Jump to content

Huawei P8 Lite


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ψάχνω να βρω μια θήκη για το κινητό και έπεσα πάνω σε αυτήν που μου φαίνεται πολύ όμορφη :

 

http://www.ebay.com/itm/291562419959?_trksid=p2055119.m1438.l2649&var=590613141835&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Μήπως κατά τύχη την έχει αγοράσει κάποιος ώστε να μου πει εντυπώσεις?

Κάποια άλλη αξιόλογη πρόταση υπάρχει?

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις--->Έξυπνη βοήθεια---->Λειτ. απενερ. αφής (τσεκ) ...μήπως;;

ηταν ήδη τσεκαρισμενο ...

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ψάχνω να βρω μια θήκη για το κινητό και έπεσα πάνω σε αυτήν που μου φαίνεται πολύ όμορφη :

 

http://www.ebay.com/itm/291562419959?_trksid=p2055119.m1438.l2649&var=590613141835&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Μήπως κατά τύχη την έχει αγοράσει κάποιος ώστε να μου πει εντυπώσεις?

Κάποια άλλη αξιόλογη πρόταση υπάρχει?

πως κανουμε αγορες απο το εξωτερικο;

εμενα μου λεει πως δεν γινετε λογω capital controls.

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω να βρω μια θήκη για το κινητό και έπεσα πάνω σε αυτήν που μου φαίνεται πολύ όμορφη :

 

http://www.ebay.com/itm/291562419959?_trksid=p2055119.m1438.l2649&var=590613141835&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Μήπως κατά τύχη την έχει αγοράσει κάποιος ώστε να μου πει εντυπώσεις?

Κάποια άλλη αξιόλογη πρόταση υπάρχει

We're sorry, we couldn't complete your purchase using card MasterCard .......... because it has been denied by the card issuer. Please enter a new credit or debit card to continue payment.

εμενα μου λεει

Link to comment
Share on other sites

εγω με θηκη αλουμινιου περιμετρικα και πλαστικο πισω δεν εχω θεμα με το wifi.

οσο για το back up νομιζω ότι κραταει και το παλιο και το νέο και τα αριθμει 1,2,3 κλπ

Ναι φίλε μου τέτοια φορούσα και γω και πάνω από 2γραμμες δεν έδειχνε μόλις έβαλα πλαστική μαμα huawei φουλ σήμα παντού γιαυτό θέλω να δω που έχει την κεραία.

Με τις επαφές υπάρχει γενικά συνχυση.

Link to comment
Share on other sites

ηταν ήδη τσεκαρισμενο ...

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

πως κανουμε αγορες απο το εξωτερικο;

εμενα μου λεει πως δεν γινετε λογω capital controls.

 

Ψάχνω να βρω μια θήκη για το κινητό και έπεσα πάνω σε αυτήν που μου φαίνεται πολύ όμορφη :

 

http://www.ebay.com/itm/291562419959?_trksid=p2055119.m1438.l2649&var=590613141835&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Μήπως κατά τύχη την έχει αγοράσει κάποιος ώστε να μου πει εντυπώσεις?

Κάποια άλλη αξιόλογη πρόταση υπάρχει

We're sorry, we couldn't complete your purchase using card MasterCard .......... because it has been denied by the card issuer. Please enter a new credit or debit card to continue payment.

εμενα μου λεει

 

Υπάρχουν 2 τρόποι για αγορές από εξωτερικό μέσω capital controls:

 

α)Μέσω καρτών ξένων τραπεζών πχ.revolut που όμως δεν το έχω ψάξει το θέμα άρα και δεν μπορώ να δώσω λεπτομέριες. Από το σχετικό θέμα όμως και από άρθρα στο νετ φαίνεται πλήρως αξιόπιστο και δεν κρατάει προμήθειες ενώ φορτώνεις χρήμα απροβλημάτιστα μέσω ελλάδας.

 

β)Μεταφέρεις χρήματα μεταξύ λογαριασμών στο paypall και χρησιμοποιείς το εκεί υπόλοιπο για αγορές μέσω της καβάτζας αυτής. Ο τρόπος αυτός είναι πιο δαπανηρός λόγω προμήθειας κατά την μεταφορά.

