Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6630


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα....

Σχετικα με την νεα Version 6.03.40 ξερει κανενας τι παιζει...

Θελω να πω τι διαφορες απο την προηγουμενη εχει....

Τo site της ΝΟΚΙΑ αυτη την εκδοση εχει για download το εχει δοκιμασει κανενας;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ:D

Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Link to comment
Share on other sites

εγω προσωπικα δεν μπορεσα να φορτωσω αυτην την εκδοση δεν υπαρχει ακομη στο αυτοματο update της νοκια
Link to comment
Share on other sites

Με ποιο καλωδιο μπορεις να κανεις αυτο το UPDATE???
Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Link to comment
Share on other sites

Με ποιο καλωδιο μπορεις να κανεις αυτο το UPDATE???

 

Με το καλώδιο USB,το οποίο περιέχεται στη συσκευασία του 6630.

Link to comment
Share on other sites

Με το καλώδιο USB,το οποίο περιέχεται στη συσκευασία του 6630.

 

Το εκανα ανταλλαγη το κινητο(απο μαγαζι με μεταχειρισμενα) με αποτελεσμα να μην εχω απο την αρχη το 6630 με το κουτι-καλωδια κ λοιπα...

Στο e-bay βρηκα δυο τυπους καλωδιων για το 6630 το DKU-2 USB k το

CA-53 USB κανουν κ τα δυο;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ:D

Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Link to comment
Share on other sites

Στην συσκευασία του 6630 έχει το DKU-2 USB

 

Τωρα αν θα ταιριάξει το CA-53 θα σε γελάσω..

Βρές έναν που έχει ν70 για να δοκιμάσεις το καλώδιο του

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω δοκιμασει και με καλωδιο ν70 και ν72 λειτουργουσε με ολα κανονικα
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας....

Κατι ακομα στο ebay ειδα κατι προσοψεις σε χρωμα μαυρο....

Απο οτι ξερω δεν παιζει γνησια μαυρη...

Αυτες που δεν ειναι γνησιες εχουν καλη επαφη;Εξιζει η αγορα τους;

Εχει αγορασει κανενας απο εσας;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ:)

Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας....

Κατι ακομα στο ebay ειδα κατι προσοψεις σε χρωμα μαυρο....

Απο οτι ξερω δεν παιζει γνησια μαυρη...

Αυτες που δεν ειναι γνησιες εχουν καλη επαφη;Εξιζει η αγορα τους;

Εχει αγορασει κανενας απο εσας;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ:)

 

Για ποιον λόγο να μην αγοράσεις μία γνήσια πρόσοψη;

Δίνεις 26-28 ευρώ,αλλά έχεις εγγύηση,είσαι σίγουρος για αυτό που παίρνεις.

 

Η πιο μοντέρνα αυθεντική πρόσοψη είναι εκείνη με το σκούρο γκρι χρώμα.

Link to comment
Share on other sites

Εχεις απολυτο δικιο απλα μου αρεσε πολυ σε μαυρο χρωμα...

Οτι τα γνησια προιοντα ειναι καλυτερα το ξερω γι αυτο κ ρωτησα αν ειναι καλης ποιοτητας η εν λογο προσοψη....

Κ εγω την σκουρο γκρι εχω.:D

Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Link to comment
Share on other sites

με το pcsuite αν κανεις back up την μνημη του τηλ οπου συμπεριλαμβανει κ τα μυνηματα, οταν κανεις restore επαναφερει κ το προβληματικο ... (λογικο..)

 

απο το message menou του pcsuite το προβληματικο δε το βλεπεις μου εμφανιζει το outbox αδειο . κ αν κανω refresh μου βγαζει καποια error οτι δε μπορει να κανει refresh επειδη δεν ειναι συχρονισμενο το τηλ η ημ/νια δεν ειναι ρυθμισμενη (ειναι ολα οκ) προφανως επειδη δε μπορει να το διαβασει ...ποιος ξερει...

τα αλλα μυνηματα εισερχομενα κτλ τα εμφανιζει κανονικα ισως κολλαει στο συγκεκριμενο κ βγαζει κ το error.

 

εχω βρασκυκλοσει με αυτο το θεμα :cry:

 

 

τελικα βρεθεικε λυση ...

εφαγα μια αναλαμπη οτι οταν προσπαθουσα να στειλω το mms μου εβγαζε κατι οτι η μνημη ειναι πληρης κ ετσι κολησε ... ειπα μηπως εγινε τπτ στη sim . εβαλα λοιπον μια αλλη sim ,ανοιξα το κιν k το μνμ εσβυσε κανονικα χωρις προβλημα.:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :D

BackDoo oGioRGos
Link to comment
Share on other sites

γινεται στο 6630 να μπουν οι συντομευσεις στην οθονη οπως εχουν τα κινητα της σειρας Ν ?
Link to comment
Share on other sites

γινεται στο 6630 να μπουν οι συντομευσεις στην οθονη οπως εχουν τα κινητα της σειρας Ν ?

Όχι. Τι τις θες? Όσοι τις έχουν τις βγάζουν, σπαστικό είναι...

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Guest pazios13
Mηπος εχεις μεσα στο κινητο σου την τελευτεα version και δεν μπορει να σου βρει πιο καινουργια ? :O

 

Εγω εκανα αφτη τη βλακεια περασα τη τελευτεα και τωρα που ειδα πως γινετε να βαλω και ελληνικα δεν μπορω να τη ξαναπερασω καμια βοηθεια αυτη που περασα ειναι v 5.03.08

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια!!!

