Jump to content

Doogee X5 Galicia


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν έχω βρει κάτι τέτοιο.Στην αρχή υποπτευόμουν μερικές εφαρμογές αλλά ούτε αυτό είναι.Δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εσείς πάντως θα το συστήνατε σε κάποιον να το αγοράσει?

Σε αυτην την τιμη,και εαν δεν μπορεις να δωσεις 20 ευρω παραπανω ναι,εαν μπορεις να δωσεις την διαφορα πας στο pro με κλειστα ματια.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ!! Ρώτησα γιατί σκέφτομαι να το κάτω κι εγώ και το πρότεινα και σε έναν φίλο και δεν θέλω να του βγει ελαττωματικό
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ!! Ρώτησα γιατί σκέφτομαι να το κάτω κι εγώ και το πρότεινα και σε έναν φίλο και δεν θέλω να του βγει ελαττωματικό

Εαν βγει η οχι ελαττωματικο,αυτο δεν μπορω να το γνωριζω οπως ειναι φυσικο.

Καλες αγορες.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω αυτό , απλώς ρωταω γιατί είδα αρκετούς και εδώ και γενικά στο internet να έχουν κάποια προβλήματα και είπα να ρωτησω μηπως αυτά τα προβλήματα ετυχαν μόνο σε αυτούς ή υπάρχουν γενικά. :lol:
Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω αυτό , απλώς ρωταω γιατί είδα αρκετούς και εδώ και γενικά στο internet να έχουν κάποια προβλήματα και είπα να ρωτησω μηπως αυτά τα προβλήματα ετυχαν μόνο σε αυτούς ή υπάρχουν γενικά. :lol:

Ποια προβληματα εννοεις ακριβως???

Απο οτι καταλαβαινω εγω τουλαχιστον,και συμφωνα με τον ογκο πωλησεων,εχει βγει ενα παρα πολυ αξοιοπιστο μοντελο,ειδικα το pro.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ή μπαταρία σε έναν τη μια δούλευε την άλλη όχι , τα προβλήματα της rom που αναφερατε πιο πάνω. Εγώ μπορώ να πάνω και να λύσω αυτά τα προβλήματα όμως ο φίλος μου όχι γιατί δεν ξέρει από τέτοια..... :(
Link to comment
Share on other sites

Ή μπαταρία σε έναν τη μια δούλευε την άλλη όχι , τα προβλήματα της rom που αναφερατε πιο πάνω. Εγώ μπορώ να πάνω και να λύσω αυτά τα προβλήματα όμως ο φίλος μου όχι γιατί δεν ξέρει από τέτοια..... :(

Μαλλον δεν καταλαβα καλα,μια χαρα ειναι η μπαταρια του,αναλογα την χρηση και η διαρκεια ζωης,και η rom δεν θελει το παραμικρο οπως ερχεται απο το εργοστασιο,το κντ δουλευει ρολοι χωρις το παραμικρο προβλημα,και φυσικα δεν θελει το παραμικρο πειραγμα.....;)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει κατάλαβα, να έχω υπόψιν μου ότι μπορεί το κινητό να έχει κάποιο μικροπροβλημα , αν και είναι αρκετά σίγουρο πως δεν θα έχει... Καληνύχτα!! :lol:
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια μολις παρελαβα το χ5.. πρςτεσ εντθπςσεισ πολυ καλες..ενα θεματακι μονο αν μπορει καποιος να βοηθησει..στις κλησεις ενω με ακουνε καθαρα κ δυνατα εγω δεν ακουω τον συνομιλιτη δυνατα.. καποια λυση?
Link to comment
Share on other sites

να πω και γω το κιν είναι μια χαρά από λειτουργικότητα άψογο θα ήθελα καλύτερη μπαταρία διαπιστώνω ότι καταναλώνεται πολύ εύκολα..

με hibernation manager κάπως το σώζεις.

το 3g σε μένα είναι κλειστό για εξοικονόμηση όλα καλά αλλά να σας πω....

αν έχετε τα λεφτά για το pro και εφόσον το pro είναι καλύτερο σε θέμα κατανάλωσης προτιμήστε το pro.

πάντως εδώ δεν βρίσκεις τέτοιο κιν με αυτά τα λεφτά...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εσείς πάντως θα το συστήνατε σε κάποιον να το αγοράσει?

