Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν την έκανα... Ας πάει και το παλιαμπελο καλή είναι και η 20b που έχω ;)

 

εγω αδερφε ξερεις τι θα εκανα......??!!!επειδη διαβασα και σε αλλα φορουμ οτι τα τσακαλια στην procordia κανουν πλεον τα στραβα ματια και τα χωνουν ολα στην εγγύησηη σχεδον ολα θα πηγαινα εκει μιας και εισαι αθηνα και θα εριχνα ενα καλο γλύψιμο σε ενα συγκεκριμένο υπάλληλο και καλα τι γινεται σε αυτη την περιπτωση και ελα ρε αδερφε ξερω γω ανεργοι ειμαστε σε παρακαλω το ειχε αλλος πριν και πηρα μεταχειρισμενο επειδη δεν παίζει μια.....και τελικα τον εψυνες και σοθ ελεγε φερτο θα το βολεψω και καλα δεν το εχεις μαζι σου επειδη ειναι κολλημένο λες χιλια ευχαριστω και φευγεις αν δεν φαει τον προλογο μενεις με την 20β δεν ξερεις καμια φορα υπαρχει ακομα φιλοτιμο απλα αν πει ναι κανε το upadate και αν στραβωσει πας στον συγκεκριμενο και μονο και σε φτιαχνει!!!εγω αυτο θα εκανα με το χερι στα στην καρδια.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Μήπως τελικά γνωρίζει κάποιος αν εξακολουθεί το knock code να ζητάει 6 χτυπήματα με την 20d;

 

Δυστυχώς η απάντηση είναι ναι.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες να ρωτήσω .. δεν βρίσκω πουθενά τα χθεσινά μου μηνύματα ... ήταν off topic και σβήστηκαν ? Ζητώ συγγνώμη αν έγινε αυτό . Θα ήθελα να επισημάνω οτι δεν ''τρολλάΡΩ'' και μιλούσα απόλυτα σοβαρά .
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παίδες να ρωτήσω .. δεν βρίσκω πουθενά τα χθεσινά μου μηνύματα ... ήταν off topic και σβήστηκαν ? Ζητώ συγγνώμη αν έγινε αυτό . Θα ήθελα να επισημάνω οτι δεν ''τρολλάΡΩ'' και μιλούσα απόλυτα σοβαρά .

 

Καταρχήν... τα μηνύματά σου δεν σβήστηκαν αλλά έγινε split - lock εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=430990

 

Και ο λόγος είναι ότι συζητήσεις για σύγκριση συσκευών σε θέμα της όποιας συσκευής θεωρούνται εκτός θέματος και διαγράφονται. Νομίζω ότι κατάλαβες και το λόγο... άρχισε μια κουβέντα που εξαρχής ξέφυγε χωρίς να αφορά τη συσκευή του θέματος αυτή καθεαυτή.

 

Αν θέλεις να συγκρίνεις συσκευές να απευθυνθείς στον κατάλληλο χώρο: http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=34

 

Συνεχίζουμε λοιπόν στα του θέματος και μόνο. Για τα iPhone έχουμε ξεχωριστό sub-forum.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Και χάρη σου έκαναν που μεταφέρθηκαν. Κανονικά έπρεπε να σβηστούν. Ρωτάς αν ήταν off topic? Δηλαδή θέλεις απαντηση? Άντε να σου απαντήσω εγώ. Στο συγκεκριμένο τοπικ, συζητάμε για την κινητήρα μας και τις οποίες απορίες έχουμε. Τώρα απόψεις για το ποιος την έχει μεγαλύτερη από τον άλλο, ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ OFF-TOPIC. .- Συγγνώμη παιδιά αλλά δεν κρατήθηκα και βγήκα εγώ off topic. Συνεχίζουμε λοιπόν.
Link to comment
Share on other sites

Και χάρη σου έκαναν που μεταφέρθηκαν. Κανονικά έπρεπε να σβηστούν. Ρωτάς αν ήταν off topic? Δηλαδή θέλεις απαντηση? Άντε να σου απαντήσω εγώ. Στο συγκεκριμένο τοπικ, συζητάμε για την κινητήρα μας και τις οποίες απορίες έχουμε. Τώρα απόψεις για το ποιος την έχει μεγαλύτερη από τον άλλο, ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ OFF-TOPIC. .- Συγγνώμη παιδιά αλλά δεν κρατήθηκα και βγήκα εγώ off topic. Συνεχίζουμε λοιπόν.

 

Ζητώ και πάλι συγγνώμη διότι δεν το ξεκίνησα κακοπροαίρετα .

Καθώς είμαι και εγώ κάτοχος το G4 απο χθες θα ήθελα να ρωτήσω αν ισχύει ότι υποστηρίζει 1ΤΒ micro sD ??

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ζητώ και πάλι συγγνώμη διότι δεν το ξεκίνησα κακοπροαίρετα .

Καθώς είμαι και εγώ κάτοχος το G4 απο χθες θα ήθελα να ρωτήσω αν ισχύει ότι υποστηρίζει 1ΤΒ micro sD ??

 

Δεν είπε κάποιος ότι το ξεκίνησες κακοπροαίρετα, γιαυτό εξάλλου και δεν σου έγινε καμία παρατήρηση εξ' αρχής.

