Jump to content

Huawei P8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τούμπανο από ακτινοβολία το p8. Καλή η κεραία που πιάνει και στα 300 km/h αλλά φουλ ακτινοβολία ιδιαίτερα στην χρήση BODY.


 

EU SAR (SAR limit adopted by Europe is 2.0 W/kg averaged over 10 grams of tissue)

Head: 0.473 W/kg Body: 1.720 W/kg

 

USA SAR (SAR limit adopted by the USA is 1.6 W/kg averaged over one gram of tissue)

Head: 1.407 W/kg Body: 1.233 W/kg Wi-Fi hotspot: 1.423 W/Kg

 

Eδώ κατεβάζετε το manual για να το δείτε και με τα μάτια σας.

http://consumer.huawei.com/en/mobile-phones/support/manuals/detail/p8-en.htm?id=42126

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Σε μία εβδομάδα θα είναι διαθέσιμο στο Amazon για όποιον ενδιαφέρεται.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Σε μία εβδομάδα θα είναι διαθέσιμο στο Amazon για όποιον ενδιαφέρεται.

 

Πού το διάβασες ?

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Πού το διάβασες ?

Μου έστειλαν μήνυμα. Το έχω παραγγείλει εδώ και 15 μέρες.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Huawei P8 Smartphone Review

http://www.notebookcheck.net/Huawei-P8-Smartphone-Review.142140.0.html

 

Pro

 

+ Nice design

+ Very good build quality

+ Great camera

+ Decent battery runtimes

+ Good speakers

+ Memory can be expanded

+ Great voice quality with wind noise suppression

+ Good price-performance ratio

 

Cons

 

- SoC is a bit too slow and reduces the performance under load

- No LTE Cat. 6

- No ac-WLAN

- Neither Qi-charging nor Quick Charge

- Videos only up to 1080p @ 30 fps

- Only average GPS

- Power adaptor not powerful enough

 

Verdict

 

The Huawei P8 shows that the Chinese can build very good smartphones. The device can impress in many areas and can compete with the much more expensive rivals from Samsung, HTC and Apple.

 

Our review unit uses the high-quality materials, a mix of aluminum and glass as well as a slim construction. The display looks very good and even without QHD resolution, the measurements are very good. The camera takes good pictures, even in difficult lighting conditions and the communication modules work very well.

 

Huawei can still improve a few things. Connectivity in particular lacks some features. By now, WLAN-AC should be standard in this price range, and we would have liked to see LTE Cat. 6. The performance does not really remind us of a high-end smartphone.

 

The P8 is Huawei’s best smartphone so far.

 

However, if you look at the RRP of just 499 Euros (~$568) you can quickly see that Huawei offers a lot of smartphone for the money. If you want to buy one of the better-equipped rivals, you will get more modern communication modules, maybe a slightly better display or a better camera, but you will have to pay a few hundred Euros/Dollars more. We think the P8 is a successful smartphone with a great price/performance ratio.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Άμα το p8 έχει το ίδιο καλό GPS με το honor 6 μόνο average δεν το λες. Χθες μετά από format του honor6 χωρις να έχω data , στη μέση της Αγγλίας, σε κινούμενο όχημα (λεωφορείο) στους here maps βρήκε στίγμα σε 30 secs ενώ συνήθως βρίσκει σε κάτω από 5 ενώ βρίσκει πολλές φορές ακόμα και σε τραίνο μέσα.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μου έστειλαν μήνυμα. Το έχω παραγγείλει εδώ και 15 μέρες.

 

Εγώ είμαι ανάμεσα στο P8 και στο Honor 6 plus και δεν ξέρω ποιο να παραγγείλω. Καμιά βοήθεια ?

Εντάξει αισθητικά το p8 είναι πιο φρέσκο αλλα ούτε cat 6 έχει, ούτε μεγάλη μπαταρία σαν το plus...κάμερα δεν ξέρω ποιο είναι καλύτερο, δεν εχω βρει καποιο versus, το sar είναι στα ουράνια ...

Ρίξτε καμια γνώμη.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι ανάμεσα στο P8 και στο Honor 6 plus και δεν ξέρω ποιο να παραγγείλω. Καμιά βοήθεια ?

Εντάξει αισθητικά το p8 είναι πιο φρέσκο αλλα ούτε cat 6 έχει, ούτε μεγάλη μπαταρία σαν το plus...κάμερα δεν ξέρω ποιο είναι καλύτερο, δεν εχω βρει καποιο versus, το sar είναι στα ουράνια ...