 

Εμένα θα με εξυπηρετήσει 3ο πρόσωπο συνεπώς μέχρι εδώ μπορώ να βοηθήσω,υπάρχει όμως σχετική ενότητα στο φορουμ αξίζει να το ψάξετε.

 

Ως προς την θήκη/θήκες έχετε κάποια πρόταση?

Link to comment
Share on other sites

ηταν ήδη τσεκαρισμενο ...

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

πως κανουμε αγορες απο το εξωτερικο;

εμενα μου λεει πως δεν γινετε λογω capital controls.

πηγαινε σε ενα καταστημα western union και αγορασε μια moneysafe card

περνα την στο paypal και φορτωσε την με χρηματα και αγοραζεις κανονικα

Link to comment
Share on other sites

Για να μην βγαίνουμε εκτός θέματος, οποιεσδήποτε απορίες σχετικά με αγορές από το εξωτερικό στο σχετικό θέμα:

Αγορές από το εξωτερικό

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το εξής θέμα. Όταν είναι συνδεδεμένο το κινητό στο pc και ανοίγω το φάκελο DCIM δεν υπάρχει ούτε ένα βίντεο και υπάρχει μόνο το 1/3 από τις φωτογραφίες. Ένα backup θέλω να κάνω την sd και πέρα από διάφορα errors κατά τη μεταφορά έχω και αυτό το προβλημα με τα αρχεία που δεν εμφανίζονται. Και ενταξει πρόσεξα οτι error πετάει οταν πάει να αντιγράψει το φάκελο android και φαντάζομαι οτι υπάρχουν μέσα αρχεία σε χρήση γι αυτό και το κάνει. Backup όλο το τηλέφωνο μαζί με την sd πως γίνεται από το pc;;;;

To ΗISUITE δεν τα κάνει και τα 2 με ένα κλικ πλέον. Με παλιότερη έκδοση το έκανε...

Edited by alexnt
Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να μου προτεινετε μια γρηγορη και οικονομικη sd καρτα.

μια που εχω οταν την περναω μου πεταει μηνυμα οτι ειναι αργη

Link to comment
Share on other sites

Στης 09/03/2016 αγοράζω το Huawei P8 Lite 4g dual sim σε χρωμα μαυρο. Το παραλαμβάνω δοκιμάζετε και η μπαταρία κρατάει πολύ λίγο έως ελάχιστα. Επικοινωνώ με HUAWEI λεει φορτισέ το μερικές φορές και θα στρώσει. Το φορτίζουμε καμία δεκαρια μερες/κυκλους φορτισης αλλά όσο παει και χειρότερα. Το βγαζουμε από των φορτιστη στης 9 τρ πρωί με data/wi-fi κλειστά και φωτεινότητα κατω της μέσης αλλά μέχρι της 13:00 10% και σε λιγοτερο από μια ώρα κλε’ινει. Ξανα τηλ σε HUAWEI και μας λεει ARVATO. Λέμε όχι εκεί γιατί όσες φορές χρειάστικε να στείλουμεκειν κάτι ήρθε ή ανεπισκέυαστω ή στα καά του τα ΄χαλια. Με τα πολλά πάει στη ARVATO και 08/04/2016 επιστρέφεται σε εμας. Το δελτίο επισκευής λέει :

ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ

ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΟΘΟΝΗΣ ΑΦΗΣ

ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΟΘΟΝΗΣ

ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ

Αποτέλεσμα? Τα ιδια και χειρτοτερα. Η μπαταρια κρατουσε 3 ώρες και το τηλ αν το κουναγες ακουγες σαν να έχουν ξεχάση καποια βίδα μέσα η κατι τέοιο και το ακουστικο ακουγωταν λίγο σαν να έξηνε. Τηλ πάλι στην HUAWEI και τους λέω το και το. Α στείλτω πάλι στην ARVATO μου λένε. Λέω καινουργιο τηλ που ποτέ δεν δούλεψε θα πηγενωέρχεται στο service? Καλα μου λένε θα σου απαντήσουμε σύντομα. Από τότε έχω μηλήσει 2,5 μήνες καμιά 20αρία φορεές με HUAWEI αλλα κανείς δεν απαντάει παρα μόνο θα το δουμε και θα σας πάρουμε και ποτε δεν παιρνει κανενας. Μιλάω στο facebook με τη επίσημη σελίδα της HUAWEI μου λένε οκ θα το δουμε εμείς . Μου ζητάνε το ιμει και μου λενε συντομα θα εχω νέα. Σε συνημμένο αποστέλο όλη την συνομιλία μου με την σελίδα στο facebook.

Τοσους μηνες και η 3 εταιρια στον κόσμο που θελειν να γινει πρώτη δεν μπορει να έχει έναν υπάληλο αν απαντησει σε μία βλαβη υπαύθηνα και ειμαστε με ένα χαλασμένω τηλ εδώ και 4 μηνες.

Link to comment
Share on other sites

Στης 09/03/2016 αγοράζω το Huawei P8 Lite 4g dual sim σε χρωμα μαυρο. Το παραλαμβάνω δοκιμάζετε και η μπαταρία κρατάει πολύ λίγο έως ελάχιστα. Επικοινωνώ με HUAWEI λεει φορτισέ το μερικές φορές και θα στρώσει. Το φορτίζουμε καμία δεκαρια μερες/κυκλους φορτισης αλλά όσο παει και χειρότερα. Το βγαζουμε από των φορτιστη στης 9 τρ πρωί με data/wi-fi κλειστά και φωτεινότητα κατω της μέσης αλλά μέχρι της 13:00 10% και σε λιγοτερο από μια ώρα κλε’ινει. Ξανα τηλ σε HUAWEI και μας λεει ARVATO. Λέμε όχι εκεί γιατί όσες φορές χρειάστικε να στείλουμεκειν κάτι ήρθε ή ανεπισκέυαστω ή στα καά του τα ΄χαλια. Με τα πολλά πάει στη ARVATO και 08/04/2016 επιστρέφεται σε εμας. Το δελτίο επισκευής λέει :

ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ

ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΟΘΟΝΗΣ ΑΦΗΣ

ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΟΘΟΝΗΣ

ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ

Αποτέλεσμα? Τα ιδια και χειρτοτερα. Η μπαταρια κρατουσε 3 ώρες και το τηλ αν το κουναγες ακουγες σαν να έχουν ξεχάση καποια βίδα μέσα η κατι τέοιο και το ακουστικο ακουγωταν λίγο σαν να έξηνε. Τηλ πάλι στην HUAWEI και τους λέω το και το. Α στείλτω πάλι στην ARVATO μου λένε. Λέω καινουργιο τηλ που ποτέ δεν δούλεψε θα πηγενωέρχεται στο service? Καλα μου λένε θα σου απαντήσουμε σύντομα. Από τότε έχω μηλήσει 2,5 μήνες καμιά 20αρία φορεές με HUAWEI αλλα κανείς δεν απαντάει παρα μόνο θα το δουμε και θα σας πάρουμε και ποτε δεν παιρνει κανενας. Μιλάω στο facebook με τη επίσημη σελίδα της HUAWEI μου λένε οκ θα το δουμε εμείς . Μου ζητάνε το ιμει και μου λενε συντομα θα εχω νέα. Σε συνημμένο αποστέλο όλη την συνομιλία μου με την σελίδα στο facebook.

Τοσους μηνες και η 3 εταιρια στον κόσμο που θελειν να γινει πρώτη δεν μπορει να έχει έναν υπάληλο αν απαντησει σε μία βλαβη υπαύθηνα και ειμαστε με ένα χαλασμένω τηλ εδώ και 4 μηνες.

