Jump to content

Τι δεν μας αρέσει καθόλου σε μια γυναίκα/έναν άντρα;


georgekap1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όταν περνάς δίπλα από αντροπαρέα και όλοι σε καρφώνουν, σε κοιτάνε ερευνητικά λες και σε περνάνε από ακτινογραφία, κάνουν λες και έχουν να δουν κοπέλα για δεκαετίες και όταν σου φωνάζουν και διάφορα "τιμητικά" σχόλια.

 

Υπάρχουν και τέτοιοι.

Για τα σχόλια έχεις δίκιο.

Αλλά για το κοίταγμα...

Δηλαδή τι πρέπει να κάνει ο κόσμος;

Να φοράει παρωπίδες, σαν τ άλογα;

:confused:

 

Γιατί, λες, "νταξ μωρέ, έβαλα την κοντή φουστίτσα και με κοιτάνε". Οκ εκεί δεν μπορείς να πεις και πολλά. Αλλά όταν πρωί πρωί με την τσίμπλα στο μάτι πας στη σχολή σου και ο άλλος κάνει σα στερημένος για χρόνια... Ε τότε οκ αλλά δε χρωστάμε και τίποτα πια..

 

Δεν νομίζω ότι ισχύει αυτό.

Εγώ πάντως σαν φοιτητής δεν έβλεπα πολλές συμφοιτήτριές μου, να έρχονται στην σχολή, ούτε με τσίμπλες στα μάτια ούτε γενικά απεριποίητες...

 

Ίσα - ίσα, το ακριβώς αντίθετο!

 

Οι κοπέλες σήμερα, προσέχετε 100 φορές περισσότερο την εμφάνισή σας, σε σχέση με παλαιότερα χρόνια, όλο το 24ωρο!

 

Ουφ σόρυ για τα νεύρα, αλλά έγινε κάτι τέτοιο χθες και ακόμα βράζω.

 

Άστ' αυτά...

Ποιός ξέρει τι φορούσες, "παλιοκόριτσο" :love: ...

:p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Όταν περνάς δίπλα από αντροπαρέα και όλοι σε καρφώνουν, σε κοιτάνε ερευνητικά λες και σε περνάνε από ακτινογραφία, κάνουν λες και έχουν να δουν κοπέλα για δεκαετίες και όταν σου φωνάζουν και διάφορα "τιμητικά" σχόλια.

 

Ειδικά δε όταν δεν έχεις καν ντυθεί προσεγμένα (δε λέω ούτε καν προκλητικά, ε) τότε...

 

Γιατί, λες, "νταξ μωρέ, έβαλα την κοντή φουστίτσα και με κοιτάνε". Οκ εκεί δεν μπορείς να πεις και πολλά. Αλλά όταν πρωί πρωί με την τσίμπλα στο μάτι πας στη σχολή σου και ο άλλος κάνει σα στερημένος για χρόνια... Ε τότε οκ αλλά δε χρωστάμε και τίποτα πια.

 

Ουφ σόρυ για τα νεύρα, αλλά έγινε κάτι τέτοιο χθες και ακόμα βράζω.

 

 

:) :) :) σε καταλαβαινω... εν τω μεταξυ ξερεις τι εχω προσεξει;; μπορει να ντυθω σουπερ, να βαφτω κτλ και να βγω εξω και να με κοιταξουν καποιοι, παρολο που κανεις ποτε δεν μου εχει ερθει να μου πει τιποτα, προσωπικα λεω ετσι, γιατι κατα καιρους εχω ακουσει διαφορες βλακειες... αντιθετα μου εχει τυχει τρεις φορες να εχω βγει εξω, να πηγαινω στη σχολη στο μαυρο μου το χαλι, επειδη ειχα νευρα και δεν ειχα ορεξη να μιλησω στα αντερα μου. μιλαμε τωρα για το απολυτο χαλι, μαυροι κυκλοι, αγουροξυπνημενη και τετοια και περπατουσα στο δρομο. περναει ενα αμαξι ο οδηγος του οποιου αρχισε να λεει διαφορα ωραια... :mad: :mad: ετσι οπως ημουν βεβαια με τσαντισε ακομα περισσοτερο και αφου γλιτωσε απο τα χερια μου ηταν τυχερος

