Jump to content

Xiaomi Mi 4C


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα.έχουν περάσει 3 μέρες που μου έχει σταλεί το track number από vickmall και πηγαίνοντας στο site της sg post να δω την πορεία τ δεματος μου εμφανίζει τις παρακατω πληροφορίες π έχω επισυνάψει.γνωρίζει κανείς τι παίζει;

 

ε όχι και 3 μέρες :)

υπομονή

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα.έχουν περάσει 3 μέρες που μου έχει σταλεί το track number από vickmall και πηγαίνοντας στο site της sg post να δω την πορεία τ δεματος μου εμφανίζει τις παρακατω πληροφορίες π έχω επισυνάψει.γνωρίζει κανείς τι παίζει;

 

Το ίδιο βγάζει και σε εμένα.Για κάποιο λόγο έχουν αργήσει

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο βγάζει και σε εμένα.Για κάποιο λόγο έχουν αργήσει

 

3 Μέρες και σε σένα και το θεωρείς αργοπορία φίλε μου?

Διαβάστε την 1η σελίδα.

Οδηγός αποστολής αγορών από Κίνα

Link to comment
Share on other sites

έτσι πολύ συνοπτικά για εσάς που το έχετε ψάξει, ποια είναι η καλύτερη επιλογή που έχω για να πάρω το 32άρι? Αξιοπιστία καταστήματος (ηλεκτρονικού), τιμή και χρόνος αποστολής :)

Thanks :)

Link to comment
Share on other sites

έτσι πολύ συνοπτικά για εσάς που το έχετε ψάξει, ποια είναι η καλύτερη επιλογή που έχω για να πάρω το 32άρι? Αξιοπιστία καταστήματος (ηλεκτρονικού), τιμή και χρόνος αποστολής :)

Thanks :)

Νομίζω το vickmall,από το ψάξιμο που έκανα σε διάφορα forum.Αγόρασα από εκεί το 32gb black και μου ήρθε το tracking number σε 3 μέρες.
Link to comment
Share on other sites

έτσι πολύ συνοπτικά για εσάς που το έχετε ψάξει, ποια είναι η καλύτερη επιλογή που έχω για να πάρω το 32άρι? Αξιοπιστία καταστήματος (ηλεκτρονικού), τιμή και χρόνος αποστολής :)

Thanks :)

Vickmall με SG post ( αυτήν την περίοδο η NL αργεί πολύ )

Link to comment
Share on other sites

έτσι πολύ συνοπτικά για εσάς που το έχετε ψάξει, ποια είναι η καλύτερη επιλογή που έχω για να πάρω το 32άρι? Αξιοπιστία καταστήματος (ηλεκτρονικού), τιμή και χρόνος αποστολής :)

Thanks :)

 

Κ γω, το 32αρι μαύρο, από vickmall Τεταρτη βραδυ με SG post, αλλά ακόμα να μου στείλουν tracking number..

NL που είχα παραγγείλει 20/09 από vickmall, ένα redmi note 2, είχε κάνει 2 βδομάδες να έρθει και ας είχα πάρει tracking number αμέσως. Παντως στο στέλνουν κομπλέ το κινητό καθώς και φωτό πριν το στείλουν. Πολύ καλοί και είναι και απ΄τους πιο φθηνούς. Και απαντάνε και αμέσως σε ό,τι χρειαστείς.. Είχα πάθει πλάκα..

Link to comment
Share on other sites

έτσι πολύ συνοπτικά για εσάς που το έχετε ψάξει, ποια είναι η καλύτερη επιλογή που έχω για να πάρω το 32άρι? Αξιοπιστία καταστήματος (ηλεκτρονικού), τιμή και χρόνος αποστολής :)

Thanks :)

 

Ναι Νίκο, vickmall με sg post...

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια, βλέπω έχει μόνο το 16άρι στην ευρωπαϊκή αποθήκη...Προφανώς εννοείτε να παραγγείλω να έρθει από Κίνα, ε? Στα 258 ευρώ, σωστά?

http://www.vickmall.com/xiaomi-mi4c-smartphone-4g-fdd-lte-1-8ghz-5-0inch-miui-v7-3gb-32gb-64-bit-snapdragon-808-hexa-core-13-0mp-5-0mp-usb-type-c.html

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια, βλέπω έχει μόνο το 16άρι στην ευρωπαϊκή αποθήκη...Προφανώς εννοείτε να παραγγείλω να έρθει από Κίνα, ε? Στα 258 ευρώ, σωστά?

http://www.vickmall.com/xiaomi-mi4c-smartphone-4g-fdd-lte-1-8ghz-5-0inch-miui-v7-3gb-32gb-64-bit-snapdragon-808-hexa-core-13-0mp-5-0mp-usb-type-c.html

 

Ναι απο Κίνα,απο την ευρωπαική αποθήκη είπαν θα το φέρουν ( το 3/32) σε 1 με 2 εβδομάδες λογικά.

