Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εσυ αποφασιζεις. 2.5 μετρα ειναι αρκετα μεγαλο. Εγω κοιταω το πολυ να ειναι ενα μετρο και αυτα εχω παρει + ενα μικροτερο 60cm νομιζω.

Να ξερεις πως αυτα τα καλωδια που εβαλες ειναι καπως πιο σκληρα γιατι ειναι ενισχυμενα. Αν θες πιο ευκαμπτα σαν οπως τα κανονικα κοιτα αυτα που ειναι διχως επενδυση. Αν εχεις δουλεψει ξανα με τετοια καλωδια ισως καταλαβεις τι εννοω. Αρκετος κοσμος τα προτιμαει γιατι δεν παλαντζαρουν μεσα στο αμαξι πχ. :)

 

Επισης στα reversible να ξερεις πως σε καθε νεα συσκευη που θα τα βαζεις για πρωτη φορα να το πας με το μαλακο διοτι ουσιατικα κουμπωνει πανω.

Απαξ και παρεις καλωδια τους (και γενικα προϊοντα τους) παντως δυσκολα θα ξεκολλησεις. Οποτε ορμα σε οτι σου αρεσει εσενα.

Παντως απο banggood ειναι πιο φθηνα οποτε αν θες να παρεις ποσοτητα κοιτα να τα παρεις απο κει αν δεν τα βιαζεσαι. ;)

Έκανα νωρίτερα λογαριασμό στο banggood, δεν είχα ψωνίσει ξανά από εκεί, αλλά δεν ξέρω θα τα πάρω από εκεί τελικά, αν και μου αρέσει γιατί έχει πολύ μεγαλύτερη ποικιλία στην Blitzwolf. Το Amazon δε βλέπω να έχει όλα τους τα προϊόντα. Με χαλάει πολύ η αναμονή από Κίνα ρε γμτ. :p

 

Όσο για το μήκος και το πάχος τους, έχω ήδη κι άλλα καλώδια με αυξημένο πάχος, δεν έχω τέτοιο πρόβλημα. Με νοιάζει περισσότερο να είναι ποιοτικά και ανθεκτικά, γιατί γενικώς τα ταλαιπωρώ πολύ. Αφού λες ότι το όνομά τους είναι εγγύηση, δεν έχω λόγο να αμφιβάλλω, εξάλλου έχω διαβάσει κι αλλού καλές κριτικές για τα προϊόντα τους.

 

Να φανταστώ ότι προτείνεις και φορτιστές και power banks από το συγκεκριμένο κατασκευαστή;

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Παρε ενα απο αμαζον να σου ερθει γρηγορα να το δεις και αν ειναι ψωνιζεις απο banggood.

Τελευταια φορα που ειχα κανει παραγγελια ειχε κανει 17-18 μερες ηταν Ιανουαριος.

Κοιτα αμα ειναι να το κανεις λασο για να πιασεις κανενα αλογο δεν θα αντεξει. :lol:

Δεν ειναι στρατιωτικα καλωδια απλα ειναι ποιοτικα οποτε προσεχε τα και εσυ λιγο και θα σε βγαλουν χρονια ;)

 

Απο φορτιστη εχω εναν 12vol αυτοκινητου δουλευει 24 ωρες το 24ωρο εδω και 10 μηνες περιπου.

Οτι λεει δινει και ειναι αρκετα ποιοτικος διχως θορυβους ή θερμοκρασιες κλπ.

https://www.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-BW-C10-QC3_0-54W-USB-Car-Charger-with-Power3S-and-Quick-Charge-3_0-p-1041807.html?rmmds=myorder

Οποτε ναι αν ψαχνεις φορτιστη παρε τι αλλο; blitzwolf (νιωθω λες και τους κανω διαφημιση :p)

 

 

http://study.com/cimages/multimages/16/gray_wolf_5584759091_wikimedia.jpg

Edited by vamire666
Link to comment
Share on other sites

για αυτο τι λετε ?εχεις ολες τις μπαντες αλλα γραφει us ...o εμπορος βρισκετε στην γερμανια

http://www.ebay.com/itm/201966636076

 

Είναι το US991 μοντέλο. Αυτό που κυκλοφορεί εδώ είναι το H815.