αντιστοιχα και οι αλλες περιπτωσεις!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Aπο γυναικες δεν μπορω τις "φαντασιοπληκτες"...Αυτες δηλαδη που και σε σειρα στην τραπεζα να τις πετυχεις και να την ρωτησεις τι ωρα ειναι, θα νομιζει οτι της την πεφτεις.(Τυχαιο παραδειγμα, αλλα ναι υπαρχουν πολλες!)

Προσωπικα μου εχει τυχει να νομιζει μια οτι την επαιφτα επειδη εσκυψα μεσα στο μπαρακι και της επιασα το τσαντακι που ειχε πεσει πισω της και της μαζεψα και το κραγιον...:O

Και με αφορμη το παραπανω ποστ της dexter δεν μου αρεχουν οι υπερβολικες.Αυτες δηλαδη που και διακριτικα να σε κοιταξει καποιος ή να σε παρατηρησει, ειναι στο τσακ να θυμωσουν και να σε κοιταξουν και καλα αγρια ή να στην πουν κι ολας.:worry: :blink:

Αυτο μονο στην Ελλαδα...

ΔΕΝ παει σε εσενα αυτο dexter ετσι;Απλως αφορμη πηρα απο το ποστ σου (που συμφωνω.)

 

Και απο αντρες δεν αντεχω τις κλασσικες ατακες οταν περναει μια κοπελα ομορφη

"Πωωωωω!!!!Τι μ....ειναι αυτο;"

"Πωωωω ρε μαακα ενα μ..."

Και διαφορα αλλα τετοια χαριτωμενα...προσωπικα ντρεπομαι οταν τυχαινει και στην παρεα υπαρχει τετοιος...Ασε που αν ειναι παρακαφρος το λεει και δυνατα και ακουγεται και στους διπλα.:X

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια τι ειναι αυτο που βλεπετε σε μια Γυναικα/ Αντρα και σας ενοχλει, σας ξενερωνει, σας κανει εξω φρενων;;...

 

1)Ενα απο αυτα που με ξενερωνουν α φ α ν τ α σ τ α στις κοπελες, ειναι οταν βρισκομαι σε μια παρεα η στο δρομο και ακουω να λεει η μια στην φιλη αλλη για παραδειγμα: Ελα ρε Μ****α.... τι λες τωρα;...Nαι ρε Μ****α ετσι οπως στα λεω!.... ρε Π****η μου δεν το πιστευω!! Αλλα Ναααα!! στα Α*****α μου!!!..... και αλλα τετοια στολιδια που προσδιδει η μια στην αλλη!!....

Για μενα αυτο ειναι οτι χειροτερο, και ας ειναι η αλλη ξανθια, 1.80 με γαλαζια ματια! Θα ξενερωνα αμεσως και δεν θα γυρνουσα καν να την κοιταξω!

 

 

2) Για να μην λεμε μονο για τις γυναικες, κραζω αφανταστα αυτους που οδηγουν με το αριστερο χερι κρεμασμενο εξω απο το παραθυρο,φορανε τα πανακριβα γυαλια τους στο...μετωπο και οχι κανονικα και ας εχει νταλα ηλιο, και η μουσικη δυναμωνει επιτηδες μολις περασουν μπροστα απο καποιο ΙΝ στεκι!!

:lol:

.

Έχεις πέσει διάνα σε 2 πράματα που δεν τα χωνεύω κ εγώ καθόλου,όπως επίσης και το θέμα της καθαριότητας στο επίμαχο σημείο κάτω από τον ώμο(!),ιδίως τώρα που έρχεται και το καλοκαίρι...:X :cool: ...απωθητικό ΑΑ!

