Jump to content

Meizu MX5


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σας. Είμαι αναμεσα στο mx5 32gb και το mi4c αν μπορεί κάποιος που να έχει η όχι δουλέψει τις συσκευές να με βοηθήσει. Απο θέμα κάμερας ποιο θεωρειται καλυτερο; Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επανέρχομαι στο θέμα με το πρόβλημα κάμερας (not open error) όπως είχα γράψει στην σελίδα 78 1162 post πριν από εδώ..έχω περάσει αρκετές αναβαθμίσεις τεστ και stable και η κάμερες δεν επανέρχονται με τίποτα είχε κάποιος παρόμοιο πρόβλημα? Αν ναι πως το αντιμετώπισε? Λογικά κάτι δεν πήγε καλά στην αναβάθμιση 5.6..4.7 test καμια ιδέα? Edited by nick1967
Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι στο θέμα με το πρόβλημα κάμερας (not open error) όπως είχα γράψει στην σελίδα 78 1162 post πριν από εδώ..έχω περάσει αρκετές αναβαθμίσεις τεστ και stable και η κάμερες δεν επανέρχονται με τίποτα είχε κάποιος παρόμοιο πρόβλημα? Αν ναι πως το αντιμετώπισε? Λογικά κάτι δεν πήγε καλά στην αναβάθμιση 5.6..4.7 test καμια ιδέα?

Αν δεν διορθώνεται με factory reset και πέρασμα της rom με clear data, πιθανότατα να είναι hardware πρόβλημα.

Δοκίμασε και βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν διορθώνεται με factory reset και πέρασμα της rom με clear data, πιθανότατα να είναι hardware πρόβλημα.

Δοκίμασε και βλέπουμε.

εχω δοκιμασει και factory reset και clear data, μαλλον το προβλημα ειναι hardware... το θεμα ειναι πως μπορω να το κανω? να μην το στελνω πισω στο μαγαζι να το κανουν, το 2 μηνες πανε ελα σκεφτομε...μερικες φορες και μετα απο επανεκινηση δουλευει η μπροστα καμερα στο mirror.. αν παω να ανοιξω ομως την καμερα την κανονικη εκει εχω μαυρο και κρασαρει

Edited by nick1967
Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμασει καποιος την τελευταια beta εκδοση 5.6.4.19; λειτουργει καλα;

Απο φιλο που την περασε περα απο μενα που εχω θεμα απο μια προηγουμενη εκδοση.. μια χαρα δουλευει

Link to comment
Share on other sites

Απο φιλο που την περασε περα απο μενα που εχω θεμα απο μια προηγουμενη εκδοση.. μια χαρα δουλευει

 

Ευχαριστω φιλε μου, την περασα κι εγω, μια χαρα ολα προς το παρον

Link to comment
Share on other sites

Τελικα, μαλλον θα το αναλαβει η Cellcom, στην Αργυρουπολη. Το κοστος, οπως με ενημερωσαν, ειναι 140€....:( Πασχαλιατικο δωρο...

 

re σοβαρα τωρα?46 ευρω εκανε η οθονη στο mx4 και ψιλο ευκολα εντος 2 ωρων την αλλαξα

με τα χερακια μου

 

γιατι τοση διαφορα? αμολεντ ε?

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω και εγώ, όλα μια χαρά με την 5.6.4.19 beta

 

Τι διάφορες έχει η έκδοση ; Έχετε δει βελτίωση σε σχέση με τη 5.1.3.0Α ; Μπαταρία ταχύτητα;

HTC Touch Pro , HTC Touch Pro 2 , HTC Desire HD , HTC ONE X , HTC M7 , HTC M8

Samsung Galaxy Note II , Samsung Galaxy S6 Edge

iPhone 3Gs ,iPad mini

Oneplus 2 , Oneplus X

Meizu MX5 :clap:

Link to comment
Share on other sites

Τι διάφορες έχει η έκδοση ; Έχετε δει βελτίωση σε σχέση με τη 5.1.3.0Α ; Μπαταρία ταχύτητα;

 

Καλησπέρα, σίγουρα έχει καλύτερη μπαταρία, είναι πιο γρήγορο αλλά χθες το πρωί, ενώ το φόρτιζα με ενα xiaomi powerbank, πήγα να τραβήξω μια φωτογραφία και μου έβγαλε force close λόγω υψηλής θερμοκρασίας του κινητού....και όντως το κινητό ζεμάταγε.....Μόνο αυτό έχω παρατηρήσει

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Σασ δουλεύει κανονικά η video κλήση στο Viber? Εμένα με αφήνει να δω τους άλλους κανονικά αλλά μόλις παταω πάνω στη κάμερα δν μου αφήνει έχω τσεκαρε και τις ρυθμίσεις και πάλι τα ιδια

Link to comment
Share on other sites

Νεα αναβαθμιση 5.1.5.0A stable ολα καλα.

 

Sent from my MX5 using Tapatalk

 

εγω την εβαλα ,ολα μια χαρα..προς το παρον!

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση από 5.1.3.0 μπορώ να βάλω την 5.1.5.0 απευθείας με update η πρέπει να ανέβω σταδιακά γιατί αυτή τη ριμάδα τη 5.1.4.0 δεν τη θέλω αχαχαχαχ

 

Sent from my MX5 using Tapatalk

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση από 5.1.3.0 μπορώ να βάλω την 5.1.5.0 απευθείας με update η πρέπει να ανέβω σταδιακά γιατί αυτή τη ριμάδα τη 5.1.4.0 δεν τη θέλω αχαχαχαχ

 

Sent from my MX5 using Tapatalk

 

Μπορείς απευθείας.

Link to comment
Share on other sites

Καλο Πασχα σε ολους!!

Αυριο το παραλαμβανω με αλλαγμενη οθονη κλπ. Συνολικο κοστος, 140€....

Αντε καλορίζικο και καλές γιορτές!

Link to comment
Share on other sites

Καλο Πασχα σε ολους!!

Αυριο το παραλαμβανω με αλλαγμενη οθονη κλπ. Συνολικο κοστος, 140€....

Να πάρεις ένα Nilkin glass φίλε... Καλή ανάσταση σε όλους.

 

Sent from my MX5 using Tapatalk

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Αντε καλορίζικο και καλές γιορτές!

 

Καλες γιορτες και σε σενα, σ' ευχαριστω!!:)

 

Να πάρεις ένα Nilkin glass φίλε... Καλή ανάσταση σε όλους.

 

Sent from my MX5 using Tapatalk

 

Με tempered glass το ειχα, απο την πρωτη μερα, αλλα σωθηκε το tempered κι εσπασε η οθονη...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπερα.Ενώ το meizu mx5 εδώ και 4 μηνες και δεν του έχω περάσει καμια ρομ μέχρι τώρα γιατί δεν ξέρω πως,τώρα έχει την 4.5.2.7l international και θέλω να περάσω την τελευταια με ελληνικα,γιατί ψιλοκολλαει τελευταια.Μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει πως και ποια να βάλω ώστε να έχει ελληνικά ;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...