Jump to content

LeTV Le One Pro (X800)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

από την 10s και μετά έχουμε π.χ. και ειδοποιήσεις στην οθόνη κλειδώματος

πάρε backup την rom που έχεις , και αν θέλεις δοκιμάζεις του Ιταλού την 10s η του Rusch την 11s ,

 

Τιποτα αλλο νεο? Μπαταρια, performance, ram management, κλπ ? Η γενικα μικρες οι διαφορες? Εχω πολλες εφαρμογες οποτε ρωταω αν αξιζει να μπω στον κοπο να το στησω απ την αρχη η οχι..

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα αλλο νεο? Μπαταρια, performance, ram management, κλπ ? Η γενικα μικρες οι διαφορες? Εχω πολλες εφαρμογες οποτε ρωταω αν αξιζει να μπω στον κοπο να το στησω απ την αρχη η οχι..

πες μας για την 6s να σου πούμε τα αντίστοιχα για τις νέες και εσύ θα κρίνεις τι θα κάνεις

OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια γρηγορη ερωτηση ειμαι σε διλημα ειμαι αναμεσα στο letv one pro και στο zte z9 max θα ηθελα πραγματικα ενα χερι βοηθειας ευχαριστο προκαταβολικα και καλο πασχα !!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια γρηγορη ερωτηση ειμαι σε διλημα ειμαι αναμεσα στο letv one pro και στο zte z9 max θα ηθελα πραγματικα ενα χερι βοηθειας ευχαριστο προκαταβολικα και καλο πασχα !!!

Δύσκολο να έχει δοκιμάσει κάποιος και τα δύο ,

Ψάξε letv one pro vs zte z9

Καλό Πάσχα

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια γρηγορη ερωτηση ειμαι σε διλημα ειμαι αναμεσα στο letv one pro και στο zte z9 max θα ηθελα πραγματικα ενα χερι βοηθειας ευχαριστο προκαταβολικα και καλο πασχα !!!

 

Εδω εισαι http://www.devicespecifications.com/en/comparison/60a22b3ea

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

μολις μιλησα με vickmall οι συσκευες le2 k le2 pro θα ειναι σε stock αυριο,πιθανον κ το max...ANTE να παραγγελνουμε,επισης δεν γνωριζω αν μπορω να το πω εδω αλλα θα δωσω το Χ800.ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟς.....

Το κινητό το εχεις ακόμα;

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα διαθεσιμο....με cuoco 10s πανω...

 

Στάλθηκε από το X800+ μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi Mi4 64GB @ GTV 5.5.15
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια ,λαμβανωντας υποψη και τις τελευταιες ρομ που εμφανιστηκαν ,ποια θεωρειται οτι ειναι η καλυτερη σχετικα?
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια ,λαμβανωντας υποψη και τις τελευταιες ρομ που εμφανιστηκαν ,ποια θεωρειται οτι ειναι η καλυτερη σχετικα?

12s INDIAN για μενα..

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια ,λαμβανωντας υποψη και τις τελευταιες ρομ που εμφανιστηκαν ,ποια θεωρειται οτι ειναι η καλυτερη σχετικα?

μέχρι μα βγει κάποια καλύτερη , 12s Indian

OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλοι την παρέα.

Οταν είχα βάλει την 12s Indian δεν μου έδινε επιλογές στην φωτογραφική μηχανή σε magapixel είχε μόνο 8mp. Την ρομ την είχα περάσει δύο φορές για αυτον τον λογο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλοι την παρέα.

Οταν είχα βάλει την 12s Indian δεν μου έδινε επιλογές στην φωτογραφική μηχανή σε magapixel είχε μόνο 8mp. Την ρομ την είχα περάσει δύο φορές για αυτον τον λογο.

στο picture sise 16:9 = 8M , 2160χ3840

προεπιλεγμένο είναι :

στο 4:3 = 13Μ (πλάτος 3120 χ ύψος 4160=12.979,200 = 12,98Μ περίπου 13Μ)

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά δε μας έδειξε επιλογές στα megapixel

όλα τα δείχνει

Για το Πλάτος ύψος που είπα είναι τι φωτογραφίες βγάζει

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160427/37d82b046c93e753d66ccfbb559d25f0.jpg

 

Στάλθηκε από το Le Max μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edit

Ελπίζω να μην φύγετε όλοι στο Le 2 , να μείνει κανένας στο Χ800 για να τα λέμε

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

k μετα απο εναν σχεδον χρονο με το X600 Κ το Χ800 εφτασε η στιγμη να ξαναγυρισω στην Χiaomi.το χ800 εφυγε σημερα κ πηρα ενα Mi note pro 64αρι. ΔΥΣΤΥΧΩς τα letv ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ πολυ καλα σαν συσκευες ,πασχουν σε λειτουργικο κ υποστηριξη.το κερασακι στην τουρτα ηταν η αναβολη σε αναβολη της αναβαθμισης .απο γεναρη σε απριλη κ απο απριλη σε ιουνιο τωρα..οπως κ η διαδικασια να γινω beta tester που υποτιθεται οτι θα περναμε rom σημερα,η οποια βρισκεται σε καποιο pc στην κινα ακομα...