Link to comment
Share on other sites

Όταν περνάς δίπλα από αντροπαρέα και όλοι σε καρφώνουν, σε κοιτάνε ερευνητικά λες και σε περνάνε από ακτινογραφία, κάνουν λες και έχουν να δουν κοπέλα για δεκαετίες και όταν σου φωνάζουν και διάφορα "τιμητικά" σχόλια.

 

Ειδικά δε όταν δεν έχεις καν ντυθεί προσεγμένα (δε λέω ούτε καν προκλητικά, ε) τότε...

 

Γιατί, λες, "νταξ μωρέ, έβαλα την κοντή φουστίτσα και με κοιτάνε". Οκ εκεί δεν μπορείς να πεις και πολλά. Αλλά όταν πρωί πρωί με την τσίμπλα στο μάτι πας στη σχολή σου και ο άλλος κάνει σα στερημένος για χρόνια... Ε τότε οκ αλλά δε χρωστάμε και τίποτα πια.

 

Ουφ σόρυ για τα νεύρα, αλλά έγινε κάτι τέτοιο χθες και ακόμα βράζω.

 

Ενταξει,ενταξει,το καταλαβαμε.Εισαι παρα πολυ ομορφη(τρεμε Naomi Campbell).Ελπιζω να μη βραζεις ακομα μονο

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=33852&dateline=1200936946

 

 

Εντάξει,το ξέρω οτι είμαι πολύ ωραίο παιδί.Αλλά ηρεμήστε και εσείς λίγο,κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites

Αρεσει πολυ το ομορφο natural στους αντρες!!!:p

 

αν με ειχες δει εκεινη τη μερα θα τρομαζες!!! :) μαλλον επεσα σε μαζοχα και του αρεσαν τα βαμπιρ!!! :lol: :lol:

 

 

Aπο γυναικες δεν μπορω τις "φαντασιοπληκτες"...Αυτες δηλαδη που και σε σειρα στην τραπεζα να τις πετυχεις και να την ρωτησεις τι ωρα ειναι, θα νομιζει οτι της την πεφτεις.(Τυχαιο παραδειγμα, αλλα ναι υπαρχουν πολλες!)

Προσωπικα μου εχει τυχει να νομιζει μια οτι την επαιφτα επειδη εσκυψα μεσα στο μπαρακι και της επιασα το τσαντακι που ειχε πεσει πισω της και της μαζεψα και το κραγιον...:O

Και με αφορμη το παραπανω ποστ της dexter δεν μου αρεχουν οι υπερβολικες.Αυτες δηλαδη που και διακριτικα να σε κοιταξει καποιος ή να σε παρατηρησει, ειναι στο τσακ να θυμωσουν και να σε κοιταξουν και καλα αγρια ή να στην πουν κι ολας.:worry: :blink:

Αυτο μονο στην Ελλαδα...

ΔΕΝ παει σε εσενα αυτο dexter ετσι;Απλως αφορμη πηρα απο το ποστ σου (που συμφωνω.)

 

 

εμενα παλι μου συμβαινει το ακριβως αντιθετο... επειδη ακριβως δεν πιστευω οτι καποιος μου την πεφτει αν μου ζητησει μια πληροφορια ή με βοηθησει σε κατι, εχω βρεθει σε δυσκολη θεση οταν ο ιδιος ανθρωπος μου κανει καποιο κοπλιμεντο ή μου δειχνει αυτο που νιωθει επειδη νομιζει οτι θελω κατι παραπανω γιατι του μιλησα και του απαντησα... δεν λεω οτι μου την πεφτουν οι ανδρες και οτι ειμαι κουκλαρα, θεα, μοναδικη, ισα ισα δεν πιστευω και τα καλυτερα για τον εαυτο μου, αλλα τωρα που το σκεφτομαι οσες φορες εχω νιωσει αβολα ηταν επειδη μιλησα φυσιολογικοτατα σε καποιον, ακριβως γιατι πιστευω αυτο που λες κι αυτος άλλα καταλαβε!!! τι να πω... ισως να εχω πεσει εγω σε εξαιρεσεις...

