Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις πριν μιας ώρας παρέλαβα το G4 μου (ουγγρικό από open365) και είναι "φρεσκότατο" ως 601 παρτίδα. Τώρα κατεβάζω την τελευταία έκδοση λογισμικού V20d (είχε τη V10d). Αφού την περάσω, θα κάνω και μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων (ή μήπως πριν;).

Η ερώτηση είναι αν μετά είναι καλύτερα να επαναφέρω εφαρμογές και δεδομένα από το τελευταίο backup της Google από το προηγούμενο τηλέφωνο μου (Sony Z Ultra) ή να ξαναστήσω τα πάντα από την αρχή ή μήπως να χρησιμοποιήσω την εφαρμογή της Wondershare MobileTrans στο PC;

 

αφου κατεβει η 6.0 κανε επαναφορα να ειναι ολα απο την αρχη και εκτος απο τις επαφες απο κανενα gmail αν της εχεις σε μορφη cvf ακομα καλυτερα αποψη μου ειναι να τα στίσεις ολα απο την αρχη αφου τελειωσεις κανε ενα back up να το εχεις καβαντζα για μια στραβη 3 πρωτες φορτίσεις κλειστο αστο το βραδυ στον υπνο και σε καμια 10αρια μερες θα δεις διαφορες σε μπαταριες κτλ μην το αφηνεις τον πρωτο καιρο να πεφτει στα κοκκινα την μπαταρια εννοω γυρω στο 20-25 βαλτο για φορτιση εγω στις 3 πρωτες μονο το αφησα 5% ολα αυτα καθαρα εμπειρικά με ιδιο τηλ ουγγρικο απο open365 με 512 σειρα....αυτα καλορίζικο να το χαρείς οσο δεν παει!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν ίδιο σύμπτωμα υπήρχε στο HTC One S και το ονόμασαν helicopter phenomenon. Όταν το τηλέφωνο ήταν σε 3G όλα καλά, με το που γύριζε σε 2G και είχε ελάχιστα αδύνατό σήμα, πατιόταν το capacitive home button συνέχεια χωρίς να μπορείς να αντιδράσεις.

Αυτό μου κόστισε ακριβά (άχρηστη η συσκευή με τέτοιο σύμπτωμα) καθώς η HTC δεν παραδέχθηκε ποτέ το πρόβλημα αυτό.

Edited by Jimmys83
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πριν μιας ώρας παρέλαβα το G4 μου (ουγγρικό από open365) και είναι "φρεσκότατο" ως 601 παρτίδα. Τώρα κατεβάζω την τελευταία έκδοση λογισμικού V20d (είχε τη V10d). Αφού την περάσω, θα κάνω και μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων (ή μήπως πριν;).

Η ερώτηση είναι αν μετά είναι καλύτερα να επαναφέρω εφαρμογές και δεδομένα από το τελευταίο backup της Google από το προηγούμενο τηλέφωνο μου (Sony Z Ultra) ή να ξαναστήσω τα πάντα από την αρχή ή μήπως να χρησιμοποιήσω την εφαρμογή της Wondershare MobileTrans στο PC;

 

Καλορίζικο και απροβληματιστο!

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πριν μιας ώρας παρέλαβα το G4 μου (ουγγρικό από open365) και είναι "φρεσκότατο" ως 601 παρτίδα. Τώρα κατεβάζω την τελευταία έκδοση λογισμικού V20d (είχε τη V10d). Αφού την περάσω, θα κάνω και μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων (ή μήπως πριν;).

Η ερώτηση είναι αν μετά είναι καλύτερα να επαναφέρω εφαρμογές και δεδομένα από το τελευταίο backup της Google από το προηγούμενο τηλέφωνο μου (Sony Z Ultra) ή να ξαναστήσω τα πάντα από την αρχή ή μήπως να χρησιμοποιήσω την εφαρμογή της Wondershare MobileTrans στο PC;

Μιας και το παραλαβές Τώρα και του βάζεις κατευθείαν την 6.0 δεν χρειάζεσαι να το γυρισεις εργοστασιακές ρυθμίσεις. Έτσι κ αλλιώς το κινητό είναι άδειο αφού το πήρες τωρα ! Εργοστασιακές πριν και μετά το update κάνουμε όταν το κινητό είναι χρησιμοποιημένο κ έχει μέσα πράγματα ουτοσωστε να κάνει η αναβάθμιση σε καθαρή συσκευή. Εσύ δεν έχεις λίγο ! Εκτος Κ Αν του έβαλες εφαρμογές αυτή την 1 ωρα που το έχεις.

