Jump to content

LeTV Le One Pro (X800)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποιος υποτίθεται πως βγάζει την Android Open Source Project Rom και τι παραπάνω θα έχει από του Ιταλού που στηρίζεται πάνω στου κατασκευαστή.

Υπάρχει περίπτωση να είναι κάτι τελείως διαφορετικό ;;; κάτι αμφίβολης αισθητικής.

 

Καθαρο android με ολα τα θετικα και αρνητικα που εχει αυτο.

 

Το σιγουρο ειναι οτι θα ειναι εναλλακτικη και θα κινειται σε αναβαθμισεις πιο γρηγορα απο την επισημη, τουλαχιστον αυτο μας εχει δειξει η ιστορια.

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μόλις μου έλθει ανεβαζω link μετά που θα δοκίμασε πρώτα..πιθανότατα θα βγει κ miui stable με διορθωμένη κάμερα..δουλεύουν οι κινεζοιιιιι

 

Για AOSP που να ΔΟΥΛΕΥΕΙ όμως (όχι σπασμένη κάμερα, δεν έχω αυτό, δεν έχω εκείνο), είμαι μέσα και εγώ ;)

 

Όταν έχεις δώσε link αλλά ενημέρωσέ μας κιόλας τι παίζει. Τι δουλεύει, τι δεν δουλεύει κλπ. :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

ειναι aosp που φτιαχνουν κινεζοι;

 

αν ναι τοτε μεσα...να παρει κανενα 6.0 να παμε για μαζικες αγορες..

@narta χρυσο ειναι πιο ομορφο ακομα και απο το πανεμορφο Μ9.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Για AOSP που να ΔΟΥΛΕΥΕΙ όμως (όχι σπασμένη κάμερα, δεν έχω αυτό, δεν έχω εκείνο), είμαι μέσα και εγώ ;)

 

Όταν έχεις δώσε link αλλά ενημέρωσέ μας κιόλας τι παίζει. Τι δουλεύει, τι δεν δουλεύει κλπ. :)

 

Το πιθανοτερο να εχει teething problems οπως ολες οι AOSP στην αρχη. Το θεμα ειναι ποιοι ειναι απο πισω. Αν ειναι κινέζοι, με την απηχηση που εχει η συσκευη εκει, θα εχουμε συντομα ολοκληρωμενα αποτελεσματα :)

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το πιθανοτερο να εχει teething problems οπως ολες οι AOSP στην αρχη. Το θεμα ειναι ποιοι ειναι απο πισω. Αν ειναι κινέζοι, με την απηχηση που εχει η συσκευη εκει, θα εχουμε συντομα ολοκληρωμενα αποτελεσματα :)

 

Το ξέρω, για αυτό θέλω να δω τι προβλήματα είναι τα teething. Π.χ. να αξίζει να φύγω από την 7s :p να πω ναι. ;) Αλλιώς να περιμένουμε λίγο ακόμα ;)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Για AOSP που να ΔΟΥΛΕΥΕΙ όμως (όχι σπασμένη κάμερα, δεν έχω αυτό, δεν έχω εκείνο), είμαι μέσα και εγώ ;)

 

Όταν έχεις δώσε link αλλά ενημέρωσέ μας κιόλας τι παίζει. Τι δουλεύει, τι δεν δουλεύει κλπ. :)

 

EΝΝΟΕΙΤΑΙ!!για αυτο θελω να δοκιμασω πρωτα!αν κ νομιζω οτι θα βγει σωστη....

 

Recently Cm experience a X800 version, in addition to the camera and everything was good! There may be a few minor problems, issued to all work together to solve it!;)

Edited by z953rr
Link to comment
Share on other sites

καλημερα.. παιδια το παρηγγειλε κανεις απο spemall..το εχει αρκετα πιο φτηνα απο vickmall (32gb=280,64gb+319). εχει κανεις καποια εμπειρια απο το εν λογω καταστημα?ειναι ρισκο λετε?εχει μεγαλη διαφορα τιμης ειδικα το χρυσο..τι λετε?
Link to comment
Share on other sites

Αν αξίζει να πάρεις κατι από εκεί είναι μόνο το 64αρι.

Μια ερώτηση, με εξαίρεση τυχόν δωράκια από sites, μέσα στη μαμά σσυσκευασία υπάρχει θήκη και ζελατίνα?

