Jump to content

Huawei P8 Lite


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σκεφτομαι να το δωσω λογο κακης μπαταριας....αλλα μετα ξανα-σκεφτομαι οτι ισως στρωσει με την 5.1 Η την 6.

Ποτε θα παρει αναβαθμιση ξερει καποιος ;

Το φορτιζω εως και 10 φορες την ημερα απο λιγο για να εχω πανω απο 30%.

 

Sε νιωθω...

πηρα το cubot H1 σα δευτερο κινητο και σωθηκα.....

7-8 ωρες οθονη

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Οποτε δεν σε σωζει κατι πρεπει ή να παρεις κινητο τερας σε μπαταρια ή να αποδεχτεις οτι θα το φορτιζεις 10 φορες την μερα

 

ναι γιαυτο και το κραταω..:)

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Sε νιωθω...

πηρα το cubot H1 σα δευτερο κινητο και σωθηκα.....

7-8 ωρες οθονη

 

ναι αλλα ειναι κινεζος,εγγυηση εχει ; Σερβις στην Ελλαδα ;

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Το thread αυτό είναι αφιερωμένο στο P8 Lite ή σε καμιά κινεζιά;;; :blink:

 

Και το Ρ8 γεννηθηκε στη κινα

Μην εισαι.κακος.

Αλλα οντως offtopic stops.

Eχει ειδικο θεμα γι το Η1

Εκει οι αποριες

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

To P8 είναι κινέζικο, δεν είναι κινεζιά...if you know what I mean...αλλά...you know what I mean όμως τάχα δεν κατάλαβες!:p

 

και το Η1 ειναι σουπερ και δεν ειναι κινεζια........

ισαξιο σε πολλα του Μικρου Ρ8....

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Απο vodafon 130 δεν μου εμφανίστηκε καμία αναβάθμιση λογισμικού .

Εχει πάρει κανείς νεα αναβάθμιση ?

Ευχαριστώ . . . .

Link to comment
Share on other sites

Απο vodafon 130 δεν μου εμφανίστηκε καμία αναβάθμιση λογισμικού .

Εχει πάρει κανείς νεα αναβάθμιση ?

Ευχαριστώ . . . .

 

Ναι στην 140 εδώ και 1 μήνα...

Link to comment
Share on other sites

Εχω το εξης πρόβλημα. Δε μου κανει ενημερωση τις υπηρεσιες google play και επειδη δεν γινεται αυτη η ενημερωση δεν ανοιγουν και αλλες εφαρμογες της google πχ το gmail. Ακολουθησα τις οδηγιες με τον κωδικο του προβλήματος αλλά χωρις αποτέλεσμα
Link to comment
Share on other sites

απορια,ποσες ιντσες ειναι η " καθαρη " οθονη ; Γιατι νομιζω ειναι κατω απο 5' .
My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Οκ λύθηκε το πρόβλημα που ανεφερα παραπανω. Μετα απο τόσα που δοκιμασα χρειαζόταν κι ενα ριζετ..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όποιος ενδιαφέρετε για την 5.1.1 μπορεί να την κατεβάσει από εδώ η οποία είναι ακόμη σε beta. Για να κάνετε την αναβάθμιση απλά αντιγράφετε τον φάκελο dload στην κάρτα sd και την περνάνε με την γνωστή μέθοδο της τοπικής ενημέρωσης μέσω update.zip. Βασική προϋπόθεση είναι να έχετε την έκδοση Β136a για να αναβαθμίσετε στην C432B008, διαφορετικά θα πάρετε error.

 

QW1X46Gu6cSbrl9sXgKnFZM9Z-7SPIWyfCJJpNbPMYrCO303xC3dJbOuCvLpN7UykgIfkEQdHUidjK88-ew55uMIu_hlFPJTkx0r3NpcWQA06cIZ-8qWhJv3Qu5laNxwKcrVeNbLlpQPorDj3WJ6HOmaO3Pvc7bbQI1anMxorjeslvRseU0uWds7ohT8eNF2RcGr9oxPAJDuR-XWzOZCK8QWZEANgIJY0df4GQ--xfCaHLYDQnfYuacAnWUBRm1VH7II7qnso6ItLgEejywx8rO10WVbCBhn2mI6Rr1C_wv3d9O2qRQJG8VpZIK17woXntydMILx7NwTPGvk1fMJ3UWru6FVGZ25WjF0jmsqXRFIa4TOKtnLIyXTVtcDe9wVV1IzYkA-E9jshmR_6VBpltiAVReAhatg_uGB84cKd9_mUYfbYuhgabQLKnq962UG-EKHDb979z3Fky3tzSRzrXbTyhh08jUIWwSUGI5J3Az1KG7kwwM5RH7FhgohCgcLZW22-8b9vFv5R8N1rtU74vViTPv-VhdggKS4eKhlSbOU=w362-h643-no

Link to comment
Share on other sites

Ναι στην 140 εδώ και 1 μήνα...

 

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση .

Εκανες κατι ? η ήρθε από μόνη της .

Γιατί αν και εχω WIFI συνέχεια ανοιχτό δεν εμφανίστηκε καμία αναβάθμιση λογισμικού

Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθεια...χρησιμοποιω την εφαρμογη strava και το gps μου χανει το σημα ενω ειμαι σε καθαρεσ περιοχες οχι μεσα σε φαραγκια.υπαρχει καποια λυση?
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση .

