Jump to content

Meizu MX5


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα εγώ μετά από τόσο καιρό στης Α έβαλα, την G... Άστα σου λέω δεν υπάρχει... Για εμένα από το ότι έχω δει μέχρι τώρα είναι ότι καλύτερο. 5.1.0.6 G

 

Κατάφερες να την κάνεις ρουτ την 5.1.6.0g?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

sip

0

112

128

αχχαα μια χαρα

κοπιάρω

ευχαριστωω!

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Κατάφερες να την κάνεις ρουτ την 5.1.6.0g?

 

Το ψάχνω λίγο γιατί, κάποιοι λένε γίνεται μέ το. Kingroot.. Άλλοι λένε πως δεν γίνεται.. Θα το ψάξω κι αν έχω αποτέλεσμα θα το πω...

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

Μετα την αναβαθμηση σε 5.1.6g ολο κολλαει και οι μισες εφαρμογες δεν ανταποκρινοντε σωστα.Το βαιμπερ πχ δεν βγαινει απο σλιπ μοντ,πρεπει να ανοιγοκλεισω/κλειδωσω και ξεκέιδωσω οθονη να γινει κατι.

 

Εκανα clear data+facotry reset..παλι τιποτα.ωιμε.

 

Τι παιζει? ΕΙμαι ο μονος?

 

Με 5,1,3g δεν ειχα κανεναν θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Μετα την αναβαθμηση σε 5.1.6g ολο κολλαει και οι μισες εφαρμογες δεν ανταποκρινοντε σωστα.Το βαιμπερ πχ δεν βγαινει απο σλιπ μοντ,πρεπει να ανοιγοκλεισω/κλειδωσω και ξεκέιδωσω οθονη να γινει κατι.

 

Εκανα clear data+facotry reset..παλι τιποτα.ωιμε.

 

Τι παιζει? ΕΙμαι ο μονος?

 

Με 5,1,3g δεν ειχα κανεναν θεμα.

Μπες εφαρμογές και κάνε clear data και cache στο security center.. Κάνε restart και μετά άνοιξε πάλι το security center και κάνε ότι εκανες για να έρχοβται σωστά οι ειδοποιήσεις..

Πιστεύω έτσι να λυθεί το πρόβλημα σου

 

Sent from my MX5 using Tapatalk

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Μετα την αναβαθμηση σε 5.1.6g ολο κολλαει και οι μισες εφαρμογες δεν ανταποκρινοντε σωστα.Το βαιμπερ πχ δεν βγαινει απο σλιπ μοντ,πρεπει να ανοιγοκλεισω/κλειδωσω και ξεκέιδωσω οθονη να γινει κατι.

 

Εκανα clear data+facotry reset..παλι τιποτα.ωιμε.

 

Τι παιζει? ΕΙμαι ο μονος?

 

 

 

Με 5,1,3g δεν ειχα κανεναν θεμα.

 

Πιστεύω ότι είσαι ο μόνος αυτά που λέει ο puzzle κάνε.. Αυτό θα σου έλεγα κι εγώ.. Κι αν δεν διορθώθει μιλάμε...

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι φαινεται την ζημια την εκανε το advanced task manager.

Εχω ενα μικρο θεμα με το viber αλλα αυτο θα λυθει..

 

Καλησπέρα το καλύτερο θα είναι ένα clear και ξανά βάλτω από την αρχή.. Πρόβλημα με το Viber είχα σε όλες της προηγούμενες εκδόσεις εκτός από αυτή!

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

Puzzle μια βοήθεια, μετά το τελευταίο update στην G.. Δεν μπορώ με τα δεδομένα να πραγματοποιηθεί λήψη από play store? Μόνο με Wi-Fi γίνεται, γιατί?

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Πάντως να ξέρετε επειδή ψάχνω για θήκες για το meizu mx5 εχω βρεί στο http://www.thikishop.gr και σε πολύ καλές τιμές. και τζαμάκι πολύ φθηνό .:)
Link to comment
Share on other sites

Puzzle μια βοήθεια, μετά το τελευταίο update στην G.. Δεν μπορώ με τα δεδομένα να πραγματοποιηθεί λήψη από play store? Μόνο με Wi-Fi γίνεται, γιατί?

