Jump to content

LeTV Le One Pro (X800)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδες, εχω και γω το CN X800. Εβαλα την 15ς του ιταλου πανω στην 6σ που ειχα και σερνεται το κιν. Μαλλον πρεπει να κανω wipe data. Οποτε αφου μπαινω και παλι στη διαδικασια, ποια ρομ μου προτινετε? 15s , CM η κατι αλλο ?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με το US τι παιζει παιδια? Αυτο πουλανε στα 170€ τα Κινεζομαγαζα και αν ναι γιατι τοσο χαμηλη τιμη??

 

Βλεπω οτι δεν εχει σχεδον καθολου υποστηριξη σε Roms κατι αλλο??

 

Ρωταω για να μην το προτεινω σε κανεναν και με βριζει μετα..

 

Είναι τα "περισσευούμενα" από μια αποτυχημένη εμπορική προσπάθεια διείσδυσης στην αμερικάνικη αγορά που έκανε to 2015, η letv.

Tα κινεζομάγαζα τα αγόρασαν μαζικά από τη μαμά εταιρία και τα μοσχοπουλάνε αυτό το καλοκαίρι σε χαμηλή τιμή σε όλο τον κόσμο.

 

Υποστήριξη με official ρομ, εκτός από μια που έχουν δώσει (EUI 5.5), δεν προβλέπεται να υπάρχει . Aς είναι καλά κάποιοι μεμονωμένοι "καμένοι" devs (cuoco , collapseromer, betahydri) που το "παλεύουν" όσο έχουν όρεξη ακόμα.

 

Ποια η διαφορα αναμεσα στα δυο? Στις ενεργοποιημενες μπαντες? Και πώς ξερεις τί ειναι αυτο που αγοραζεις?

 

Κανένας δεν μπορεί να ξέρει με σιγουριά. Κάποιοι κάτοχοι , ρωτάνε με επιμονή στο official forum της letv και κανένας από την εταιρία δεν βγαίνει να πει , αν υπάρχουν διαφορές.

Αν στο πίσω μέρος της συσκευής έχει γραμμένα : C E 0560 , τότε ξέρεις οτι είναι η US version.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, εχω και γω το CN X800. Εβαλα την 15ς του ιταλου πανω στην 6σ που ειχα και σερνεται το κιν. Μαλλον πρεπει να κανω wipe data. Οποτε αφου μπαινω και παλι στη διαδικασια, ποια ρομ μου προτινετε? 15s , CM η κατι αλλο ?

 

κατ αρχην που τη βρηκες την 15s του ιταλου?μεχρι 14 εβγαλε κι αυτη ειναι απο αλλο μοντελο.

φυσικα και θα κανεις wipe τα παντα ΕΚΤΟΣ απο internal storage.

πιστεψε με χειροτερη ρομ απο την 6 δεν υπαρχει.

εγω προτεινω την 15s του rush μεχρι στιγμης:http://forum.xda-developers.com/leeco-le1-pro/development/letv-x800-ruschrom-1-0-25e-t3224702

Edited by frapedia
Link to comment
Share on other sites

Παιδες, εχω και γω το CN X800. Εβαλα την 15ς του ιταλου πανω στην 6σ που ειχα και σερνεται το κιν. Μαλλον πρεπει να κανω wipe data. Οποτε αφου μπαινω και παλι στη διαδικασια, ποια ρομ μου προτινετε? 15s , CM η κατι αλλο ?

 

Θα σου προτεινα την Official!

 

----- προσθήκη μηνύματος 113 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Είναι τα "περισσευούμενα" από μια αποτυχημένη εμπορική προσπάθεια διείσδυσης στην αμερικάνικη αγορά που έκανε to 2015, η letv.

Tα κινεζομάγαζα τα αγόρασαν μαζικά από τη μαμά εταιρία και τα μοσχοπουλάνε αυτό το καλοκαίρι σε χαμηλή τιμή σε όλο τον κόσμο.

 

Υποστήριξη με official ρομ, εκτός από μια που έχουν δώσει (EUI 5.5), δεν προβλέπεται να υπάρχει . Aς είναι καλά κάποιοι μεμονωμένοι "καμένοι" devs (cuoco , collapseromer, betahydri) που το "παλεύουν" όσο έχουν όρεξη ακόμα.

 

 

Ωραια ευχαριστω για τις πληροφοριες!

Edited by AbyssD
Link to comment
Share on other sites

κατ αρχην που τη βρηκες την 15s του ιταλου?μεχρι 14 εβγαλε κι αυτη ειναι απο αλλο μοντελο.

