Jump to content

Sony Xperia Z5 Premium


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μάλιστα, ευχαριστώ πολύ.

Και κάτι άλλο, πριν λίγο ενώ ήμουν στο παρών site ξαφνικά δονησε και έβγαλε μήνυμα σε μια λευκή οθόνη και καλά άπο την Google ότι βρήκαμε ιούς και ένα χρονόμετρο να κυλάει με τον χρόνο προς τα πίσω ,τι σημαίνει αυτό; Ότι έχει κολλήσει κάποιον ιό;

Με το συγκεκριμένο κινητό έχω μπει σε δύο - τρία site και είναι ενός μήνα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 329
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μάλιστα, ευχαριστώ πολύ.

Και κάτι άλλο, πριν λίγο ενώ ήμουν στο παρών site ξαφνικά δονησε και έβγαλε μήνυμα σε μια λευκή οθόνη και καλά άπο την Google ότι βρήκαμε ιούς και ένα χρονόμετρο να κυλάει με τον χρόνο προς τα πίσω ,τι σημαίνει αυτό; Ότι έχει κολλήσει κάποιον ιό;

Με το συγκεκριμένο κινητό έχω μπει σε δύο - τρία site και είναι ενός μήνα

Διαφημίσεις είναι αυτά. Μην ψαρώνεις. ;)

 

Note 4 & Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν είναι οι συνηθισμένες διαφημίσεις που είναι κλασσικά κάτω κάτω. Ξαφνικά όπως είμαι στο φόρουμ πχ ανοίγει καινούργια ολόκληρη (λευκή) σελίδα που γράφει Google με χρωματιστά γράμματα , βρήκαμε ιούς και αυτά που έγραψα πάνω, συν ότι ξαφνικά δονειται αρκετά και συνεχόμενα, δεν πάει πίσω πάρα μόνο με το home button . Για αυτό το αναφερα.. Edited by Vagos55
Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν είναι οι συνηθισμένες διαφημίσεις που είναι κλασσικά κάτω κάτω. Ξαφνικά όπως είμαι στο φόρουμ πχ ανοίγει καινούργια ολόκληρη (λευκή) σελίδα που γράφει Google με χρωματιστά γράμματα , βρήκαμε ιούς και αυτά που έγραψα πάνω, συν ότι ξαφνικά δονειται αρκετά και συνεχόμενα, δεν πάει πίσω πάρα μόνο με το home button . Για αυτό το αναφερα..

Το κάνει σε όλους. Είχε εμφανιστεί πριν λίγο καιρό σε πολύ έντονο βαθμό αλλά μετά εξαφανίστηκε το φαινόμενο αυτό.

 

Απλα κάνεις έξοδο από την σελίδα και ξαναμπαίνεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καινουργιο firmware για ολη τη σειρα Ζ5 που επαναφερει την λειτουργια σταμινα

επισης double tap to sleep

double tap power button to open camera

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160604/5039fd34537f36d26df697b3ec08db38.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20160604/cd3e46cad7aa4276c501e0a8b03fdfd1.jpg

 

send from my cave using smoke signals

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, πως μπορώ να τσεκάρω στο Xperia check ποιες από τις εκδόσεις που έχει στη λίστα έχω;

 

Κάποιος που να ξέρει;

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ερώτηση, στο συρόμενο μενού υπάρχει σαν εικονίδιο το 4G σε εσάς; Είχα ένα Μ2 και το είχε ενώ στο Ζ5p όχι κάι ήταν βολικό.

 

Στο πάνω μερος του μενου εχει ενα σύμβολο σαν μολυβι και το πατάς. Μετα πάτα συνεχόμενα τη λειτουργία που θέλεις να προσθέσεις και βάλτη στο μενου.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν το έχει ούτε έτσι. Ίσως παίζει κάτι που δεν το σκέφτηκα, το ότι είναι δικαρτο. Ίσως στα dual sim να μην το έχει εκεί λόγω των δύο δικτύων.

Αν ξέρει κάποιος ας επιβεβαιώσει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά μόλις παρέλαβα στα χέρια μου το τηλέφωνο και θα ήθελα μια διευκρίνηση . . . Ο φορτιστής σας αναγράφει επάνω Sony??? Εμένα δεν γράφει κάτι και θέλω να μάθω αν μου έχει δώσει τον γνήσιο . . . Αν μπορείτε απαντήστε μου για να τον πάρω τηλέφωνο . . . Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά μόλις παρέλαβα στα χέρια μου το τηλέφωνο και θα ήθελα μια διευκρίνηση . . . Ο φορτιστής σας αναγράφει επάνω Sony??? Εμένα δεν γράφει κάτι και θέλω να μάθω αν μου έχει δώσει τον γνήσιο . . . Αν μπορείτε απαντήστε μου για να τον πάρω τηλέφωνο . . . Ευχαριστώ

Σίγουρα θα πρέπει να γράφει κάπου Σόνυ! Δεν γίνεται να μην γράφει καθόλου! Στο Ζ3 που έχω και σε όποιο φορτιστή έχω γράφει την εταιρία

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά μόλις παρέλαβα στα χέρια μου το τηλέφωνο και θα ήθελα μια διευκρίνηση . . . Ο φορτιστής σας αναγράφει επάνω Sony??? Εμένα δεν γράφει κάτι και θέλω να μάθω αν μου έχει δώσει τον γνήσιο . . . Αν μπορείτε απαντήστε μου για να τον πάρω τηλέφωνο . . . Ευχαριστώ

Ανέβασε μια φωτό τον φορτιστή να τον δούμε.

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ο φορτιστής γράφει πάνω Sony, συγκεκριμένα το μοντέλο του είναι το uch10 και το καλώδιο του είναι το ucb11. Αυτά έχει μέσα η συσκευασια του. Μήπως το είχε πάρει από σκρουτζομαγαζο και ήτανε με αγγλικό φορτιστή και αναγκαστικά πήρε έναν άλλον;(αν το ν πήρες μεταχειρισμενο) Edited by Vagos55
Link to comment
Share on other sites

Μεταχειρισμενο το πήρα και από σκρουτζομαγαζο . . . Αυτός δηλαδή . . . Απλά μου λέει ότι κι αυτός έτσι το πήρε . . . Τώρα θα μου πάρει άλλον λέει . . Πάντως γνήσιος δεν είναι . . .
Link to comment
Share on other sites

Να το πήρε έτσι αποκλείεται αν το αγόρασε καινούργιο. Ή θα είχε αγγλικό φορτιστή Sony ή τον παραπάνω που έγραψα, τον ευρωπαϊκό. Πάντως ο κανονικός είναι ο τύπος που έγραψα παραπάνω, 23-24 ευρώ κάνει αν θυμάμαι καλά.
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα μόνο αντάπτορα χωρίς καλώδιο γιατί δεν είχε . . . Τώρα για να δουλέψει ο ταχύφορτιστης πρέπει να βάλω οποίο καλώδιο να είναι ή θέλει usb 2 καλώδιο;;;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z5 Premium

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...