Ρίξτε καμια γνώμη.

 

Πιστεύω πως τo P8 υπερτερεί στην κάμερα το plus αν και δεν έχουμε δει κάποια σύγκριση αλλά τα χαρακτηριστικα αυτό δείχνουν. Τώρα δεν ξέρω για το μέγεθος γιατί το plus είναι μεγάλο. Έχω το plus και πριν είχα lg g3 και σου λέω το plus πάει σφαίρα και δεν έχουν βγάλει και lollipo ακόμα. Είναι σημαντικά και το μέγεθος και η μπαταριά γιατί όπως και να το κάνεις 45 λεπτά με 1 ορά οθόνη παραπάνω είναι θέμα όπως και είναι θέμα να μην χωράει στην τσέπη σου το κινητό σου.

Google Pixel 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Αφού δεν εχει έρθει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αφού δεν εχει έρθει.

Οκ.απλα επειδή το g2 πνίγηκε στο νερό και είναι άμεσα σε π8 και mx4 γιαυτό ρωταω αν ξέρει κανεις κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Οκ.απλα επειδή το g2 πνίγηκε στο νερό και είναι άμεσα σε π8 και mx4 γιαυτό ρωταω αν ξέρει κανεις κάτι.

Εννοείται σε p8 να πας.

Ασχετο,κρήτη κι εσύ?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτες εντυπώσεις.

 

Ζω στην Κινα, αλλα αποδειχτηκε οτι ηταν δυσκολοτερο να το βρω απ ότι νόμιζα. Κυρίως βρίσκεις την CDMA έκδοση της China Telecom στα 16 GB περίπου στα 411 EUR. Στο Huawei κατάστημα που πρόσφατα άνοιξε στην Σαγκάη έχουν μόνο την CDMA! Με αρκετό ψάξιμο βρήκα την GRA-UL10 64 GB, μαυρο, μεσω γνωστου που σιγουρα εβγαλε το κατιτίς του ώστε να έχω ελπίδα να λειτουργεί στην ευρώπη, με 550 EUR. Παιζουν τοσες πολλες τιμες και τοσες πολλες εκδόσεις που δεν βγαζεις ακρη.

 

Την τελευταια διετία εχω δοκιμασει διαφορα δικαρτα, P6, s4 mini, s4, και τελευταιο το honor 6 που ηταν με διαφορα το καλυτερο και επαρκεστερο απο ολα. Κυριο "προβλημα" του ειναι η ποιοτητα κατασκευης. Δεν ειναι τοσο φτηνο ωστε να δικαιολογουνται γρατζουνιες στην οθονη υστερα απο προσεκτικη χρηση λιγων μηνων. Επισης εχει αυτη την πλαστικοκινεζικη αισθηση. πολυ καλο πλαστικό, αλλα πλαστικο!

 

Εδω το P8 ξεχωριζει. Αισθηση αντιστοιχη του iphone. Για καποιους ειναι αδιαφορο για μενα το πιο σημαντικο μετα την αποδοση. Θελω το αντικειμενο που κραταω ολη μερα να εχει αυτην την αισθηση. Δεν μου αρεσουν οσα εχουν γυαλι στην πλατη λογω δαχτυλιων, οποτε οσον αφορα την ποιοτητα και την αισθηση ειναι κορυφαιο. Οθονη πολυ καλη , φωτεινη χωρις απωλειες στην γωνια θεασης.

 

Στο μεγεθος τα χαλαμε λιγο. Ειναι ελαχιστα πιο πανω απο το προσωπικο μου οριο για αυτου του ειδους την συσκευη, αλλα ελαχιστα μεγαλυτερο απο το honor 6. Σε συνδυασμο ομως με το πολυ λεπτο παχος ειναι στο κατω οριο του δυσχρηστου. το ειχα δει πριν το παρω οποτε ειναι κατι που αποδεχομαι. Γενικα βλεπω τον συνδυασμο 5 ιντσών και μεγέθους καλύτερο απο την οποια ευχρηστία των 5.2 και του μεγεθους που αυτες συνεπαγονται.

