Jump to content

Αγαπημένες παλιές παιδικές σειρές


nelly
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια που ειδα καποιον να αναφερει το Νew Channel, μηπως κανεις ξερει τον ξενο τιτλο του "δυο χρονια διακοπες με τους δεινοσαυρους" οπως και ενα αλλο ιαπωνικο που εδειχνε παλι εκει και ειχε σχεση με ποδοσφαιρο?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πωπω με κάνατε να νιώσω πολυυυυυυυυυυυ γριά! :(

Όταν ήμουν ακόμα μικρό έβλεπα φανατικά:

Νιλς Χόλγκερσον (και για χρόνια έψαχνα στον ουρανό για αγριόπαπιες)

Στρουμφάκια (κι είχα ρίξει ένα κλάαααααααααααααααμα όταν έπαιξε τη μαγεμένη καραμούζα ο Ντορεμής και κοιμήθηκαν όλοι)

Σπορτ Μπίλι

Φρου-Φρου (άλλο κλάμα όταν νευρίασε και έφυγε από το σπίτι αφού πρώτα κλώτσισε και έσπασε το κρεβατάκι του)

Ένα φοβερό Σουηδικό ή Δανέζικο με τον Εμίλ (που έκανε τις απίστευτες σκανταλιές αλλά ποτέ 2 φορές την ίδια και μετά ο πατέρας του τον κλείδωνε στην αποθήκη και αυτός σκάλιζε ένα ανθρωπάκι απο ξύλο και κανονικά θα είχε 100 αλλά το ένα το έκρυψε η μαμά του γιατί έμοιαζε με τον παπά :lol: )

Χάιντι, Μικρό Σπίτι Στο Λιβάδι, Κάντυ Κάντυ, Μάγια Μέλισσα (και δε θυμάμαι ούτε μία σκηνή)

Θυμάμαι ότι έβλεπα φανατικά Dr. Who αλλά το μόνο που θυμάμαι (της ηλικίας προβλήματα....) ήταν που κάτι είχε πάθει και το χέρι του άρχισε να γίνεται μια πράσινη γλοιώδης μάζα (είχα τρομοκρατηθεί σε σημείο ανακοπής)

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ Ντιουκς - Μαγκάιβερ - Ιππότης Της Ασφάλτου για τους οποίους είχα ρίξει τρελό μαλλιοτράβηγμα με τα άλλα κορίτσια στη γειτονιά για το ποια θα παντρευτεί τον πρωταγωνιστή :lol: :D :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ιπποτης της ασφαλτου,Μπειγουοτς,Ματλοκ(ο ασπρομαλλης δικηγορος),Μπεβερλυ Χιλς.απο παιδικα,καρουζελ,ντακτεηλς,καντυ-καντυ,στρουμφακια

Q:I've always tried to teach you two things.First,never let them see you bleed.

James Bond:And the second?

Q:Always have an escape plan,007!http://i.esmas.com/image/0/000/003/563/Pierce_S.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ουφ!!! Θυμήθηκα κι άλλα! :lol:

Έχουμε και λέμε:

Ουράνιο Τόξο ή Γύρω Γύρω Όλοι - Με τον Ζουγανέλη!!!!!!!!!! Τότε που είχε ακόμα μαλλιά........

Του Κουτιού Τα Παραμύθια - Οικογένεια Σοφιανού, και από όσο μαθάινω κρατάνε ακόμα το μονοπώλειο στο κουκλοθέατρο....

Πίπη Φακιδομύτη - Απάραδεκτα μηνύματα στα παιδιά (ένα κοριτσάκι που ο πατέρας του ταξιδεύει και μένει μόνο του??????? Και περνά και καλύτερα??? Χμ....) αλλά τα έβλεπα φανατικά, τόσο φανατικά που όταν με ρωτούσαν "πώς σε λένε γλυκειά μου?" απαντούσα "Πίπη Τιφαδομύτη" :D

Λούκι Λουκ - ΑΠΕΙΡΕΣ ώρες........Αδελφοί Ντάλτον κλπ :)

Μπόλεκ και Λόλεκ

Αστυνόμος Σαΐνης - Εμπρός καλά μου χέριαααα! Χέρια είπαααααααααα!