 

Ωστόσο... θα ήταν καλό να ρίξεις μια ματιά στο forum για να καταλάβεις πως λειτουργούν τα πράγματα. Αν το είχες κάνει αυτό θα είχες καταλάβει ότι έχουμε ξεχωριστό θέμα όπου συζητάμε για τα αξεσουάρ στη συγκεκριμένη συσκευή... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=428591

 

Αν δεν βοηθήσετε και εσείς να υπάρξει μία συνοχή στο forum, μετά εσείς οι ίδιοι είστε που παραπονιέστε για το μπάχαλο που επικρατεί και δεν μπορείτε να βγάλετε άκρη διαβάζοντας σε ένα θέμα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι με 506 και unlocked bootloader και βάλει την 20c. Αν προσπαθήσω δηλαδή να βάλω την 20e θα έχω θέμα bootloop ? Αυτό συμβαίνει στην 20d και 20e μόνο ?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Όχι φίλε μου... τα πράγματα δείχνουν ότι τελικά είναι μια κακή φήμη ο συνδυασμός "update και χαλασμένη συσκευή". Δεν σημαίνει ότι πρέπει να κάνεις update για να χαλάσει η συσκευή (bootloops). Μπορεί να συμβεί οποιαδήποτε (άσχετη) στιγμή. Φυσικά δεν είναι λίγοι αυτοί που με παρτίδες 505 έκαναν OTA update από lollipop σε marsmallow χωρίς το παραμικρό πρόβλημα.

 

Να θυμίσω επίσης ότι έχουμε ξεχωριστό θέμα όπου συζητάμε για αυτό το θέμα (bootloops) --> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=430256

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παίδες να ρωτήσω .. δεν βρίσκω πουθενά τα χθεσινά μου μηνύματα ... ήταν off topic και σβήστηκαν ? Ζητώ συγγνώμη αν έγινε αυτό . Θα ήθελα να επισημάνω οτι δεν ''τρολλάΡΩ'' και μιλούσα απόλυτα σοβαρά .

Τα βγαλανε γιατι εισαι στο θεμα του g4 και Και μιλάς για το iphone

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η τιμή πάντως του G4 υπερβολικά δελεαστική στα 345 , μπορώ να πω η καλύτερη επιλογή σε αυτα τα χρήματα .

Ισχύει. Έχει πέσει πολύ η τιμή του και αξίζει. Και πριν άξιζε δηλαδή άλλα τώρα που είναι η τιμή του στο πάτωμα ένας λόγος παραπάνω

Link to comment
Share on other sites

Το άνοιγμα της οθόνης με double tap δεν επηρεάζεται απ' τον launcher, δουλεύει κανονικά και σε nova! Για το σβήσιμο πρέπει να το ορίσεις εσύ μέσα απ' τα gestures (nova prime) αν έχεις την τελευταία έκδοση του nova. Αν έχεις παλαιότερη έκδοση του nova, θέλεις εξτρα εφαρμογή γι' αυτό.

 

Σκέφτομαι να αγοράσω το prime.Αν δε σου κάνει κόπο μπορείς να μου πεις για το σβήσιμο της οθόνης σε πιο gesture πηγαίνω;

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να αγοράσω το prime.Αν δε σου κάνει κόπο μπορείς να μου πεις για το σβήσιμο της οθόνης σε πιο gesture πηγαίνω;

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160211/3d9c361ae28d82bef458703a3a82b559.jpg

 

Πας απλά χειρονομίες και εισαγωγές και στο διπλό πάτημα ορίζεις κλείδωμα οθόνης ;)

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160211/3d9c361ae28d82bef458703a3a82b559.jpg

 

Πας απλά χειρονομίες και εισαγωγές και στο διπλό πάτημα ορίζεις κλείδωμα οθόνης ;)

 

παίζει να χω κάλο στον εγκέφαλο και δεν βρίσκω που ειναι οι χειρονομίες και εισαγωγές :mad:

Link to comment
Share on other sites

παίζει να χω κάλο στον εγκέφαλο και δεν βρίσκω που ειναι οι χειρονομίες και εισαγωγές :mad:

 

έχεις την αγορασμένη έκδοση του nova?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

έχεις την αγορασμένη έκδοση του nova?

 

έχω την 6.0 την έκδοση V20d . Χθες το αγόρασα και του έκανα ενημέρωση ώστε αν γίνει οτιδήποτε (σχετικά με κάτι πλακέτες) (που μάλλον είναι άσχετο το ένα με το άλλο) να υπάρξει αντικατάσταση αντί για επισκευή

Link to comment
Share on other sites

έχω την 6.0 την έκδοση V20d . Χθες το αγόρασα και του έκανα ενημέρωση ώστε αν γίνει οτιδήποτε (σχετικά με κάτι πλακέτες) (που μάλλον είναι άσχετο το ένα με το άλλο) να υπάρξει αντικατάσταση αντί για επισκευή

Το nova launcher είναι app στο play store

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

έχω την 6.0 την έκδοση V20d . Χθες το αγόρασα και του έκανα ενημέρωση ώστε αν γίνει οτιδήποτε (σχετικά με κάτι πλακέτες) (που μάλλον είναι άσχετο το ένα με το άλλο) να υπάρξει αντικατάσταση αντί για επισκευή

Ο nova είναι απλά ένας άλλος launcher (περιβάλλον εργασίας) ...... πέραν αυτού της μαμάς LG!

Αν δεν έκανες εγκατάσταση τον nova απ το Google Play, δε θα βρεις ποτέ τις Χειρονομίες αυτές .... ;)

Edited by Titarasaudi
Link to comment
Share on other sites

όπως με γέννησε η φύση είμαι . δεν υπάρχει επιλογή για μενα?

Όχι έχεις ήδη το double tap ενεργοποιημενο

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...