφορά ωστε η οθονη του s φαίνεται γκριζα και οχι λευκη. Δε θα το δεις ποτε αυτο μονο με την οθόνη του s. Διπλα σε μια πολύ φωτεινότερη ομως, ετσι φαντάζει λογω της ΔΙΑΦΟΡΑΣ που είναι ολοφανερη. Οποιος θελει ας κανει το τεστ μόνος του να δει αν ειναι ή δεν ειναι ετσι.

Και το σταματω εδω, γιατι έχουμε και αλλα πράγματα να κάνουμε ουτε εχω κανα συμφερον απλα η αλήθεια πρέπει να λεγεται, γι αυτο είναι τα φορουμ.

Link to comment
Share on other sites

However, the Mate S cannot*compete with the latest Super AMOLEDs in Samsung's own premium smartphones. Although they have a similar brightness, they can increase it even further via the ambient light sensor when required. The Mate S does not have this feature. The illumination of 87% is only average.

http://www.notebookcheck.net/Huawei-Mate-S-Smartphone-Review.150832.0.html

 

Καλά τα νούμερα, αλλά είναι για τους άσχετους, και οσους δεν εχουν δει με τα ματια τους. Όπως λέει και το αρθρο, για οσους δεν ξερουν αγγλικά, αν και τα νούμερα φαίνονται παρομοια, στην πράξη οι οθονες που βαζει η σαμσουνγκ στα δικα της κινητα είναι πολυ φωτεινοτερες. Τωρα προσπαθώ να αποδειξω το αυτονόητο, ειδικά που δεν είμαι μικρος και ασχολουμε 25 χρόνια με smartphone.

Οι οθόνες της σαμσουνγκ έχουν μηχανισμό που ανεβαίνουν πολυ πανω απο τα νούμερα που γράφουν, οταν αυτό χρειάζεται. Γι αυτο έχουν τοσο καλη συμπεριφορά κατω απο τον ηλιο. Η οθονη του mate s, δεν το εχει αυτο. Ομολογώ οτι δεν ηξερα γιατί φαίνεται τοσο σκοτεινη δίπλα στην οθονη του νοτε 4, πιθανότατα λόγω αυτου που γράφει το αρθρο.

Εγω ξερω αυτο που βλέπω με τα ματια μου. Να μη παρεξηγηθώ δεν είναι χαλια η οθονη του s, ουτε λεω να μη το παρει κανεις λογω αυτου. Γουστα είναι αυτα, δε δίνουν ολοι την ιδια βαση στη φωτεινότητα. Ουτε ενδιαφέρονται ολοι να βλεπουν κατω απο ηλιο. Το κινητο εχει πολλά θετικα στοιχεία. Αυτο που εγραψα εγω, είναι οτι η οθονη του είναι πολυ σκοτεινοτερη σε σχεση με το νοτε 4 και επιμενω, γιατι ξερω τι λεω. Ξαναγραφω οτι όταν τα βάλεις δίπλα διπλα, τερμα, να δείχνουν λευκο, έχουν τοση διαφορά ωστε η οθονη του s φαίνεται γκριζα και οχι λευκη. Δε θα το δεις ποτε αυτο μονο με την οθόνη του s. Διπλα σε μια πολύ φωτεινότερη ομως, ετσι φαντάζει λογω της ΔΙΑΦΟΡΑΣ που είναι ολοφανερη. Οποιος θελει ας κανει το τεστ μόνος του να δει αν ειναι ή δεν ειναι ετσι.

Και το σταματω εδω, γιατι έχουμε και αλλα πράγματα να κάνουμε ουτε εχω κανα συμφερον απλα η αλήθεια πρέπει να λεγεται, γι αυτο είναι τα φορουμ.

Δεν καταλαβαίνω το πρόβλημα σου, πήρες ένα Samsung πέρυσι και έρχεσαι και γράφεις στο φετινό Huawei πόσο κακό είναι, πιο είναι το πρόβλημα σου. Αν ήσουν τόσο ευχαριστημένος δεν θα κατηγορούσες τα άλλα τηλέφωνα για να αποδείξεις πως το δικό σου είναι το καλύτερο.

