Jump to content

LeTV Le One (X600)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά πέρασα την massopa είναι super. Το μόνο που δεν μπόρεσα να βρω είναι επιλογή για αλλαγή θέματος. Δεν έχει η εγώ δεν μπόρεσα να το βρω;
Το χασαμε το κορμι πατριωτη!!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πέτα ένα Nova που είναι σφαίρα και βάλε ότι θες

pik τελικά Wi-Fi ?? Καλύτερη massopa η ultimate??? GPS???

4G έχει και στις 2 sim???

Edited by kritikos4
Alcatel OT Easy ,Siemens S25 ,Nokia 8210 ,Ericsson T39 ,Nokia 5210 ,Motorola RAZR V3 ,Motorola KRZR K1 ,Samsung U700 ,LG GC900 Viewty Smart ,LG KF750 ,LG Optimus GT540 ,LG Optimus True HD LTE P936 ,Inew V3 ,Xiaomi Hongmi ,Doogee DG350 ,Coolpad F1 ,ZTE V5 Red Bull ,Cubot X9 ,Xiaomi Redmi Note 2 ,Xiaomi Redmi Note 3 ,LeTV Le 1 (X600) ,Xiaomi Redmi Note 3 Global ,Xiaomi Redmi Note 4 Global ,LeEco LeMax 2 6/64, Xiaomi Pocofone F1 6/64
Link to comment
Share on other sites

όταν συνδέω το τηλ μεσω usb στην τηλεόραση (LG smart tv) δεν το βλεπει σαν φλασακι (βγαζει μηνυμα σφαλματος η TV), ενω σε αλλα τηλεφωνα που δοκιμασα χθες δουλευουν κανονικα και μπορω να δω ενα βιντεο απο το κινητο.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια αυτο που λενε για το x800 ισχυει και για το χ600 δοκιμασε κανεις?

Εχει δοκιμασει κανεις (ιδανικα εκτος Αθηνας, Θεσσαλονικης, για να μπορει να εκτιμησει αν υπαρχει διαφορα στην πραξη) αυτό που αναφέρεται σε ξενα φορα για την ενεργοποιηση της 800mhz band (20)?

 

So first, go to the dialer and press the following code : *#*#9439#*#* (make 9434 for the China Telecom CDMA).

 

Then you should see the following line : "启动中国电信网络(CDMA)". tick the box and after that reboot your phone.

 

And now you should have the 800mhz band

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια αυτο που λενε για το x800 ισχυει και για το χ600 δοκιμασε κανεις?

Εχει δοκιμασει κανεις (ιδανικα εκτος Αθηνας, Θεσσαλονικης, για να μπορει να εκτιμησει αν υπαρχει διαφορα στην πραξη) αυτό που αναφέρεται σε ξενα φορα για την ενεργοποιηση της 800mhz band (20)?

 

So first, go to the dialer and press the following code : *#*#9439#*#* (make 9434 for the China Telecom CDMA).

 

Then you should see the following line : "启动中国电信网络(CDMA)". tick the box and after that reboot your phone.

 

And now you should have the 800mhz band

 

δε νομίζω να ήταν τόσο απλά τα πράγματα σε mediatek soc :)

Link to comment
Share on other sites

Πέτα ένα Nova που είναι σφαίρα και βάλε ότι θες

pik τελικά Wi-Fi ?? Καλύτερη massopa η ultimate??? GPS???

4G έχει και στις 2 sim???

 

δεν το μετραω αλλα με την massopa δεν εχει κανενα θεμα.Παρατηρω να εχω σημα και στο πιο μακρυ μερος του σπιτιου.

gps σε aosp το βρισκω καλυτερο απο EUI αλλα δεν εχω κανει συγκριση σε σχεση με την ultimate.

 

για τις 2 σιμ δεν εχω ιδεα,το χρησιμοποιω με μια!

