Jump to content

Αγαπημένες παλιές παιδικές σειρές


nelly
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Pou milouse to alogo. Tromero.

Bravestarr legotan.

 

 

πω πω φοβερό.Που το θυμήθηκες καλέ;;;Καλά συγκινούμαι τώρα,έτσι;;;:cry:

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου άρεσαν οι Saber Riders και ο Maziga 7. Που τα θυμήθηκα..??

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

titinaki_1 said:
'Exoυμε και λέμε:

 

 

ροζ πάνθηρας

 

 

αν θυμηθώ τπτ άλλο θα επανέλθω..

Απίθανη σειρά.

Edited by DENIOR
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να σας θυμήσω μια εκπομπή πριν 10+ χρόνια στην κρατική τηλεόραση η οποία λεγόταν : ''Με το νι .. και με το σίγμα''

Σε κάθε εκπομπή επισκεπτόταν αλφαβητικά διαγορετικές ελλήνικες πόλεις και έπαιζαν παιχνίδια σε πλατείες κρύβοντας αντικείμενα...

 

Ενένα πάντως μου άρεσε , τι θυμάτε κανείς ;

Link to comment
Share on other sites

Μιας και πιάσαμε τις εκπομπές, ποιος θυμάται το Art Atack?? :D Εγώ είχα ξετρελαθεί πάντος.

Ήταν και μια άλλη εκπομπή, Παιχνίδια χωρίς Σύνορα νομίζω λεγόταν (φτιάχνανε ομάδες από διάφορες ευρωπαϊκές χώρες και διαγωνίζονταν σε διάφορα αυτοσχέδια αγωνίσματα). Πολύ ωραίο και τρελό γέλιο.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Μιας και πιάσαμε τις εκπομπές, ποιος θυμάται το Art Atack?? :D Εγώ είχα ξετρελαθεί πάντος.

Ήταν και μια άλλη εκπομπή, Παιχνίδια χωρίς Σύνορα νομίζω λεγόταν (φτιάχνανε ομάδες από διάφορες ευρωπαϊκές χώρες και διαγωνίζονταν σε διάφορα αυτοσχέδια αγωνίσματα). Πολύ ωραίο και τρελό γέλιο.:lol:

 

το παρακολουθούσα ,το σχολιασμό για την Ελλάδα έκανε η Δάφνη Μπόκοτα αν και προς το τέλος το σχολιασμό τον έκανε ένας ψήλος-γιαλάκιας που είναι τώρα στις Αυπνίες της Πάνιας.

 

Πρώτοι δεν πρέπει να είχαμε βγεί ποτέ ,νομίζω πως το καλύτερο μας ήταν η δευτερή θέση με παίχτες από την πόλη της Χαλκίδας ή της Πάτρας αν δεν κάνω λάθος.

 

Γενικά πατόναμαι σε αυτό το ''θεσμό'' ,κατι Μαλτέζοι και Εσθονοί πηγαίνανε καλά.

Link to comment
Share on other sites

Μια και πιασαμε εκπομπες και σειρες...

Λατρευα το Comfuzio!!!!Ειχε πολυ πολυ πλακα....

Επισης....Αυθαιρετους και απαραδεκτους...ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

το παρακολουθούσα ,το σχολιασμό για την Ελλάδα έκανε η Δάφνη Μπόκοτα αν και προς το τέλος το σχολιασμό τον έκανε ένας ψήλος-γιαλάκιας που είναι τώρα στις Αυπνίες της Πάνιας.

 

Πρώτοι δεν πρέπει να είχαμε βγεί ποτέ ,νομίζω πως το καλύτερο μας ήταν η δευτερή θέση με παίχτες από την πόλη της Χαλκίδας ή της Πάτρας αν δεν κάνω λάθος.

 

Γενικά πατόναμαι σε αυτό το ''θεσμό'' ,κατι Μαλτέζοι και Εσθονοί πηγαίνανε καλά.

 

Ο Σγόντζος ήταν που έκανε το σχολιασμό στα "Παιχνίδια χωρίς σύνορα". Και, νομίζω, η καλύτερη ελληνική ομάδα ήταν αυτή της Πάτρας΄.

 

 

Και το Art Attack κα-τα-πλη-κτι-κό! Καλλιτέχνης ο άνθρωπος, τι λέμε τώρα! Ειδικά οι μεγάλες κατασκευές που έκανε σε κάθε επεισόδιο ήταν πολύ εμπνευσμένες!

Και είχε και κάτι μαρμάρινες -υποτίθεται- προτομές που μιλούσαν. Το θυμάστε το "Κεφάλι";;;!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και το Art Attack κα-τα-πλη-κτι-κό! Καλλιτέχνης ο άνθρωπος, τι λέμε τώρα! Ειδικά οι μεγάλες κατασκευές που έκανε σε κάθε επεισόδιο ήταν πολύ εμπνευσμένες!

Etsi respekt

Link to comment
Share on other sites

Και το Art Attack κα-τα-πλη-κτι-κό! Καλλιτέχνης ο άνθρωπος, τι λέμε τώρα! Ειδικά οι μεγάλες κατασκευές που έκανε σε κάθε επεισόδιο ήταν πολύ εμπνευσμένες!

Και είχε και κάτι μαρμάρινες -υποτίθεται- προτομές που μιλούσαν. Το θυμάστε το "Κεφάλι";;;!!!

Έτσιιιι...

Link to comment
Share on other sites

Πρώτοι δεν πρέπει να είχαμε βγεί ποτέ ,νομίζω πως το καλύτερο μας ήταν η δευτερή θέση με παίχτες από την πόλη της Χαλκίδας ή της Πάτρας αν δεν κάνω λάθος.

 

eixame parei 2 fores tin deuteri thesi...mia me tin patra k mia me tin orestiada...alla sto teleftaio diagwnismo pou eixe ginei me tis kaliteres omades apo kathe xwra...mas ekprosopise i orestiada kai ston teliko bgikame PRWTOI!!!!:yahoo:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τι μου θύμισες τώρα...

το art-attack αν θυμάμαι καλά ήταν γερμανικό και εκεί με ένα αγαλματάκι που κάτι έσπαγε πάντα(το μπερδεύω με μια διαφίμηση παρόμοια που πετάει κάτι βαράκια και σπάει το έδαφος?)

Παιχνίδια Χωρίς Συνορα

ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.πολύ καλό.Ένα παιχνίδι που θυμάμαι ήταν ήταν κάτι αγβά μέσα στην λάσπη και γλιστρούσε και έπρεπε να τα πάρεις(κάτι τέτοιο τουλάχιστον)

εκείνα ήταν καλά παιχνίδια όχι μαλ***** σαν και τώρα.

Ο "γυαλάκιας" ήταν καλύτερος απτην μπόκοτα.Είχε καλό στυλ

Link to comment
Share on other sites

τι μου θύμισες τώρα...

το art-attack αν θυμάμαι καλά ήταν γερμανικό

Και το παρακολουθώ ακόμη και τώρα που είμαι 30 χρονών κάθε Σάββατο:lol: :lol: :lol:

Παλιμπαιδισμός; Μπάααααα.... Μάλλον δε θα μεγαλώσουμε ποτε!:p :p

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα που νόμιζα οτι τα παρακολουθούσα μόνο εγώ με την αδερφή μου.Πολύ ωραίο και το Αrt Attack (το δείχνει ακόμα;τι ώρα;στο ET-1 ακόμα;;;) και το Παιχνίδια Χωρίς Σύνορα (καθηλωμένη μπροστά στην tv όταν το έδειχνε,δεν βαριόσουν με τπτ,σωστά..:happy:
http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...