Jump to content

OnePlus 2


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν αντιλεγω οτι δεν μασαει πουθενα,αλλα ειναι περισσοτερο ψυχολογικο το θεμα αν θελεις.

Σιγουρα το κινητο ειναι πληρες ομορφο και ποιοτικο αλλα....

Αντιλαμβανομαι και παραδεχομαι οτι αυτο ειναι μια κουταμαρα,αυτο που σκεφτομαι,αλλα ετσι ειμαι εγω με τα τρελλα μου.

:lol:

Το m9 που έχεις στην προφίλ σου στις αρχές ήτανε τηγάνι :p δοκίμασε το oneplus two, αν δεν σου κάνει λόγω χαμηλού αποθεματος θα το πουλήσεις με ελάχιστο κόστος.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έφυγε και η παραγγελια από εμένα. Με εξπρες πόσες μέρες κάνει να έρθει περίπου; Αν και εγώ είμαι Γερμανία.

 

Σε ενα 24ωρο με dhl express εγω το ειχα Αθηνα...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή βλέπω κάποιους να θέλουν να δώσουν τη πρόσκληση τους φτιάξαμε έναν οδηγό στα Ελληνικά εδώ

 

Ο οδηγός σαφώς και είναι από το Reddit απλά εμείς κάναμε τη μετάφραση και προσθέσαμε κάποιες διευκρινήσεις.

 

PS

Αν πάλι θεωρείται η βοήθεια προς τα μέλη του Myphone διαφήμιση του Site τότε σβήστε το και αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε γιατί το toolbox αποσύρθηκε από το forum του oneplus? Εν αναμονή παραλαβής και το ψάχνω.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε γιατί το toolbox αποσύρθηκε από το forum του oneplus? Εν αναμονή παραλαβής και το ψάχνω.

 

To wugfresh bacon toolkit , η καποιο αλλο?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε πρόσκληση την οποία και δε ζήτησα ποτέ, ούτε γράφτηκα σε καμιά λίστα. :P

 

Βέβαια πέρσι είχα αγοράσει 3 OnePlus One.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αν εχει κάποιος πρόσκληση που δεν θα χρησιμοποιήσει ,θα ήμουν ευγνώμων αν μπορούσε να μου την δώσει με τον πρόσφατο τροπο.
Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι ετσι ενα 24ωρο, αυριο θα αλλαξει λογικα το status αν το εβαλες express.

Οπότε παραλαβή μπορεί Σάββατο.

Link to comment
Share on other sites

Οπότε παραλαβή μπορεί Σάββατο.

 

Δεν ξερω αν Σαββατο κανουν παραδοση. Αν ναι, λογικα θα το εχεις. Αλλιως, Δευτερα μεχρι το μεσημερι θα εχει φτασει. Βαση του tracking που ελαβες, στο site της dhl που σου λεει οτι ειναι? Η μηπως δεν ελαβες? Γιατι αν δεν εχεις λαβει ακομα και η Δευτερα παιζεται. Αν και κανονικα σε 2-3 εργασιμες νομιζω ερχεται με dhl express.

Link to comment
Share on other sites

Express έβαλα. Ακόμα δεν πήρα tracking No. Παντός και Σάββατο έχει DHL εδώ (Γερμανία) παραδόσεις. Για να δούμε θα έχουμε παιχνίδι σαββατοκύριακο;
Link to comment
Share on other sites

Express έβαλα. Ακόμα δεν πήρα tracking No. Παντός και Σάββατο έχει DHL εδώ (Γερμανία) παραδόσεις. Για να δούμε θα έχουμε παιχνίδι σαββατοκύριακο;

 

Τοτε, αυριο θα λαβεις tracking 99% αν εχει κλεισει 24ωρο η παραγγελεια σου και Δευτερα στην χειροτερη, θα το εχεις. Στην καλυτερη, Σαββατο μεσημερακι. Γιατι νομιζω απο Αγγλια ξεκιναει και ο επομενος σταθμος ειναι η Γερμανια στις παραδοσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εγώ ακόμη να λάβω πρόσκληση.....ήμαρτον! Έλεγαν ότι θα έρθει και πιο γρήγορα!!!! :dizzy::rocket::rocket:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εγώ ακόμη να λάβω πρόσκληση.....ήμαρτον! Έλεγαν ότι θα έρθει και πιο γρήγορα!!!! :dizzy::rocket::rocket:

 

Όχι ότι είχαμε καμία αμφιβολία:

 

https://forums.oneplus.net/threads/sticky-sorry-for-the-delay-guys.362497/

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Αχ θα με σκάσει αυτή η εταιρία... Βρε παιδιά, αν κάποιος έχει shareable invite, θα το εκτιμούσα πολυ. Ποιος ξέρει ποτε θα μου ερθει εμένα..
Link to comment
Share on other sites

και εγω παιδια ενδιαφερομαι για προσκληση.......ειμαι ετοιμος για αμεση αγορα!

αν καποιος μπορει.....

Link to comment
Share on other sites

Εμένα έχει φτάσει Λειψία, οπότε δευτέρα - τρίτη το περιμένω!!

 

Για να δούμε τι ψάρια πιάνει....

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Εμένα έχει φτάσει Λειψία, οπότε δευτέρα - τρίτη το περιμένω!!

 

Για να δούμε τι ψάρια πιάνει....

Πόσες μέρες ήταν pending shipment?

Link to comment
Share on other sites

Πόσες μέρες ήταν pending shipment?

 

5 to παράγγειλα κ 7 ή 8 ξεκίνησε από Κίνα...

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Πόσες μέρες ήταν pending shipment?

 

Προχωρησε καθολου? Παιζει να αργησει ισως, λογω οτι εχουν θεμα με τις ποσοτητες κτλ απ' οτι διαβαζω.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...