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Μια απορία, η ρομ με την οποία έρχεται τί bugs έχει? (η official 8s για παράδειγμα)

Όπου να ναι θα έχω το κινητό στα χέρια μου και θα ήθελα να ξέρω αν αξίζει να ψαχτώ και να προετοιμαστώ (γιατί δεν έχω καμία ιδέα για το πως κάνουμε flash) Σημαντικό, θέλω οπωσδήποτε να δουλεύουν οι IR, οι ειδοποιήσεις όπως και το πλαινό κουμπί mute. Αν έχει κάποιος δοκιμάσει όλες τις ρομ κι έχει την διάθεση τον χρόνο και την καλοσύνη, ας μας πει τα συν και τα πλην, τι δουλεύει και τι όχι σε κάθε ρομ. Ευχαριστώ πολύ και καλές γιορτές σε όλους με υγεία!:thanks::)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ξερεις κανεις γιατι σταματαει μετα απο λιγη ωρα να παιζει το messenger στο background ? Ειμαι με την 7s χωρις greenify και με εχει τρελανει..
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ξερεις κανεις γιατι σταματαει μετα απο λιγη ωρα να παιζει το messenger στο background ? Ειμαι με την 7s χωρις greenify και με εχει τρελανει..

 

Πηγαινε στο housekeeper και καπου εχει για advanced power management.Πατας να μην επιτρέπεται να σβηνει τις εφαρμογες που θες μετα απο καποια ωρα και ετσι θα σου ερχονται κανονικα ειδοποιησεις.

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε στο housekeeper και καπου εχει για advanced power management.Πατας να μην επιτρέπεται να σβηνει τις εφαρμογες που θες μετα απο καποια ωρα και ετσι θα σου ερχονται κανονικα ειδοποιησεις.

 

Εισαι μεγαλος ! Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια αυτο που λενε για το x800 ισχυει και για το χ600 δοκιμασε κανεις?

Εχει δοκιμασει κανεις (ιδανικα εκτος Αθηνας, Θεσσαλονικης, για να μπορει να εκτιμησει αν υπαρχει διαφορα στην πραξη) αυτό που αναφέρεται σε ξενα φορα για την ενεργοποιηση της 800mhz band (20)?

 

So first, go to the dialer and press the following code : *#*#9439#*#* (make 9434 for the China Telecom CDMA).

 

Then you should see the following line : "启动中国电信网络(CDMA)". tick the box and after that reboot your phone.

 

And now you should have the 800mhz band

 

που το διαβασες αυτο;

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

το x800 ομως εχει snapdragon 810 και το x600 helio x10.οποτε δεν πιστευω να γινεται..

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Για την 8s reloaded ο BB72 έχει βγάλει ένα αρχείο για wifi fix. Τώρα αν κάνει δουλειά, δεν ξέρω. Εμένα το wifi μια χαρά μου φαίνεται από οτάν πήρα το κινητό.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια κατεβασα και εβαλα την 9s και τα εσβησε ολα που ειχα. Επισης ειναι σαν να ξεκιναει απο την αρχη το τηλεφωνο.....Ουτε root ουτε gapps ουτε tcwr... ουτε τιποτα....Τι κανω?
smartphone madness:)
Link to comment
Share on other sites

απολυτα ευχαριστημενος απλα την βαρεθηκα.

Ομως ειναι η καλυτερη rom για το κινητο μας με διαφορα!

 

μιλαω για την aosp του Massopa.

μήπως έβγαλε και για το x500 ?
Link to comment
Share on other sites

ειπα να βαλω την aosp massopa..... gia na doyme

 

δουλευει τελεια.Και η μπαταρια καταπληκτικη.

 

το μονο σπαστικο που στην lockscreen αν εχετε πολλα notifications στην status bar πανε πανω απο το κεντρικο ρολοι.

Δεν της εχω βρει κατι άλλο.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια κατεβασα και εβαλα την 9s και τα εσβησε ολα που ειχα. Επισης ειναι σαν να ξεκιναει απο την αρχη το τηλεφωνο.....Ουτε root ουτε gapps ουτε tcwr... ουτε τιποτα....Τι κανω?

 

Περνα ξανα google,root,TWRP, αφαίρεσε οτι κινέζικο δεν θες και κράτα την γιατί ειναι απλά η καλύτερη ρομ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...