Link to comment
Share on other sites

Αν αξίζει να πάρεις κατι από εκεί είναι μόνο το 64αρι.

Μια ερώτηση, με εξαίρεση τυχόν δωράκια από sites, μέσα στη μαμά σσυσκευασία υπάρχει θήκη και ζελατίνα?

 

διάφανη hard case και προστατευτική μεμβράνη οθόνης.

OnePlus 3T

LeTV X800 CN

Link to comment
Share on other sites

Αν αξίζει να πάρεις κατι από εκεί είναι μόνο το 64αρι.

Μια ερώτηση, με εξαίρεση τυχόν δωράκια από sites, μέσα στη μαμά σσυσκευασία υπάρχει θήκη και ζελατίνα?

 

ακομα και τα 32gb εχουν 40$ διαφορα..ποσο μαλλον τα 64 και το χρυσο που με τρωει.

απλα εχω παραγγειλει μονο απο vickmall και δεν εχω εμπειρια απο spemall..

Link to comment
Share on other sites

Παντος ή μπαταρία του κι ή οθόνη είναι μέτριες

Όπως επισης και το software. Δεν μπορεί να αφήνει 300-400 free ram από τα 4 giga.

Link to comment
Share on other sites

μετρια μπαταρια?αν το συγκρινω με Ζ2 PRO που ειχα πριν κ το οποιο ειχε 4000ma εχουν ιδιο 4,5 ωρες sot..Οθονη ΜΕΤΡΙΑ????επετρεψε μου να διαφωνησω.ΟΘΟΝΑΡΑ!!Τωρα για τη λιγη ram εγω δεβ εχω πεσει κατω απο 1,4 gb κ τρεχουν ισαμε 500.000 εφαρμογες στο παρασκηνιο....μαλλον δεν ειναι του γουστου σου το τηλεφωνακι...

ΥΓ.ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΙUI 7και AOSP ,οι σχιστοματηδες ετοιμαζουν κ rom Α-LA ZTE NUBIA....

Edited by z953rr
Link to comment
Share on other sites

μετρια μπαταρια?αν το συγκρινω με Ζ2 PRO που ειχα πριν κ το οποιο ειχε 4000ma εχουν ιδιο 4,5 ωρες sot..Οθονη ΜΕΤΡΙΑ????επετρεψε μου να διαφωνησω.ΟΘΟΝΑΡΑ!!Τωρα για τη λιγη ram εγω δεβ εχω πεσει κατω απο 1,4 gb κ τρεχουν ισαμε 500.000 εφαρμογες στο παρασκηνιο....μαλλον δεν ειναι του γουστου σου το τηλεφωνακι...

ΥΓ.ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΙUI 7και AOSP ,οι σχιστοματηδες ετοιμαζουν κ rom Α-LA ZTE NUBIA....

 

στο δικό μου πέφτει στα 400- 500 αλλά η ελεύθερη ram είναι άχρηστη ram

Link to comment
Share on other sites

Παντος ή μπαταρία του κι ή οθόνη είναι μέτριες

Όπως επισης και το software. Δεν μπορεί να αφήνει 300-400 free ram από τα 4 giga.

 

Σωστο. Αν η RAM δεν ειναι free, την να την κανεις; Ειναι λάθος του software να την χρησιμοποιεί. :rolleyes:

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σωστό αυτό που λες

Απλα τι τρέχει και θέλει τόση Ραμ ; Δηλαδή αν είχε 2γιγα θα σερνόταν ;

Link to comment
Share on other sites

Σωστό αυτό που λες

Απλα τι τρέχει και θέλει τόση Ραμ ; Δηλαδή αν είχε 2γιγα θα σερνόταν ;

Δηλαδή η οθόνη του είναι μέτρια; με ποιο κινητό την συγκρινείς και λες μέτρια για να καταλαβω

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

σε λιγες μερες δινουν επισημα την 5.1.1 ΕUI.

 

το κινητο μονο μετριο δεν ειναι

οθονη κατασκευη και υποστηριξη ειμαστε σε επιπεδα τοπ.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται δεν είναι μέτριο.

Παρά πολύ καλό είναι , αλλά δεν πραβλεπω και αυτα που παρατήρησα.

Για τ χρήματα που ζητάει είναι αψογο

 

Εμένα ή οθόνη μου φενεται σα να έχει ξεπλημενα χρώματα αλλά ίσως είναι που ηρθα από mx5

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...