Εκανες κατι ? η ήρθε από μόνη της .

Γιατί αν και εχω WIFI συνέχεια ανοιχτό δεν εμφανίστηκε καμία αναβάθμιση λογισμικού

 

Ήρθε από μόνη της.

Έρχεται σιγά σιγά. Όχι σε όλους μαζί. Πώς γίνεται η επιλογή δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους!

 

Σημερα αυριο το αγοραζω και εγω το τηλεφωνο.Το ειδα στο public και εντυπωσιαστικα.Πεταει !!! Εχω ομως την εξης ερωτηση.Τι συμφέρει καλυτερα αγορα απο την cosmote η απο το public. Ξερω οτι απο cosmote θα ειναι κλειδωμενη η δευτερη καρτα και θα εχει καποια στοιχεια της εταιριας οπως παντα το οποιο δεν με απασχολει και ιδαιτερα. Κατι αλλο υπαρχει που δεν γνωριζω και ειναι σημαντικο το οποιο θα το κερδισω αν το αγορασω απο το public; Ο λογος που ρωταω ειναι διοτι η επιδοτηση σε χρηματα ειναι μεγαλυτερη απο την επιδοτηση σε συσκευη οποτε συμφερει καλυτερα να μου κανουν επιστροφη χρηματων.

 

Ευχαριστω

 

Αλεαξνδρος

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους!

 

Σημερα αυριο το αγοραζω και εγω το τηλεφωνο.Το ειδα στο public και εντυπωσιαστικα.Πεταει !!! Εχω ομως την εξης ερωτηση.Τι συμφέρει καλυτερα αγορα απο την cosmote η απο το public. Ξερω οτι απο cosmote θα ειναι κλειδωμενη η δευτερη καρτα και θα εχει καποια στοιχεια της εταιριας οπως παντα το οποιο δεν με απασχολει και ιδαιτερα. Κατι αλλο υπαρχει που δεν γνωριζω και ειναι σημαντικο το οποιο θα το κερδισω αν το αγορασω απο το public; Ο λογος που ρωταω ειναι διοτι η επιδοτηση σε χρηματα ειναι μεγαλυτερη απο την επιδοτηση σε συσκευη οποτε συμφερει καλυτερα να μου κανουν επιστροφη χρηματων.

 

Ευχαριστω

 

Αλεαξνδρος

 

Συνηθως τα του PUBLIC, ειναι non-branded original dual sim, EU VERSION.

Διευκρινησε TO,

Ποσο το δινουν;

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους!

 

Σημερα αυριο το αγοραζω και εγω το τηλεφωνο.Το ειδα στο public και εντυπωσιαστικα.Πεταει !!! Εχω ομως την εξης ερωτηση.Τι συμφέρει καλυτερα αγορα απο την cosmote η απο το public. Ξερω οτι απο cosmote θα ειναι κλειδωμενη η δευτερη καρτα και θα εχει καποια στοιχεια της εταιριας οπως παντα το οποιο δεν με απασχολει και ιδαιτερα. Κατι αλλο υπαρχει που δεν γνωριζω και ειναι σημαντικο το οποιο θα το κερδισω αν το αγορασω απο το public; Ο λογος που ρωταω ειναι διοτι η επιδοτηση σε χρηματα ειναι μεγαλυτερη απο την επιδοτηση σε συσκευη οποτε συμφερει καλυτερα να μου κανουν επιστροφη χρηματων.

 

Ευχαριστω

 

Αλεαξνδρος

 

Απο οσο ξερω φιλε μου στα public εχει εξαντληθει

Link to comment
Share on other sites

Έδωσα και γω την συσκευή και πήρα το z2, καλή συνέχεια παιδιά και ελπίζω το κινητό να ξεπεράσει τα προβλήματα του...
Huawei Ideos x5 > Samsung ativ s > Iphone 4 > Nexus 4 > Huawei p8 lite > Xperia z2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, θέλω να ρωτήσω αν το τηλέφωνο μας μπορεί να συνδεθεί με την τηλεόραση μέσω καλωδίου hdmi,όχι με σμαρτ τ.ν. άν ξέρει κανείς ας απαντήσει γιατί αγόρασα ένα καλωδιο MHL to hdmi αλλά μάλλον τζάμπα το πήρα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, θέλω να ρωτήσω αν το τηλέφωνο μας μπορεί να συνδεθεί με την τηλεόραση μέσω καλωδίου hdmi,όχι με σμαρτ τ.ν. άν ξέρει κανείς ας απαντήσει γιατί αγόρασα ένα καλωδιο MHL to hdmi αλλά μάλλον τζάμπα το πήρα.

 

Αν δεν έχεις άλλη συσκευή να το χρησιμοποιήσεις, μάλλον τζάμπα το πήρες...

Link to comment
Share on other sites

Έδωσα και γω την συσκευή και πήρα το z2, καλή συνέχεια παιδιά και ελπίζω το κινητό να ξεπεράσει τα προβλήματα του...

 

Πέραν της μπαταριας, τι αλλο προβλημα ειχες αντιμετωπισει;

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι και εγώ να το δώσω για τον ίδιο ακριβώς λόγο. Δυστυχώς σε αυτά τα χρήματα δεν υπάρχει κάτι άλλο.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...