Μικρός Πρίγκηπας - Που ζούσε σε ένα μοναχικό πλανήτη και έπιανε κομήτες με την απόχη.......και είχε κι ένα ηφαίστειο που το φρόντιζε.......αχ....

Καραγκιόζης - Αθάνατε Σπαθάρη!

Και έχω την υπόνοια ότι έβλεπα και τη Νάρνια....Θυμάστε εσείς τίποτα? Το μόνο που θυμάμαι είναι ένα κινούμενο με κάτι παιδάκια που έμπαιναν από τη ντουλάπα και έβγαιναν σε μια χιονισμένη χώρα........

Θυμάμαι αμυδρά και 2 εκπομπές με παραμύθια στην Κρατική (άλλωστε τόοοοτε που έβλεπα εγώ δεν ΥΠΗΡΧΕΙ άλλο κανάλι :p ) το ένα ήταν με έναν Παραμυθά (Σταύρος Παράβας?) που πετούσε..... και ο Ξηνταβελώνης που έφτιαχνε κούκλες και 2 αδελφάκια πήγαιναν στο μαγαζί και αυτός τους έλεγε παραμύθια....

Και τέλος, γιατί πάλι γράφω πολύ, ήταν ένα παιδικό με μια κούκλα........το αγαπημένο μου! Ξυπνούσε μέσα σε ένα κουτί, έτριβε τα μάτια της, και με τα αυτιά της (που ήταν ΤΕΡΑΣΤΙΑ) πετούσε.........

 

Τώρα που το σκέφτομαι..........ΠΟΛΛΗ τηλεόραση έβλεπα μικρή..... :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

"Φρουτοποιεία" είχατε δει ποτέ στο ΕΤ1;;

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Ποιος δεν έχει δει φρουτοπία... Σταθερή αξία στο χρόνο, αν και στην ΕΤ1 το έχουν για τον κλώτσο και τον μπάτσο και την τελευταία φορά που ξεκίνησαν να το προβάλλουν το κοψαν χωρις καμμιά εξήγηση...

Trivia: ο Tριβιζάς κέρδισε διαμάχη με την Coca Cola που θα ξεκινούσε (ή είχε ξεκινήσει) διαφημιστική καμπάνια με slogan Frutopia και ήθελε να κατοχυρώσει το όνομα :lol: Μάζεψε τα 3 η Coca cola

 

Above all, η ελληνική μεταγλώτισση του Kabamaru (σε συνδυασμό με τις απίστευτες φάσεις και φάτσες του ίδιου του anime). Σου φτιάχνει τη διάθεση anytime...