Αν κάνω λάθος ας με διορθώσουν.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου πει αν ξερει πως λειτουργει το gps οταν το εχεις συνεχεια ενεργοποιημένο??εννοω τωρα που το δοκιμαζω οτι η ένδειξη επανω στο bar παρατήρησα οτι αναβει σε συγκεκριμενες εφαμργες κ οχι μονιμα αυτο σημαινει πως αν δεν χρειαζεται ειναι σε υπνο κ μολις ανοιγω μια εφαρμογη που το χρειαζεται τοτε ενεργοποιείται???για λογους εξοικονόμησης???

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μπορει καποιος να μου πει αν ξερει πως λειτουργει το gps οταν το εχεις συνεχεια ενεργοποιημένο??εννοω τωρα που το δοκιμαζω οτι η ένδειξη επανω στο bar παρατήρησα οτι αναβει σε συγκεκριμενες εφαμργες κ οχι μονιμα αυτο σημαινει πως αν δεν χρειαζεται ειναι σε υπνο κ μολις ανοιγω μια εφαρμογη που το χρειαζεται τοτε ενεργοποιείται???για λογους εξοικονόμησης???

 

Έτσι λειτουργεί... ενεργοποιείται αυτόματα όταν το απαιτεί κάποια εφαρμογή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ernestο όχι δεν έχει τέτοιο θέμα, ευτυχώς!

 

@τακαρος, έχω κάνει τα πάντα! reset/hard reset/ ελπιζα με την 6 θα σταματήσει αλλά δυστυχώς το κάνει ακόμη.

Σπάνια μέν πολύ ενοχλητικό δε γιατί μπορεί να κάνει κλήσεις, να σβήσει πράματα, κτλ... ακόμη και αν σβήσεις την οθόνη (χωρίς να κάνεις Shutdown) την ανοίγει μόνο του (ίσως βλέπει 2πλό τάπ) και πατιούνται τα πάντα.

Τώρα που το σκέφτομαι σαν να τρεμοπαίζει και η οθόνη (δλδ να πέφτον τα Hz της ανανέωσης)

 

Και συμβαίνει κάποιες φορές που απο καλό σημα DATA πέσεις στα EDGE/2G.

Αν του κλείσω τα data τότε στρώνει.

Επισης άλλαξαν Sim/πάροχο, τα ίδια.

 

Τι λέτε? Service ? Και πώς θα το δούν εκεί τα παιδιά?

Καλησπέρα φίλε μου λογικά αν έχεις διαβάσει και στο xda το πρόβλημα που αναφέρεις είναι το λεγόμενο ghost touch... Πατιουνται και σε εμένα μερικές φορές διάφορα και είναι πολύ ενοχλητικό !!! Πέρα από αυτό το είχα γράψει και παλιότερα ότι όταν ξεκλειδώσω το κινητό και πάω να ανοίξω μια εφαρμογή που έχω μπροστά στην "επιφανεια"δεν πατιεται τίποτα όπου και αν πατήσω με το δάχτυλο μου στην οθόνη ... Δεν ξέρω αν στο κάνει και εσένα το θεματάκι που περιγράφω πιο πάνω ...Πάντως αυτό που μου προκαλεί εντύπωση είναι ότι είμαι ο μοναδικός στο νήμα που έχει αναφέρει το συγκεκριμένο θέμα και με σχετικά καινούργια παρτίδα ( 511 ) .. Έχω ξενερώσει πολύ με την lg απαράδεκτη κατάσταση αυτή που επικρατεί ειδικά σε αυτούς με τα bootloop ... Το θέμα είναι ότι δεν ξέρω και εγώ αν μπορώ να αναπαράγω το πρόβλημα αυτό στο service και ελπίζω να το κοιτάξουν σοβαρά το θέμα και μην μου κάνουν καμία αναβάθμιση το λειτουργικό λέγοντας μου ότι φτιάχτηκε !!! Τέλος αν και δεν θέλω να σας βάζω ιδέες στο μυαλό αλλά παρατηρήσατε από κάποιους συμφορουμιτες ότι ανέφεραν ακόμα και αλλαγή της οθόνης του κινητού λόγω καμένου pixel ... Τέτοια προβλήματα σε μια ναυαρχίδα τι να πω ... Πραγματικά δεν θέλω να επηρεασω Κανένα μελοντικο αγοραστή αλλά ας το σκεφτεί δίπλα πριν προχωρήσει στην αγορά της συσκευής... Αν και πιστεύω ότι από την 601 παρτίδα όλα τα προβλήματα της συσκευής θα διορθωθούν αλλά τι φταίμε εμείς οι παλιοί να πηγαίνουμε κάθε λίγο και λιγάκι στο service ...

