Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και μιας και λέμε για GPS... Από τα πιο γρήγορα "κλειδωματα" δορυφόρων που έχω δει...
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος τρόπος για να βλέπω σε πιο δίκτυο είμαι συνδεδεμένος (2G, 3G...) και αν μπορώ να κάνω εναλλαγή μεταξύ τους από την μπάρα;
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος τρόπος για να βλέπω σε πιο δίκτυο είμαι συνδεδεμένος (2G, 3G...) και αν μπορώ να κάνω εναλλαγή μεταξύ τους από την μπάρα;

 

Switch On/Off 2G, 3G, 4G, LTE

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση αλλά δεν δουλεύει

 

Δοκίμασε άλλο..

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος τρόπος για να βλέπω σε πιο δίκτυο είμαι συνδεδεμένος (2G, 3G...) και αν μπορώ να κάνω εναλλαγή μεταξύ τους από την μπάρα;

Πάτα παρατεταμένα στο εικονίδιο των data στη notification bar και θα σε πάει στις ρυθμίσεις κατευθείαν

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος τρόπος για να βλέπω σε πιο δίκτυο είμαι συνδεδεμένος (2G, 3G...) και αν μπορώ να κάνω εναλλαγή μεταξύ τους από την μπάρα;

Network type indicator

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Πάτα παρατεταμένα στο εικονίδιο των data στη notification bar και θα σε πάει στις ρυθμίσεις κατευθείαν

 

Σωστος....Και καθομασταν και παιδευομασταν... :D

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει αυτή η εφαρμογή που είναι κορυφαία.

https://play.google.com/store/apps/details?id=cloudtv.hdwidgets&hl=el

Που έχει άπειρες επιπλέον επιλογές.

Αξίζει 100%

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανείς την κακή ποιότητα του slow motion και της dual λειτουργίας;; μιλάω για την ανάλυση του αποτελέσματος

Close your eyes, look into the dream

Winds of change, will winds of fortune bring...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει αυτή η εφαρμογή που είναι κορυφαία.

https://play.google.com/store/apps/details?id=cloudtv.hdwidgets&hl=el

Που έχει άπειρες επιπλέον επιλογές.

Αξίζει 100%

 

Πραγματικα χρησιμη!Μου ελυσε τα χερια και απολυτως παραμετροποιησημη για να μην την βαριεσαι ποτε.Το θεμα ειναι κατα ποσο "ρουφαει" την μπαταρια....

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα χρησιμη!Μου ελυσε τα χερια και απολυτως παραμετροποιησημη για να μην την βαριεσαι ποτε.Το θεμα ειναι κατα ποσο "ρουφαει" την μπαταρια....

Τα τελευταία 2 έτη την έχω σε όλα τα κινητά μου και σε κανένα δεν επηρέασε την αυτονομία αρνητικά.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Αλεξ έχεις και κάτι κινητά, γομάρια στην αυτονομία (Sony Z),στο G4 που δε πολύ φημίζεται για την αυτονομία του είχα λίγο battery drain με nova prime και το είχα βγάλει καθώς είναι και σχετικά βαρύ

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Έχω 2 λογαριασμούς mail, hotmail kai yahoo. Όταν έφτιαξα τους λογαριασμούς στο τηλέφωνο στο email έβαλα τον Hotmail. Όταν πήγα να προσθέσω και τον yahoo θελει ρύθμιση ζητάει pop κλπ. Ενώ στα σαμσουνγκ και στο σονυ είχε πάρει και τους 2 λογαριασμούς. Αναγκαστικά έβαλα τον yahoo στον προσωπικό λογαριασμό IMAP όπως τον λέει. Αλλα αυτόν τον βλέπω όταν πάω στις ρυθμίσεις και μετά λογαριασμούς , δεν φαίνεται πουθενά άλλου για να τον βάλω στην επιφάνεια και να βλέπω τι έρχεται. Πως μπορώ η να εχω στο email και τους δυο λογαριασμούς η να εμφάνιςω τον προσωπικό IMAP στην επιφάνεια του τηλεφώνου?
Link to comment
Share on other sites

Καλυτερο φωτογραφικο κινητο για το 2015-16 συμφωνα με την EISA!!

https://www.eisa.eu/awards/mobile-devices/47/european-smartphone-camera-2015-2016.html#award