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

το Carusel στην ΕΤ1

Αχ τι μου θύμισες τώρα! Θυμάμαι πήγαινα πρώτη δημοτικού και δεν διάβαζα αν δεν έβλεπα το Καρουσέλ και την άλλη μέρα στο σχολείο σχολιάζαμε το χθεσινό επεισόδιο. Θυμάμαι επίσης επειδή πήγαινα σε σχολείο που ήταν μια εβδομάδα πρωί μια απόγευμα, όταν ήμασταν απογευματινοί όλοι είμασταν στενοχωρημένοι επειδή χάναμε το Καρουσέλ. Τη Χιμένα τη δασκάλα θυμάμαι και το Χόρχε το αραπάκι που το παίδευε η ψιλομύτα η ξανθιά. Πάντως εγώ είχα κάνει το απίστευτο που δεν νομίζω να το έχει κάνει κανένας από εσάς. Όταν πήγαινα νηπιαγωγείο, έκλαιγα για να πάω σπίτι να δώ τηλεόραση (Junior's TV, ΕΤ1, ΕΤ2) και αγανάκτησε η δασκάλα και έφερε μια μικρή φορητή τηλεόραση και έτσι βλέπαμε κάθε πρωί παιδικά και βίντεο κλίπ από το New channel.:rolleyes: Αξέχαστες εποχές. Όσο για τη Φρουτοπία, δεν έχω δεί ούτε ένα επεισόδο. Μόνο σε βιβλίο το είχε ένας φίλος μου, αλλά ποτέ δεν διάβασα βιβλίο από αυτή τη σειρά. Την πρόλαβα όμως, γιατί ο αδερφός μου την έβλεπε αλλά θυμάμαι και ότι το τηλεοπτικό πρόγραμμα την έγραφε τότε. Εγώ έβλεπα "Του κουτιού τα παραμύθια". "Φα δίεση ο Φιόγκος, κι ο Ρούχλας είναι Λα. Ο Σεμπαστιανός κινείται στη γραμμή του Σι και στο Μι τραγουδάει παραμύθια η Μελιά". Πραγματικά εκπληκτικά παιδικά, σε σύγκριση με τα Πόκεμον και όλα τα συναφή, που δυστυχώς τα πρόλαβα όταν πήγαινα τετάρτη - πέμπτη δημοτικού.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Αχ τι μου θύμισες τώρα! Θυμάμαι πήγαινα πρώτη δημοτικού και δεν διάβαζα αν δεν έβλεπα το Καρουσέλ και την άλλη μέρα στο σχολείο σχολιάζαμε το χθεσινό επεισόδιο. Θυμάμαι επίσης επειδή πήγαινα σε σχολείο που ήταν μια εβδομάδα πρωί μια απόγευμα, όταν ήμασταν απογευματινοί όλοι είμασταν στενοχωρημένοι επειδή χάναμε το Καρουσέλ. Τη Χιμένα τη δασκάλα θυμάμαι και το Χόρχε το αραπάκι που το παίδευε η ψιλομύτα η ξανθιά.

Ο Σιρίλο ήταν ο μαύρος μαθητής που τον παίδευε η Μαρία Χοακίνα.

Ο Χόρχε ήταν ο άλλος ψιλομύτης πλούσιος.

Μου φαίνεται απίστευτο πως θυμάμαι ακόμα τους πρωταγωνιστές της σειράς έπειτα από οχτώ περίπου χρόνια :rotfl: .

Link to comment
Share on other sites

ΩΩΩΩ! Καινούρια φλασιά!!!

Άγγελοι του Τσάρλυ με τη Φάρα Φόσετ (Η μόδα στο μαλλί) και Επικίνδυνες Αποστολές ............

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ο Σιρίλο ήταν ο μαύρος μαθητής που τον παίδευε η Μαρία Χοακίνα.

Ο Χόρχε ήταν ο άλλος ψιλομύτης πλούσιος.

Μου φαίνεται απίστευτο πως θυμάμαι ακόμα τους πρωταγωνιστές της σειράς έπειτα από οχτώ περίπου χρόνια :rotfl: .

Το μόνο που θυμάμαι είναι ότι ο Σιρίλο είχε μαζέψει κάτι αυτοκόλλητα και του έλειπε ένα συλλεκτικό και πήγε στην εταιρία και του το έδωσαν και έδωσε τη συλλογή του για να πάρει ένα αυτοκινητάκι και μια κούκλα με γκαρνταρόμπα (τότε δεν ήξερα τι σήμαιν, τώρα ξέρω) και της την έκανε δώρο, κι αυτή την πήρε αλλά πήγαινε με τον Χόρχε.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

ΩΩΩΩ! Καινούρια φλασιά!!!

Άγγελοι του Τσάρλυ με τη Φάρα Φόσετ (Η μόδα στο μαλλί) και Επικίνδυνες Αποστολές ............

aax τι μου θύμισες!!με την λευκη σύσκεψη τηλεφώνου που μιλούσαν οι άγγελοι με τον τσάρλι!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

H seira pou sxoliazame oloi stin geitonia to prwi tou Savvatou afotou tin eidame to proigoumeno vrady itan i "Paraskeui kai 13" me ta kataramena antikeimena! Epaize ston Ant1 tote an den kanw lathos? 1990? 1991?