 

 

Εχω το 6630 και θα ηθελα να με βοηθησετε στα εξης:

α)ποια ειναι η καλυτερη επιλογη για handsfree με ραδιοφωνο.

 

Β) ποιο ειναι το καλυτερο site για full... εφαρμογες.

 

Σας ευχαριστω πολυ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια!!!

 

 

Εχω το 6630 και θα ηθελα να με βοηθησετε στα εξης:

α)ποια ειναι η καλυτερη επιλογη για handsfree με ραδιοφωνο.

 

Β) ποιο ειναι το καλυτερο site για full... εφαρμογες.

 

Σας ευχαριστω πολυ!!!

 

Αφου πηρες απαντηση εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1706095#post1706095

τι ξαναρωτας και ξαναρωτας ?

Ευχαριστησες κιολας http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1706099#post1706099 :blink:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Για ποιον λόγο να μην αγοράσεις μία γνήσια πρόσοψη;

Δίνεις 26-28 ευρώ,αλλά έχεις εγγύηση,είσαι σίγουρος για αυτό που παίρνεις.

 

Η πιο μοντέρνα αυθεντική πρόσοψη είναι εκείνη με το σκούρο γκρι χρώμα.

giati me 10-12 e perneis mia mayrh pou einai kata thn gnwmh mou poly pio omorfh apo thn ashmi h thn griza kai exeis ena kinhto me entelws neo look

apo efarmogh pantws mia xara eina.kai an8ektikh fenete mias kai einai sketo plastiko xwris xrwma epanw kai den prokeite na xefloudisei.egw phra mia apo to flea kai se 2 mhnes xrhshs einai aristh kai den epa8e to paramikro.

Link to comment
Share on other sites

giati me 10-12 e perneis mia mayrh pou einai kata thn gnwmh mou poly pio omorfh apo thn ashmi h thn griza kai exeis ena kinhto me entelws neo look

apo efarmogh pantws mia xara eina.kai an8ektikh fenete mias kai einai sketo plastiko xwris xrwma epanw kai den prokeite na xefloudisei.egw phra mia apo to flea kai se 2 mhnes xrhshs einai aristh kai den epa8e to paramikro.

 

To θέμα είναι να αποδειχθεί ανθεκτική και αξιόπιστη,όχι απλώς να φαίνεται.

Προτιμώ να δώσω 15 ευρώ παραπάνω και να είμαι απόλυτα σίγουρος για το γνήσιο προιόν που αποκτώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλυτερα! Ουτε εγω δεν τα πολυ εμπιστευομαι αυτα, καλυτερα δινω 10ε παραπανω και παιρνω το αυθεντικο με 100% σιγουρια για γρατσουνιες και ανθεκτικοτητα, μπορει να εχουν φθαρει οι προεξοχες που κρατανε την προσοψη και να βγαινει πολυ ευκολα.

Nokia N70 Symbian OS:8.1

CPU:ARM 220,8MHz

RAM:51MB (FREE 30MB) Battery:BL-5C (900MaH) Memory:1GB (FREE 51MB) Firmware: 5.0638.3.0.1V

Link to comment
Share on other sites

εγώ αγόρασα, την μαυρη πρόσωψη και αφαίρεσα ολα τα "ψεύτικα"μέρη και τα αντικατέστησα με αυτά της γνήσιας(ασημί),δηλαδή έβγαλα το τζάμι,το κάλυμα του φακού και το πλαστικό στο ακουστικό.Τώρα ειναι σαν γνήσια η πρόσωψη:D

 

μια ερώτηση μπορώ να βάλω 2gb κάρτα στο 6630 μου??

Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση μπορώ να βάλω 2gb κάρτα στο 6630 μου??

Ναι, δεν θα υπαρξει κανενα προβλημα. :)

Για παν ενδεχομενο, φροντισε να εισαι εφοδιασμενος με το last firmware..;)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Guest pazios13
ρε παιδια ξερη καποιος πως να βρουμαι ποτε αγοραστηκε πρωτη φορα το τηλεφωνο κι αν ειναι ακομα στην εγγυηση γιατι το αγορασα μετ/νο?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ξερη καποιος πως να βρουμαι ποτε αγοραστηκε πρωτη φορα το τηλεφωνο κι αν ειναι ακομα στην εγγυηση γιατι το αγορασα μετ/νο?

Υπαρχει περιπτωση να γινει αυτο, αν πας σε nokia shop και τους πεις να κοιταξουν ποτε αγοραστηκε. Αν σου πουν γκουκ μουκ τοτε πες τους να ψαξουν μεσω του IMEI της συσκευης γιατι μονο ετσι μπορει να μαθεις ποτε αγοραστηκε..:)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

paidia mporo na vro 6630 pouthena?kserete tpt?
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

ennoeis gia agora apo katastima sfragismeno i kai metaxeirismeno?
ο απρώνθονις εκέγλφοας δεν δαεβζιάι γάμρμα γάμρμα κθάε λξηέ αλλά την λξηέ σαν σνύλοο. Δεν πζαιει ρλόο με τι σρειά είναι τοθοπεμέτενα τα γτάμαμρα μσέα σε μία λξλέη, αεκρί το πώτρο κια το ταελείτυο γάμρμα να ενίαι στη στωσή θσέη
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...