Jump to content

LeTV Le One Pro (X800)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλη Ανασταση και σε σενα Γιωργο. Ελπιζω να μη μας γραψουν στα παπακια τους εμας.
SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επίσης Γιάννη , το Le max2 ,ονόμασε την rom LE_X2_X820-CN-FN-FEXCNFN5601304223S-5.6.013S , όπως και στα δικά μας κινητά

άρα η επόμενη ελπίζω να είναι η 14s στα παλιά και νέα , σίγουρα θα βγουν όλες μαζί , ελπίζω να έχουμε beta σε μια εβδομάδα , θα φανεί

OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

Αραγε το Le max 2 ποτε θα το δουμε?? :wacko: βλεπω οτι ακολουθουν την πολιτικη της Xiaomi που ανακοινωνουν κινητα και μετα πετανε Flash sales μονο
Link to comment
Share on other sites

Αραγε το Le max 2 ποτε θα το δουμε?? :wacko: βλεπω οτι ακολουθουν την πολιτικη της Xiaomi που ανακοινωνουν κινητα και μετα πετανε Flash sales μονο

σε 2 εβδομάδες !!!!

http://www.spemall.com/Letv-Le-Max-2-LeEco-Le-Max-2-6GB-RAM-64GB-ROM-5-7-Inch-Screen-Deco-Core-Smart-Phone_g.html

μέχρι να το πάρει κάποιος , να έλθει Ελλάδα , και να μας πει εντυπώσεις , ήδη θα έχουμε περάσει την νέα rom στο Χ800 και δεν θα το έχουμε ανάγκη ,

(σαν φάτσα (design ) ίδια είναι , η rom η ίδια , για καθημερινή χρήση , όλα ίδια είναι)

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

σε 2 εβδομάδες !!!!

http://www.spemall.com/Letv-Le-Max-2-LeEco-Le-Max-2-6GB-RAM-64GB-ROM-5-7-Inch-Screen-Deco-Core-Smart-Phone_g.html

μέχρι να το πάρει κάποιος , να έλθει Ελλάδα , και να μας πει εντυπώσεις , ήδη θα έχουμε περάσει την νέα rom στο Χ800 και δεν θα το έχουμε ανάγκη ,

(σαν φάτσα (design ) ίδια είναι , η rom η ίδια , για καθημερινή χρήση , όλα ίδια είναι)

 

Ο αδερφος μου εχει το x800 εγω δυστυχως εδω και 2 μηνες προσπαθω να επιλεξω κινητο αλλα δεν με αφηνουν οι εταιριες με τις βλακειες που κανουν..

 

Που γραφει οτι θα ειναι διαθεσιμο σε 2 βδομαδες? Εμανα κυριος με νοιαζει να ειναι στην Κινα απο την επισημη σελιδα για να το παρω πιο φθηνα μεσο γνωστου..

Link to comment
Share on other sites

πρέπει να είναι έτοιμο εκεί , ειδοποίησε τον γνωστό σου να στο στείλει

http://www.lemall.com/le_max/lbs.html?alys_id=head

OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

πρέπει να είναι έτοιμο εκεί , ειδοποίησε τον γνωστό σου να στο στείλει

http://www.lemall.com/le_max/lbs.html?alys_id=head

 

ναι ισχυει εχουν το ασημι 4/64GB μου κανει.. Θα δω τι θα κανω αυριο αλλιως θα παω σε Mi note pro.

 

Εν το μεταξυ ανεβασε και τιμες η LeEco εκει που ελεγε ¥2499 6GB+64GB τωρα το εχουν ¥3699 πολλα λεφτα!

Edited by AbyssD
Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει τροπος στην rom του ιταλου να εμφανίζεται στις ρυθμίσεις και η επιλογη του 2G και οχι μονο 3G και 4G?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει τροπος στην rom του ιταλου να εμφανίζεται στις ρυθμίσεις και η επιλογη του 2G και οχι μονο 3G και 4G?