 

Xronia meta afou i seira den vgike se DVD akoma agorasa apo enan seller stin ebay kai tis 3 SEASONS tou mporesa kai 3anazisa ta paidika mou xronia....

 

 

http://img489.imageshack.us/img489/9295/f13logo7dn.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτό από τότε το φοβόμουν..μια φορα το είδα και μετά δε μπόρεσα να κοιμηθώ...μονο ένα χέρι θυμάμαι κάθε φορα που σκέφτομαι τη σειρά αυτή..mprrrrrr
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

aax τι μου θύμισες!!με την λευκη σύσκεψη τηλεφώνου που μιλούσαν οι άγγελοι με τον τσάρλι!

 

Goodmorning Angels! :D

Με τον Charlie και με εκείνο το χέρι που χάιδευε τη γάτα στον Αστυνόμο Σαΐνη είχα φάει τρελό κόλλημα να μάθω ποιος ήταν, αλλά ποτέ δεν έγινε :(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που θυμάμαι είναι ότι ο Σιρίλο είχε μαζέψει κάτι αυτοκόλλητα και του έλειπε ένα συλλεκτικό και πήγε στην εταιρία και του το έδωσαν και έδωσε τη συλλογή του για να πάρει ένα αυτοκινητάκι και μια κούκλα με γκαρνταρόμπα (τότε δεν ήξερα τι σήμαιν, τώρα ξέρω) και της την έκανε δώρο, κι αυτή την πήρε αλλά πήγαινε με τον Χόρχε.

Δεν μάζευε αυτοκόλλητα,αλλά κάτι μπάλες με ποδοσφαιριστές.

Ο Πάμπλο και ο Μάριο μάλιστα του είχαν πουλήσει μία κάλπικη μπάλα ως αληθινή.

 

Στην εταιρεία πήγε η κυρία Σιμένα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μάζευε αυτοκόλλητα,αλλά κάτι μπάλες με ποδοσφαιριστές.

Ο Πάμπλο και ο Μάριο μάλιστα του είχαν πουλήσει μία κάλπικη μπάλα ως αληθινή.

 

Στην εταιρεία πήγε η κυρία Σιμένα.

Παιδιά δεν τα θυμάμαι και τέλεια, ήμουν 6-7 ετών όταν παιζόταν η σειρά και πάνε τώρα 10 χρόνια. Θυμάμαι επίσης ότι όταν ο ΣΚΑΪ μεονομάστηκε σε SKY προέβαλλε τα επεισόδια του καινούριου κύκλου και όχι αυτά τα προπολεμικά που βλέπαμε εμείς.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

[...]

Ουράνιο Τόξο ή Γύρω Γύρω Όλοι - Με τον Ζουγανέλη!!!!!!!!!! Τότε που είχε ακόμα μαλλιά........

[...]

Ο Χρήστος Δημόπουλος παρουσίαζε το «Ουράνιο Τόξο» (ο οποίος το παρουσιάζει και πάλι) και με την Ανέττα και την Χρύσα, το «Γύρω-γύρω όλοι».

Ο Γιάννης Ζουγανέλης είχε μια άλλη εκπομπή μόλις σταμάτησε το «Ουράνιο Τόξο» που αν δεν με απατά η μνήμη μου λεγόταν «Γεια σας παιδιά» και ποτέ μου δεν την είχα χωνέψει μιας και σαν μικρούλα ήμανε inlove με τον Δημόπουλο... :lol:

Όσο για τον Παραμυθά, ήταν ο Νίκος Πιλάβιος. Ο ίδιος που παρουσίαζε την Χιλιοποδαρούσα μαζί με την Ροζαλία και τον Τιμολέων ή αλλιώς Ωχ-Το-Μάτι-Μου. :P

 

Τα παρακάτω είναι quotes από ένα άλλο forum και τα παραθέτω ως έχουν:

 

Μιας και ανέφερες τα Muppets...

Ας αναφέρουμε και το 'Fraggle Rock'...