φυσικα και θα κανεις wipe τα παντα ΕΚΤΟΣ απο internal storage.

πιστεψε με χειροτερη ρομ απο την 6 δεν υπαρχει.

εγω προτεινω την 15s του rush μεχρι στιγμης:http://forum.xda-developers.com/leeco-le1-pro/development/letv-x800-ruschrom-1-0-25e-t3224702

 

Ναι 14σ my bad.

 

Οταν λες την official τι εννοεις ? Αυτην με την οποια ερχεται το κιν ? Δεν ειναι γεματη κινεζιες και αχρηστα αππς ομως ?

Link to comment
Share on other sites

ρωτησα και πριν αλλα απαντηση δεν πηρα, οσοι εχετε την cm του betahybri πως ξεκλειδωνετε το κινητο αφου dt2w δεν εχει αλλα και gestures λειπουν απο τη ρομ(πχ ξεκλειδωμα με proximity sensor).γιατι το κουμπι εχει κι αυτο αντοχες και η συνηθεια dt2w δυσκολα κοβεται. :D
Link to comment
Share on other sites

Παιδες, εχω και γω το CN X800. Εβαλα την 15ς του ιταλου πανω στην 6σ που ειχα και σερνεται το κιν. Μαλλον πρεπει να κανω wipe data. Οποτε αφου μπαινω και παλι στη διαδικασια, ποια ρομ μου προτινετε? 15s , CM η κατι αλλο ?

τα είπαμε στις 26 Ιούν. στο ποστ #3724

εβαλα 14ς και το κινητο λαγκαρει περισσοτερο απ οτι με την 6ς.. Ακολουθησα τον οδηγο στην πρωτη σελιδα με wipe dalvik/cache οχι ομως internal storage.

 

Αλλη μια απορια, μετα το upgrade, στο κινητο υπαρχουν ακομα οι φακελοι απο τις παλιες μου εφαρμογες οποτε τις εκανα restore με titanium. Για να εχω λοιπον CLEAN install rom, πρεπει να κανω wipe και internal storage και να ξαναπερασω 14ς ?

Απο την 6s μέχρι την 14s άλλαξαν πολλές ρυθμίσεις , αν επέλεξες μόνο dalvik cache , και το cache , θα έχεις lag γιατί μπερδεύτηκαν οι ρυθμίσεις των data των εφαρμογών σου

είσαι στην περίπτωση σα να κάνεις εγκατάσταση διαφορετική rom

1. κάνεις Factory Reset η τα επιλέγεις όλα εκτός όπως είπες την internal storage (θα επιλέξεις και το data , εδώ γίνεται το μπέρδεμα , lag )

2. αν επέλεγες και την internal storage , θα έχανες και τους φακέλους σου .... και το αρχείο της rom που θα κάνεις εγκατάσταση ,

αν επιλέξεις και την internal storage , θέλει προσοχή , όπως είσαι σε recovery , θα πρέπει να συνδέσεις το κινητό σου με το κομπιούτερ σου και να βάλεις στο κινητό το αρχείο της rom και το κάνεις εγκατάσταση (αν έχεις εμπειρία και πήρες backup όχι στο κινητό γιατί θα χαθεί αλλά π.χ. σε ένα otg , μπορείς να το προσπαθήσεις)

τώρα για ποια rom να βάλεις , η καλύτερη είναι η official 15s(όσες βασίζονται σε αυτήν έχουν και τα δικά τους λάθη πέρα από τα ίσως αν υπάρχουν λίγα λάθη στην μαμά ρομ) , δεν έχει όμως Ελληνικά (σε όλα τα κινητά έχω Αγγλική γλώσσα , γιατί η rom δουλεύει καλύτερα ),

τα: gapps και root τα βάζεις εσύ ,

τις Κινέζικες εφαρμογές τις βάζεις σε έναν φάκελο και τις ξεχνάς , αν δεν τις τρέξεις δεν θα σε ενοχλήσουν

 

η την 13s του Ιταλού , βασίζεται στην τελευταία official lollipop ,

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6823291#post6823291

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6560874#post6560874

 

αργότερα για δοκιμή βάλε CM η όποια θέλεις

 

δεν ασχολείσαι με τις roms (μέχρι σήμερα) , σου προτείνω του Ιταλού , εγώ έχω την official και στα δύο Χ800

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος που έχει την τελευταία έκδοση ρομ του CN να ανεβάσει το apk του ir remote;

Έχω το US και η έκδοση του remote είναι 1.5, θέλω να δοκιμάσω να εγκαταστήσω τη τελευταία.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος που έχει την τελευταία έκδοση ρομ του CN να ανεβάσει το apk του ir remote;

Έχω το US και η έκδοση του remote είναι 1.5, θέλω να δοκιμάσω να εγκαταστήσω τη τελευταία.