 

Αυτο που εγραψες εδω κανε το copy paste στην ιστοσελιδα τους στο facebook....και αφησε τους....μεσα σε 12 ωρες θα εχεις αντικατασταση

Link to comment
Share on other sites

το εκανα και ακομα περιμενω. Και πλεω απορω πως υπαρχει κοσμος που αγοραζει huawei

 

φιλε οτι μαρκα κινητο και να παρεις ΔΕΝ φταιει η Εταιρια...φταιει οτι ειμαστε στο Ελλαδισταν,μας θεωρουν ανθρωπους 3ης κατηγοριας και προσπαθουν να την βγαλουν καθαρη χωρις κοστος. Αυτες τις μαγκιες στην Αγγλια η στην Γαλλια οι κινεζοι δεν θα τις εκαναν...

Βρηκαν και κανουν!

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

και ξαφνικά εκεί που έκανα αναβάθμιση κάποιες εφαρμογές το wifi κόλλησε. επανεκκίνηση όμως πάλι τα ιδια. έχω πάει στην Β564 και είναι το πρώτο του κόλλημα. καμιά βοήθεια pls??
Link to comment
Share on other sites

στον τελευταιο απο την εξυπηρετηση πελατων που μηλησα το ονομα του ποιου υπαρχει στο συνημμενο ακριβως αυτο του ειπα. οτι σε οποιαδηποτε αλλη χωρα θα ειχα βρει το δικιο μου και η εταιρια θα πληρωνε προστιμο. εδω ελλαδα φυσικα. αλλα το ξαναλεω οτι ακομα και ετσι για εταιρια που εχει βλεψη να γινει η Νο1 ειναι απαραδεκτο και ελπιζω το κοινο να την τημωρησει
Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγώ τις εντυπώσεις μου από την marshmallow. Μετά από 4 μέρες που την έχω, οι μόνες ουσιαστικές διαφορες που είδα είναι στην απόκριση των εργοστασιακων εφαρμογών (πχ εφαρμογή κλήσεων), σε κάποιες διορθώσεις σε bug και λίγο πιο επιθετική αυτόματη φωτεινότητα οθόνης.

 

κατά τα άλλα ούτε καλύτερη αυτονομία βλέπω (η μπαταρία με μόλις 2:30 ώρες οθόνη είναι στο 20%), ούτε έχει καλύτερη μέγιστη φωτεινότητα και το πρόβλημα της αθλιας ποιότητας κλησεων με την εναλλαγή του hd voice παραμένει.

 

Την κάμερα δεν την έχω ελέγξει αλλά έτσι κ αλλιώς χρησιμοποιουσα το open camera που έδινε πολύ καλύτερη οξύτητα στις φωτογραφίες.

 

Η αυτονομία παραμένει κακιστη και είμαι και χρήστης που το μονο που τρέχει παρασκήνιο είναι viber, dropbox και τα e-mail. ούτε fb-messenger έχω, ούτε άλλες εφαρμογές που να τρέχουν παρασκήνιο..

 

ο άλλος δεν έχει δει μεγαλύτερη φωτεινότητα λέει.Φιλαρακι η έκδοση ίσως είναι ένα κλικ πιο αργή από την προηγούμενη ο μόνος λόγος που την κραταω είναι ότι έφτιαξε την φωτεινότητα που είναι εκ διαμέτρου περισσότερη.

 

Η φωτεινοτητα εχει φτιαξει και σε εμενα,φτανει νομιζω τα επιπεδα του κανονικου P8 .

 

Ο...... άλλος έβαλε ένα P8 Lite με B181 δίπλα δίπλα σε φουλ φωτεινότητα και τα δύο και δεν είδε καμία διαφορά.

 

Απέδειξε το αντίθετο...

μέχρι τότε απλά σας ξεγελαει οτι η αυτόματη φωτεινότητα δίνει μεγαλύτερη ένταση σε συγκεκριμένες συνθήκες. στην μέγιστη όμως είναι ακριβώς το ίδιο πράγμα.