ίσως μόνο με εφαρμογή https://play.google.com/store/search?q=2g%203g&c=apps&hl=el

OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

ίσως μόνο με εφαρμογή https://play.google.com/store/search?q=2g%203g&c=apps&hl=el

 

Δεν γινεται ουτε με εφαρμογη ,ανοιγει το μενου των ρυθμισεων δικτυου. Για εξοικονομηση μπαταριας το σκεφτηκα. Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Δεν γινεται ουτε με εφαρμογη ,ανοιγει το μενου των ρυθμισεων δικτυου. Για εξοικονομηση μπαταριας το σκεφτηκα. Ευχαριστω

 

την επιλογη δνε την δινει αλλα εαν βαζεις το τηλεφωνο σε energy saving,τοτε το δικτυο πεφτει σε 2g.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλά με υγεία.........και ελπίζω γρήγορα και ένα λογισμικό σωστό για το x800.......έχω τρελαθεί να έχω ένα τόσο ωραίο τηλέφωνο και να πάσχει....βλέπω τo xiaomi mi3 που έχω δώσει στην γυναίκα μου και το λιγουρευομαι ...πάλι....αν και 2 1/2 χρόνων το τηλέφωνο....πετάει......άντε να δούμε..(φοραω 10s του ιταλού και φοβαμαι να περασω 12s indian...ήδη λαγκαρει σε κάποιες εφαρμογές gps fb.....)δεν θέλω να έχω τα ίδια ..πάλι....
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια δεν ξερω πως αλλα εμενα με του ιταλου το τηλ ειναι εξαιρετικο. Εχω περασει απο πολλα τηλεφωνα με σπουδαιες ρομ (nexus, lg g2 ,redmi note 2) και ασχοληθηκα με developing κι το x800 κοιλαει πραγματικα πολυ ανετα χωρις προβληματα σε σημειο που καποτε ξεχναω και τα κλασσικα προβληματα του android. Το μονο που θα ηθελα ειναι καλυτερη αυτονομια αλλα αφου βγαζω τη μερα ok.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια δεν ξερω πως αλλα εμενα με του ιταλου το τηλ ειναι εξαιρετικο. Εχω περασει απο πολλα τηλεφωνα με σπουδαιες ρομ (nexus, lg g2 ,redmi note 2) και ασχοληθηκα με developing κι το x800 κοιλαει πραγματικα πολυ ανετα χωρις προβληματα σε σημειο που καποτε ξεχναω και τα κλασσικα προβληματα του android. Το μονο που θα ηθελα ειναι καλυτερη αυτονομια αλλα αφου βγαζω τη μερα ok.

 

Κι εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος με του ιταλου αν και εχω το χ900+

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κάτοχος και εγώ του Χ800 εδώ και 4 μέρες μετά από 1 μήνα αναμονής

Λοιπόν το τηλέφωνο ήρθε με τη 6s και εδώ η μεγάλη απογοήτευση το τηλέφωνο δεν....... Μέχρι που έβαλα την 10s του Ιταλού το τηλέφωνο πετάει και αρκετά καλή αυτονομία...

Μέχρι στιγμής ευχαριστίεμαι την τηλεφωναρα μας

Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια δεν ξερω πως αλλα εμενα με του ιταλου το τηλ ειναι εξαιρετικο. Εχω περασει απο πολλα τηλεφωνα με σπουδαιες ρομ (nexus, lg g2 ,redmi note 2) και ασχοληθηκα με developing κι το x800 κοιλαει πραγματικα πολυ ανετα χωρις προβληματα σε σημειο που καποτε ξεχναω και τα κλασσικα προβληματα του android. Το μονο που θα ηθελα ειναι καλυτερη αυτονομια αλλα αφου βγαζω τη μερα ok.

Επειδη αν κ το πουλησα δεν ξεχναω,η λυση για μπαταρια ειναι εδω.

SKYNET GENESYS....το εγκατεστησα στο ΜΙ ΝΟΤΕ PRO κ εχω 5 ωρες κ 10 λεπτα οθονη,ΠΙΝΟΝΤΑΣ TOY TO AIMA!!!