Αρκετοί έχουν παραλάβει με SG και σε 8-10 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Έγινε αγορά από vickmall το 32άρι στα 262€ με hardcase nilkin και δωράκια silicon case screen film και tempered glass . Κανονικά με paypal με τον προ cc τρόπο. Η μετατροπή απο € σε $ έγινε απο την eurobank mastercard debit ενώ αν γινόταν μεσω paypal η τιμή ανέβαινε στα 276€. Αυτά τα ολίγα από εμένα. Ελπίζω να βγει καλό:lol:

 

Βέβαια, βλέπω έχει μόνο το 16άρι στην ευρωπαϊκή αποθήκη...Προφανώς εννοείτε να παραγγείλω να έρθει από Κίνα, ε? Στα 258 ευρώ, σωστά?

http://www.vickmall.com/xiaomi-mi4c-smartphone-4g-fdd-lte-1-8ghz-5-0inch-miui-v7-3gb-32gb-64-bit-snapdragon-808-hexa-core-13-0mp-5-0mp-usb-type-c.html

 

Πρόσεχε και αυτό με την μετατροπή.. Γιατι εμένα μου βγήκε 275 €..

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ παίδες...θα το χρειαστώ σε 2 βδομάδες το τηλ (τοτε θα μου πάρουν το νέξους) , οπότε είμαι σε δίλλημα αν είναι να περιμένω την ευρωπαϊκή τους αποθήκη...
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ παίδες...θα το χρειαστώ σε 2 βδομάδες το τηλ (τοτε θα μου πάρουν το νέξους) , οπότε είμαι σε δίλλημα αν είναι να περιμένω την ευρωπαϊκή τους αποθήκη...

 

Δίνεις το Nexus 6 για να πάρεις το mi4c ?

Αν το κάνεις συνειδητά, ξανασκεψου το.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση ειδική και γενική ταυτόχρονα

 

έστω ότι έχω 2 sim και έχω πχ. viber… πως καταλαβαίνει το πρόγραμμα (πχ viber) σε πιο νούμερο ανήκει ? μπορώ να έχω ταυτόχρονα και στα 2 νούμερα viber ή μπα ?

 

Φίλε μου πήρες απάντηση γιατί κι εμένα με ενδιαφέρει αυτό που ρωτάς για to viber?

Link to comment
Share on other sites

Δίνεις το Nexus 6 για να πάρεις το mi4c ?

Αν το κάνεις συνειδητά, ξανασκεψου το.

 

έλα μην ακούω χαζά...:lol:

απλά δίνω το 6άρι σε καλή τιμή και θέλω κάτι να βολευτώ μέχρι να πάρω το 6P..;)

για κανά μήνα δηλαδή η δουλειά...(ή κανά 20ήμερο από την ώρα που θα φύγει το 6άρι) :)

Link to comment
Share on other sites

έλα μην ακούω χαζά...:lol:

απλά δίνω το 6άρι σε καλή τιμή και θέλω κάτι να βολευτώ μέχρι να πάρω το 6P..;)

για κανά μήνα δηλαδή η δουλειά...(ή κανά 20ήμερο από την ώρα που θα φύγει το 6άρι) :)

 

Α γεια σου, σκιαχτηκα για λιγο :p

Απο που θα το παρεις το νεο nexus αν επιτρέπεται ?

Link to comment
Share on other sites

ΚαλημερΑ

Κατοχος του redmi 1s εδω και εναμιση χρονο

 

Θα παει μια φιλη μου κινα

Αραγε μπορει να μου αγορασει ενα mi4c , και σε τι τιμη;

Θα πρεπει να προσεξει τπτ περα απο το να ειναι το οριτζιναλ;

 

Ευχαριστω

κουκουρουκου
Link to comment
Share on other sites

Αραγε μπορει να μου αγορασει ενα mi4c , και σε τι τιμη;

Θα πρεπει να προσεξει τπτ περα απο το να ειναι το οριτζιναλ;

Μπορεί να στο αγοράσει εννοείται,τώρα σε τι τιμή πωλείται στην Κίνα ακριβώς θεωρώ πως εδώ πέρα δύσκολα θα το μάθεις :rolleyes:

Πρόσεχε να είναι το original και επίσης τις μπάντες δικτύου( μερικές φορές τα xiaomi βγαίνουν και σε wcdma έκδοση που πιάνει μέχρι 3G όπως με το mi4 )

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να στο αγοράσει εννοείται,τώρα σε τι τιμή πωλείται στην Κίνα ακριβώς θεωρώ πως εδώ πέρα δύσκολα θα το μάθεις :rolleyes:

Πρόσεχε να είναι το original και επίσης τις μπάντες δικτύου( μερικές φορές τα xiaomi βγαίνουν και σε wcdma έκδοση που πιάνει μέχρι 3G όπως με το mi4 )

 

Δε νομίζω να βγαίνει σε εκδοση μόνο 3g.Υπαρχει περίπτωση όμως να υπάρχει έκδοση γισ κινέζικα δικτυα (TD-LTE) η οποια δε πιάνει ουτε 3g εδω. Εσυ θες την εκδοση fdd

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...