 

 

http://www.fragglerocker.com/media/pics/wembley/wembley5.jpg http://www.fragglerocker.com/media/pics/mokey/mokey.gif

 

 

Υπήρχε και μια Ελληνική παιδική εκπομπή 'Studio Φούσκοι' που οι κούκλες έμοιαζαν με τους Gorgs του 'Fraggle Rock'... : lol: :P

 

Nils Holgerson:

 

http://www.port.hu/mozi/kep_film/fk_03861.jpg

 

Με τον Martin (την χήνα) και την Βασίλισσα Άκα. : )

 

 

 

Τα αρκουδακια της Αγάπης,

Monchhichi,

My Little Pony,

Ducktales,

Sport Billy,

Δαυίδ το Ξωτικό,

Μάγια η Μέλισσα,

ο Παραμυθάς,

Ιόλη: Η μέρα που ξεχείλησε το ποτάμι (ή κάπως έτσι) της Ελένη Σαραντίτη,

Ο Κήπος με τα Αγάλματα (της ίδιας συγγραφέως),

Του Κουτιού τα Παραμύθια,

Γύρω-Γύρω Όλοι,

Ουράνιο Τόξο,

Χιλιοποδαρούσα (Που έλεγε ο Τιμολέων: "Ωχ! Το μάτι μου!" όποτε έλεγε κάτι κουλό η Ροζαλία... : lol: ),

Πες το και θα γίνει,

Γιαπωνέζικα Παραμύθια (με τον κόκκινο δράκο),

Μπόλεκ & Λόλεκ (νομίζω ήταν Πολωνέζικο),

Ο Λαγός και ο Λύκος (μάλλον Ρώσικο)

http://www.insomnia.gr/vb3/showthread.php?p=592892#post592892

 

 

 

 

Λοιπόν...

Η λίστα έχει συνέχεια! Tribute to 80s!

 

Βρήκα τον original τίτλο της σειράς 'Μια φορά κι έναν καιρό ήταν ο άνθρωπος' και είναι: 'Il etait une fois l'homme'.

 

 

Μερικά ακόμα Cartoons:

 

Dennis, ο τρομερός

Denver, the last dinosaur

Alvin and the Chipmunks

Τάο-Τάο

Οι τρεις σωματοφύλακες

Ο γύρος του κόσμου σε 80 ημέρες

Snorky (or Snorkles?)

Ten Ten

Δον Κιχώτης

Looney Tunes

Tiny Tunes

Muppet Babies

Σουσάμι Άνοιξε

Scoopy Doo (νομίζω της 'Hanna & Barbera')

Flintstones ('Hanna & Barbera')

Stan Laurel & Oliver Hardy ('χοντρός και λιγνός', από 'Hanna & Barbera' και αυτό)

 

Ένα άλλο με κούκλες σαν την Barbie του '60 που ζούσαν σε μια διαστημική βάση ή κάτι τέτοιο.

Μάλλον ήταν των '60ς or έτσι έμοιαζε να είναι... :roll:

 

 

 

Να και τα Αρκουδάκια της Αγάπης (Care Bears)! : D

http://www.lesbisounours.net/Galerie/galerie/5.gif

 

Δεν είναι τέλειαααααααααααα;;; : D : D : D

 

 

 

 

Μερικές σειρές:

 

Αυτός, Αυτή και τα Μυστήρια (Moonlighting)

Η Πεντάμορφη και το Τέρας

Fame

Bill Cosby Show

A Different World (δεν θυμάμαι τον Ελληνικό τίτλο, μάλλον ήταν απλή μετάφρασή του)

Ποιό είναι τ' αφεντικό; (Who's The Boss?)