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Καλυτερο φωτογραφικο κινητο για το 2015-16 συμφωνα με την EISA!!

https://www.eisa.eu/awards/mobile-devices/47/european-smartphone-camera-2015-2016.html#award

Αναμενόμενο και ας λένε...μακράν η καλύτερη κάμερα σε smartphone για φέτος τουλάχιστον μέχρι τώρα. η eisa πέρυσι είχε δώσει και το βραβείο του καλύτερου smartphone στο g3

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

η eisa πέρυσι είχε δώσει και το βραβείο του καλύτερου smartphone στο g3

 

Ααα μαλιστα... :shifty:

 

Το G4 εχει την καλυτερη καμερα αλλα οχι μακραν.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Αλεξ έχεις και κάτι κινητά, γομάρια στην αυτονομία (Sony Z),στο G4 που δε πολύ φημίζεται για την αυτονομία του είχα λίγο battery drain με nova prime και το είχα βγάλει καθώς είναι και σχετικά βαρύ

 

Να σου πω στα lg δεν εβαζα nova διότι out of the box τα gestures υπάρχουν.

Αλλά και σε m8 δεν είδα μείωση αυτονομίας με το HD widget και nova prime.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω στα lg δεν εβαζα nova διότι out of the box τα gestures υπάρχουν.

Αλλά και σε m8 δεν είδα μείωση αυτονομίας με το HD widget και nova prime.

 

Εγω παντως το hd widget το εβγαλα γιατι ειδα battery drain!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως το hd widget το εβγαλα γιατι ειδα battery drain!

Εγώ από χτες που το έβαλα στο nexus 6 μέχρι τώρα δεν έχω τίποτα. Θα το παρακολουθήσω πάντως

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως το hd widget το εβγαλα γιατι ειδα battery drain!

 

Εγώ από χτες που το έβαλα στο nexus 6 μέχρι τώρα δεν έχω τίποτα. Θα το παρακολουθήσω πάντως

 

Είναι καθαρά ο λόγος που το χρησιμοποιείς. Αν ένας το χρησιμοποιεί για να ανοιγοκλείνει τα data και ο άλλος για τον καιρό για παράδειγμα τότε ο δεύτερος θα δει μεγαλύτερη κατανάλωση μπαταρίας.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Είναι καθαρά ο λόγος που το χρησιμοποιείς. Αν ένας το χρησιμοποιεί για να ανοιγοκλείνει τα data και ο άλλος για τον καιρό για παράδειγμα τότε ο δεύτερος θα δει μεγαλύτερη κατανάλωση μπαταρίας.

 

εγώ μόνο για διακόπτες το έχω βάλει. Προς το παρόν για καιρό έχω βολευτεί με το xwidget

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ααα μαλιστα... :shifty:

 

Το G4 εχει την καλυτερη καμερα αλλα οχι μακραν.

οταν μιλαμε για low light/βραδυ στο auto ειναι μακραν καλυτερο

Link to comment
Share on other sites

παιδιά, ψάχνω για δώρο να πάρω στον αδερφό μου ενα G4.

Τι να προσέξω στα μεταχειρισμένα? ειναι κάποιες παρτίδες με προβληματάκια όπως το G3 που έπρεπε να προσέχεις τα 3 πρώτα ψηφία στο S/N?

Link to comment
Share on other sites

παιδιά, ψάχνω για δώρο να πάρω στον αδερφό μου ενα G4.

Τι να προσέξω στα μεταχειρισμένα? ειναι κάποιες παρτίδες με προβληματάκια όπως το G3 που έπρεπε να προσέχεις τα 3 πρώτα ψηφία στο S/N?

Πωλείται ένα σε γειτονικό φόρουμ σχεδόν καινούργιο αγορασμένο τον Ιούνιο leather Brown από public αρχική είχε 769 ευρώ και το δίνει 495€. Αν θες ρίξε μια ματιά

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/lg/495656-%CF%80%CF%89%CE%BB%CE%B5%CE%AF%CF%84%CE%B1%CE%B9-%CF%83%CE%B1%CE%BD-%CE%BA%CE%B1%CE%B9%CE%BD%CE%BF%CF%8D%CF%81%CE%B3%CE%B9%CE%BF-lg-g4-brown-leather-%CE%B1%CF%80%CF%8C-public/

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...