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει,ενταξει,το καταλαβαμε.Εισαι παρα πολυ ομορφη(τρεμε Naomi Campbell).Ελπιζω να μη βραζεις ακομα μονο

Έρχεται καταιγίδα!!!

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Έρχεται καταιγίδα!!!

 

Οχι οκ,θα πω οτι προκειται για παρεξηγηση και οτι παρεξηγηθηκαν τα λεγομενα μου!:p:p

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=33852&dateline=1200936946

 

 

Εντάξει,το ξέρω οτι είμαι πολύ ωραίο παιδί.Αλλά ηρεμήστε και εσείς λίγο,κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites

Dexter_ και trela7 +φωνώ απόλυτα μαζί σας κορίτσια!Ειδικά μου τη σπάει πάρα πολύ όταν είναι κάτι παππούδες αυτοί που κάνουν κάποια πολύ "τιμητικά" σχόλια..Θα μπορούσαν να ήταν μπαμπάδες μου και σε κάποιες περιπτώσεις παππούδες μου..Έλεος!:mad:
Link to comment
Share on other sites

Dexter_ και trela7 +φωνώ απόλυτα μαζί σας κορίτσια!Ειδικά μου τη σπάει πάρα πολύ όταν είναι κάτι παππούδες αυτοί που κάνουν κάποια πολύ "τιμητικά" σχόλια..Θα μπορούσαν να ήταν μπαμπάδες μου και σε κάποιες περιπτώσεις παππούδες μου..Έλεος!:mad:

Όπως λέει και ο πατέρας μου βλέποντας τι κυκλοφορεί «Τώρα που έγινε η θάλασσα γιαούρτι, σωθήκαν τα κουτάλια».

:up:

Link to comment
Share on other sites

Μ'αυτα και μ'αυτα μου θυμησατε μια αλλη περιπτωση. Οταν εισαι σε παρεα και καθετε διπλα σου καμια ελευθερη που σου την πεφτει διακριτα (μην καρφνομαστε LOL) προσπαθωντας να σε ψαρεψει τι σου αρεσει και τι οχι, αλλαζωντας την συζητηση απο το ενα θεμα στο αλλο, "εσυ τι πιστευεις γι'αυτο;" "θα το εκανες το άλλο;", "ακου τι μου εκανε ο ταδε".

 

Αν κανεις το λαθος και μπλεξεις σε συζητηση θα σε αρχισει με τα δικα της, "εμενα μου αρεσει αυτο", "πιστευω εκεινο", "αγορασα το αλλο", "εσυυυυυυ;"

 

Και το καλυτερο... οταν προσεχει τις γυναικες που περνανε απο διπλα σου περισσοτερο απο σ'ενα! με σχολια τυπου "κοιτα ενα κωλο που εχει αυτη", αν δει καμια ψηλη "δεν ειναι πολυ αχαρη;", "δεν μ'αρεσει η φουστα, το τζιν, η τσαντα, τα σκουλαρικια" και γενικως οτι να'ναι.

 

Και για επιδορπιο σου σερβιρει την ερωτηση κρισεως καθωντας σταυροποδι, χαιδευοντας τα μαλλια της και κοιτωντας σε με προσυλωση μην χασει λεξη, "εσενα ποιος ειναι ο τυπος σου;" και αν της ταιριαξει "τι ζωδιο εισαι;" :)

http://i77.photobucket.com/albums/j72/Ferryman_rx7/PB3.jpg Έχω να φάω κουραμάνα ...
Link to comment
Share on other sites

και αν της ταιριαξει "τι ζωδιο εισαι;" :)

 

αχ αυτο κι εγω το ρωταω σε ολους... ανδρες, γυναικες!!! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ομαδα και ζωδιο... :rolleyes: θα μου εδινες μπουνια μαλλον... :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Οι άντρες από 8 έως 98 χρόνων, μόνοι-δεσμευμένοι-ανύπαντροι-παντρεμένοι-μπαμπάδες-παππούδες-αμάμητοι-"χορτασμένοι", σε μια ωραία κοπέλα θα κοιτάξουν ΠΑΝΤΑ πισινό-στήθος-πρόσωπο, όχι απαραίτητα με αυτή τη σειρά. Αν δεν θέλετε να γίνεται αυτό, να φοράτε φούστα μέχρι τον αστράγαλο και μπλούζες όχι εφαρμοστές και μέχρι το λαιμό, και να μη βάφεστε.

