Jump to content

[S6 Series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γειά σας

Γνωριζει κάνεις αν υπάρχει καμία οικονομικη lifeproof θήκη για Galaxy s6 διότι δεν μπορώ να διαθεσω κάτι 70αρια και 80αρια που βλέπω

Ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα στην παρέα.

Θέλω να κάνω δωράκι για προστασία στο S6 Edge Plus μου χρυσού χρώματος.

 

Έχω καταλήξει στις 2 παρακάτω επιλογές. Κλείνω κατά 60% στην Νο1 επιλογή.

 

1)

http://www.spigen.com/collections/galaxy-s6-edge-plus/products/galaxy-s6-edge-plus-case-neo-hybrid-crystal?variant=4118264257

 

Πιο ταιριαστή με το κινητό. Φοβάμαι μην γρατσουνιστεί το πίσω διάφανο τζαμάκι και δείχνει θαμπό και άσχημο μετά.

 

2)

http://www.spigen.com/collections/galaxy-s6-edge-plus/products/galaxy-s6-edge-plus-case-neo-hybrid-carbon?variant=4092041281

 

Πιο die hard. Αλλάζει το στυλ του κινητό από το εκλεπτυσμένο του πράγματος όμως.

 

Σας ακούω. Έχει δοκιμάσει κάποιος από Spigen; Κάποτε είχα αγοράσει για το iPhone 5 μια μαύρη δερμάτινη pouch από τη Spigen και άξιζε μέχρι τελευταίο cent.

Μην κάθεσαι και παιδεύεσαι με τέτοιες θήκες!πάρε μια silicone τις nillkin και ενα tempered glass clear.δεν θέλει κάτι άλλο...

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Μην κάθεσαι και παιδεύεσαι με τέτοιες θήκες!πάρε μια silicone τις nillkin και ενα tempered glass clear.δεν θέλει κάτι άλλο...

 

Ποιο tempered glass προτεινεις;

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Καλωδιο φορτισης προτεινετε καποιο συγκεκριμενο;Μου εχει χαλασει και ψηνεται το δικο μου.Πως μπορω να βρω το αυθνετικο και οχι ΟΕΜ;Αλλα αν εχετε δοκιμασε και αλλης εταιρειας ,πχ belkin,δεκτο
Link to comment
Share on other sites

Το εχω παρει απο ενα παληκαρι που το ειχε αυτο.3d_curve_galaxy_s6_edge_full_screen_protector.jpg

Αλλα προσεξε...να ειναι πληρες clear στις ακρες,γιατι βγαινουν πολλα με glitter!εχω ενα μαγαζι που τα τοποθετει αριστα και δεν ξεκολλανε!!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Αν ενδιαφέρεται κανείς δίνω στην τιμή που την αγόρασα μεμβράνη μπροστά και πίσω screenknight για το s6 edge με υγρή τοποθέτηση, που είναι για όλη την οθόνη Edited by alexakos7
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σκεφτομαι για αυτου του τυπου θηκη για το s6edge+

 

 

Την εχει καποιος; Η επισημη για το τηλεφωνο προστατευει;

Edited by jim19
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή προσφορά σε θήκη για το S6 είναι αυτή εδώ:

http://www.e-shop.gr/samsung-flip-case-clear-view-ef-zg920bb-for-galaxy-s6-g920-blue-black-p-TEL.020701

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Σκευτομαι να παρω το S6 Edge plus αλλα θελω καλη προστασια στο κινητο λογο δουλειας.. Ειχα διαβασει παλιοτερα οτι τα tempered glass δεν "καθονται" λογω της edge οθονης.. Υπαρχει κατι για να ειμαι σιγουρος οτι το κινητο δεν θα παθει τιποτα;
Link to comment
Share on other sites

Μάγκες μόλις πήρα το s6 edge plus και είμαι χεσμενος μεΧρι αηδίας για την οθόνη μην σπάσει τι προτείνετε για προστασία; Edited by kyriasgr87
Link to comment
Share on other sites

Παίδες ξέρει κανείς αν υπάρχει MATTE tempered glass για το κινητάκι; Έχω ψώρα με τις matte ζελατινες, αν υπάρχει και tempered glass, έγινα!
ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

αυτην θα στο γρατζουνισει στις ακρες..

 

θυμαμαι που το λεγαμε οταν ειχε πρωτοκυκλοφορησει... εννοεις στο γυρω γυρω του τηλεφωνου ή στις ακρες της οθονης ;

 

Εχει κάποιος να προτείνει είτε screen protector είτε θηκη-βιβλιαρακι ? επισης υπαρχει μαγαζι που σου περναει το screen protector? [εχω δοκιμασει με 2-3 κινεζικα και μου κανανε φουσκαλες ολα :P )

:superman:
Link to comment
Share on other sites

θυμαμαι που το λεγαμε οταν ειχε πρωτοκυκλοφορησει... εννοεις στο γυρω γυρω του τηλεφωνου ή στις ακρες της οθονης ;

 

Εχει κάποιος να προτείνει είτε screen protector είτε θηκη-βιβλιαρακι ? επισης υπαρχει μαγαζι που σου περναει το screen protector? [εχω δοκιμασει με 2-3 κινεζικα και μου κανανε φουσκαλες ολα :P )

 

Φιλε στη σαμσουγκ πατρας μου ειχαν περασει στο edge μια πολυ καλη ζελατινα που επιανε ολη τη μπροστινη οθονη και τα πλαγια με 12 ευρω.ενα εξαμηνο εχει κλεισει και δεν εχει ξεκολλησει πουθενα.πολυ καλη και τοποθετηση χωρις φουσκαλες φυσικα

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Aξίζει η S view cover ?

http://www.e-shop.gr/samsung-cover-s-view-ef-cg920pb-for-galaxy-s6-g920-black-p-TEL.020712

ειναι σε προσφορα της τρελοκυριακης..