Μπες απο εφαρμογές play και κάνε clear data cache και restart και προσπάθησε.. Επίσης δοκίμασε με data να κατεβάσεις κάτι από τα browser μπας και ξεκολλήσει...

Σορι τώρα είδα το μνμ..

Παιδια εκαψε τον φορτιστη η πεθερα μου!!! Καμια ιδεα ποιον να παρω????

Κάποιον που να βγάζει 2Α ..τετοιους έχουν τα ταμπλετ συνήθως και πλέον οι παντοφλιτσες μου

 

Sent from my MX5 using Tapatalk

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μετα απο ενα μηνα περιπου με το MX5 ειμαι ικανοποιημενος παρα πολυ το μονο που θελω να βελτιωσω ειναι η φωτογραφιες εαν δεν ειναι σταθερο αυτο που τραβαω χαλαει η φοτογραφια γενικα με την κινηση ειναι το προβλημα δεν ξερω εαν πρεπει να κανω καποιες ρυθμισεις στην καμερα η να κατεβασω καποια εφαρμογη η εαν εχετε κατι αλλο να προτεινεται ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μετα απο ενα μηνα περιπου με το MX5 ειμαι ικανοποιημενος παρα πολυ το μονο που θελω να βελτιωσω ειναι η φωτογραφιες εαν δεν ειναι σταθερο αυτο που τραβαω χαλαει η φοτογραφια γενικα με την κινηση ειναι το προβλημα δεν ξερω εαν πρεπει να κανω καποιες ρυθμισεις στην καμερα η να κατεβασω καποια εφαρμογη η εαν εχετε κατι αλλο να προτεινεται ευχαριστω

Από τη στιγμή που δεν έχει ios η κάμερα για να πετύχεις το μέγιστο αποτέλεσμα η θα πρέπει να έχεις πολυ σταθερό χέρι η να το βάλεις σε κάποιο τριποδακι..

Δυστυχώς κανενα πρόγραμμα δεν θα σε βοηθήσει.

 

Sent from my MX5 using Tapatalk

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια εχω την 5.1.3.g και μου κανει επανεκινισεις συνεχεια

Δοκίμασε να την περάσεις ξανά με clear data η πέρνα μια επόμενη έκδοση να δεις..

 

Sent from my MX5 using Tapatalk

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

θεμα ειναι πως δεν ξερω πως να περασω αλλη

 

----- προσθήκη μηνύματος 41 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

το θεμα ειναι πως δεν ξερω πως να περασω αλλη

Link to comment
Share on other sites

θεμα ειναι πως δεν ξερω πως να περασω αλλη

 

----- προσθήκη μηνύματος 41 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

το θεμα ειναι πως δεν ξερω πως να περασω αλλη

Ποια έκδοση φοράς φίλε μου;

 

Sent from my MX5 using Tapatalk

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

κανει αυτοw ο φορτιστης puzzle21?

 

http://citisshop.com/index.php?route=product/product&product_id=4140

 

καλησπερα σε ολους.σκεφτομαι να αγορασω το meizu mx5 και θα ηθελα να ρωτησω το forum εαν ειστε ικανοποιημενοι.μηπως θα μπορουσε καποιος να μου πει τα συν και τα πλην του τηλεφονου?ευχαριστω εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους.σκεφτομαι να αγορασω το meizu mx5 και θα ηθελα να ρωτησω το forum εαν ειστε ικανοποιημενοι.μηπως θα μπορουσε καποιος να μου πει τα συν και τα πλην του τηλεφονου?ευχαριστω εκ των προτερων.

 

μειον: Δεν εχει ραδιοφωνο,η 16αρα εκδοση μικρη και αντεχει οριακα (αυτην εχω),Δεν εχει επεκταση μνημης(sd card),Δεν εχει αποσπωμενη μπαταρια.

Στα υπολοιπα ειναι εξαιρετικο. Οθονη υπεροχη,γρηγορο,ωραια αισθηση στο χερι αν και γλυστραει λιγο, καλη καμερα 20mp, αν και χωρις ois,4k video.

Αν το παρεις παρε την εκδοση 32 gb.Προσωπικα ειμαι ικανοποιημενος.

Edited by kokovios
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...