Αλλά από τη στιγμή που θέλετε να περιποιηθείτε τον εαυτό σας, εμφανισιακά, δεν καταλαβαίνω γιατί σας πειράζει. Δλδ από τη μία θέλεις να δείχνεις όμορφη, από την άλλη όμως να μην σε κοιτάνε "προκλητικά". Μάλλον περισσότερο στο "θέλω να με γδύνει με τα μάτια μόνο αυτός που με ενδιαφέρει, και κανένας άλλος" μου κάνει εμένα αυτό. Και είναι πολύ υποκριτικό και εγωϊστικό.

Δλδ μου βγαίνεις με το κολλάν που αποδίδει τις γραμμές σου στο 99.9% (ξέρες, εκεινα τα εφαρμοστά παντελονάκια που είναι τόσο εφαρμοστά, που αν δεν ήταν το χρώμα τους, θα νόμιζες ότι δεν φοράς τπτ), και μετά φταίω εγώ που θα μου πεταχτούν τα μάτια έξω. Θα τονίσεις το μπούστο σου με μια ωραία μπλουζίτσα, και είμαι εγώ ο λιγούρης που θα γυρίσω να κοιτάξω. Ε όχι ρε κοπελιές, δεν είναι έτσι. Ποτέ δεν ήταν, η σύγχρονη γυναικεία τάση ;) το έχει πάει προς τα κει το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Οι άντρες από 8 έως 98 χρόνων, μόνοι-δεσμευμένοι-ανύπαντροι-παντρεμένοι-μπαμπάδες-παππούδες-αμάμητοι-"χορτασμένοι", σε μια ωραία κοπέλα θα κοιτάξουν ΠΑΝΤΑ πισινό-στήθος-πρόσωπο, όχι απαραίτητα με αυτή τη σειρά. Αν δεν θέλετε να γίνεται αυτό, να φοράτε φούστα μέχρι τον αστράγαλο και μπλούζες όχι εφαρμοστές και μέχρι το λαιμό, και να μη βάφεστε.

Αλλά από τη στιγμή που θέλετε να περιποιηθείτε τον εαυτό σας, εμφανισιακά, δεν καταλαβαίνω γιατί σας πειράζει. Δλδ από τη μία θέλεις να δείχνεις όμορφη, από την άλλη όμως να μην σε κοιτάνε "προκλητικά". Μάλλον περισσότερο στο "θέλω να με γδύνει με τα μάτια μόνο αυτός που με ενδιαφέρει, και κανένας άλλος" μου κάνει εμένα αυτό. Και είναι πολύ υποκριτικό και εγωϊστικό.

Δλδ μου βγαίνεις με το κολλάν που αποδίδει τις γραμμές σου στο 99.9% (ξέρες, εκεινα τα εφαρμοστά παντελονάκια που είναι τόσο εφαρμοστά, που αν δεν ήταν το χρώμα τους, θα νόμιζες ότι δεν φοράς τπτ), και μετά φταίω εγώ που θα μου πεταχτούν τα μάτια έξω. Θα τονίσεις το μπούστο σου με μια ωραία μπλουζίτσα, και είμαι εγώ ο λιγούρης που θα γυρίσω να κοιτάξω. Ε όχι ρε κοπελιές, δεν είναι έτσι. Ποτέ δεν ήταν, η σύγχρονη γυναικεία τάση ;) το έχει πάει προς τα κει το θέμα.

 

Πρώτα απ'όλα δεν είναι κακό κάποιος να περιποιείται τον εαυτό του.Κακά τα ψέματα,αλλά σε όλους αρέσουν τα κοπλιμέντα όσο κι αν κάποιος υποστηρίζει το αντίθετο.