 

Προφανώς, το μοντέλο αυτό κυκλοφόρησε στην αμερικάνικη αγορά. Δεν ξέρω αν έχεις κάποιο θέμα με τη sim στην Ελλάδα (κάποιες φορές κάποια τηλέφωνα έχουν γεωγραφικό περιορισμό ως προς τη σιμ με την οποία μπορούν να λειτουργήσουν).

 

Αν, όντως, σε ενδιαφέρει το συγκεκριμένο μοντέλο, θα σου πρότεινα να βρεις κάποιον άλλον πωλητή στο ebay που πουλάει το συγκεκριμένο μοντέλο (π.χ. αυτόν εδώ - έστω κι αν δεν στέλνει Ελλάδα) και να τον ρωτήσεις αν το συγκεκριμένο μοντέλο προορίζεται μόνο για την αγορά των Η.Π.Α. ή αν μπορεί να λειτουργήσει και σε ευρωπαϊκή χώρα.

Link to comment
Share on other sites

Παρε ενα απο αμαζον να σου ερθει γρηγορα να το δεις και αν ειναι ψωνιζεις απο banggood.

Τελευταια φορα που ειχα κανει παραγγελια ειχε κανει 17-18 μερες ηταν Ιανουαριος.

Κοιτα αμα ειναι να το κανεις λασο για να πιασεις κανενα αλογο δεν θα αντεξει. :lol:

Δεν ειναι στρατιωτικα καλωδια απλα ειναι ποιοτικα οποτε προσεχε τα και εσυ λιγο και θα σε βγαλουν χρονια ;)

 

Απο φορτιστη εχω εναν 12vol αυτοκινητου δουλευει 24 ωρες το 24ωρο εδω και 10 μηνες περιπου.

Οτι λεει δινει και ειναι αρκετα ποιοτικος διχως θορυβους ή θερμοκρασιες κλπ.

https://www.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-BW-C10-QC3_0-54W-USB-Car-Charger-with-Power3S-and-Quick-Charge-3_0-p-1041807.html?rmmds=myorder

Οποτε ναι αν ψαχνεις φορτιστη παρε τι αλλο; blitzwolf (νιωθω λες και τους κανω διαφημιση :p)

 

 

http://study.com/cimages/multimages/16/gray_wolf_5584759091_wikimedia.jpg

 

Τελικά παρήγγειλα από Banggood δύο καλώδια Blitzwolf 1.8μ μαζί με έναν.φορτιστή Blitzwolf QC 3.0. Ελπίζω να μην αργήσουν πολύ. :)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Τελικά παρήγγειλα από Banggood δύο καλώδια Blitzwolf 1.8μ μαζί με έναν.φορτιστή Blitzwolf QC 3.0. Ελπίζω να μην αργήσουν πολύ. :)

 

Ωραιος. Βαλε link του φορτιστη οταν μπορεσεις. :)

Link to comment
Share on other sites

Παλικάρια, μιάς και το συζητήσαμε πολύ αυτές τις ημέρες, να ρωτήσω και κάτι ακόμα.

 

Οι QC3 φορτιστές υποστηρίζουν και την QC2 τεχνολογία;

Δηλαδή ΑΥΤΟΣ ο φορτιστής για παράδειγμα, κάνει για το G4 που υποστηρίζει QC2; Θα δουλεύει σαν QC2 δηλαδή;

Και κάτι ακόμα: Εάν πούμε οτι τον αγοράζουμε, με ποιό καλώδιο της εταιρίας το προτείνετε για να πιάνουμε τα 2,4Α;

 

Τελικά παρήγγειλα από Banggood δύο καλώδια Blitzwolf 1.8μ μαζί με έναν.φορτιστή Blitzwolf QC 3.0. Ελπίζω να μην αργήσουν πολύ. :)

Πάνο εσύ ποιόν ακριβώς QC3 πήρες;

 

Οποτε ναι αν ψαχνεις φορτιστη παρε τι αλλο; blitzwolf (νιωθω λες και τους κανω διαφημιση :p)

Δεν είναι διαφήμιση. Είναι πρόταση. Όταν κάτι το ξέρεις και σε έχει αφήσει ικανοποιημένο, τότε το προτείνεις. Γι'αυτό υπάρχουν τα forum. Για να αναζητήσεις και να βρείς λύση σε κάτι που ψάχνεις. :)

Εάν βγεί μάπα...ε τότε ξέρεις και ποιόν να βρίσεις...:lol:

Edited by pavlidisc

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Παλικάρια, μιάς και το συζητήσαμε πολύ αυτές τις ημέρες, να ρωτήσω και κάτι ακόμα.