 

Δεν ειμαι techie οποτε δεν ξερω απο benchmark, ξερω τι αισθηση αποκομιζω απο την χρηση. Οπως και το honor 6 ειναι πανισχυρο και δεν βλεπω lag η αλλα κολληματα. bluetooth με gps και μουσική δεν το προβληματιζει. Απο την αλλη δεν παιζω παιχνιδια για να ξερω τι κανει εκει, η για να δοκιμασω το προβλημα που αναφερεται με την λανθασμενη αναγνωριση του knuckle gesture στο παιξιμο παιχνιδιων.

 

Δυστυχως ζεσταινεται στην συνεχη χρηση με οθονη on, οπως και το honor. Οχι υπερβολικα αλλα το καταλαβαινεις

 

Μπαταρια δεν με ενθουσιασε. Δυστυχως οπως και το honor για την χρηση που κανω, πολυ Bluetooth, 4G, και αρκετη οθονη, ειναι στο 12ωρο. Σημειωνω οτι στα android εχω παρατηρησει ενα 10-15% διαφορετικη καταναλωση εντος και εκτος Κινας, ισως καποια google processes που μπλοκαρονται. Δεν εχω καταφερει να το προσδιορισω.

 

2η Sim λειτουργει αλλα περιμενω την Ελληνικη nanosim για να την δω σε πληρη λειτουργια.

 

Πηγα να δοκιμασω touchplus αλλα την εσπασα :cry: προσπαθωντας να βγαλω τις φυσαλίδες. Θα ξαναδοκιμασω

 

αν και θεωρω τα κινητα ακαταλληλα για φωτογραφιες, θελω να δοκιμάσω τις λειτουργιες light painting και time lapse και θα επανελθω για αυτα οταν βρω χρονο η οταν παρατηρήσω κατι αξιο λογου

Link to comment
Share on other sites

Πρώτες εντυπώσεις.

 

Ζω στην Κινα, αλλα αποδειχτηκε οτι ηταν δυσκολοτερο να το βρω απ ότι νόμιζα. Κυρίως βρίσκεις την CDMA έκδοση της China Telecom στα 16 GB περίπου στα 411 EUR. Στο Huawei κατάστημα που πρόσφατα άνοιξε στην Σαγκάη έχουν μόνο την CDMA! Με αρκετό ψάξιμο βρήκα την GRA-UL10 64 GB, μαυρο, μεσω γνωστου που σιγουρα εβγαλε το κατιτίς του ώστε να έχω ελπίδα να λειτουργεί στην ευρώπη, με 550 EUR. Παιζουν τοσες πολλες τιμες και τοσες πολλες εκδόσεις που δεν βγαζεις ακρη.

 

Την τελευταια διετία εχω δοκιμασει διαφορα δικαρτα, P6, s4 mini, s4, και τελευταιο το honor 6 που ηταν με διαφορα το καλυτερο και επαρκεστερο απο ολα. Κυριο "προβλημα" του ειναι η ποιοτητα κατασκευης. Δεν ειναι τοσο φτηνο ωστε να δικαιολογουνται γρατζουνιες στην οθονη υστερα απο προσεκτικη χρηση λιγων μηνων. Επισης εχει αυτη την πλαστικοκινεζικη αισθηση. πολυ καλο πλαστικό, αλλα πλαστικο!

 

Εδω το P8 ξεχωριζει. Αισθηση αντιστοιχη του iphone. Για καποιους ειναι αδιαφορο για μενα το πιο σημαντικο μετα την αποδοση. Θελω το αντικειμενο που κραταω ολη μερα να εχει αυτην την αισθηση. Δεν μου αρεσουν οσα εχουν γυαλι στην πλατη λογω δαχτυλιων, οποτε οσον αφορα την ποιοτητα και την αισθηση ειναι κορυφαιο. Οθονη πολυ καλη , φωτεινη χωρις απωλειες στην γωνια θεασης.

 

Στο μεγεθος τα χαλαμε λιγο. Ειναι ελαχιστα πιο πανω απο το προσωπικο μου οριο για αυτου του ειδους την συσκευη, αλλα ελαχιστα μεγαλυτερο απο το honor 6. Σε συνδυασμο ομως με το πολυ λεπτο παχος ειναι στο κατω οριο του δυσχρηστου. το ειχα δει πριν το παρω οποτε ειναι κατι που αποδεχομαι. Γενικα βλεπω τον συνδυασμο 5 ιντσών και μεγέθους καλύτερο απο την οποια ευχρηστία των 5.2 και του μεγεθους που αυτες συνεπαγονται.