 

Δεν έχω αυτόματη φωτεινότητα αδερφέ.Σε χρήση στο φως της ημέρας η διάφορα είναι τεράστια παλια αν δεν το είχες τέρμα δεν μπορούσες να δεις τιποτα ενώ τώρα στα 4/5 κανείς άνετα δουλειά σου.Ολοι το έχουν επισημάνει.Εδω λες οτι με δυο ώρες οθόνη έχεις 20% μπαταρία πράγμα που παίζει να ισχύει μόνο αμα τρέχουν χίλια πράγματα στο παρασκήνιο ή δεν ξέρω γω τι άλλο.

 

Λοιπον για να τελειωνουμε γιατι εχετε κουρασει....με B564 βελτιωθηκε και η φωτεινοτητα σε μεγαλο ποσοστο αλλα και η μπαταρια...εγω που ετρεχα B181 με 5.1.1 ειδα βελτιωση τουλαχιστον 30% στη μπαταρια...αυτα και τελος...

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Για να μην εχεις balong φλασαρε το step 2 αφου πρωτα εχεις διαγραψει το dload απο το step 1 και εχεις αντιγραψει επειτα το dload απο το step 2....διαβασε τα post μου...τα εχω αναλυτικα

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Αν οποιαδηποτε εφαρμογη δεν κανει αναβαθμισεις για νσ τρεχουν σε android 6 θα υπαρχει προβλημα...προφανως και φταιει το messenger

 

Η μπαταρια εμενα με 4G και ολα ανοιχτα + φωτεινοτητα 100% πριν στην 5.0 μου εβγαζε 1 ωρα οθονης,τωρα μου βγαζει χαλαρα 2.

Οποτε στην β564 σιγουρα εχουμε βελτιωσει της μπαταριας + φωτεινοτητα 20%. Απο εκει και περα το κινητο εχει γινει πιο γρηγορο κατα 25%.

Αλλη βελτιωση να πω την αληθεια δεν καταλαβα.

 

Το ένα είναι P8 Lite με B181 Android 5.1

Το άλλο είναι P8 Lite με B564 Android 6.0

 

Και τα δύο είναι σε χειροκίνητα μέγιστη φωτεινότητα. Παρακαλείσθε να βρείτε ποιο από τα δύο έχει +20 έως +30% περισσότερη μέγιστη φωτεινότητα όπως λέτε που απέκτησε με την marshmallow. :lol::lol::lol::lol:

 

Και placebo και παραπληροφορείτε τον κόσμο. Τα ίδια και με την μπαταρία.

 

Η μέγιστη φωτεινότητα είναι τα ίδια *****. Αυτό που άλλαξε και έχετε ενθουσιαστεί χωρίς λόγο έιναι ότι όταν προσαρμόζεται η φωτεινότητα σε κλειστούς χώρους είναι ρυθμισμένο να δίνει παραπάνω φως. Εκεί που δεν χρειάζεται πρακτικά... :)

 

D3_IyS_8GVcY0n4gyNpLkw4yNB9POWNih0q6NK9yqqk?size=1280x960&size_mode=3

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Το ένα είναι P8 Lite με B181 Android 5.1

Το άλλο είναι P8 Lite με B564 Android 6.0

 

Και τα δύο είναι σε χειροκίνητα μέγιστη φωτεινότητα. Παρακαλείσθε να βρείτε ποιο από τα δύο έχει +20 έως +30% περισσότερη μέγιστη φωτεινότητα όπως λέτε που απέκτησε με την marshmallow. :lol::lol::lol::lol:

 

Και placebo και παραπληροφορείτε τον κόσμο. Τα ίδια και με την μπαταρία.

 

Η μέγιστη φωτεινότητα είναι τα ίδια σκ....τα. Αυτό που άλλαξε και έχετε ενθουσιαστεί χωρίς λόγο έιναι ότι όταν προσαρμόζεται η φωτεινότητα σε κλειστούς χώρους είναι ρυθμισμένο να δίνει παραπάνω φως. Εκεί που δεν χρειάζεται πρακτικά... :)

 

D3_IyS_8GVcY0n4gyNpLkw4yNB9POWNih0q6NK9yqqk?size=1280x960&size_mode=3

 

ας υποθεσουμε οτι εχεις δικαιο...στο δικο μου p8 lite ΔΕΒ εχω αυτοματη φωτεινοτητα,πως γινεται αυτο που γραφεις ;

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα, είμαι ανάμεσα σε δύο κινητά, το J5 2016 και το Huawei P8 Lite! Εχουν παρόμοια χαρακτηριστικά. Ποιο θα μου προτείνατε?