Σήμερα βρέθηκα στο Public στο Σύνταγμα, είχε γέλιο ήταν μερικοί εκεί και κοιτούσαν τα Huawei και βρίζανε τα Samsung και εγώ υπερασπιζόμουνα τα Samsung και τους έλεγα πόσο καλά είναι. Το κακό είναι πως με το που αγοράζουν μερικοί μια συσκευή ταυτίζονται με αυτή, αυτοκίνητο, κινητό, κομπιούτερ και οτιδήποτε άλλο. Εμείς δεν είμαστε το κινητό μας, είναι μια επιλογή της στιγμής και ούτε με αυτό θα μείνουμε για πάντα.

Edited by takisspanos
Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω το πρόβλημα σου, πήρες ένα Samsung πέρυσι και έρχεσαι και γράφεις στο φετινό Huawei πόσο κακό είναι, πιο είναι το πρόβλημα σου. Αν ήσουν τόσο ευχαριστημένος δεν θα κατηγορούσες τα άλλα τηλέφωνα για να αποδείξεις πως το δικό σου είναι το καλύτερο.

Σήμερα βρέθηκα στο Public στο Σύνταγμα, είχε γέλιο ήταν μερικοί εκεί και κοιτούσαν τα Huawei και βρίζανε τα Samsung και εγώ υπερασπιζόμουνα τα Samsung και τους έλεγα πόσο καλά είναι. Το κακό είναι πως με το που αγοράζουν μερικοί μια συσκευή ταυτίζονται με αυτή, αυτοκίνητο, κινητό, κομπιούτερ και οτιδήποτε άλλο. Εμείς δεν είμαστε το κινητό μας, είναι μια επιλογή της στιγμής και ούτε με αυτό θα μείνουμε για πάντα.

Το threat δεν είναι mate vs note 4.

Καποιος ρωτησε για τη φωτεινότητα του σε πολυ προηγούμενα ποστ, και του εγραψα την εμπειρία μου. Αυτο ειχα, με αυτό σύγκρινα. Αυτος ειναι ο ρολος ενος φόρουμ. Δεν είναι να παρουσιασουμε ενα κινητο ως τέλειο, και οποιον επισημάνει καποιο μειονέκτημα να τον βγάλουμε ψευτη.

Ουτε εβγαλα ποτε αχρηστο το mate s, αλλωστε το σκεφτόμουν και εγω, γι αυτο διαβαζα το threat εδω.

Οπως ολα τα κινητα ομως, εχει και αυτο τα συν και τα πλην. Η οθονη του δεν διακρίνεται για την φωτεινότητα της. Ειναι καθαρα κατω του μεσου ορου ολων των ναυαρχίδων, ασχέτως τι γραφουν τα νούμερα.

Και δεν ξανα εγραψα κιόλας. Εσυ το ξεθαψες γράφοντας περίπου οτι αυτα που ελεγα ειναι παραμυθια και οτι τα κινητα έχουν την ιδια φωτεινότητα.

Λιγο πριν ειχες γραψει οτι ειναι καλυτερη η οθονη του s γιατι δεν ειναι τοσο εντονη σαν των σαμσουνγκ οποτε "δεν καιει τα χρώματα". Περίπου παραδεχομενος οτι υπάρχει διαφορα.

Δεκτες ολες οι αποψεις, αλλα δε μου φαίνεται και πολυ αντικειμενικη η αποψη σου.

Το θεμα το εξαντλησαμε και κατανταει κουραστικο. Οποιος θελει πάει και βλεπει με τα δικα του ματια και θα αποφασισει μονος του.