 

Φτάσαμε στις 83 σελίδες, με τόσα πολλά μέλη που το αγόρασαν, επειδή καθένας που το αγόραζε το εκθείαζε σαν vfm για τα χαρακτηριστικά του.

 

Το αγόρασα για τη γυναίκα μου, που κάνει πολύ απλή χρήση, χωρίς πακέτο με ίντερνετ, και η μπαταρία φορτίζεται μια φορά την εβδομάδα περίπου. Επομένως, η μπαταρία του φτάνει για τη χρήση που κάνεις στο κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Για όλους εσάς που δηλώνεται ότι έχετε προβλημα με την μπαταρία σε ένα κινητό που 3-4 έχουν γράψει ότι έχουν 5 ώρες ανοιχτή έχω μια ερώτηση.

Τι κινητό είχατε πριν που είχε τόσο καλύτερη μπαταρία η οποία να κρατάει πάνω από 5 ώρες ανοιχτή οθόνη και πόσα χρήματα ξοδέψατε γι αυτό;

 

Κατα την ταπεινή μου άποψη απλά προσπαθείτε να βρείτε κάτι να πείτε και ότι να είναι αυτό

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Το έβγαλα απο το φορτιστή στις 10:30 το πρωί. Με 45' οθόνη, δύο τηλεφωνήματα συνολικής διάρκειας 5' και κατέβασμα 2-3 εφαρμογών, έχει πέσει απο το 100% στο 43%.

 

Το HTM των €62 (ή $62, δεν θυμάμαι) με τέτοια χρήση θα ήταν στο 60% και αυτό στη χειρότερη περίπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή έχεις 5,0%/h κατανάλωση και συνολικά στο 100% θα σου έβγαζε max 1h 20m sot. Βρες τι σου τρώει την μπαταρία.

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αν πάρω το απλό, απενεργοποίησω 3g,συγχρονισμό,βάλω εξοικ.ενεργ. , αλλάζοντας το προφίλ cpu σε powersave δεν θα κρατάει 2 μέρες;
Link to comment
Share on other sites

Το έβγαλα απο το φορτιστή στις 10:30 το πρωί. Με 45' οθόνη, δύο τηλεφωνήματα συνολικής διάρκειας 5' και κατέβασμα 2-3 εφαρμογών, έχει πέσει απο το 100% στο 43%.

 

Το HTM των €62 (ή $62, δεν θυμάμαι) με τέτοια χρήση θα ήταν στο 60% και αυτό στη χειρότερη περίπτωση.

 

το HTM εχει HD οθονη ομως ? Παιζει ρολο και η αναλυση της οθονης,που καταναλωνει μπαταρια.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή έχεις 5,0%/h κατανάλωση και συνολικά στο 100% θα σου έβγαζε max 1h 20m sot. Βρες τι σου τρώει την μπαταρία.

Κάπου τόσο, 1 μέρα και κάτι λεπτά κράταγε.

 

Έκλεισα το GPS τώρα για να δω πόσο επηρεάζει.

Link to comment
Share on other sites

κοίτα σε αυτό που λες χωρίς αναβαθμίσεις το κιν είχε καλύτερη αυτονομία το είχα παρατηρήσει και εγώ στην αρχή..

οπότε θα το επαναφέρω σε εργοστασιακές να το τεστάρω γιατί τώρα το φορτίζω 2 φόρες την ημέρα.. αυτό παρατήρησα.

ίσως να το αδικώ εγώ το κιν ή οι αναβαθμήσεις ή καμία εφαρμογή..

θα επανέλθω

Edited by markosch
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το έβγαλα απο το φορτιστή στις 10:30 το πρωί. Με 45' οθόνη, δύο τηλεφωνήματα συνολικής διάρκειας 5' και κατέβασμα 2-3 εφαρμογών, έχει πέσει απο το 100% στο 43%.

 

Το HTM των €62 (ή $62, δεν θυμάμαι) με τέτοια χρήση θα ήταν στο 60% και αυτό στη χειρότερη περίπτωση.

Oχι απλος κατι τρωει μπαταρια,αλλα στην ρουφα κυριολεκτικα.

Δεστο,δεν ειναι σε καμια περιπτωση λογικο.......:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αξιζει το κινητο τα χρηματα του? Απο που προτεινετε να το παραγγειλουμε?
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...