Τα πουλιά Πεθαίνουν Τραγουδώντας (Thornbirds)

Το Πλοίο Της Αγάπης (The Love Boat)

Πίππη Η Φακιδομύτη

 

 

 

Κάποιες σειρές, λίγο πιο παλιές:

 

Lost In Space

Η Τζίνι και το Τζίνι (Dream Of Jeannie)

Bewitched (Η Μάγισσα)

Lucille Ball

Lassie

 

 

 

Και Κάποιες Ελληνικές:

 

Ορκιστείτε Παρακαλώ

Χαμογελάστε Παρακαλώ

Το Θέατρο Της Δευτέρας

Ο Ανδροκλής και τα Λιοντάρια του

Τα Λιονταράκια

Λούφα και Παραλλαγή

Η Αλεπού κι ο Μπούφος

Μη Μου Γυρνάς Την Πλάτη

Τρεις Κι Ο Κούκος

Μαντάμ Σου-Σου

Η Κυρία Ντορεμή

Λωξάντρα

Αστροφεγγιά

Γιάννης και Μαρία

Μεθυσμένη Πολιτεία

Η Τιμή, Τιμή Δεν Έχει

Παραμύθια πίσω από τα κάγκελα

Το Μινόρε της Αυγής

Ο Θάνατος του Τιμόθεου Κώνστα

Ιστορίες Χωρίς Δάκρυα

Το Κανάλι της Βαγγελίτσας

Το καπλάνι της βιτρίνας

Οι Άθλιοι των Αθηνών

Ο Χριστός ξανασταυρώνεται

http://www.insomnia.gr/vb3/showthread.php?p=593305#post593305

 

 

Επίσης:

 

  • Σούπερ Γιαγιά
  • Το Κορίτσι-Θαύμα
  • Λεμονόδασος
  • Η δασκάλα με τα χρυσά μάτια (αν δεν μπερδεύομαι...)
  • Τα ψάθινα καπέλα

 

Κάποια έχουν ειπωθεί, αλλά δεν είχα το κουράγιο να κάνω τον έλεγχο...

Όποιος δεν βαριέται, ας διαβάσει και το thread, εκεί... Έχουν αναφερθεί πάρα πολλές σειρές. :)

 

 

Btw, το «Το Κορίτσι-Θαύμα» το θυμάται κανείς; Εδώ και χρόνια ψάχνω τον κανονικό τίτλο, αλλά κανείς δεν την θυμάται αυτήν τη σειρά. :(


Link to comment
Share on other sites

Με άφησες κάγκελο Cristina!!!!!!!!

Ή έχεις βιονική μνήμη ή ξέρεις πού να ψάξεις! :p

Ξύπνησες μονοπάτια της μνήμης που είχαν κοιμηθεί για τουλάχιστον 20 χρόνια!!!!

Θυμάμαι αμυδρά (τόσο αμυδρά που για χρόνια νόμιζα ότι ήταν μόνο η φαντασία μου) ένα παιδικό με κούκλες (τύπου Mupper Show) αλλά οι κούκλες ζούσαν μέσα στη γη και έβγαιναν σε έναν κήπο...Λες να ήταν το Fraggle Rock????

Μια φορά κι έναν καιρό ήταν ο άνθρωπος!!! Κορυφαία σειρά, πραγματικά καταπληκτική (όπως και όλες οι "παραλλαγες" με το σώμα, το διάστημα κλπ).

Πες το και θα γίνει με την Τζοβάνα Φραγκούλη! Ακόμα θυμάμαι εκείνο το επεισόδιο που ένα κοριτσάκι ζήτησε να γίνει ο κούκος στο ρολόι... Δεν κοιμήθηκα εκείνο το βράδυ προσπαθώντας να καταλάβω πώς στην ευχή το έκανε αυτό!!

Χαχαχαχαχαχα Το Κανάλι της Βαγγελίτσας. Ιστορικές στιγμές την Ελληνικής Τηλεόρασης!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Btw, το «Το Κορίτσι-Θαύμα» το θυμάται κανείς; Εδώ και χρόνια ψάχνω τον κανονικό τίτλο, αλλά κανείς δεν την θυμάται αυτήν τη σειρά. :(

 

Εγώ το θυμάμαι σαν "Βιονικό Κορίτσι" ή "Βιονική Γυναίκα" κι απ΄όσο θυμάμαι ήταν μετά τη Βιονική Γιαγιά....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...