Never give up
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.Εχω το G3 κ σκεφτομαι να το δωσω κ να παρω το 4.Αξιζει η μεταβαση κ το επιπλεον κοστος;Με ενδιαφερει ιδιαιτερα η καμερα του, που απο οτι εχω διαβασει ειναι πολυ καλυτερη απο του G3...Τη γνωμη σας θα ηθελα αντικειμενικα οσο γινεται.Ευχαριστω.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.Εχω το G3 κ σκεφτομαι να το δωσω κ να παρω το 4.Αξιζει η μεταβαση κ το επιπλεον κοστος;Με ενδιαφερει ιδιαιτερα η καμερα του, που απο οτι εχω διαβασει ειναι πολυ καλυτερη απο του G3...Τη γνωμη σας θα ηθελα αντικειμενικα οσο γινεται.Ευχαριστω.

 

με κλειστά μάτια.

και στα λεφτά που έχει πέσει τώρα είναι απο τις καλύτερες VFM αγορές.

το νου σου μόνο στο s/n να είναι απο τις κανούριες σειρές.

Link to comment
Share on other sites

με κλειστά μάτια.

και στα λεφτά που έχει πέσει τώρα είναι απο τις καλύτερες VFM αγορές.

το νου σου μόνο στο s/n να είναι απο τις κανούριες σειρές.

Α μαλιστα.Ποια s/n ειναι ενταξει στη συσκευη φιλε μου;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Α μαλιστα.Ποια s/n ειναι ενταξει στη συσκευη φιλε μου;

 

Η τελευταια ειναι 602 αν βρεις που το νουμερο αυτο σημαινει το 6-2016 και το 02- δεύτερος μήνας του έτους.

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταια ειναι 602 αν βρεις που το νουμερο αυτο σημαινει το 6-2016 και το 02- δεύτερος μήνας του έτους.

Διαβασα πριν λιγο οτι μετα την σειρα 508 ειναι ενταξει.Επειδη θα το παρω μετα/νο αλλα αγορασμενο χθες.Περιμενω να μου πουν το s/n να δω.Ευχαριστω.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Αγορασα το G4 πριν απο κανενα μηνα απο φυσικο μαγαζι και ενας φιλοσ μου πριν λιγες μερες απο το ελληνικο διαδικτυακο μαγαζι.Σημερα που το συγκρινα, παρατηρησα οτι η μια οθονη ειναι πιο εντονη στο λευκο απο οτι στο αλλο που ειναι πιο "ζαχαρί". Για του λογου το αληθες επισυναπτω και μια φωτογραφια, αν κ η αναλυση δεν ειναι καλη φαινεται η διαφορα.Δεν ξερω αν εχει αναφερθει κατι παρομοιο εδω αλλα λιγες σελιδες που διαβασα δεν βρηκα κατι.Εχετε υποψιν τιποτα?Αναλογα την παρτιδα αλλαζει κατι?

 

http://s17.postimg.org/ktlbq643z/IMG_20160209_005940.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αγορασα το G4 πριν απο κανενα μηνα απο φυσικο μαγαζι και ενας φιλοσ μου πριν λιγες μερες απο το ελληνικο διαδικτυακο μαγαζι.Σημερα που το συγκρινα, παρατηρησα οτι η μια οθονη ειναι πιο εντονη στο λευκο απο οτι στο αλλο που ειναι πιο "ζαχαρί". Για του λογου το αληθες επισυναπτω και μια φωτογραφια, αν κ η αναλυση δεν ειναι καλη φαινεται η διαφορα.Δεν ξερω αν εχει αναφερθει κατι παρομοιο εδω αλλα λιγες σελιδες που διαβασα δεν βρηκα κατι.Εχετε υποψιν τιποτα?Αναλογα την παρτιδα αλλαζει κατι?

 

http://s17.postimg.org/ktlbq643z/IMG_20160209_005940.jpg

 

Το ενα μοιαζει να εχει περισσοτερο κοκκινο , ενω το αλλο λογικα θα ειναι πιο ψυχρο το λευκο του. Καμια οθονη δεν ειναι 100% ιδια με την αλλη. Ολα τα εξαρτηματα μπορουν να εχουν ενα 10% ακοκλιση απο συσκευη σε συσκευη.