Edited by sosimple2
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά μια χαρά τιμη ! Η huawei μέχρι στιγμής έχει βγάλει άψογα τηλέφωνα , αν δηλαδή ήταν Samsung θα δικαιολογούσε την τιμη;
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο το εχω ενα μηνα τωρα..προερχόμενος απο το galaxy s6.η μπαταρία του πολύ καλη.με αρκετή χρήση σχεδον δυο μερες κράτα.το πιάσιμο του για 5,5 ίντσες ειναι πολυ βολικό.δεν εχω δει λανγκ ουτε μια φορα,η οθονη πολυ καλη με πολυ ωραία ζωντανά χρώματα,θα την ήθελα ενα τικ ποιο φωτεινή μα δεν ειναι τοσο χαλια οπως λένε.Απλα στον έντονο ήλιο θα εχεις ενα μικρό θεματακι στο να την δουλεψεις.ποιοτικοτατο λεπτο πανέμορφο.τωρα αν αξιζει τα χρήματα του θα ελεγα ναι,μα αν ειχε αντι για 649 το βαζανε στα 500 θα ηταν οτι καλύτερο.η καμερα ειναι πολυ καλη την μερα μετρια το βράδυ.η μπροστα καμερα πολυ καλη και με φλάς.ειμαι πολυ ευχαριστημένος με την συσκευή. :)
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο το εχω ενα μηνα τωρα..προερχόμενος απο το galaxy s6.η μπαταρία του πολύ καλη.με αρκετή χρήση σχεδον δυο μερες κράτα.το πιάσιμο του για 5,5 ίντσες ειναι πολυ βολικό.δεν εχω δει λανγκ ουτε μια φορα,η οθονη πολυ καλη με πολυ ωραία ζωντανά χρώματα,θα την ήθελα ενα τικ ποιο φωτεινή μα δεν ειναι τοσο χαλια οπως λένε.Απλα στον έντονο ήλιο θα εχεις ενα μικρό θεματακι στο να την δουλεψεις.ποιοτικοτατο λεπτο πανέμορφο.τωρα αν αξιζει τα χρήματα του θα ελεγα ναι,μα αν ειχε αντι για 649 το βαζανε στα 500 θα ηταν οτι καλύτερο.η καμερα ειναι πολυ καλη την μερα μετρια το βράδυ.η μπροστα καμερα πολυ καλη και με φλάς.ειμαι πολυ ευχαριστημένος με την συσκευή. :)

 

Καλησπέρα, το έχεις πειράξει, του έχεις περάσει μήπως TWRP recovery, μήπως του έκανες root. Όσο για την τιμή που λες ακόμη αρχή είναι, αν ψάξεις στο skroutz πάντως ξεκινάει από 490 €.

Link to comment
Share on other sites

Όχι τίποτα δεν του έχω κάνει μαμά τέλειος. :)

 

Με TWRP recovery παίρνεις backup και κάνεις restore πολύ καλό για ότι λάθος γίνει.

 

Καλά το πήρα και έχω ξετρελαθεί παίζω μαζί του περίπου τρεις ώρες, το είναι απίθανο είναι λίγο. Για αυτούς που ρώταγαν πως εξαφανίζεται η navi bar στις ρυθμίσεις που κάνεις επιλογή για την εμφάνιση της navi bar, έχει επάνω ένα κουμπί που εμφανίζει το βελάκι για την εξαφάνιση της navi bar. Καλά την οθόνη του την έχω ερωτευτεί είναι αυτό που λεμέ κινηματογραφική εικόνα.

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Τάκη.Δεν το βρίσκω αυτο που λες με την μπαρα πλοήγησης

 

Καλημέρα εμένα είναι το UL00 αγορασμένο από Κίνα και με το που το άνοιξα έκανε και μια αναβάθμιση, τώρα ή είναι η αναβάθμιση ή η διαφορά λειτουργικού λόγο του UL00. Κοίταξε μήπως υπάρχει κάποια αναβάθμιση.

 

http://postimg.org/image/j158ocwy1/

Και μία φωτο το κακο ειναι πως δεν τις βλέπω.

http://postimg.org/image/s6vudxizh/

http://postimg.org/image/j158ocwy1/

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Η φωτογραφική του εσείς που το έχετε πως σας φαίνεται;

Σε δοκιμή που έκανα σε αντιπαράθεση με αλλά κινητά που έχω Sony z3, LeTV One Pro το Huawei ήταν καλύτερο. Βέβαια όλες ήταν μέρα, σε εύκολες φωτογραφίες το κινητά είναι ανεχτά, σε δύσκολες καταστάσεις δεν μπορεί να συγκριθεί με φωτογραφική μηχανή.

