Jump to content

Goodys vs. McDonalds


DENIOR
 Κοινοποίηση

Ποια από τις δύο αλυσίδες Fast Food προτιμάτε;  

1.119 members have voted

  1. 1. Ποια από τις δύο αλυσίδες Fast Food προτιμάτε;

    • Goodys
      933
    • McDonalds
      187


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ετσι! Τωρα θα ανοιξει κανενα ζαχαροπλαστειο εκει και θα γυρισουμε στις εποχες με το 'υποβρυχιο' :p :p

Και φθηνοτερα και υγιεινα! :cool:

 

@Χουρχου

respect :p lol: :lol:

 

δεν ειναι καθολου ασχημο!!

Link to comment
Share on other sites

Αν τα goodys είναι πλαστικά τότε τα McDonalds είναι λαστιχένια.

 

Τα Goodys προτιμώ καθώς αναγκαστικά τρώω έξω πολλές φορές. Καλύτερα και από τα Μc και από τον γύρο. Μια χαρά γεύματα είναι.

Link to comment
Share on other sites

Eγω θα βγω λιγο offtopic και θα ψηφησω

 

Κ.F.C.:) ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΑ!!!!!

επισης δεν ειναι ''πλαστικα''

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Eγω θα βγω λιγο offtopic και θα ψηφησω

 

Κ.F.C.:) ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΑ!!!!!

επισης δεν ειναι ''πλαστικα''

αχ ωραια ειναι.,.τα ετρωγα οταν σπουδαζα...αλλα στην θεσσαλονικη,γιοκ!
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αχ ωραια ειναι.,.τα ετρωγα οταν σπουδαζα...αλλα στην θεσσαλονικη,γιοκ!

 

Den εχουν στη Θεσσαλονικη;;;:confused:

 

Ουτε ενα καταστημα;;;;

Κριμα παντως:cry:

 

σκεφτομαι πολυ σοβαρα να ανοιξω εγω ενα kfc οταν τελειωσω τις σπουδες μου, σαν εξτρα, αν μεινω και Θεσσαλονικη ΘΑ ειναι ιδανικα!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Eγω θα βγω λιγο offtopic και θα ψηφησω

 

Κ.F.C.:) ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΑ!!!!!

επισης δεν ειναι ''πλαστικα''

 

Ετσι Ετσι.... κοτοπουλάκι..... απο τα πλαστικά τα goodys kai ta mac πολύ καλύτερα, αν και όλα τα προχειροφαγάδικα είναι χάλια ...

καλύτερα ένα σουβλάκι (κοτόπουλο) με πίτα αλάδωτη παρά πλαστικό φαγητό.

stonebug... :!:

https://www.stonebug.gr

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως ειναι ανουσιο να μιλαμε για το ποιο ειναι καλυτερο... οταν πεινας ολα ωραια σου φαινονται :lol: :p

 

οκ joke.. δεν λεω την γνωμη μου (παλι) γιατι την εχω πει ποιο πανω.. ηθελα απλα να πεταξω την βλακεια μου :p

Link to comment
Share on other sites

Τι λετε βρε παιδια?Υπαρχει καλυτερο απο το ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΣΠΙΤΙΚΟ φαγητο?χαχαχαχα

Τρελαθηκαμε στο ετοιμο πια!

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

γκούντις και απο μένα. είχα δοκιμάσει στα μακ, μπέργκερ το ένα με μπιφτέκι και το άλλο με κοτοπουλο και είχαν και τα δύο την ίδια γεύση.:confused:

συμφωνώ όμως για το σπιτικό φαγητό και πόσο μάλλον το ελληνικό...:rolleyes:

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

Έφαγα χθες ένα χωριάτικο με θαλασσινά από τα Goodys.

 

Για την τιμή του (3,20) μια χαρά ήταν.Έπρεπε να υπάρχει όλο το χρόνο και όχι μόνο την Σαρακοστή.

Link to comment
Share on other sites

Έφαγα χθες ένα χωριάτικο με θαλασσινά από τα Goodys.

 

Για την τιμή του (3,20) μια χαρά ήταν.Έπρεπε να υπάρχει όλο το χρόνο και όχι μόνο την Σαρακοστή.

