Jump to content

[Microsoft Lumia] Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα)


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παίδες επειδή είμαι έτοιμος να παρω 32αρα κάρτα microSD για το 640XL ,

πείτε από class 10 καμιά πρόταση;; και sammy δεν πειράζει κάνω μια εξαίρεση γιατί δεν φαίνεται πουθενά :lol:

έχω δει αυτές:

http://www.e-shop.gr/kingston-mbly10g2-32gb-32gb-microsdhc-class-10-sd-adapter-usb-adapter-p-PER.552736

http://www.e-shop.gr/samsung-mb-mc32da-eu-evo-plus-32gb-micro-sdhc-class-10-adapter-p-PER.576944

http://www.ebay.co.uk/itm/400887383229

 

αν η πρώτη η kingston είναι επαρκής μου άρεσε και το usb stick, έτσι γίνεται 2 σε 1 και καταργώ το stick-ακι που κουβαλάω...

Την πρώτη την έχω και εγώ, μάλιστα την είχα πετύχει σε προσφορά και την είχα πάρει 11,50 ευρώ. Την είχα σε προηγούμενη android συσκευή και τώρα την έχω στο 640XL. Δεν μου έχει παρουσιάσει κάποιο πρόβλημα μέχρι τώρα και είναι αρκετά γρήγορη.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 494
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αγόρασα πρόσφατα για την γυναίκα το 640..πρώτες εντυπώσεις πραγματικά άριστες

εκτός της λιτότητας του περιεχομένου συσκευασίας. :lol:

 

Οπότε έχουμε και λέμε χρειαζόμαστε:

1- Ακουστικά, απ όσο κατάλαβα δουλεύουν της Samsung

2-Κάρτα, κοιτάω σε Micro SDHC Class 10 Kingston ή Samsung

3-Θήκη και tempered glass.

 

Το βασικό θέμα είναι το 1ο, έχετε καταλήξει σε κάποιο συγκεκριμένο

που να δουλεύει όσο το δυνατό καλύτερα;

Link to comment
Share on other sites

Σε σχέση με ακουστικά για το 640 XL (και το απλο 640 υποθέτω) θέλω να σας ενημερώσω οτι λειτουργούν άψογα τα Xiaomi Pistons 3. Αν έχετε υπομονή να φτάσουν, θα ανταμειφθείτε με άριστη λειτουργία και εξαιρετική απόδοση στη μουσική.

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα πρόσφατα για την γυναίκα το 640..πρώτες εντυπώσεις πραγματικά άριστες

εκτός της λιτότητας του περιεχομένου συσκευασίας. :lol:

 

Οπότε έχουμε και λέμε χρειαζόμαστε:

1- Ακουστικά, απ όσο κατάλαβα δουλεύουν της Samsung

2-Κάρτα, κοιτάω σε Micro SDHC Class 10 Kingston ή Samsung

3-Θήκη και tempered glass.

 

Το βασικό θέμα είναι το 1ο, έχετε καταλήξει σε κάποιο συγκεκριμένο

που να δουλεύει όσο το δυνατό καλύτερα;

 

Για ακουστικά:

http://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/handsfree/129246-samsung-stereo-3.5mm

Κάρτα ότι και να πάρεις σε class 10 δεν θα έχεις θέμα.Δες Sandisk και Samsung.

για το 3 τι θήκη θες;

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Για ακουστικά:

http://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/handsfree/129246-samsung-stereo-3.5mm

Κάρτα ότι και να πάρεις σε class 10 δεν θα έχεις θέμα.Δες Sandisk και Samsung.

για το 3 τι θήκη θες;

 

Thanx, για θήκη υποθέτω αφού θα μπεί το glass μπροστά μια τύπου σιλικόνης θα είναι οκ για πίσω σωστά;

Link to comment
Share on other sites

Thanx, για θήκη υποθέτω αφού θα μπεί το glass μπροστά μια τύπου σιλικόνης θα είναι οκ για πίσω σωστά;

 

Σωστά.

Εγω εχω θήκη σιλικόνης και περιμένω να δω τι θα κάνω με την οθόνη για να ξαναβάλλω γυαλί.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας έχει αγοράσει κανείς original καλύμματα μπαταρίας αο nokia care? και αν ναι ποσα είναι?
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας έχει αγοράσει κανείς original καλύμματα μπαταρίας αο nokia care? και αν ναι ποσα είναι?

Αγόρασα εγώ πριν από δύο μήνες περίπου το λευκό για το 640XL στα 12 ευρώ, από το πρώην Nokia Πάτρας, δίπλα στο πλαίσιο για όσους ξέρουν.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος και εγώ πάτρα μένω μόνο τόα κόστισε?? τώρα που έχει Nokia care? Edited by kipreosomonoiati
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας έχει αγοράσει κανείς original καλύμματα μπαταρίας αο nokia care? και αν ναι ποσα είναι?