 

Οι QC3 φορτιστές υποστηρίζουν και την QC2 τεχνολογία;

Δηλαδή ΑΥΤΟΣ ο φορτιστής για παράδειγμα, κάνει για το G4 που υποστηρίζει QC2; Θα δουλεύει σαν QC2 δηλαδή;

Και κάτι ακόμα: Εάν πούμε οτι τον αγοράζουμε, με ποιό καλώδιο της εταιρίας το προτείνετε για να πιάνουμε τα 2,4Α;

 

Δεν είναι διαφήμιση. Είναι πρόταση. Όταν κάτι το ξέρεις και σε έχει αφήσει ικανοποιημένο, τότε το προτείνεις. Γι'αυτό υπάρχουν τα forum. Για να αναζητήσεις και να βρείς λύση σε κάτι που ψάχνεις. :)

Εάν βγεί μάπα...ε τότε ξέρεις και ποιόν να βρίσεις...:lol:

 

Ναι qc3 = & qc 2 & qc 1 :p

 

Διαφημιση ειναι και η καλυτερη διαφημιση ειναι αυτη απο στομα σε στομα αλλα ενταξει δεν εχω συνηθισει να λεω τι να παρει ο αλλος ποσο μαλλον να του το "αναλυσω".

Αμα βγει μαπα βριστε με οσο θελετε, αλλα αμα βγει καλο ριξτε και κανενα δωρακι :lol: :p :p

Link to comment
Share on other sites

Επεσε τωρα στα χερια μου ενα belkin καλωδιο μεχρι να ερθει το δικο μου και το βλεπω πολυ δυναμη με τον μανισιο τον μετασχηματιστή απο 44% στα 68% μεσα σε 25 λεπτα μπορει να ειναι φυσιολογικο μαι να μου φαινεται εμενα ετσι επειδη εχω τοσο καιρο θεμα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Επεσε τωρα στα χερια μου ενα belkin καλωδιο μεχρι να ερθει το δικο μου και το βλεπω πολυ δυναμη με τον μανισιο τον μετασχηματιστή απο 44% στα 68% μεσα σε 25 λεπτα μπορει να ειναι φυσιολογικο μαι να μου φαινεται εμενα ετσι επειδη εχω τοσο καιρο θεμα...

 

Είναι φυσιολογικό. Με το καινούριο μαμά καλώδιο που έχω απο την LG, χτυπάει 30-40% ανέβασμα σε μισή ώρα. Θα το μετρήσω αύριο και θα σου πώ. Είναι ταχύτατο πάντως. Εάν το ξεχάσεις 15-20 λεπτά παραπάνω (προσπαθώ να μην το φορτίζω συνέχεια πάνω απο 85-90%) 100αρίζει με την μία.

Θα μετρήσω τις επόμενες ημέρες χρόνους και θα σου πώ. Βέβαια έχω και μία μπαταρία 15-16 μηνών ε ;-)

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος. Βαλε link του φορτιστη οταν μπορεσεις. :)

 

Πάνο εσύ ποιόν ακριβώς QC3 πήρες;

 

Αυτόν εδώ παρήγγειλα παιδιά:

https://m.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-BW-S5-QC3_0-18W-USB-Charger-EU-Adapter-With-Power3S-Tech-p-1032822.html?rmmds=search

 

 

Φυσικά ως QC 3.0 είναι συμβατός με το κινητό μας, μιας και η τεχνολογία Qualcomm Quick Charge είναι backwards compatible. Απλά εμάς θα φορτίζει με quick charge 2.0.