Δεν εγκαθίσταται γιατί δεν είναι συμβατό. Άλλωστε είναι σε deodex μορφή. Έχω φάει αρκετές ώρες με το apk. tool για να επιτευχθεί η συμβατότητα. :)

Όταν κάτι λοιπόν δουλεύει μια χαρά ποτέ δεν το πειράζουμε!

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Όταν κάτι λοιπόν δουλεύει μια χαρά ποτέ δεν το πειράζουμε!

 

πώς πάει η ρομ σου; cm12 με στοιχεία απο την eui 11s δεν είναι;

 

θα την ανεβάσεις πουθενά;;;; :)

LeEco Le pro1 x800 US version

 

e-Amyna.com - Ηλεκτρονικό περιοδικό για την Εθνική Άμυνα, την Εξωτερική Πολιτική και τις Διεθνείς Σχέσεις

Link to comment
Share on other sites

πώς πάει η ρομ σου; cm12 με στοιχεία απο την eui 11s δεν είναι;

 

θα την ανεβάσεις πουθενά;;;; :)

Προς το παρόν μία χαρά. Έχω εγκαταστήσει και ένα fix από το LG g3 για το Ir blaster και το δοκιμάζω. Αυτή τη στιγμή είμαι διακοπές Μεσσηνία και ως τώρα έχω 4G LTE παντού χωρίς διακοπές. Download επίσης χωρίς διακοπές. Για καθημερινή χρήση την θεωρώ άψογη, με άπειρες δυνατότητες παραμετροποίησης xposed. Μόλις λύσω το θέμα του ir blaster και ολοκληρωθεί θα την ανεβάσω. Το double tap to lock δουλευει μια χαρά και το dt2wup γίνεται μέσω άλλης εφαρμογής. Δεν θέλω να ανεβάσω κάτι που θα σας βάλει σε περιπέτειες αλλά μία rom λειτουργική για καθημερινή χρήση. Πάντως θα συμφωνήσω με τον tora33 ότι για καθημερινή χρήση η καλύτερη λύση είναι η Official.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν μία χαρά. Έχω εγκαταστήσει και ένα fix από το LG g3 για το Ir blaster και το δοκιμάζω. Αυτή τη στιγμή είμαι διακοπές Μεσσηνία και ως τώρα έχω 4G LTE παντού χωρίς διακοπές. Download επίσης χωρίς διακοπές. Για καθημερινή χρήση την θεωρώ άψογη, με άπειρες δυνατότητες παραμετροποίησης xposed. Μόλις λύσω το θέμα του ir blaster και ολοκληρωθεί θα την ανεβάσω. Το double tap to lock δουλευει μια χαρά και το dt2wup γίνεται μέσω άλλης εφαρμογής. Δεν θέλω να ανεβάσω κάτι που θα σας βάλει σε περιπέτειες αλλά μία rom λειτουργική για καθημερινή χρήση. Πάντως θα συμφωνήσω με τον tora33 ότι για καθημερινή χρήση η καλύτερη λύση είναι η Official.

 

Ωραίος, περιμένω νέα!

 

Δεν ξέρω αν θα ξαναπάω σε eui, αλλάζω τα θέματα στην cm αλλάζει τελείως η εικόνα μπροστά μου

 

Υγ μεσσήνιος είσαι;

LeEco Le pro1 x800 US version

 

e-Amyna.com - Ηλεκτρονικό περιοδικό για την Εθνική Άμυνα, την Εξωτερική Πολιτική και τις Διεθνείς Σχέσεις

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος, περιμένω νέα!