Εγώ εχθές έφαγα κολοκυθοκεφτέδες-ντοματοκεφτέδες-ρεβυθοκεφτέδες στα goodys. Λες και τα μαγείρεψε η γιαγιά μου ήτανε:p Πεντανόστιμα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εχθές έφαγα κολοκυθοκεφτέδες-ντοματοκεφτέδες-ρεβυθοκεφτέδες στα goodys. Λες και τα μαγείρεψε η γιαγιά μου ήτανε:p Πεντανόστιμα

 

 

Εγώ έχω περάσει και από τα δύο. Σίγουρα τα goodys είναι ανώτερα από τα mc donalds αλλά η πλαστική γεύση στο φαγητό είναι η ίδια. Επίσης (γνώμη μου) οι τιμές που έχουν είναι υπαερβολικές για αυτά που μας πουλάνε...

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εχθές έφαγα κολοκυθοκεφτέδες-ντοματοκεφτέδες-ρεβυθοκεφτέδες στα goodys. Λες και τα μαγείρεψε η γιαγιά μου ήτανε:p Πεντανόστιμα
και γω τα εφαγα και μου αρεσαν θα ελεγα!!

καλυτερα παντος απο τα μπιφτεκια που δεν ξερεις πια κακομοιρη γατα σκοτωσαν..:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω περάσει και από τα δύο. Σίγουρα τα goodys είναι ανώτερα από τα mc donalds αλλά η πλαστική γεύση στο φαγητό είναι η ίδια. Επίσης (γνώμη μου) οι τιμές που έχουν είναι υπαερβολικές για αυτά που μας πουλάνε...

 

Αναλόγως και το γεύμα που θα πάρεις. Πχ το club sandwich τί πλαστικό μπορεί να έχει?

και γω τα εφαγα και μου αρεσαν θα ελεγα!!

καλυτερα παντος απο τα μπιφτεκια που δεν ξερεις πια κακομοιρη γατα σκοτωσαν..:lol:

 

Τα μπιφτέκια οφείλω να πω τα αποφεύγω. Όχι γιατί μπορεί να είναι γατίσια:lol: αλλά δεν ξερεις τί κρέας βάζουνε, όχι μόνο σε goodys αλλά και σε ταβέρνες και εστιατόρια.

Αν και τα κατεψυγμένα των goodys σίγουρα είναι καλύτερης ποιότητας και πιο ελεγμένα από της ταβέρνας.

Η Hellenic Catering είναι αυτή που προμηθεύει τα φαγητά στα goodys και τουλάχιστον σε αυτή την εταιρία έχω εμπιστοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

Στην Αμερικη (ειχε μια εκπομπη εχθες στο mega) παιρνουν και ενωνουν στο εργαστηριο ζωικα κυτταρα και τα κανουν κρεας...μετα τα κανουν ρολο σαν λουκανικα και τα κοβουν σε φετες και τα κανουν μπιφτεκια,ζαμπον και τετοια:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Δεν εκλεισαν...

αντιθετως εκαναν ανακαινιση κ τα εκαναν Τ Ε Λ Ε Ι Α :D:D:D ! ! !

 

Όντως!Συγγνώμη για την λάθος αρχική πληροφόρηση.Μάλλον προήλθε από το "αντίπαλο" στρατόπεδο :D

 

Πάντως διαφωνώ πολύ με το Τ Ε Λ Ε Ι Α..πήγα την Πέμπτη μια βόλτα και ακόμα δεν είχαν τραπέζια να βάλουν να κάθεται ο κόσμος.Το μαγαζί έχει γίνει πολύ πιο μικρό από πριν και δεν ξέρω τον λόγο.Ζήτημα να υπάρχουν συνολικά 20-30 τραπέζια,την στιγμή που πριν ήταν τουλάχιστον 80-100.Ο διάκοσμος εντάξει συμπαθητικός,και προσοχή γιατί πλέον παραγγέλνουν όλοι από αριστερά και παραλαμβάνουν δεξιά στα ταμεία.

Link to comment
Share on other sites

και γω τα εφαγα και μου αρεσαν θα ελεγα!!

καλυτερα παντος απο τα μπιφτεκια που δεν ξερεις πια κακομοιρη γατα σκοτωσαν..:lol:

 

αμα ειναι σιγουρα γατα καλα ειναι..

μην ειναι τιποτε αλλο πιο...μικρο..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...