Έχουν τσιπάκι όλα τα Qualcomm-certified προϊόντα, ώστε να αναγνωρίζουν ποια έκδοση του quick charge έχει η συσκευή που κουμπώνεις επάνω.

Αν συνδέσεις π.χ. ένα G5 με type-c καλώδιο, θα ενεργοποιήσει το quick charge 3.0. Αν βάλεις μια συσκευή χωρίς quick charge, θα φορτίσει συμβατικά, με 5V και τα μέγιστα αμπέρ που σηκώνει η συσκευή.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι για Blitzwolf 2-pack κόκκινο στα 2.5 μέτρα από Amazon, αυτό εδώ:

https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B072XF9N7L/ref=pd_gwm_psimh_0?pf_rd_p=de8effd6-3a25-4e43-82ba-7b5108b051cd&pf_rd_s=blackjack-personal-1&pf_rd_t=Gateway&pf_rd_i=mobile&pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_r=KQ4GCFKK8BRRQRNG47JW&pd_rd_wg=zRJZg&pd_rd_r=KQ4GCFKK8BRRQRNG47JW&pd_rd_w=uRcxJ&pd_rd_i=B06XSYV7YT&th=1&psc=1

 

Να φανταστώ ότι των 2.5 μέτρων είναι πιο χοντρό το καλώδιο;

Είναι γνήσια στο Amazon; Να προχωρήσω σε αγορά;

 

Η διατομή του καλωδίου (όταν δεν αναφέρεται σε mm²) συνήθως αναφέρεται σε AWG. Όσο μικρότερος ο αριθμός, τόσο μεγαλύτερη η διατομή. Σε αυτά σε ενδιαφέρει η διατομή του ζεύγους τροφοδοσίας, που στα καλά καλώδια είναι μεγαλύτερη από τα καλώδια δεδομένων (21 vs 30 στο link σου).

 

Επειδή όμως έχουμε ξεφύγει αρκετά, θα προτείνω κάποιος διαχειριστής να τα μεταφέρει σε συζήτηση για φορτιστές, ή στα αξεσουάρ του G4.

Link to comment
Share on other sites

@KIRIS

Λοιπόν, νεότερο ανακοινωθέν.

Με μαμά μπριζάκι και με μαμά (καινούριο) καλώδιο LG :

20%-60% σε 30min

60%-85% σε 20min

85%-95% σε 10min

 

Γενικά, σε 1h & 15-20min πάω από 0% σε 100%.

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

@KIRIS

Λοιπόν, νεότερο ανακοινωθέν.

Με μαμά μπριζάκι και με μαμά (καινούριο) καλώδιο LG :

20%-60% σε 30min

60%-85% σε 20min

85%-95% σε 10min

 

Γενικά, σε 1h & 15-20min πάω από 0% σε 100%.

 

Εγώ περίπου 1:15' με 1:20' χρειάζομαι για πλήρη φόρτιση με ταχυφορτιστή (έναν LG). Μήπως φταίει που χρησιμοποιώ μεγάλο καλώδιο κι έχει μεγάλη αντίσταση;

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ περίπου 1:15' με 1:20' χρειάζομαι για πλήρη φόρτιση με ταχυφορτιστή (έναν LG). Μήπως φταίει που χρησιμοποιώ μεγάλο καλώδιο κι έχει μεγάλη αντίσταση;

 

Τα ίδια νούμερα λέτε για πλήρη φόρτιση. Επίσης οι φορτιστές της LG δεν έχουν Quick Charge. Ο πιο συνηθισμένος είναι ο 1.8Α.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ περίπου 1:15' με 1:20' χρειάζομαι για πλήρη φόρτιση με ταχυφορτιστή (έναν LG). Μήπως φταίει που χρησιμοποιώ μεγάλο καλώδιο κι έχει μεγάλη αντίσταση;

Ναι βρέ...καλά λέει ο @minast. Ίδιο νούμερο λέμε...χεχε...:p

Εγώ το έγραψα μάλλον λίγο ανορθόδοξα (σε 1h & 15-20min)

Επίσης οι φορτιστές της LG δεν έχουν Quick Charge. Ο πιο συνηθισμένος είναι ο 1.8Α.