Υγ μεσσήνιος είσαι;

Όχι δεν είμαι από Μεσσηνία. Έφερα την οικογένεια για μπάνια μια βδομάδα και μετά πάλι συνεχίζω το development! :p

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν ξέρω αν θα ξαναπάω σε eui, αλλάζω τα θέματα στην cm αλλάζει τελείως η εικόνα μπροστά μου

Δοκίμασε του LG G4 αυτό έχω κι εγώ και με bootanimation εκκίνησης! Όντως αλλάζει η εικόνα του κινητού με κάθε αλλαγή θέματος.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

τα είπαμε στις 26 Ιούν. στο ποστ #3724

 

 

τώρα για ποια rom να βάλεις , η καλύτερη είναι η official 15s(όσες βασίζονται σε αυτήν έχουν και τα δικά τους λάθη πέρα από τα ίσως αν υπάρχουν λίγα λάθη στην μαμά ρομ) , δεν έχει όμως Ελληνικά (σε όλα τα κινητά έχω Αγγλική γλώσσα , γιατί η rom δουλεύει καλύτερα ),

τα: gapps και root τα βάζεις εσύ ,

τις Κινέζικες εφαρμογές τις βάζεις σε έναν φάκελο και τις ξεχνάς , αν δεν τις τρέξεις δεν θα σε ενοχλήσουν

 

η την 13s του Ιταλού , βασίζεται στην τελευταία official lollipop ,

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6823291#post6823291

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6560874#post6560874

 

αργότερα για δοκιμή βάλε CM η όποια θέλεις

 

δεν ασχολείσαι με τις roms (μέχρι σήμερα) , σου προτείνω του Ιταλού , εγώ έχω την official και στα δύο Χ800

 

Και η official κανει αυτοματα τα updates ?

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε του LG G4 αυτό έχω κι εγώ και με bootanimation εκκίνησης! Όντως αλλάζει η εικόνα του κινητού με κάθε αλλαγή θέματος.

 

2nd pitchblack + H2Os απο όσα έχω βάλει (δωρεαν) ειναι τα καλύτερα

 

κατεβάζω το θέμα που μου λες:)

LeEco Le pro1 x800 US version

 

e-Amyna.com - Ηλεκτρονικό περιοδικό για την Εθνική Άμυνα, την Εξωτερική Πολιτική και τις Διεθνείς Σχέσεις

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είμαι από Μεσσηνία. Έφερα την οικογένεια για μπάνια μια βδομάδα και μετά πάλι συνεχίζω το development! :p

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δοκίμασε του LG G4 αυτό έχω κι εγώ και με bootanimation εκκίνησης! Όντως αλλάζει η εικόνα του κινητού με κάθε αλλαγή θέματος.

 

πραγματικα ειναι σαν να εχεις αλλο κινητο με τη cm και δε μετανιωσα καθολου που την εβαλα.ειχα και παλιοτερη εμπειρια με cm σε αλλα κινητα αλλα σε συνδυασμο με το hardware απογειωθηκε.ειδικα αυτη η ασπριλα που ειχε σε καποια apps το lollipop και την αλλαξα με ενα dark theme ειναι ολα τα λεφτα :cool: για το d2tw που αναφερθηκε μεσω εφαρμογης δεν ξερω τι παιζει με τη μπαταρια με αυτες τις εφαρμογες, ποσο μαλλον αν σκεφτει κανεις οτι δεν ειναι και κανενα τερας η μπαταρια του κινητου δεδομενων των απαιτησεων

Link to comment
Share on other sites

για το d2tw που αναφερθηκε μεσω εφαρμογης δεν ξερω τι παιζει με τη μπαταρια με αυτες τις εφαρμογες, ποσο μαλλον αν σκεφτει κανεις οτι δεν ειναι και κανενα τερας η μπαταρια του κινητου δεδομενων των απαιτησεων

Εννοείται ότι έχεις σημαντική διαφορά στην μπαταρία. Το θέμα είναι πόσο για κάποιους είναι πιο σημαντικό το d2tw από την αυτονομία! :p

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Η leeco αγόρασε την Vizio (αμερικανική κατασκευαστρια τηλεοράσεων, δεύτερη σε πωλήσεις μετά την Samsung στην Αμερική) για δύο δις δολάρια... που χρόνος για να να μετατρέψει μια MM rom για το κινητό μας.
Xiaomi mi max 3,Pocophone f1, Xiaomi Mipad 2, Ainol Fire
Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι απο Μεσσηνια @Cynaegeirus ! ;) Πατριωτης κι εσυ;;

 

Εγκαθιστω κι εγω την Official, αφου τοσο καλα λογια ακουγουνται.. Οσο αφορα το WiFi ειναι τουλαχιστον στα ιδια επιπεδα με τη 12s του Cuoco ή γυρναμε στο παραδοσιακό κακο της 11s;;

~ Samsung Galaxy S10 ~
Link to comment
Share on other sites

.............................