 

Οι προβληματισμοί μου είναι ότι το J5 δεν έχει Αυτόματη Φωτεινότητα και ότι δεν έχει Gorilla Glass. Πιστεύετε ότι είναι σημαντικά μειονεκτήματα ή ασήμαντα? Και φυσικά το Huawei είναι περίπου 30 ευρώ φθηνότερο στα σκρουτζομάγαζα.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για κάθε γνώμη!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα, είμαι ανάμεσα σε δύο κινητά, το J5 2016 και το Huawei P8 Lite! Εχουν παρόμοια χαρακτηριστικά. Ποιο θα μου προτείνατε?

 

Οι προβληματισμοί μου είναι ότι το J5 δεν έχει Αυτόματη Φωτεινότητα και ότι δεν έχει Gorilla Glass. Πιστεύετε ότι είναι σημαντικά μειονεκτήματα ή ασήμαντα? Και φυσικά το Huawei είναι περίπου 30 ευρώ φθηνότερο στα σκρουτζομάγαζα.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για κάθε γνώμη!

 

σε j5 θα πηγαινα μονο για την amoled ...στα υπολοιπα το p8 ειναι καλυτερο,ελαφρυ λειτουργικο που το κανει αλα iphone στυλ-πεταει το κινητακι πεταει!!

 

Επισης να ξερεις αν παιζεις παιχνιδια το j5 εχει καλυτερη καρτα γραφικων.

Edited by Modeling
My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Το ένα είναι P8 Lite με B181 Android 5.1

Το άλλο είναι P8 Lite με B564 Android 6.0

 

Και τα δύο είναι σε χειροκίνητα μέγιστη φωτεινότητα. Παρακαλείσθε να βρείτε ποιο από τα δύο έχει +20 έως +30% περισσότερη μέγιστη φωτεινότητα όπως λέτε που απέκτησε με την marshmallow. :lol::lol::lol::lol:

 

Και placebo και παραπληροφορείτε τον κόσμο. Τα ίδια και με την μπαταρία.

 

Η μέγιστη φωτεινότητα είναι τα ίδια σκ....τα. Αυτό που άλλαξε και έχετε ενθουσιαστεί χωρίς λόγο έιναι ότι όταν προσαρμόζεται η φωτεινότητα σε κλειστούς χώρους είναι ρυθμισμένο να δίνει παραπάνω φως. Εκεί που δεν χρειάζεται πρακτικά... :)

 

D3_IyS_8GVcY0n4gyNpLkw4yNB9POWNih0q6NK9yqqk?size=1280x960&size_mode=3

 

Για τη φωτεινοτητα μας ειπες....για τη μπαταρια;;;;παραπληροφορηση γινεται οτσν μιλας γενικα και ασχετα...οπως εσυ...εμεις μιλησαμε για τα δικα μας κινητα...και να διαβαζεις καλα τα μηνυματα...για B564 μιλαω απο B181 5.1.1 οτι εχει βελτιωση σε αυτα τα ποσοστα...βεβαια εσυ οπως και πολλοι αλλοι αγορασατε μεσω skroutz...με τις συνεπειες σας σε αστοχιες hardware...end

Edited by vasilispas
Link to comment
Share on other sites

Για τη φωτεινοτητα μας ειπες....για τη μπαταρια;;;;παραπληροφορηση γινεται οτσν μιλας γενικα και ασχετα...οπως εσυ...εμεις μιλησαμε για τα δικα μας κινητα...και να διαβαζεις καλα τα μηνυματα...για B564 μιλαω απο B181 5.1.1 οτι εχει βελτιωση σε αυτα τα ποσοστα...βεβαια εσυ οπως και πολλοι αλλοι αγορασατε μεσω skroutz...με τις συνεπειες σας σε αστοχιες hardware...end