 

παρολο που χω ασπρο τηλεφωνο ,σκεφτομαι να την παρω ,επειδη ψαχνω μια θηκη-βιβλιο για να προστατευεται η οθονη λιγακι !

 

(η πρωτη περιπτωση που επαθα ειναι να το εχω πανω στο γραφειο και να πεσουν σταγονιτσες νερου και η αλλη περιπτωση να το εχω στη τσεπη και να "βρισκω" ελαφρα στην ακρη του γραφειου ή να ψιλολερωνεται η οθονη απ τη τσεπη του τζιν αν εχω ιδρωσει :O )

:superman:
Link to comment
Share on other sites

Aξίζει η S view cover ?

http://www.e-shop.gr/samsung-cover-s-view-ef-cg920pb-for-galaxy-s6-g920-black-p-TEL.020712

ειναι σε προσφορα της τρελοκυριακης..

 

παρολο που χω ασπρο τηλεφωνο ,σκεφτομαι να την παρω ,επειδη ψαχνω μια θηκη-βιβλιο για να προστατευεται η οθονη λιγακι !

 

(η πρωτη περιπτωση που επαθα ειναι να το εχω πανω στο γραφειο και να πεσουν σταγονιτσες νερου και η αλλη περιπτωση να το εχω στη τσεπη και να "βρισκω" ελαφρα στην ακρη του γραφειου ή να ψιλολερωνεται η οθονη απ τη τσεπη του τζιν αν εχω ιδρωσει :O )

Σε αυτά τα χρήματα αξίζει η γνήσια την είχα παλιά

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
έχετε βρει πουθενά στο eBay tempered glass για το 920f που να καλύπτει όλη την οθόνη? σαν αυτό https://www.amazon.co.uk/Vococal%C2%AE-Toughened-Tempered-Protectorfor-Samsung/dp/B013R03W5Y/ref=sr_1_14?ie=UTF8&qid=1470137388&sr=8-14&keywords=galaxy+s6+tempered+glass+full+cover αλλά για το flat
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά το Screen protector της ScreenKnight, ξεκκολαει με spigen Rugged Armor?

Για το Galaxy s6 edge ρωτάω.

Αν έχει κάποιος τον παραπάνω συνδυασμό ας μου πει.

Ευχαριστώ

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Ποίος έχει να μου προτείνει μια πολύ λεπτή θήκη η οποία να προστατεύει την κάμερα ? Είχα μια της hama αλλά δεν κάνει επαφή καλή πλέον και γεμίζει σκόνη. Edge plus έχω
Link to comment
Share on other sites

Ποίος έχει να μου προτείνει μια πολύ λεπτή θήκη η οποία να προστατεύει την κάμερα ? Είχα μια της hama αλλά δεν κάνει επαφή καλή πλέον και γεμίζει σκόνη. Edge plus έχω

Nillkin nature 0.6mm

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ο φορτιστής μου τα έχει παίξει για να φορτίσει κάνει 4-5 ώρες είτε είμαι με αργή η γρήγορη φόρτιση. Το κινητό το έχω κάνα εξάμηνο έχει εγγύηση στους φορτιστές ξέρει κανείς? Έχει πάρει κανένας κάνα quick charger από κάπου να μου στείλει κάνα link?
:respect:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ο φορτιστής μου τα έχει παίξει για να φορτίσει κάνει 4-5 ώρες είτε είμαι με αργή η γρήγορη φόρτιση. Το κινητό το έχω κάνα εξάμηνο έχει εγγύηση στους φορτιστές ξέρει κανείς? Έχει πάρει κανένας κάνα quick charger από κάπου να μου στείλει κάνα link?

 

Εξι μηνες ισχυει η εγγυηση σε μπαταρια και φορτιστη.Οποτε αν το ξεπερασες το 6μηνο δεν εχεις εγγυηση και θα πρεπει να αγορασεις εναν καινουριο.

Κοιταξε ομως μπορει να φταιει το καλωδιο κι οχι ο φορτιστης.Ψαξτο λιγο.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ειχα παρει 2-3 tempered glass απο ebay αλλα κανενα δεν καθισε καλα, εχει να προτεινει καποιος κατι δοκιμασμενο για το s6;

Μηπως ειναι καλυτερα καποιο screen protector να βαλω;

Link to comment
Share on other sites

τοποθετησα το ScreenKnight Samsung Galaxy S6 Edge Plus FULL BODY SCREEN PROTECTOR - Curved Fit .Καθισε τελεια και πολυ ευκολα μαλιστα.Το εβαλα βλεποντας αυτο το βιντεο
και κανοντας το κολπο με το πιστολακι μαλλιων.Επισης εκανα και τις κινησεις αυτες διωχνοντας το νερο.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S6 Series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...