Ελπιζω να διορθωθουν τα θεματα κ να ξαναγυρισω?:(

χμμμμ δεν νομιζω..(to gps του mi note δεν το σχολιαζω καν,καμπανα)

Link to comment
Share on other sites

οι δικές μου σκέψεις

κάποτε μας έδιναν κάθε βδομάδα beta rom και σε ένα Μήνα σταθερή

κάποτε είπα και μάλλον είναι σωστό , όλοι ασχολήθηκαν με τα νέα κινητά τους για να βάλουν την Marshmallow σε αυτά , το έκαναν , και γιαυτό δεν είχαμε σωστή υποστήριξη

ξανα προβλέπω ,

με το που θα έχουμε την Marshmallow στο Χ800 , θα έχουμε όπως παλιά γρήγορη υποστήριξη εβδομαδιαία γιατί τους βολεύει να τις δοκιμάζουμε να βρίσκουμε η να λύνουμε τις ατέλειες στις beta rom και κάθε Μήνα σταθερή (γιατί θα υπάρχουν συνεχόμενες αλλαγές)

 

το μόνο μικρό πρόβλημα που έχουμε είναι το wifi , gps , δεν ξέρω αν μπορούν να το βελτιώσουν (ίσως γιαυτό to snapdragon X800 έγινε mediatek helio x25 !!!!!)

άσχετο , τo antutu στο helio x25 είναι 50% παραπάνω από το δικό μας

 

τι θα κάνω

θα περιμένω 2 Μήνες να δω την νέα rom , να "στρώσουν" και οι τιμές στα Le 2 , και θα αποφασίσω

 

@z953rr , πήρες το Mi note pro , (είχε προβλήματα με τις rom , τώρα το έστρωσαν , xiaomi-miui εγγύηση , να το χαρείς και να μας επισκέπτεσαι )

θα προτιμούσα η το xiaomi mi 5 plus , (με Gorilla Glass 4 , 3500 mAh battery) , η το Le 2 max

 

για το Χ800 μας , όλα καλά θα συνεχίσουν να πηγαίνουν , υπομονή μέχρι να έλθει η Marshmallow και θα έχουμε ασχολία με τις συνεχόμενες rom

OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

@tora33 εδω ειμαι κ σας διαβαζω.το θεμα υποστηριξης υφισταται απο τοτε που ειχα το Χ600.Κ με το GPS κ με το wifi.απο το καλοκαιρι του 2015.δεν ειναι θεμα του οτι ασχολουνται με τις νεες συσκευες..για τον helio που αναφερεις,γνωμη μου ειναι οτι οι της letv σε προσπαθεια να πουλησουν σε ανταγωνιστικη τιμη την νεα? σειρα,εβαλαν φθηνοτερο επεξεργαστη οπως και ''κουτι'' ιδιο με τα προηγουμενα κ πολλα αλλα.εγω τουλαχιστον δεν ειδα εξωτερικες διαφορες απο την παλια σειρα.ολα ειναι κοστος κ χρημα.ναι μου αρεσουν ΠΟΛΥ σαν συσκευες για αυτο κ πηρα 2!αλλα ειναι κριμα τοσο ομορφα κινητα να χωλαινουν στο λειτουργικο.ολα εχουν bugs αλλα οχι αυτου του ειδους.πχ το minotepro δεν εχει επιλογη performance k balanced mode με την τελευταια rom.αλλα μπορω να ζησω με αυτο κ ξερω οτι στην επομενη θα διορθωθει.

Καλη ανασταση σε ολουςκ αν βρω κατι αξιολογο για το Χ800 Θα το ανεβασω:)

Link to comment
Share on other sites

Καλή ανάσταση φίλε @z953rr , και σε όλους

 

τα Le 2, μέσα σε 2 ώρες , 1.000.000 http://www.gizmochina.com/2016/04/26/1-million-units-sold-in-1st-sale-of-le-2-le-2-pro-and-le-max-2/

ήδη άρχισαν οι official rom Marshmallow για το Le 2 , για το max 2 την ονόμασαν 13s , άρα η επόμενη 14s που θα βγει θα είναι για όλα παλιά και νέα κινητά (ελπίζω ότι θα την έχουμε σε 1 Μήνα)

κατεβάζω την max 2 να την δω .....

OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...