Εγκαθιστω κι εγω την Official, αφου τοσο καλα λογια ακουγουνται.. Οσο αφορα το WiFi ειναι τουλαχιστον στα ιδια επιπεδα με τη 12s του Cuoco ή γυρναμε στο παραδοσιακό κακο της 11s;;

για μένα δεν είναι κακή η original 11s , πειραγμένη μεν , γιατί έχει gapps και έτοιμο....root

αλλά είναι η τελευταία lillipop (official 11s, 12s,13s είναι ακριβώς ίδιες)

η US στην 11s έχει εξαιρετικό gps , η CN μόνο στην 15s έχει σχεδόν το ίδιο gps

το wifi από την αρχή μέχρι σήμερα είναι ίδιο, απλά υποφερτό , (ενοχλείται από τους τοίχους μέχρι το ρούτερ, αν έχει οπτική επαφή , είναι αρκετά καλό)

η 15s , δεν έχει και κάτι σπουδαίο , θα μπορούσαν να την ονομάσουν πάλι 5.5 και όχι 5.8

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

Γιωργο μια τελευταια ερωτηση. Η εγκατασταση της Official γινεται κλασικα μεσα απο το twrp του Cuoco; Ή θελει μεσω υπολογιστη;
~ Samsung Galaxy S10 ~
Link to comment
Share on other sites

Γιωργο μια τελευταια ερωτηση. Η εγκατασταση της Official γινεται κλασικα μεσα απο το twrp του Cuoco; Ή θελει μεσω υπολογιστη;

απο official σε official , όπως θέλεις , απο μέσα , απο recovery , με την αναβάθμιση θα χάσεις gapps και root , (στην original 11s υπάρχουν)

για το us μια official έχουμε , αν μας δώσουν άλλη .....

 

όλες οι άλλες , μόνο από recovery

O Ιταλός δεν έχει updater για νέες roms , είναι μόνο για μικρά update-fix , για να διορθώσει , όσα δεν μπόρεσε να διορθώσει φτιάχνοντας την rom

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

Moυ συμβαίνει κάτι περίεργο :confused:

 

Ενώ τα restore απο backups του twrp , που έχω κάνει στις ρομ EUI 11s-14s του cuocco, το κινητό τα βλέπει και ανοίγει κανονικά με όλες τις αλλαγές που του έχω κάνει , όταν πάω να του περάσω restore από ρομ CM 12.1 V3 -V4 του betaHydri, το κινητό κολλάει στο boot image της αρχής και δεν κάνει τίποτα.

Κάποιος, μια λύση ;

Link to comment
Share on other sites

O Ιταλός δεν έχει updater για νέες roms , είναι μόνο για μικρά update-fix , για να διορθώσει , όσα δεν μπόρεσε να διορθώσει φτιάχνοντας την rom

Και από όσο διαβάζω Γιώργο ούτε πρόκειται να δούμε νέα rom από τον Ιταλό για το US. Για το CN ίσως να βγάλει μια multilanguage.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Και από όσο διαβάζω Γιώργο ούτε πρόκειται να δούμε νέα rom από τον Ιταλό για το US. Για το CN ίσως να βγάλει μια multilanguage.

Δεν τον παρακολουθώ τελευταία , αλλά τον “ξέρω”

Ο Ιταλός αν δεν πάρει αρκετά donates , δεν κάνει τίποτα ,

Αγόρασαν πολλοί την US , πήρε πάρα πολλά donates και ασχολήθηκε πρώτη φορά με τέτοιο πάθος

(ενώ ο Rusch για το CN, μόλις βγαίνει επίσημη σε 2 μέρες βγάζει rom , δουλεύει ερασιτεχνικά)

 

Moυ συμβαίνει κάτι περίεργο :confused:

 

Ενώ τα restore απο backups του twrp , που έχω κάνει στις ρομ EUI 11s-14s του cuocco, το κινητό τα βλέπει και ανοίγει κανονικά με όλες τις αλλαγές που του έχω κάνει , όταν πάω να του περάσω restore από ρομ CM 12.1 V3 -V4 του betaHydri, το κινητό κολλάει στο boot image της αρχής και δεν κάνει τίποτα.

Κάποιος, μια λύση ;

Αν το backup και restore έγιναν με διαφορετικό recovery , είναι λογικό , αν όχι ………..

Εγώ θα έβαζα πάλι μια CM , θα έπαιρνα backup , ….. θα έσβηνα μερικές εφαρμογές ….. και θα έκανα restore ,αν υπήρχαν οι εφαρμογές που απεγκατέστησα , σημαίνει ήταν δικό μου το λάθος

Αν δεν γινόταν το restore , θα έψαχνα

OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...