 

http://forum.xda-developers.com/android/software-hacking/android-l-booster-1-soon-t3030796

αν δεν καταλαβεις πως το σεταρεις πες..;)

α ρε LETV ΜΕ ΤΟ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ Κ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΣΟΥ...:(

Link to comment
Share on other sites

Επειδη αν κ το πουλησα δεν ξεχναω,η λυση για μπαταρια ειναι εδω.

SKYNET GENESYS....το εγκατεστησα στο ΜΙ ΝΟΤΕ PRO κ εχω 5 ωρες κ 10 λεπτα οθονη,ΠΙΝΟΝΤΑΣ TOY TO AIMA!!!

 

http://forum.xda-developers.com/android/software-hacking/android-l-booster-1-soon-t3030796

αν δεν καταλαβεις πως το σεταρεις πες..;)

α ρε LETV ΜΕ ΤΟ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ Κ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΣΟΥ...:(

 

Ευχαριστω φιλε z953rr .Το βημα 5 πως ακριβως το κανω?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε z953rr .Το βημα 5 πως ακριβως το κανω?

 

αφού ανοίξεις το terminal emulator (κατεβασε κάποιο από το store) γράφεις su πατας enter(αν ζητήσει δικαιώματα root τα δίνεις) ,μετα γράφεις menu ξανά enter, μετά επιλέγεις NFS (need for speed skynet) αν θυμάμαι καλά είναι η επιλογή 4 (γράφεις 4 και πατας enter)

Link to comment
Share on other sites

αφού ανοίξεις το terminal emulator (κατεβασε κάποιο από το store) γράφεις su πατας enter(αν ζητήσει δικαιώματα root τα δίνεις) ,μετα γράφεις menu ξανά enter, μετά επιλέγεις NFS (need for speed skynet) αν θυμάμαι καλά είναι η επιλογή 4 (γράφεις 4 και πατας enter)

 

Ευχαριστω παιδια το χω εγκαταστασει. Προσφερει καλυτερη διαχειριση της ραμ για καλυτερη μπαταρια αν καταλαβα σωστα?

Κανετε καποια ρυθμιση η οπως ειναι τ αφηνω?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια το χω εγκαταστασει. Προσφερει καλυτερη διαχειριση της ραμ για καλυτερη μπαταρια αν καταλαβα σωστα?

Κανετε καποια ρυθμιση η οπως ειναι τ αφηνω?

 

και εγώ σήμερα το έβαλα, το μόνο που άλλαξα είναι από balance σε battery αλλά παραδόξως όταν έτρεξα antutu σε battery έδωσε 5000 παραπάνω από balance

Link to comment
Share on other sites

Επειδη αν κ το πουλησα δεν ξεχναω,η λυση για μπαταρια ειναι εδω.

SKYNET GENESYS....το εγκατεστησα στο ΜΙ ΝΟΤΕ PRO κ εχω 5 ωρες κ 10 λεπτα οθονη,ΠΙΝΟΝΤΑΣ TOY TO AIMA!!!

 

http://forum.xda-developers.com/android/software-hacking/android-l-booster-1-soon-t3030796

αν δεν καταλαβεις πως το σεταρεις πες..;)

α ρε LETV ΜΕ ΤΟ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ Κ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΣΟΥ...:(

 

Αν σου ειναι ευκολο ενας πιο αναλυτικος οδηγος θα βολευε. Ευχαριστω.

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας

Έχω ένα πρόβλημα με τις ειδοποιήσεις σε διάφορες εφαρμογές (viber. Yahoo email. Top eleven) και είναι πολύ ενοχλητικό αυτό πως μπορώ να φτιάξω?

Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας

Έχω ένα πρόβλημα με τις ειδοποιήσεις σε διάφορες εφαρμογές (viber. Yahoo email. Top eleven) και είναι πολύ ενοχλητικό αυτό πως μπορώ να φτιάξω?

Για δοκιμασε να απενεργοποιησεις το adaway.

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Από που μπορώ να το απενεργοποιησω?

 

Ρυθμισεις- περισσοτερα- spamblocker

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...