Ναι ναι...ΟΚ. Αυτό το γνωρίζω. :-)

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια νούμερα λέτε για πλήρη φόρτιση. Επίσης οι φορτιστές της LG δεν έχουν Quick Charge. Ο πιο συνηθισμένος είναι ο 1.8Α.

 

Αυτός εδώ πάντως εμένα μου δίνει ένδειξη γρήγορης φόρτισης στα notifications, όπως ακριβώς και ο Sony UCH10 που επίσης έχω. Με τη διαφορά ότι ο LG δεν έχει το λογότυπο quick charge, ενώ ο Sony το έχει.

Και οι δύο είναι στα 1.8 αμπέρ, και οι δύο βγάζουν 7.5 βολτ όταν τους συνδέω στο G4 μου.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Αυτός εδώ πάντως εμένα μου δίνει ένδειξη γρήγορης φόρτισης στα notifications, όπως ακριβώς και ο Sony UCH10 που επίσης έχω. Με τη διαφορά ότι ο LG δεν έχει το λογότυπο quick charge, ενώ ο Sony το έχει.

Και οι δύο είναι στα 1.8 αμπέρ, και οι δύο βγάζουν 7.5 βολτ όταν τους συνδέω στο G4 μου.

Συνεχόμενα τα παίρνεις τα 7,5volt; Από τη αρχή της φόρτισης μέχρι το τέλος; Ta watt σου είναι σταθερά;

Οι quick charge δεν δίνουν σταθερά watt. Ξεκινάνε πολύ ψηλά και σιγά σιγά τα ρίχνουν.

 

Εσύ έχεις : 7,5volt και 1,8A άρα φορτίζεις με 13,5watt;

Ο μαμά που είχε μέσα το G4 δίνει 5volt και 1,8Α δηλαδή 9Watt. Εγώ την 1:15 την δίνω για πλήρη φόρτιση με τα 9watt (ή κάπου εκεί) σταθερά.

 

Υ.Γ χρησιμοποιείς κάποιο software για να τα δείς αυτά ή έχεις καμία μετρητική συσκευή;

 

edit: πάντως ρε πολλά μέρη του διαδικτύου τον LG που έχεις τον δίνουν οτι υποστηρίζει QC2.

Edited by pavlidisc

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Συνεχόμενα τα παίρνεις τα 7,5volt; Από τη αρχή της φόρτισης μέχρι το τέλος; Ta watt σου είναι σταθερά;

Οι quick charge δεν δίνουν σταθερά watt. Ξεκινάνε πολύ ψηλά και σιγά σιγά τα ρίχνουν.

 

Εσύ έχεις : 7,5volt και 1,8A άρα φορτίζεις με 13,5watt;

Ο μαμά που είχε μέσα το G4 δίνει 5volt και 1,8Α δηλαδή 9Watt. Εγώ την 1:15 την δίνω για πλήρη φόρτιση με τα 9watt (ή κάπου εκεί) σταθερά.

 

Υ.Γ χρησιμοποιείς κάποιο software για να τα δείς αυτά ή έχεις καμία μετρητική συσκευή;

 

Δεν έχω κάνει ενδελεχή έλεγχο, αν κρατάει σταθερά βολτ απ' την αρχή μέχρι τέλους. Με ένα φτηνό power tester απ' το e-shop.gr το ελέγχω (αυτό εδώ: http://www.e-shop.gr/gembird-emu-01-usb-power-meter-p-PER.937601), όχι με κανένα πολύμετρο ακριβείας κλπ. Με τη πρώτη ευκαιρία θα το τσεκάρω ξανά.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κάνει ενδελεχή έλεγχο, αν κρατάει σταθερά βολτ απ' την αρχή μέχρι τέλους. Με ένα φτηνό power tester απ' το e-shop.gr το ελέγχω (αυτό εδώ: http://www.e-shop.gr/gembird-emu-01-usb-power-meter-p-PER.937601), όχι με κανένα πολύμετρο ακριβείας κλπ. Με τη πρώτη ευκαιρία θα το τσεκάρω ξανά.