 

Δεν ειμαι techie οποτε δεν ξερω απο benchmark, ξερω τι αισθηση αποκομιζω απο την χρηση. Οπως και το honor 6 ειναι πανισχυρο και δεν βλεπω lag η αλλα κολληματα. bluetooth με gps και μουσική δεν το προβληματιζει. Απο την αλλη δεν παιζω παιχνιδια για να ξερω τι κανει εκει, η για να δοκιμασω το προβλημα που αναφερεται με την λανθασμενη αναγνωριση του knuckle gesture στο παιξιμο παιχνιδιων.

 

Δυστυχως ζεσταινεται στην συνεχη χρηση με οθονη on, οπως και το honor. Οχι υπερβολικα αλλα το καταλαβαινεις

 

Μπαταρια δεν με ενθουσιασε. Δυστυχως οπως και το honor για την χρηση που κανω, πολυ Bluetooth, 4G, και αρκετη οθονη, ειναι στο 12ωρο. Σημειωνω οτι στα android εχω παρατηρησει ενα 10-15% διαφορετικη καταναλωση εντος και εκτος Κινας, ισως καποια google processes που μπλοκαρονται. Δεν εχω καταφερει να το προσδιορισω.

 

2η Sim λειτουργει αλλα περιμενω την Ελληνικη nanosim για να την δω σε πληρη λειτουργια.

 

Πηγα να δοκιμασω touchplus αλλα την εσπασα :cry: προσπαθωντας να βγαλω τις φυσαλίδες. Θα ξαναδοκιμασω

 

αν και θεωρω τα κινητα ακαταλληλα για φωτογραφιες, θελω να δοκιμάσω τις λειτουργιες light painting και time lapse και θα επανελθω για αυτα οταν βρω χρονο η οταν παρατηρήσω κατι αξιο λογου

Ευχαριστούμε για το μινι review. Απο καμερα τι λεει?

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω τραβηξει ουτε μία! Την τελευταια δεκαετια με το ζόρι να εχω τραβηξει 15 φωτο με κινητο. Θα δοκιμασω, κυριως το ΣΚ, και θα επανελθω.
Link to comment
Share on other sites

Πρώτες εντυπώσεις.

 

Ζω στην Κινα, αλλα αποδειχτηκε οτι ηταν δυσκολοτερο να το βρω απ ότι νόμιζα. Κυρίως βρίσκεις την CDMA έκδοση της China Telecom στα 16 GB περίπου στα 411 EUR. Στο Huawei κατάστημα που πρόσφατα άνοιξε στην Σαγκάη έχουν μόνο την CDMA! Με αρκετό ψάξιμο βρήκα την GRA-UL10 64 GB, μαυρο, μεσω γνωστου που σιγουρα εβγαλε το κατιτίς του ώστε να έχω ελπίδα να λειτουργεί στην ευρώπη, με 550 EUR. Παιζουν τοσες πολλες τιμες και τοσες πολλες εκδόσεις που δεν βγαζεις ακρη.

 

Την τελευταια διετία εχω δοκιμασει διαφορα δικαρτα, P6, s4 mini, s4, και τελευταιο το honor 6 που ηταν με διαφορα το καλυτερο και επαρκεστερο απο ολα. Κυριο "προβλημα" του ειναι η ποιοτητα κατασκευης. Δεν ειναι τοσο φτηνο ωστε να δικαιολογουνται γρατζουνιες στην οθονη υστερα απο προσεκτικη χρηση λιγων μηνων. Επισης εχει αυτη την πλαστικοκινεζικη αισθηση. πολυ καλο πλαστικό, αλλα πλαστικο!

 

Εδω το P8 ξεχωριζει. Αισθηση αντιστοιχη του iphone. Για καποιους ειναι αδιαφορο για μενα το πιο σημαντικο μετα την αποδοση. Θελω το αντικειμενο που κραταω ολη μερα να εχει αυτην την αισθηση. Δεν μου αρεσουν οσα εχουν γυαλι στην πλατη λογω δαχτυλιων, οποτε οσον αφορα την ποιοτητα και την αισθηση ειναι κορυφαιο. Οθονη πολυ καλη , φωτεινη χωρις απωλειες στην γωνια θεασης.