Link to comment
Share on other sites

Αύριο θα παω απο κοντά να το δω και αν μου κάνει το κλικ!!εκλεισε!

 

Αν δεν σε ενδιαφέρει το ότι όταν ανοίγουν έχουν διαφήμιση μιας τηλεφωνικής εταιρίας, στο Skroutz η τιμή είναι 490 €, εκτός και αν σου αρέσει το ασημί με λευκό εμπρός, είναι μονόδρομος τα 650 €.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα εμένα είναι το UL00 αγορασμένο από Κίνα και με το που το άνοιξα έκανε και μια αναβάθμιση, τώρα ή είναι η αναβάθμιση ή η διαφορά λειτουργικού λόγο του UL00. Κοίταξε μήπως υπάρχει κάποια αναβάθμιση.

Εκεί είναι η διαφορά τότε...

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160122/f24d0f75636643519da17f6656e3259f.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για την χαζή ερώτηση αλλά το CRR-L00 παίζει 4G ελλάδα;

Δεν ξέρω δεν εχω 4 G αλλά δες Χαρακτηριστικά.

Network CRR-UL00:

FDD LTE:1800/2100/2600

WCDMA 850/900/1900/2100

GSM:850/900/1800/1900

GPS: GPS/AGPS/Glonass

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω δεν εχω 4 G αλλά δες Χαρακτηριστικά.

Network CRR-UL00:

FDD LTE:1800/2100/2600

WCDMA 850/900/1900/2100

GSM:850/900/1800/1900

GPS: GPS/AGPS/Glonass

 

Σου λείπει η 800 στο FDD LTE

Link to comment
Share on other sites

Σου λείπει η 800 στο FDD LTE

 

Αρα εχει 4G ή οχι ;;

Εδώ πλήρη ανάλυση από το site της Huawei.

http://consumer.huawei.com/minisite/worldwide/mateS/specifications.htm

 

Καλημέρα, το κινητό μετα από μια εβδομάδα του έχω αλλάξει τα φωτά, προσπαθώ να του περάσω TWRP αλλά ότι και να κάνω, ότι δοκιμές και αν έκανα, όσο και να διάβασα δεν γίνεται γιατί είναι κλειδωμένο το bootloader. Προσπάθησα να το ξεκλειδώσω αλλά μου λέει δεν επιτρέπετε, δεν έχει περάσει ο περιορισμός των 14 ημέρων.

Το τηλέφωνο μπορεί να αγοραστεί και από Κίνα λειτουργεί κανονικά πιθανόν να έχει και περισσότερα από το Ευρωπαϊκό.

Καλά από ποιότητα δεν συζητάμε είναι ότι καλύτερο έχω δει και έχω πιάσει στο χέρι μου και δείχνει πολύ φρέσκο. Καλά η οθόνη του είναι απίθανη όσοι το έχουν δει λένε για την εικόνα και τα χρώματα της οθόνης. Και η φωτογραφική μηχανή είναι πολύ καλή δεν ξέρω τι καλύτερο μπορεί να ζήτηση κάνεις από ένα κινητό.

Α ξέχασα να συμπληρώσω για την μπαταριά, φοβερή μου βγάζει δυο μέρες.

Και δύο φωτογραφίες.

http://s33.photobucket.com/user/takisspanos/media/HMS_zpsbqeekydr.jpg.html

http://s33.photobucket.com/user/takisspanos/media/HMS%201_zpsapic3qno.jpg.html

Δεν ξέρω γιατί δεν καταφέρνω να εμφανίσω τις φωτογραφίες μου τι λάθος κάνω.

http://s33.photobucket.com/user/takisspanos/media/HMS%201_zpsapic3qno.jpg.html

http://s33.photobucket.com/user/takisspanos/media/HMS_zpsbqeekydr.jpg.html

 

Σου λείπει η 800 στο FDD LTE

 

Εκτός την Wind η Cosmote και η Vodafon παίζουν κανονικά . Η Wind είναι στα FDD LTE 800.