Έκανα ένα μικρό edit στο προηγούμενο post μου. :)

 

Και εγώ κάτι τέτοιο έχω. 3 δοκίμασα. Απλά να σου πώ ότι εάν ζεσταθούν (είναι του κιλού βέβαια και τα 3 που έχω) δείχνουν ότι νάναι. Δεν τα εμπιστεύομαι καθόλου. Ότι θέλω να μετρήσω το μετράω στα πρώτα 5 λεπτά που τα βάζω στην πρίζα.

Πιό πολύ εμπιστεύομαι το ποσοστό του κινητού και το χρονόμετρο...:D

 

Πάντως γενικά ξέρω οτι η Quick charge τεχνολογία δεν κρατάει σταθερή τάση εξόδου. Δίνει φούλ στην αρχή και μετά απο κάποιο ποσοστό πέφτει. Αυτός είναι και ο λόγος που το κινητό φορτίζει απο 20-60% σε 10 λεπτά (που λέει ο λόγος) ενώ απο 80-90% σε 30 λεπτά (ξανά που λέει ο λόγος).

Εάν είσαι απο την αρχή μέχρι το τέλος με την ίδια ισχύ εξόδου τότε δεν έχεις QC αλλά έναν απλό φορτιστή που βγάζει παραπάνω A (γιατί τα volt στους απλούς είναι σταθερά και πάντα 5)

 

Η πρώτη QC1 πάντως είχε και αυτή σταθερά volt. Εάν δεν κάνω λάθος έβγαζε 5V και κάπου 2Α. Σταθερά.

Απο την QC2 και μετά έγινε η επιλεκτική ισχύ γιατί έδινε τάση 5V/9V/12V με ένταση από πολύ χαμηλά έως και 3Α!

 

Έχει πέσει στα χέρια μου φορτιστής κινέζικου tablet 12V/3A (σταθερά). Δεν τόλμησα να τον δοκιμάσω!!! Ήταν πάντως θηρίο σε μέγεθος.

 

Υ.Γ Εάν λέω χαζαμάρες, ας με διορθώσει κάποιος.

Edited by pavlidisc

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Η ουσια ειναι αλλη τελικα να το ακυρώσω τον μετασχηματιστή απο το e-shop η οχι επειδη θα φορτιζει σε λιγοτερο απο τον μανισιο των 01 ωρα και 20 λεπτα??

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Η ουσια ειναι αλλη τελικα να το ακυρώσω τον μετασχηματιστή απο το e-shop η οχι επειδη θα φορτιζει σε λιγοτερο απο τον μανισιο των 01 ωρα και 20 λεπτα??

 

Εμένα μπορεί να θέλει τόσο πολύ επειδή έχω και θηρίο καλώδιο, το Belkin των 2 μέτρων που σου έλεγα. Δεν έχω δοκιμάσει με μικρότερο καλώδιο.

 

Νομίζω πιο αξιόπιστη μέτρηση θα κάνω όταν μου έρθουν τα καλά καλώδια από το Banggood.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μπορεί να θέλει τόσο πολύ επειδή έχω και θηρίο καλώδιο, το Belkin των 2 μέτρων που σου έλεγα. Δεν έχω δοκιμάσει με μικρότερο καλώδιο.

 

Νομίζω πιο αξιόπιστη μέτρηση θα κάνω όταν μου έρθουν τα καλά καλώδια από το Banggood.

 

Θα το παω για ακυρωση τοτε!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Θα το παω για ακυρωση τοτε!!

 

Όπως θέλεις. Δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο. Απλά σου τον πρότεινα επειδή είναι ταχυφορτιστής της LG. Τον Sony τον εμπιστεύομαι περισσότερο.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Ένας αξιόπιστος και πρακτικός Detector Power Tester πάντως είναι ο κάτωθι. Τον έχω αρκετό χρόνο τώρα και είναι πολύ εξυπηρετικός για να τσεκάρω ποιότητα και απόδοση φορτιστών και καλωδίων καθώς και χωρητικότητα μπαταριών.

 

https://www.banggood.com/Kcx-017-LCD-USB-Voltage-Current-Detector-Mobile-Power-Charger-Tester-p-950855.html?rmmds=myorder

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...