Αλλιως, θα καλιμπραραμε ενα μονιτορ/tv και υστερα θα ειχαμε ολοι με copy/paste τις ρυθμισεις καλιμπραρισμενες συσκευες.

Ομοιως και στα led των καμερων. Αλλα βγαζουν λιγο πιο πολυ μπλε, αλλα πρασινοο, αλλα πιο κοντα στο λευκο.

 

Αν ειχατε και διαφορετικη φωτεινοτητα στην οθονη ισως εξηγειται πιο ευκολα. Αν ηταν ιδια, τοτε η μια συσκευη προφανως ειχε μεγαλυτερη αποκλιση απο την τυπικη.

Link to comment
Share on other sites

Το ενα μοιαζει να εχει περισσοτερο κοκκινο , ενω το αλλο λογικα θα ειναι πιο ψυχρο το λευκο του. Καμια οθονη δεν ειναι 100% ιδια με την αλλη. Ολα τα εξαρτηματα μπορουν να εχουν ενα 10% ακοκλιση απο συσκευη σε συσκευη.

Αλλιως, θα καλιμπραραμε ενα μονιτορ/tv και υστερα θα ειχαμε ολοι με copy/paste τις ρυθμισεις καλιμπραρισμενες συσκευες.

Ομοιως και στα led των καμερων. Αλλα βγαζουν λιγο πιο πολυ μπλε, αλλα πρασινοο, αλλα πιο κοντα στο λευκο.

 

Αν ειχατε και διαφορετικη φωτεινοτητα στην οθονη ισως εξηγειται πιο ευκολα. Αν ηταν ιδια, τοτε η μια συσκευη προφανως ειχε μεγαλυτερη αποκλιση απο την τυπικη.

 

Η φωτεινοτητα της οθονης ειναι στο ιδιο επιπεδο.Για αυτο ρωτησα εδω μηπως το εχει παρατηρησει κ κανεις αλλος χρηστης ή απλα ετυχε σε μενα η "ελλατωματικη" συσκευη (αν θεωρειται ελλατωματικη ή ειναι στα πλαίσια της αποκλισης).

Αυτο απο την εταιρια θα θεωρηθει σφαλμα και θα μπορει να περασει εγγυηση, να κανω μια προσπαθεια η απλα δεν το δεχτουν?

 

Απο τα 2 οθονες παντως ,πιστευω οτι αυτη η οποια δεν εχει καποιο προβλημα, (η τελος παντων αυτη που δεν εχει μεγαλυτερη αποκλιση απο την τυπικη συσκευη) ειναι αυτη με το ψυχρο το φως οπως φαινεται και απο την φωτογραφια και οχι η αλλη με το πιο "κοκκινο".

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η φωτεινοτητα της οθονης ειναι στο ιδιο επιπεδο.Για αυτο ρωτησα εδω μηπως το εχει παρατηρησει κ κανεις αλλος χρηστης ή απλα ετυχε σε μενα η "ελλατωματικη" συσκευη (αν θεωρειται ελλατωματικη ή ειναι στα πλαίσια της αποκλισης).

Αυτο απο την εταιρια θα θεωρηθει σφαλμα και θα μπορει να περασει εγγυηση, να κανω μια προσπαθεια η απλα δεν το δεχτουν?

 

Απο τα 2 οθονες παντως ,πιστευω οτι αυτη η οποια δεν εχει καποιο προβλημα, (η τελος παντων αυτη που δεν εχει μεγαλυτερη αποκλιση απο την τυπικη συσκευη) ειναι αυτη με το ψυχρο το φως οπως φαινεται και απο την φωτογραφια και οχι η αλλη με το πιο "κοκκινο".

