Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με την Stock M δείχνει τα mah ,βέβαια να πω ότι και το flex 2 δείχνει καλό για την τιμή του , αλλά δεν νομίζω ότι είναι καλύτερο από το G4.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω,επειδη εχω γαλλικο και δεν εχει παρει ακομα την 6,μπορω να την βαλω καποιας αλλης χωρας η θα εχω καποιο θεμα με εγγυηση κλπ???
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε Όπως σου είπα και ένας φίλος με άλλο καλώδιο η άλλον φορτιστή. Δες τι φταίει και αν είναι ο φορτιστής και αν δεν θες να δώσεις λεφτά ζητά αντικατάσταση φορτιστή.

 

το πηγα οπως ειναι για σερβις. δεν εχω λεφτα να πεταω τσαμπα :P

Huawei p20 pro
Link to comment
Share on other sites

το πηγα οπως ειναι για σερβις. δεν εχω λεφτα να πεταω τσαμπα :P

Καλά δεν σου είπε να πετάξεις τα λεφτά σου.Να δοκιμάσεις άλλον φορτιστή λέει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα !!!!! Μεσα στον μηνα θα κανω και εγω την μεταβαση απο το g2 που εχω τωρα στο g4 και θα ηθελα να μου λησετε μια απορια ρε παιδια. Εμενα μου αρεσει το μαυρο δερμα για το πισω μερος ωστε να μην του βαλω και θηκη ( που ποτε μου δεν τις συμπαθησα.. ) αλλα στο σκρουτζ που κοιταω ακριβαινει 50 ευρω περιπου σε σχεση με τα πλαστικα (γκρι - μαυρο - λευκο). μπορω να παρω ενα πλαστικο και καποια στιγμη να αλλαξω το πισω μερος με δερματινο ????
:X
Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν σου είπε να πετάξεις τα λεφτά σου.Να δοκιμάσεις άλλον φορτιστή λέει.

 

Ενα άλλο παιδί του πρότεινε να πάρει τον γρήγορο φορτιστή της Samsung και εγώ του πρότεινα να το πάει για Service. Γι'αυτό ειπε ότι δεν θέλει να δωσει λεφτά τσάμπα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 108 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημερα !!!!! Μεσα στον μηνα θα κανω και εγω την μεταβαση απο το g2 που εχω τωρα στο g4 και θα ηθελα να μου λησετε μια απορια ρε παιδια. Εμενα μου αρεσει το μαυρο δερμα για το πισω μερος ωστε να μην του βαλω και θηκη ( που ποτε μου δεν τις συμπαθησα.. ) αλλα στο σκρουτζ που κοιταω ακριβαινει 50 ευρω περιπου σε σχεση με τα πλαστικα (γκρι - μαυρο - λευκο). μπορω να παρω ενα πλαστικο και καποια στιγμη να αλλαξω το πισω μερος με δερματινο ????

 

Μπορείς βέβαια. Απλά να ξέρεις ότι αν το πάρεις καινούργιο θα σου έρθει μια η άλλη. Είναι ακριβουτσικο. Εκτός αν το φέρεις από έξω.

Link to comment
Share on other sites

Μη βιάζεσαι,έχει ανέβει η τιμή μάλλον λόγω ζήτησης.

404 πήρα το δικό μου-leather red- και τόσο είχε και το black εκείνη τη στιγμή.

Υπομονή και παρακολούθηση των τιμών θέλει.

Φυσικά και μπορείς να αλλάξεις καπάκι,το δύσκολο από ότι κατάλαβα είναι να βρεις!

Καλημερα !!!!! Μεσα στον μηνα θα κανω και εγω την μεταβαση απο το g2 που εχω τωρα στο g4 και θα ηθελα να μου λησετε μια απορια ρε παιδια. Εμενα μου αρεσει το μαυρο δερμα για το πισω μερος ωστε να μην του βαλω και θηκη ( που ποτε μου δεν τις συμπαθησα.. ) αλλα στο σκρουτζ που κοιταω ακριβαινει 50 ευρω περιπου σε σχεση με τα πλαστικα (γκρι - μαυρο - λευκο). μπορω να παρω ενα πλαστικο και καποια στιγμη να αλλαξω το πισω μερος με δερματινο ????
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Να δείξω κι εγώ τα στατιστικά της μπαταρίας μου. Δεδομένα συνέχεια ανοιχτά, fb, vider, messager κλπ Αρκετά καλά νομίζω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 114 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν μπορώ να ανεβάσω φωτογραφία από tapatalk :( Παρακαλώ διαγράψτε το ποστ.

Link to comment
Share on other sites

Μη βιάζεσαι,έχει ανέβει η τιμή μάλλον λόγω ζήτησης.

404 πήρα το δικό μου-leather red- και τόσο είχε και το black εκείνη τη στιγμή.

Υπομονή και παρακολούθηση των τιμών θέλει.

Φυσικά και μπορείς να αλλάξεις καπάκι,το δύσκολο από ότι κατάλαβα είναι να βρεις!