 

τι εννοείς πόσα είναι;

Ασπρο,μαύρο,μπλε,πορτοκαλί.Αυτά είναι.

Τιμή 8-10 για το 640,γύρω στα 12-15 για το xl.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

είναι η ίδια ποιότητα με το αυθεντικό? και αν μπορείτε να μου πείτε που είναι ακριβώς το κατάτημα του nokia care στην πάτρα?
Link to comment
Share on other sites

είναι η ίδια ποιότητα με το αυθεντικό? και αν μπορείτε να μου πείτε που είναι ακριβώς το κατάτημα του nokia care στην πάτρα?

 

Φαντάζομαι ότι μπορείς να το βρείς και στο google.Δεν είμαστε όλοι από την Πάτρα.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι ότι μπορείς να το βρείς και στο google.Δεν είμαστε όλοι από την Πάτρα.

 

Ρωτάω για πάτρα επιδή βρήκα 2 διαφορετικά καταστήματα.. το ένα νωμίζω έκλεισε για αυτό για να σιγουρευτώ.. απο ebay είναι 5 ευρώ περίπου αν βρώ 6-8 ευρώ εδώ θα αγοράσδω απο εδώ..

Link to comment
Share on other sites

είναι η ίδια ποιότητα με το αυθεντικό? και αν μπορείτε να μου πείτε που είναι ακριβώς το κατάτημα του nokia care στην πάτρα?

 

Είναι Αγίου Ανδρέα 122.

 

Καθόλου απίθανο να έχει δύο Nokia Care.

 

Δεν υπάρχουν δύο Nokia Care. Το μοναδικό το παρέθεσα από πάνω.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,που τα βρίσκετε βρε παιδιά 12-15 εγώ όπου έχω ρωτήσει (nok-shop) κάτω απο 20 δεν...
giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς δοκιμάσει αυτή τη θήκη (για 640 XL και όχι μόνο); Μοιάζει πολύ πρακτική και κλείνει και απο μπροστά για πλήρη θωράκιση. Από την Κίνα μας τα στέλνουν αυτά Ελλάδα/περνάνε από τα τελωνεία μας;

 

Σε σχέση με ακουστικά για το 640 XL (και το απλο 640 υποθέτω) θέλω να σας ενημερώσω οτι λειτουργούν άψογα τα Xiaomi Pistons 3. Αν έχετε υπομονή να φτάσουν, θα ανταμειφθείτε με άριστη λειτουργία και εξαιρετική απόδοση στη μουσική.

 

Δουλεύει το controller για αυξομείωση κλπ; Λένε πως μόνο στο android λειτουργεί.

Edited by Lexicon
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,που τα βρίσκετε βρε παιδιά 12-15 εγώ όπου έχω ρωτήσει (nok-shop) κάτω απο 20 δεν...

 

δες στο σκρουτζ και ψαξε "θηκη 640". Αν βαλεις + τοπικα μεταφορικα + αντικαταβολη τοσο θα ερθουν. Μην ξεχνας οτι τα μισα απο τα λεφτα που δινεις εδω, πανε στο κρατος ΦΠΑ+ΦΟΡΟΙ+ΔΑΣΜΟΙ και πρεπει να ζησει και το μαγαζι.

 

http://www.skroutz.gr/c/579/thikes-kinhtwn-thlefwnwn.html?from=catspan&keyphrase=%CE%B8%CE%B7%CE%BA%CE%B7+640

Link to comment
Share on other sites

 

Δουλεύει το controller για αυξομείωση κλπ; Λένε πως μόνο στο android λειτουργεί.

 

 

 

Ναι, στο 640 XL τουλάχιστον δουλεύει κανονικά.

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

Πριν αρκετοί ανέφεραν και πρότειναν το Tempered Glass Nillkin για το 640 XL. Μήπως μπορείτε να προτείνεται και κάποιο αξιόπιστο seller? Σκέφτομαι από αυτό αλλά το χάος που είδα με τα Xiaomi Piston 3 με έκανε επιφυλακτικό. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Στον φίλο πες το,δεν έψαξα.;)

 

Δεν ξέρω αν φάνηκε ότι ειρωνεύτηκα, φιλικά το είπα. :)

 

Πριν αρκετοί ανέφεραν και πρότειναν το Tempered Glass Nillkin για το 640 XL. Μήπως μπορείτε να προτείνεται και κάποιο αξιόπιστο seller? Σκέφτομαι από αυτό αλλά το χάος που είδα με τα Xiaomi Piston 3 με έκανε επιφυλακτικό. Ευχαριστώ.

 

Πολύ καλός πωλητής έχω πάρει γυαλιά για διάφορα lumia.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Microsoft Lumia] Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...