Jump to content

Alcatel Idol 3


Guest haki
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 116
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το κινητο ειναι παρα πολυ καλο για τα λεφτα του.εχουμε και λεμε. αν και λενε αρνητικα για την μπαταρια του εγω λεω το αντιθετο ( δηλ. βγαζει μια μερα με ολη μερα wifi σερφαρισμα κλπ ). καμερα μπορω να πω οτι ειναι ικανοποιητικη ακομα και σε σκοταδι βγαζει μια χαρα ( δεν ειναι και lg g4 ).οθονη παααρααα πολυ καλη οπως και η φωτεινοτητα του ,ειδα μια ταινια full hd και δεν ειχα κανενα απολυτος προβλημα. ο ηχος του ειναι απλα αλλου αν δεν το ακουσεις δεν θα καταλαβεις,τα ακουστικα που δινουν επισης πολυ καλα (ισως ενα μικροπροβληματακι να ειναι ο ηχος κλησης που το περιμενα πολυ πιο δυνατο αλλα ειναι μια χαρα και εκει οκ). εχει ραδιο, απο σημα μια χαρα το wifi δυνατο σημα σε σχεση με αλλα. στο σερφαρισμα παει μια χαρα.το τηλ ειναι παρα πολυ καλο για τα λεφτα του.η επομενη επιλογη μετα απο αυτο αν εκανα την υπερβαση οικονομικα θα ηταν το lg g4. οτι θελετε εδω ειμαι αν και δεν ειμαι κανενας ειδημων
Link to comment
Share on other sites

...το τηλ ειναι παρα πολυ καλο για τα λεφτα του.

+1000, Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα, τα ίδια ακριβώς πιστεύω και εγώ για το τηλέφωνο, η μόνη μου επιφύλαξη είναι το τι παίζει με τις αναβαθμίσεις κυρίως εδώ στην Ελλάδα γιατί στο εξωτερικό σε άλλα fora διαβάζω ότι δεν έχουν παράπονο. Επίσης να δούμε και τι θα γίνει με την 6.0. Καλό Σ.Κ.

Edited by gvasilhs
Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως με την αναβάθμιση έφτιαξε και είναι ελαφρώς πιο γρήγορο το τηλέφωνο αν και αυτό μπορεί να είναι ιδέα μου...
Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως με την αναβάθμιση έφτιαξε και είναι ελαφρώς πιο γρήγορο το τηλέφωνο αν και αυτό μπορεί να είναι ιδέα μου...

 

στο antutu το ιδιο σκορ μου εβγαλε 31 χιλιαδες και κατι ψιλα...

προς το παρον δεν εχω προσεξει κατι αλλο...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.τι εννοειτε αναβαθμιση?? android 6.0 ?? μπηκα ρυθμισεις-ενημερωσεις συστηματος και μου λεει οτι ειναι ενημερωμενο.τωρα εχω την 5.0.2 αγορα απο τον γερμανο,ουτε μηνα το εχω. μια απορεια εχω,υπαρχει εφαρμογη στον υπολογιστη που να συνδεω το κινητο και να το χειριζομαι απο κει π.χ τηλ-εικονες-ενημερωσεις κλπ???
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλησπέρα, κάτοχος κι εγώ ενος Idol 5.5"

μπορεί καποιος να μου πει ποιο είναι το firmware που έχει?

εμένα λέει 5.0.2-010 02 και δεν βγάζει άλλο update..

έτσι είναι ή έχει βγει κι άλλο;

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω οτι είναι στη Lolipop 5.0.2 για την εκδοση firmware ρωτάω.. Δες αν μπορείς στην ενημέρωση συστηματος να δεις τι εκδοση γράφει, μετά το 5.0.2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπερα, ξερει κανεις για το 4.7 αν διαθετει led ειδοποιησεων, αν χτυπαει το ξυπνητηρι ενω ειναι απενεργοποιημενη η συσκευη και τι "παιζει" απο μπαταρια? Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε τελικά με το κινητό παιδιά; Αξίζει τα λεφτά του; Για το 5.5 λέω. Όμορφο σχέδιο έχει σαν κινητό..
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να το πάρω σε χρυσό πολύ βγαίνει το 5.5.

Απο αναβάθμιση θα πάρει την 6;

Γενικα η Alcatel υποστηρίζει τα κινητά η βγάζει καινούργια και αφήνει τα παλιά;

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να το πάρω σε χρυσό πολύ βγαίνει το 5.5.

Απο αναβάθμιση θα πάρει την 6;

Γενικα η Alcatel υποστηρίζει τα κινητά η βγάζει καινούργια και αφήνει τα παλιά;

 

δεν ξερω τι να σου πω εγω οτι ερχεται σε οτα το περναω και μονον.Και σιγα την 6 τι θα κανει θα φτιαχνει καφε?κινητα ειναι μετα θα θελουμε την 7 την 8 και παει λεγοντας σε τρυτπακι μας εχουν βαλει δε το βλεπετε?εμενα προσωπικα οπως ειναι να μεινη δεν εχω θεμα το τελος του κοσμου ειναι?

Edited by komias2
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ναι διαβάζει. Έχω δοκιμάσει καιi micro usb και εξωτερικό σκληρό με καλωδιο hub Edited by scrollgr
Link to comment
Share on other sites

Ναι διαβάζει. Έχω δοκιμάσει καιi micro usb και εξωτερικό σκληρό με καλωδιο hub

 

ευχαριστω για την απαντηση scrollgr

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

για να συνδεσω το κινητο με την τηλεοραση χρειαζεται usb/hdmi μονο ??? το συνδεσα με το usb του φορτιστη στην τηλεοραση και δεν το διαβαζει!!! χακερας ειμαι :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
€219 σε Dark Grau & σε Gold στο Mediamarkt! Με 'γειά μου
Είπαμε του κώ..ου μας να μαγειρέψει, σκ...α μας έφτιαξε.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αγόρασα και εγώ την 4.7" έκδοση. Μακάρι να βγει καλό κινητό (χωρίς σπασμένα τζαμάκια κάμερας όπως σε ένα άλλο μέλος εδώ).
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...