 

Γιατί ειναι δυσκολο να βρεις ;

Το σκεφτομαι για αγορα πλαστικου , μπορω να περασω το δερματινο (καπάκι) μετα ;

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ειναι δυσκολο να βρεις ;

Το σκεφτομαι για αγορα πλαστικου , μπορω να περασω το δερματινο (καπάκι) μετα ;

 

Ναι βρε εννοείται. Βγάζεις το πλαστικό και βάζεις το δερμάτινο. Αφού είναι κουμπωτο δεν έχεις θέμα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα !!!!! Μεσα στον μηνα θα κανω και εγω την μεταβαση απο το g2 που εχω τωρα στο g4 και θα ηθελα να μου λησετε μια απορια ρε παιδια. Εμενα μου αρεσει το μαυρο δερμα για το πισω μερος ωστε να μην του βαλω και θηκη ( που ποτε μου δεν τις συμπαθησα.. ) αλλα στο σκρουτζ που κοιταω ακριβαινει 50 ευρω περιπου σε σχεση με τα πλαστικα (γκρι - μαυρο - λευκο). μπορω να παρω ενα πλαστικο και καποια στιγμη να αλλαξω το πισω μερος με δερματινο ????

Αν αγοράσεις το κινητό σε μαύρο όπως λες ας πούμε , μέσα στο κουτί θα έχει 2 πίσω καπάκια. Το μαύρο δερμάτινο Κ άλλο ένα χρυσάφι πλαστικό γυαλιστερο (αν δεν κάνω λάθος στο χρώμα) δώρο!!!! Οποτε θα είσαι Έτσι κ αλλιώς με 2 καπάκια από την αρχη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 92 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα. Να δείξω κι εγώ τα στατιστικά της μπαταρίας μου. Δεδομένα συνέχεια ανοιχτά, fb, vider, messager κλπ Αρκετά καλά νομίζω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 114 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν μπορώ να ανεβάσω φωτογραφία από tapatalk :( Παρακαλώ διαγράψτε το ποστ.

Ανέβασε την φώτο που θες εδώ http://postimage.org/ Και βάλε Μετά στο ποστ σου ένα από τα λιν κ που θα σου βγαλει. Κατά προτίμηση το 6!! Αντιγραφή Κ επικόλληση.

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Αν αγοράσεις το κινητό σε μαύρο όπως λες ας πούμε , μέσα στο κουτί θα έχει 2 πίσω καπάκια. Το μαύρο δερμάτινο Κ άλλο ένα χρυσάφι πλαστικό γυαλιστερο (αν δεν κάνω λάθος στο χρώμα) δώρο!!!! Οποτε θα είσαι Έτσι κ αλλιώς με 2 καπάκια από την αρχη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 92 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ανέβασε την φώτο που θες εδώ http://postimage.org/ Και βάλε Μετά στο ποστ σου ένα από τα λιν κ που θα σου βγαλει. Κατά προτίμηση το 6!! Αντιγραφή Κ επικόλληση.

 

Αναφέρεται στις εκδόσεις που έχουν μέσα μόνο το πλαστικό καπάκι Αυτά συνήθως είναι κατά 50 ευρώ φθηνότερα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Αναφέρεται στις εκδόσεις που έχουν μέσα μόνο το πλαστικό καπάκι Αυτά συνήθως είναι κατά 50 ευρώ φθηνότερα.

Ναι; είχα την εντύπωση ότι όποιο και να πάρεις παντα έχει 2 καπάκια μέσα. Ενα το δερμάτινο με το χρώμα που θες κ ένα έξτρα χρυσο!

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

ειτε εχω καλο σημα ειτε οχι,τα δεδομενα καθυστερουν να ανοιξουν,δηλαδη να δω στην οθονη π.χ. Ε,Η,4G.

Και μενα καθυστερουν να ανοιξουν τα δεδομενα γυρω στα 4-5 δευτερολεπτα καθυστερηση !!!! Ρε παιδια για κοιταξτε και εσεις πιο προσεχτικα να δειτε αν σας ανοιγουν αμεσα .... Πως γινεται να συμβαινει κατι τετοιο ;;; Σε προηγουμενη συσκευη μου ( g3 ) , ανοιγαν ακαριαια στην ιδια τοποθεσια ....

Never give up
Link to comment
Share on other sites

Στη Lollipop νομιζω άνοιγαν ακαριαία αν θυμαμαι καλα..

Τωρα καθυστερουν λιγακι και σε custom rom και σε μαμα (marshmallow)

 

Έτσι είναι και σε μένα, κάνει γύρω στα 6", δεν είναι και τραγικό.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι και σε μένα, κάνει γύρω στα 6", δεν είναι και τραγικό.

Εννοείται πως δεν είναι τραγικό απλά ήθελα να δω αν το παρουσιάζουν και οι συσκευές εδώ της παρέας του g4 ... Τώρα πως γίνεται μερικοί να ισχυρίζονται ότι ανοίγουν τα δεδομένα τους ακαριαία τι να πω ... Ισως να βρίσκονται ακόμα σε lollipop και το " θεματάκι " αυτό να παρουσιάζεται σε marshmallow !!!

Never give up
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...