Jump to content

[Επίσημο] Qtek 9000 (Imate Jasjar / Vodafone v1640 / Universal)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα,εχω και εγω ενα v1640 και θα ηθελα αν καποιος εχει την rom της vodafone να μου την στειλει.

απλα αν το πειραξω να εχω την αυθεντικη rom για να το επαναφερω.

η να μου δωσει link για να την κατεβασω.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και κατι αλλο

στο 9000 εχω περασει την 8.5 του tomal και δεν μπορει να λαβει mms ενω του εχω περασει το cab.το εχει κανενας αλλος αυτο το προβλημα??

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,εχω και εγω ενα v1640 και θα ηθελα αν καποιος εχει την rom της vodafone να μου την στειλει.

απλα αν το πειραξω να εχω την αυθεντικη rom για να το επαναφερω.

η να μου δωσει link για να την κατεβασω.

ευχαριστω

υπαρχει η ¨"μαμα"να κατεβασεις αλλα μονο με αγγλικα,αλλιως voda πρεπει να πας

 

και κατι αλλο

στο 9000 εχω περασει την 8.5 του tomal και δεν μπορει να λαβει mms ενω του εχω περασει το cab.το εχει κανενας αλλος αυτο το προβλημα??

περασες τις ρυθμισεις;εγω ειμαι οκ εχω voda
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει η ¨"μαμα"να κατεβασεις αλλα μονο με αγγλικα,αλλιως voda πρεπει να πας

 

περασες τις ρυθμισεις;εγω ειμαι οκ εχω voda

 

μαλλον τις ρυθμησεις για mms δεν εχω περασει....απο το connection setup.

ειναι απιστευτο καμια φορε στα πιο απλα πραγματα κολαμε.:lol:

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Δεν είναι WM συσκευή και κατά συνέπεια υποθέτω πως δεν το παίρνει ούτως ή άλλως.

 

(Γράφε με ελληνικά εάν μπορείς)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
την καλησπερα μου,εχει βαλει κανεις την νεα ρομ του τομαλ;εντυπωσεις;
Προσωπικα οχι γιατι πιστευω οτι κατα 99% θα ειναι χασιμο χρονου,γιατι; τωρα τελευταια ο τομαλ βγαζει πρωτα(το λεει αλλωστε)την beta1 μετα την beta2 και στο τελος την τελικη,και καλα κανει απλα περιμενει τις κριτικες και τα bug που υπαρχουν(προφανως ο ανθρωπος δεν εχει πολυ χρονο)οταν βγει με το καλο η τελικη αφου περιμενουμε τις εντυπωσεις βλεπουμε,λογικα θα ειναι μια ακομα καλη δουλεια:),εμενα μου αρεσει αυτη η τακτικη γιατι δειχνει οτι δεν βγαζει μια ρομ την βδομαδα αρπα κολα για να παρει τα donation οπως κανουν αλλοι
Link to comment
Share on other sites

συμφωνω απολυτα,ειδικα αν ο χρονος σου ειναι περιορισμενος:(παντως γιαννη πιστεψα οτι θα το παρατησεις το 9000 μια και εχεις kai το hd
Link to comment
Share on other sites

Εγω φιλοι μου ξεκαρφωτα απο τη συζητηση σας ,λεω οτι εντος ολιγων ημερων περιμενω ενα MDA 4 απο γερμανια και μια οθονη απο την κινα.

 

Με εφαγε η δικια μου και της πηρα ενα ιδιο να της φυγει η καψα....Παντως απο roms και τετοια δεν εχασα και τιποτα βλεπω :)

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
συμφωνω απολυτα,ειδικα αν ο χρονος σου ειναι περιορισμενος:(παντως γιαννη πιστεψα οτι θα το παρατησεις το 9000 μια και εχεις kai το hd
τωρα φταιω εγω να σου βαλω πιπερι στο στομα; :p

 

Εγω φιλοι μου ξεκαρφωτα απο τη συζητηση σας ,λεω οτι εντος ολιγων ημερων περιμενω ενα MDA 4 απο γερμανια και μια οθονη απο την κινα.

 

Με εφαγε η δικια μου και της πηρα ενα ιδιο να της φυγει η καψα....Παντως απο roms και τετοια δεν εχασα και τιποτα βλεπω :)

αντε με το καλο να σου ερθει,ακριβως δεν εχασες τιποτα,απλα ειναι στα τεσταρισματα η νεα του τομαλ,αλλα εχει δρομο ακομα,παντως ειναι ομορφη στο ματι μακαρι να δουλευει και σωστα,πραγμα που το πιστευω
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
μολις ανεβασε την νεα beta2 8.7 τoυ tomal, http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=487384 αν κρινω απο την 1 θα ειναι βελτιωμενη,λογικα η επομενη θα ειναι και η τελικη:) εχω την εντυπωση οτι θα ειναι μια ακομα πολυ καλη δουλεια.δεν θελω ακομα να πλακωσω στα flasarismata το hd και την πληρωνει την νυφη το κακομοιρο το 9000:O
Link to comment
Share on other sites

παιδια το ξαναεβαλα σε λειτουργια για 2-3 μερες.αλλα το νοκια ειναι απιστευτα ευχριστο και το αφησα παλι !

αλλα χθες το 9000 μας ειχε συμμετοχή σε ενα επεισόδιο του CSI Maimi :) το χρησιμοποιουσαν μεσω web για να βρουν μια gps συσκευη..

Link to comment
Share on other sites

Εγω φιλοι μου μολις τελειωσα με το sim unlock στο MDA 4 που πηρα χτες απο ebay.Τελειωνω το στησιμο και μετα πιανω το μαυρο XDA Exec της κοπελας μου πλεον με νεα οθονη.... :D
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παιδια καλημερα αποφασισα να παρω μια καρτα μνημης 4g, απογοητευση,δεν την βλεπει υπαρχει λυση?για βοηθηστε λιγο ευχαριστω:)
[sIGPIC][/sIGPIC] ΚΩΣΤΑΣ http://www.vstrom.gr/forum/
Link to comment
Share on other sites

ειναι sd;με ποια ρομ εισαι;αν εισαι με την original νομιζω οτι μεχρι 2 βλεπει
MicroSd ειναι και ειμαι με την original,δεν υπαρχει κανενα patch Γιαννη?
[sIGPIC][/sIGPIC] ΚΩΣΤΑΣ http://www.vstrom.gr/forum/
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
MicroSd ειναι και ειμαι με την original,δεν υπαρχει κανενα patch Γιαννη?
κατι ειχε παρει το ματι μου αλλα νομιζω οτι ηταν για να βλεπει SDHC:O

 

καλησπερα..βγηκε η καινουργια rom του tomal??
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=487384
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...