 

Δεν θα θεωρηθεί ελλατωματική η συσκευή. Το ίδιο πρόβλημα είχα με το G2. Η κοπέλα μου είχε ΤΕΡΜΑ ΛΕΥΚΗ οθόνη και εγώ είχα αλλάξει 4 LG G2 και όλα είχαν οθόνη πολύ πιο κίτρινη. Με αισθητή διαφορά. Τελικά είχα βρει μετά από 5-6 αλλαγές ένα με λευκή οθόνη. Δυστυχώς υπάρχουν και αυτά

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εκανα επαναφορα στις εργοστασιακές ρυθμισεις..και δεν μου εμφανιζονται πλεον οι εφαρμογές της LG ..πρεπει να μπω απο καπου να τις κατεβασω;
Link to comment
Share on other sites

Παιδες εκανα επαναφορα στις εργοστασιακές ρυθμισεις..και δεν μου εμφανιζονται πλεον οι εφαρμογές της LG ..πρεπει να μπω απο καπου να τις κατεβασω;

 

Δεν χχαίρεσαι που δεν τις έχει;

Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι αλλα ηθελα το ραδιοφωνο και το quickremote...ολα κομπλε τα βρηκα

 

Θα πας ρυθμισεις - γενικες - κοινο - ενημερωση εφαρμογών και εκει θα βαλεις οποια θες....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Δεν χχαίρεσαι που δεν τις έχει;

 

γιατί το λες? εχει και κάποιες χρήσιμες μέσα.

και όποια δεν σαρέσει απλά disable στα settings.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι αλλα ηθελα το ραδιοφωνο και το quickremote...ολα κομπλε τα βρηκα

 

Αυτά εννοούσες; αυτά ναι και εγώ τα έχω. Την υπόλοιπη σαβούρα εννοούσα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εχω iPhone 6 Plus. Με τρώει αλλαγή. Αγοράσαμε πριν μια εβδομάδα για ένα φίλο το G4. Ψηνομαι κι εγω για αλλαγή τι λέτε;

Κάμερα ξερω ότι ειναι κορυφή. Απλά μπαταρία το plus με καλύπτει απίστευτα βγάζω σχεδόν τρεις μέρες

Το G4 με android 6 τι λέει; Στου φίλου μου ηρθε αμέσως η αναβάθμιση μόλις το βγάλαμε από το κουτί.

Απλά αυτός δεν το δουλεύει πολυ δεν μπορώ να κάνω σύγκριση

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εχω iPhone 6 Plus. Με τρώει αλλαγή. Αγοράσαμε πριν μια εβδομάδα για ένα φίλο το G4. Ψηνομαι κι εγω για αλλαγή τι λέτε;

Κάμερα ξερω ότι ειναι κορυφή. Απλά μπαταρία το plus με καλύπτει απίστευτα βγάζω σχεδόν τρεις μέρες

Το G4 με android 6 τι λέει; Στου φίλου μου ηρθε αμέσως η αναβάθμιση μόλις το βγάλαμε από το κουτί.

Απλά αυτός δεν το δουλεύει πολυ δεν μπορώ να κάνω σύγκριση

 

Ανάλογα την χρήση , τι να σου απαντήσουμε. Με βαριά χρήση, δύσκολα θα βγάλεις την ημέρα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εχω iPhone 6 Plus. Με τρώει αλλαγή. Αγοράσαμε πριν μια εβδομάδα για ένα φίλο το G4. Ψηνομαι κι εγω για αλλαγή τι λέτε;

Κάμερα ξερω ότι ειναι κορυφή. Απλά μπαταρία το plus με καλύπτει απίστευτα βγάζω σχεδόν τρεις μέρες

Το G4 με android 6 τι λέει; Στου φίλου μου ηρθε αμέσως η αναβάθμιση μόλις το βγάλαμε από το κουτί.

Απλά αυτός δεν το δουλεύει πολυ δεν μπορώ να κάνω σύγκριση

Έχεις ξαναπαρει τηλέφωνο Android? Μήπως δυσκολευτεις στη μετάβαση φοβάμαι... Βλέπεις η δύναμη της συνήθειας είναι μεγάλη. Εγώ προσωπικά δεν είχα ποτέ iPhone. Θα σου πω για το g4 ότι είναι ένα πολύ καλό τηλέφωνο Android αρκεί να σου αρέσει το λειτουργικό. Κατά τα άλλα θα σε καλύψει πλήρως σαν σύνολο. Η μπαταρία εννοείται θα μπορούσε να είναι καλύτερη αλλά είναι ικανοποιητικη δεν ξέρω βέβαια τους χρόνους του iPhone και εξαρτάται και από την χρήση - 3 μέρες με κανονική χρήση δεν θα σου βγάλει σίγουρα . Αν τα έχεις ζυγισει και πιστεύεις ότι είσαι κομπλέ για αλλαγή λειτουργικού που για μένα είναι το πιο σημαντικό προχωρά στην αγορά

Edit :τώρα είδα στην υπογραφή σου ότι έχεις και one + x οπότε είσαι κομπλέ

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...