ρε φίλε θα μιλήσω άλλη μία φορά για το Καιζερ αλήθεια δεν μπορώ να ακούω για σκρουτζομαγαζα όταν το συγκεκριμένο είναι από το 1970 χρονολογία που κανένα Public και κανένα Media Markt δεν ήταν στη χώρα.Κατοχος του κινητού από φεβρουαριο απροβληματιστο.Τωρα αν εσύ δεν θες να στηρίξεις μία αμιγώς ελληνική επιχείρηση και προτιμά να πληρωσεις ένα 50αρι καπελο για να το πάρεις από πολυεθνική που δίνει μισθούς πείνας στου εργαζόμενους της είναι απλά βίτσιο.Μην αποθαρρύνουμε τον κόσμο να κάνει έρευνα αγοράς με γενικολογα.Οτι αφορά την εικόνα δεν μπορώ να την δω αλλά πιστεύω πρέπει να είναι στο φως του ήλιου για να εντοπιστεί η διαφορά.

Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

ρε φίλε θα μιλήσω άλλη μία φορά για το Καιζερ αλήθεια δεν μπορώ να ακούω για σκρουτζομαγαζα όταν το συγκεκριμένο είναι από το 1970 χρονολογία που κανένα Public και κανένα Media Markt δεν ήταν στη χώρα.Κατοχος του κινητού από φεβρουαριο απροβληματιστο.Τωρα αν εσύ δεν θες να στηρίξεις μία αμιγώς ελληνική επιχείρηση και προτιμά να πληρωσεις ένα 50αρι καπελο για να το πάρεις από πολυεθνική που δίνει μισθούς πείνας στου εργαζόμενους της είναι απλά βίτσιο.Μην αποθαρρύνουμε τον κόσμο να κάνει έρευνα αγοράς με γενικολογα.Οτι αφορά την εικόνα δεν μπορώ να την δω αλλά πιστεύω πρέπει να είναι στο φως του ήλιου για να εντοπιστεί η διαφορά.

 

Ειπες την μαγικη λεξη...ΦΩΣ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ...μονο κατω απο τον ηλιο μπορεις να καταλαβεις την διαφορα!!!

ΕΓω που ειμαι 10 ωρες την ημερα κατω απο τον ηλιο ξερω οτι το κινητο βελτιωθηκε,αλλιως θα το ειχα διωξει !

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

ρε φίλε θα μιλήσω άλλη μία φορά για το Καιζερ αλήθεια δεν μπορώ να ακούω για σκρουτζομαγαζα όταν το συγκεκριμένο είναι από το 1970 χρονολογία που κανένα Public και κανένα Media Markt δεν ήταν στη χώρα.Κατοχος του κινητού από φεβρουαριο απροβληματιστο.Τωρα αν εσύ δεν θες να στηρίξεις μία αμιγώς ελληνική επιχείρηση και προτιμά να πληρωσεις ένα 50αρι καπελο για να το πάρεις από πολυεθνική που δίνει μισθούς πείνας στου εργαζόμενους της είναι απλά βίτσιο.Μην αποθαρρύνουμε τον κόσμο να κάνει έρευνα αγοράς με γενικολογα.Οτι αφορά την εικόνα δεν μπορώ να την δω αλλά πιστεύω πρέπει να είναι στο φως του ήλιου για να εντοπιστεί η διαφορά.

 

Δεν στηριζω τπτ φιλε μου....απλα απο αυτα τα μαγαζια ποτε δεν εισαι σιγουρος τι παιρνεις...αποδειξη ολοι αυτοι που εχουν γραψει εδω περι κινητων με αλλο λογισμικο,μεταχειρισμενα ,ανοιχτη συσκευασια κ.τ.λ.....

Link to comment
Share on other sites

Χαλλλαρώστε παίδες. Δεν υπάρχει λόγος να ανεβαίνουν οι τόνοι (εκτός αν πρόκειται για τις "οξείες" ή τα ψάρια "τόνους");)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...