Jump to content

LeTV Le One Pro (X800)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα το δοκιμάσω Δημήτρη ;)

 

ναι αυτο συμβαινει μονο στην 6s!

 

το κινητο με ιντριγκαρει ασχημα γμτ...

:lol:

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πω ...αλανια με ψηνεται ασχημα!

Αδελφέ εχω γίνει κάρβουνο :lol:

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Αδελφέ εχω γίνει κάρβουνο :lol:

 

Τα ιδια κι εδώ Χαρη. Ψημένος ακομα περισσοτερο, καθως εχει φτασει Αθηνα από 20/10, αλλα τιποτα ακομα από ΕΛΤΑ και περιμενω να δω τι ψαρια πιανει ο "μεγαλος" αδελφος του εξαιρετικου letv one... Λες να παρει ποδι το νοτε 5? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια κι εδώ Χαρη. Ψημένος ακομα περισσοτερο, καθως εχει φτασει Αθηνα από 20/10, αλλα τιποτα ακομα από ΕΛΤΑ και περιμενω να δω τι ψαρια πιανει ο "μεγαλος" αδελφος του εξαιρετικου letv one... Λες να παρει ποδι το νοτε 5? :lol:

Βαγγεληηηηη ο άλλος εδώ παρα πέταξε το Nexus 6 , ρε θα μας τρελάνουν οι Κινέζοι :lol::lol::lol:

Edited by ampelift
giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έχω ψηθεί πολύ για το pro... Πιστέυω πως βρίσκεται στη σωστή τιμολόγηση... Εκεί που θα έπρεπε να βρίσκεται και το op2! ;)

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έχω ψηθεί πολύ για το pro... Πιστέυω πως βρίσκεται στη σωστή τιμολόγηση... Εκεί που θα έπρεπε να βρίσκεται και το op2! ;)

 

Σαφώς ανώτερο από το OP2... :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Σαφώς ανώτερο από το OP2... :)

 

Πω πω! Αυτά είναι! Η αλήθεια είναι ότι ήθελα να το δω γραμμένο από κάποιον που τα έχει πιάσει στα χέρια του και τα δύο! ;)

Τώρα μπαίνω σε mode "πως να το αποκτήσω!!" :lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα παιδιά από ποιο site να το παραγγείλω για να μην υπάρχει φόβος για τελωνείο;

 

honorbuy $329.99 από ευρωπαϊκή αποθήκη χωρίς να έχεις άγχος.

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Πω πω! Αυτά είναι! Η αλήθεια είναι ότι ήθελα να το δω γραμμένο από κάποιον που τα έχει πιάσει στα χέρια του και τα δύο! ;)

Τώρα μπαίνω σε mode "πως να το αποκτήσω!!" :lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

honorbuy $329.99 από ευρωπαϊκή αποθήκη χωρίς να έχεις άγχος.

Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε. Μήπως χρειάζεται να επιλέξω εγώ την ευρωπαϊκή αποθήκη ή το κάνουν αυτοί;

Link to comment
Share on other sites

Δεν το γνωρίζω αυτό! Δεν έχω ψωνίσει από το συγκέκριμένο μαγαζί, αλλά αν ήταν να το πάρω από Ευρώπη θα ήταν αυτό σίγουρα.

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε. Μήπως χρειάζεται να επιλέξω εγώ την ευρωπαϊκή αποθήκη ή το κάνουν αυτοί;

 

Εσυ πρεπει να το επιλεξεις, και χρεωνεται. Συνολο θα σου βγει ~340ε. Εγω λεω να το παραγγειλω απο δω http://www.giztop.com/letv/letv-x1.html για να ειμαι σιγουρος.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε. Μήπως χρειάζεται να επιλέξω εγώ την ευρωπαϊκή αποθήκη ή το κάνουν αυτοί;

Εκει που ειναι τα Letv στο Honorbuy επιλέγεις αυτο που γράφει (Stock in Europe) ,τα μεταφορικά ειναι 35 ευρώ .

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Από Hοnorbuy πάντως στέλνουν σίγουρα από Ευρώπη. Επιλέγετε Stock in Europe, έχει χρέωση 35 ευρώ περίπου και σε 3 μέρες έφτασε. ;)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Έχεις αγοράσει ξανά από αυτό; Είναι αξιόπιστο site;

 

Ναι πολύ αξιόπιστο, προχωρα

Για το φίλο που διστάζει να δώσει το op1 για το letv, εγώ άνετα θα έδινα και το Op2 για δαυτο...

Link to comment
Share on other sites

Έχεις αγοράσει ξανά από αυτό; Είναι αξιόπιστο site;

 

Για να το αναφέρω προφανώς ;)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Ναι πολύ αξιόπιστο, προχωρα

Για το φίλο που διστάζει να δώσει το op1 για το letv, εγώ άνετα θα έδινα και το Op2 για δαυτο...

 

Το μόνο που με σκαλώνει είναι η πολύ καλή αυτονομία του op1 + τα 64gb μνήμη.

One+One
Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να ρωτησω δυο πραγματα.

1. αν λειτουργουν και οι δυο σιμ κανονικα και με ποια ρομ

2. ποσα ΙΜΕΙ εχει η συσκευη.

 

ευχαριστω

ειναι 2 πραγματακια που οταν το ειχα για λιγες ωρες μια και δεν ηταν δικο μου,δεν προλαβα να δω και ενδιαφερουν φιλο.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να ρωτησω δυο πραγματα.

1. αν λειτουργουν και οι δυο σιμ κανονικα και με ποια ρομ

2. ποσα ΙΜΕΙ εχει η συσκευη.

 

ευχαριστω

ειναι 2 πραγματακια που οταν το ειχα για λιγες ωρες μια και δεν ηταν δικο μου,δεν προλαβα να δω και ενδιαφερουν φιλο.

 

Λειτουργουν και οι δυο sim κανονικα και μπορεις μεσα απο το menu να επιλεξεις ποια χρησιμοποιεις για δεδομενα 3g-4g με την ρομ του cuoco 006s.

Και εχει 1 imei και για τις δυο καρτες.

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που με σκαλώνει είναι η πολύ καλή αυτονομία του op1 + τα 64gb μνήμη.

 

Μονο για αυτά τα 2, θα αφήσεις το X1 Pro που υπερέχει με διαφορά σε όλα τα υπόλοιπα; :rolleyes:

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Mythozz με την μπαταρια πως βρισκεσαι;

Ευχαριστημενος;

 

Με την χρηση σου περναει τις 4 ωρες SOT?

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους, είμαι κάτοχος xiaomi mi4, και πριν μια βδομάδα παρήγγειλα τελικά το letv one pro από vickmall. Δύο γρήγορες ερωτήσεις:

1. Ξέρει κανείς εάν έχει πιστοποίηση ip97

2. Όσοι το πήραν από vickmall, από τη στιγμή που πήραν tracking number σε πόσες μέρες τους ήρθε.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Με την 06s του ιταλού σας δουλεύει κανονικά viber?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...