Λάθος μου είδα στο LeTV One PRO που και αυτό δεν έχει την 800 κάποιος με wind είχε κανονικά 4G.

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

Λόγω βλάβης του παλιού μου κινητού είμαι σε θέση να πάρω νέο. Κοιτάω μέρες τώρα διάφορα και είμαι λίγο χαμένος, αλλά το συγκεκριμένο είναι ένα από τα 2 που με ενδιαφέρουν πιο πολύ.. Απλά έχω λίγες απορίες και θα ήθελα να μου τις λύσετε αν μπορείτε εσείς που είστε κάτοχοι του κινητού. Έχει led ειδοποιήσεων? Το σήμα είναι όντως καλό όπως διάβασα και το 4G του? Η κάμερα του είναι καλή και ο ήχος κλήσης δυνατός?? Επειδή το χρησιμοποιώ πολύ στην δουλειά μου και σε εξωτερικούς χώρους και μου χρειάζεται καλό σήμα για να μιλάω αλλά και να στέλνω γρήγορα mail, foto,(για αυτό θέλω και αρκετά καλή κάμερα και για απογευματάκι προς βραδάκι)) και άλλα διάφορα έγραφα, office κτλ. θα ήθελα να δω αν μπορεί να με καλύψει σε αυτά. Όσο για το ledάκι απλά με έχει βοηθήσει και το έχω συνηθίσει.

Ελπίζω μια μέρα η μπαταρία θα βγάζει με βαριά χρήση σχετικά, δηλαδή με αρκετά τηλέφωνα, mail(άρα πολλές ώρες ανοιχτά τα δεδομένα), αρκετές φώτο και χωρίς όμως πολλά παιχνίδια. Σας ευχαριστώ παιδιά!

Edited by wabs
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

Λόγω βλάβης του παλιού μου κινητού είμαι σε θέση να πάρω νέο. Κοιτάω μέρες τώρα διάφορα και είμαι λίγο χαμένος, αλλά το συγκεκριμένο είναι ένα από τα 2 που με ενδιαφέρουν πιο πολύ.. Απλά έχω λίγες απορίες και θα ήθελα να μου τις λύσετε αν μπορείτε εσείς που είστε κάτοχοι του κινητού. Έχει led ειδοποιήσεων? Το σήμα είναι όντως καλό όπως διάβασα και το 4G του? Η κάμερα του είναι καλή και ο ήχος κλήσης δυνατός?? Επειδή το χρησιμοποιώ πολύ στην δουλειά μου και σε εξωτερικούς χώρους και μου χρειάζεται καλό σήμα για να μιλάω αλλά και να στέλνω γρήγορα mail, foto,(για αυτό θέλω και αρκετά καλή κάμερα και για απογευματάκι προς βραδάκι)) και άλλα διάφορα έγραφα, office κτλ. θα ήθελα να δω αν μπορεί να με καλύψει σε αυτά. Όσο για το ledάκι απλά με έχει βοηθήσει και το έχω συνηθίσει.

Ελπίζω μια μέρα η μπαταρία θα βγάζει με βαριά χρήση σχετικά, δηλαδή με αρκετά τηλέφωνα, mail(άρα πολλές ώρες ανοιχτά τα δεδομένα), αρκετές φώτο και χωρίς όμως πολλά παιχνίδια. Σας ευχαριστώ παιδιά!

 

Καλησπέρα, το τηλέφωνο έχει Led ειδοποιήσεων, για το σήμα του 4G δεν μπορώ να σου πω γιατί δεν έχω, η κάμερα είναι πολύ καλή, και ο ήχος κλήσεων είναι δυνατός. Η μπαταρία είναι κορυφαία μπορεί και δυο ημέρες. Εγώ πάντα συστήνω να δει κανείς τα review στο You Tube και μετα κάπου ζωντανά να το δεις. Στο Skroutz οι τιμές είναι πολύ διαφορετικές από τα μεγάλα καταστήματα.Τιμή 475 €.

Edited by takisspanos
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...