Εκτός απ'αυτό άλλο να γυρίσει κάποιος και να κοιτάξει μια κοπέλα, ή μια κοπέλα να γυρίσει να κοιτάξει κάποιον άντρα,και άλλο τα σχόλια.Γιατί εσείς οι άντρες έχετε ξεφύγει για τα καλά σ'αυτό το θέμα.Οι περισσότεροι(πλην ελαχίστων εξαιρεσέων) εκτός απ'το ότι θα πεταχτούν τα μάτια σας έξω (όπως λες),θα κάνετε και τα "ωραία" και πάρα πολύ "τιμητικά" σχόλια!Αυτό κατά τη γνώμη μου είναι το άσχημο της υπόθεσης.Γιατί αυτά τα σχόλια είναι πολύ προσβλητικά και καταλήγουν να είναι και χυδαία..:mad:

Εντάξει βέβαια υπάρχουν και περιπτώσεις γυναικών που τα προκαλούν για τα καλά αυτά τα σχόλια και σχολιάζονται και από άλλες γυναίκες αρνητικά,όχι μόνο από άντρες.

Link to comment
Share on other sites

αχ αυτο κι εγω το ρωταω σε ολους... ανδρες, γυναικες!!! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ομαδα και ζωδιο... :rolleyes: θα μου εδινες μπουνια μαλλον... :lol:

τον ωροσκοπο που τον βαζεις??? :rolleyes:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει και βιβλιαριο παιδιου στο οποιο λεει μεχρι και ποσα κιλα γεννηθηκες!:D

 

Και τι παιδικές ασθένειες έχεις περάσει (βλέπε ανεμοβλογιά κτλ)

 

 

οχι καμαρι μου δεν ρωταω ωροσκοπο!:happy:

 

πάλι καλά...

 

Και για να επιστρέψουμε στο topic αυτό που παρατήρησα σήμερα και με εκνεύρισε αφάνταστα είναι ότι ok καλώς ή κακώς οδηγούν και γυναίκες οι οποίες κάποια στιγμή πρέπει να παρκάρουν..Λογικό δεν είναι όλοι-όλες Schumacher άρα η ταχύτητα παρκαρίσματος δεν είναι ποτέ η ίδια και η δημιουργία μιας σειράς από αυτοκίνητα είναι μερικές φορές αναπόφευκτη...

 

Το να κορνάρει τώρα κάποιος 3 αυτοκίνητα πιο πίσω για το γεγονός ότι η κοπέλα που ήταν μπροστά μου και προσπαθούσε να παρκάρει σε μια θέση που ναι μεν χώραγε αλλά δεν ήταν και από τα πιο εύκολα παρκαρίσματα και δη με ένα Ν τεράστιο (όπου Ν=νέος οδηγός) δεν κατάφερα να το καταλάβω..Πόσο μάλλον το να ανοίξει το παράθυρο του και να φωνάξει όλο μαγκιά το κλασικό "άστο κοπέλα μου δεν το έχεις" ...

 

Δλδ τι προσπαθεί οποιοσδήποτε άντρας εκείνη την ώρα να δείξει?Ότι κακώς οδηγούν οι γυναίκες?

Και δεν λέω πως και εγώ δεν έχω εκνευριστεί περιμένοντας να παρκάρει κάποιο αυτοκίνητο μπροστά μου αλλά ποτέ δεν κόρναρα και δεν άνοιξα παράθυρο να πω οτιδήποτε γιατί απλά εκεί που ήταν η κοπέλα σήμερα ήμασταν κάποτε όλοι μας...

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Και τι παιδικές ασθένειες έχεις περάσει (βλέπε ανεμοβλογιά κτλ)

 

 

 

 

πάλι καλά...