 

Στο μεγεθος τα χαλαμε λιγο. Ειναι ελαχιστα πιο πανω απο το προσωπικο μου οριο για αυτου του ειδους την συσκευη, αλλα ελαχιστα μεγαλυτερο απο το honor 6. Σε συνδυασμο ομως με το πολυ λεπτο παχος ειναι στο κατω οριο του δυσχρηστου. το ειχα δει πριν το παρω οποτε ειναι κατι που αποδεχομαι. Γενικα βλεπω τον συνδυασμο 5 ιντσών και μεγέθους καλύτερο απο την οποια ευχρηστία των 5.2 και του μεγεθους που αυτες συνεπαγονται.

 

Δεν ειμαι techie οποτε δεν ξερω απο benchmark, ξερω τι αισθηση αποκομιζω απο την χρηση. Οπως και το honor 6 ειναι πανισχυρο και δεν βλεπω lag η αλλα κολληματα. bluetooth με gps και μουσική δεν το προβληματιζει. Απο την αλλη δεν παιζω παιχνιδια για να ξερω τι κανει εκει, η για να δοκιμασω το προβλημα που αναφερεται με την λανθασμενη αναγνωριση του knuckle gesture στο παιξιμο παιχνιδιων.

 

Δυστυχως ζεσταινεται στην συνεχη χρηση με οθονη on, οπως και το honor. Οχι υπερβολικα αλλα το καταλαβαινεις

 

Μπαταρια δεν με ενθουσιασε. Δυστυχως οπως και το honor για την χρηση που κανω, πολυ Bluetooth, 4G, και αρκετη οθονη, ειναι στο 12ωρο. Σημειωνω οτι στα android εχω παρατηρησει ενα 10-15% διαφορετικη καταναλωση εντος και εκτος Κινας, ισως καποια google processes που μπλοκαρονται. Δεν εχω καταφερει να το προσδιορισω.

 

2η Sim λειτουργει αλλα περιμενω την Ελληνικη nanosim για να την δω σε πληρη λειτουργια.

 

Πηγα να δοκιμασω touchplus αλλα την εσπασα :cry: προσπαθωντας να βγαλω τις φυσαλίδες. Θα ξαναδοκιμασω

 

αν και θεωρω τα κινητα ακαταλληλα για φωτογραφιες, θελω να δοκιμάσω τις λειτουργιες light painting και time lapse και θα επανελθω για αυτα οταν βρω χρονο η οταν παρατηρήσω κατι αξιο λογου

 

δοκίμασες να κάνεις synchronize τις επαφές που έχεις στο google account?

Νομίζω δεν δουλεύει πλέον ο συνχρονισμός μιας και οι σχετικές εφαρμογές που υπαρχουν στο huawei store της google δεν μπορούν να εγκατασταθούν. Ενδεχόμενα κάποια ασυμβατότητα υπάρχει μάλλον με τη lolipop

Link to comment
Share on other sites

Θα το έχω και εγώ τις προσεχείς μέρες οπότε θα κάνω ενα mini review.
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Απο που το πηρατε?υπαρχει σε κανενα ελληνικο καταστημα?τιμη?

Δεν κυκλοφορεί ακόμα στην Ευρώπη Φίλε μου. Ένας φίλος το πήρε από Κίνα μόνο.

Σε 10-15 μέρες θα υπάρχει κυρίως στο εξωτερικό, και πολύ σύντομα και στην Ελλάδα.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Απο που το πηρατε?υπαρχει σε κανενα ελληνικο καταστημα?τιμη?

 

http://www.skroutz.gr/s/6756290/Huawei-P8-Dual-16GB.html

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Το παράγγειλα σήμερα από vikistore. It στα 469 ευρώ και πριν λίγο μου ήρθε και ο αριθμός αποστολής μόλις το παραλάβω θα γράψω εντυπώσεις
Link to comment
Share on other sites

Άμεσα διαθέσιμο σε γκρι στο Amazon.

http://www.amazon.de/gp/product/B00W1KSGJY/ref=olp_product_details?ie=UTF8&me=

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρησιμοποιω google, gmail και επαφες. . Τις εχω στο outlook και συγχρονιζω από εκει, οποτε δεν γνωριζω για το πρόβλημα συγχρονισμού με google. Μονο λογαριασμο για το playstore εχω, το οποίο δοκιμασα και λειτουργει κανονικα όταν κατεβει από το Huawei app store. .
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...