 

Και για να επιστρέψουμε στο topic αυτό που παρατήρησα σήμερα και με εκνεύρισε αφάνταστα είναι ότι ok καλώς ή κακώς οδηγούν και γυναίκες οι οποίες κάποια στιγμή πρέπει να παρκάρουν..Λογικό δεν είναι όλοι-όλες Schumacher άρα η ταχύτητα παρκαρίσματος δεν είναι ποτέ η ίδια και η δημιουργία μιας σειράς από αυτοκίνητα είναι μερικές φορές αναπόφευκτη...

 

Το να κορνάρει τώρα κάποιος 3 αυτοκίνητα πιο πίσω για το γεγονός ότι η κοπέλα που ήταν μπροστά μου και προσπαθούσε να παρκάρει σε μια θέση που ναι μεν χώραγε αλλά δεν ήταν και από τα πιο εύκολα παρκαρίσματα και δη με ένα Ν τεράστιο (όπου Ν=νέος οδηγός) δεν κατάφερα να το καταλάβω..Πόσο μάλλον το να ανοίξει το παράθυρο του και να φωνάξει όλο μαγκιά το κλασικό "άστο κοπέλα μου δεν το έχεις" ...

 

Δλδ τι προσπαθεί οποιοσδήποτε άντρας εκείνη την ώρα να δείξει?Ότι κακώς οδηγούν οι γυναίκες?

Και δεν λέω πως και εγώ δεν έχω εκνευριστεί περιμένοντας να παρκάρει κάποιο αυτοκίνητο μπροστά μου αλλά ποτέ δεν κόρναρα και δεν άνοιξα παράθυρο να πω οτιδήποτε γιατί απλά εκεί που ήταν η κοπέλα σήμερα ήμασταν κάποτε όλοι μας...

 

'Eχεις απόλυτο δίκιο.

Πρέπει κάποιος να είναι πολύ κάφρος για να κάνει τέτοιο πράγμα.

Ή νομίζεις ότι οι περισσότεροι άντρες ξέρουν να παρκάρουν?:lol::lol:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Και τι παιδικές ασθένειες έχεις περάσει (βλέπε ανεμοβλογιά κτλ)

 

 

 

 

πάλι καλά...

 

Και για να επιστρέψουμε στο topic αυτό που παρατήρησα σήμερα και με εκνεύρισε αφάνταστα είναι ότι ok καλώς ή κακώς οδηγούν και γυναίκες οι οποίες κάποια στιγμή πρέπει να παρκάρουν..Λογικό δεν είναι όλοι-όλες Schumacher άρα η ταχύτητα παρκαρίσματος δεν είναι ποτέ η ίδια και η δημιουργία μιας σειράς από αυτοκίνητα είναι μερικές φορές αναπόφευκτη...

 

Το να κορνάρει τώρα κάποιος 3 αυτοκίνητα πιο πίσω για το γεγονός ότι η κοπέλα που ήταν μπροστά μου και προσπαθούσε να παρκάρει σε μια θέση που ναι μεν χώραγε αλλά δεν ήταν και από τα πιο εύκολα παρκαρίσματα και δη με ένα Ν τεράστιο (όπου Ν=νέος οδηγός) δεν κατάφερα να το καταλάβω..Πόσο μάλλον το να ανοίξει το παράθυρο του και να φωνάξει όλο μαγκιά το κλασικό "άστο κοπέλα μου δεν το έχεις" ...

 

Δλδ τι προσπαθεί οποιοσδήποτε άντρας εκείνη την ώρα να δείξει?Ότι κακώς οδηγούν οι γυναίκες?

Και δεν λέω πως και εγώ δεν έχω εκνευριστεί περιμένοντας να παρκάρει κάποιο αυτοκίνητο μπροστά μου αλλά ποτέ δεν κόρναρα και δεν άνοιξα παράθυρο να πω οτιδήποτε γιατί απλά εκεί που ήταν η κοπέλα σήμερα ήμασταν κάποτε όλοι μας...

οχι δεν θελει να δειξει κατι.

απλα θελει να του πει ελα να μου το παρκαρεις και μετα να ανταλαξουν τηλεφωνα!!:lol:

ντροπη :mad:

 

@ddr ελα ντε! πες τα!

κι εμενα ετυχε να εχω 2 φιλες μεσα στο αμαξι και με κανανε κουμαντο για να το βαλω καλυτερα.

και μου εχει τυχει,ανδρας συνοδηγος να βλεπει το πως παρκαρω...τι ψαχνουμε...

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Ν=Νεος οδηγος....πωπω και εγω που νομιζα Ν=Νικος η Νικολετα αναλογα το φυλο που οδηγει...χαχαχαχαχα!

Παμε τωρα στο θεμα μας εμενα με χαλαει η γυναικα να βαφετε τρελα και να ειναι το προσωπο της αλλο χρωμα με το κορμι της,αντι να καλοπιζονται κανουν ακριβως το αντιθετο!

Α!Και το χειροτερο δεν μπορω γυναικα με τριχα....πχ στα χερια(Ναι το ξερω ποναει κλπ κλπ αλλα εμενα με χαλαει να βλεπω μια ωραια κοπελα και να εχει τριχες στα χερια της)

Don't Talk To Me... I'm Dieting!
Link to comment
Share on other sites

'Eχεις απόλυτο δίκιο.

Πρέπει κάποιος να είναι πολύ κάφρος για να κάνει τέτοιο πράγμα.

Ή νομίζεις ότι οι περισσότεροι άντρες ξέρουν να παρκάρουν?:lol::lol:

 

 

Και όχι τίποτα άλλο αλλά ο ο συγκεκριμένος τύπος μου την είχε πέσει σε ένα club και ήταν άκρως ευγενικός και αυτό που λέμε "κύριος"..δλδ δεν έκανε κάποια κίνηση παράξενη ή οτιδήποτε και μου είχε κάνει εντύπωση..Μετά το σημερινό όμως α καλά έχω χάσει πάσα ιδέα....

 

Προσωπικά παρκάρω σε σχετικά καλούς χρόνους διότι έχω αυτόματο και άρα το να πατάω γκάζι-συμπλέκτη δεν το έχω και έτσι είναι αρκετά πιο εύκολο...

 

οχι δεν θελει να δειξει κατι.

απλα θελει να του πει ελα να μου το παρκαρεις και μετα να ανταλαξουν τηλεφωνα!!:lol:

ντροπη :mad:

 

Αμέσως εσύ ο νους στο conne...άκου να αντάλλαξουν τηλέφωνα...έτσι κάνεις και εσύ?!?

 

 

Ν=Νεος οδηγος....πωπω και εγω που νομιζα Ν=Νικος η Νικολετα αναλογα το φυλο που οδηγει...χαχαχαχαχα!

Παμε τωρα στο θεμα μας εμενα με χαλαει η γυναικα να βαφετε τρελα και να ειναι το προσωπο της αλλο χρωμα με το κορμι της,αντι να καλοπιζονται κανουν ακριβως το αντιθετο!

Α!Και το χειροτερο δεν μπορω γυναικα με τριχα....πχ στα χερια(Ναι το ξερω ποναει κλπ κλπ αλλα εμενα με χαλαει να βλεπω μια ωραια κοπελα και να εχει τριχες στα χερια της)

 

Όχι καλέ το Ν μπορεί να σημαίνει και Νούμερο....:D :D :D

 

Φαντάσου να σου πει η κοπέλα που γουστάρεις "αα μωρό μου δεν μπορώ τις τρίχες στο στήθος του άντρα" εκεί να σε δω....:)

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Να με δεις?Οκ θα σου στειλω φωτο....:p

Πιστευω οτι εχει καποια διαφορα το ενα με το αλλο.

 

Αντί για φώτο δεν στέλνεις καλύτερα κανά φράγκο?!?

 

Τι διαφορά έχει το να μην θέλεις να έχει τρίχες η κοπέλα στα χέρια της και το να μην θέλει μια κοπέλα να έχει τρίχες στο στήθος του ο άντρας?!?

 

Εγώ προσωπικά το πήγα ότι ο πόνος της αποτρίχωσης είναι αρκετός και στις 2 περιπτώσεις....

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...