Jump to content

Αγορά μηχανής 125cc: Προτάσεις


Nos 55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 700
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

οραιο το crypton αλλα δεν εχει κα8ολου μπαμ βαριεται να ανοιχει ρε παιδι μου αλλα εχει καλες τελικες να λεμε και της αλη8ειες :)
:ban:
Link to comment
Share on other sites

ένας φίλος μου το έχει!.. το έχω οδηγήσει κανα δύο φορές .. το μηχανάκι τα σπάει και για 115 δηλαδή πύραυλος!!!(και ειναι και μαμα)

 

Για σύγκριση : Suzuki Address 125 ΜΕ Crypton R 115 Tή έχετε να πείτεε?????????? :hunter:

Link to comment
Share on other sites

κανένα απο τα δύο δεν είναι δίχρονο!!!!!!!!!!!!!!!!!!(αυτο Έλειπε να είχαμε να επιλέξουμε ανάμεσα σε Μοdenas Dinamik(2τ) και Crypton R(2τ) :p)!!

 

 

 

 

 

:respect:

Link to comment
Share on other sites

οραιο το crypton αλλα δεν εχει κα8ολου μπαμ βαριεται να ανοιχει ρε παιδι μου αλλα εχει καλες τελικες να λεμε και της αλη8ειες :)

 

το ακουσαμε και αυτο.

το crypton εχει πολυ καλο "μπαμ" αλλα οι τελικες του δεν ειναι καλες.

εισαι ο πρωτος που ακουω να το λεει.

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα το crypton αλλα αν δεν ειναι διχρονο...:D

 

em ti tha eleges esy..an einai den einai dixrono den einai kalo gia sena delto file mou...

Yamaha Crypton R 2006

Fiat Stilo 1.2 2004

Link to comment
Share on other sites

ένας φίλος μου το έχει!.. το έχω οδηγήσει κανα δύο φορές .. το μηχανάκι τα σπάει και για 115 δηλαδή πύραυλος!!!(και ειναι και μαμα)

 

pisteyo den yparxei kalitero mama papi stin katigoria tou...na tou rixnei dld polla mixanakia..

Yamaha Crypton R 2006

Fiat Stilo 1.2 2004

Link to comment
Share on other sites

katarxin kalispera sas paides...eimai 17 xronwn kai epitelous(doksa to theo)tha parw to prwto diko m mhxanaki!!! (eixa edw kai 2 xronia tou patera mou, ena kriss II)...twra eimai anamesa se merika mhxanakia kai den kserw ti na dialeksw...giauto tha ithela tin voitheia sas kai tin gnwmi sas...ta mhxanakia einai ta eksis

1:honda innova 125(06' montelo to dixrwmo)

2:honda innova injection

3:suzuki address 125

4:yamaha crypton x 135

(egw eimai anamesa sto 1,3,4 alla gia to innova exw akousei diafora px oti trizoun ta plastika kai kati alla)

Link to comment
Share on other sites

Αν θες οπωσδηποτε 4Τ και απο τα συγκεκριμενα μαλλον το adress θα επερνα μιας που τα ινοβα δεν πολυλενε και το Χ κατα την γνωμη μου ειναι αθλιο εμφανισιακα.αλλα γενικα θα προτιμουσα ενα crypton r

Yamaha Z & Modenas Dinamik

2 Μικροι Θεοι!!!

Link to comment
Share on other sites

για μενα το καλυτερο ειναι το FX αλλα εννοειται Ζ θα επερνα.σιγουρα αλλη αισθηση του ανοιγεις το γκαζι λιγο και το μηχανακι να σηκωνεται

Yamaha Z & Modenas Dinamik

2 Μικροι Θεοι!!!

Link to comment
Share on other sites

CRYPTON X,R Η SUZUKI ADRESS.και τα 3α πολυ καλα μηχανακια.αλλα κατα την γνωμη και εοηδει το εχω και δεν το αποχωριζομαι με τιποτα yamaha crypton r115 πολυ σκυλι και πραγματικο εργαλειο.
Link to comment
Share on other sites

το crypton R δηλαδή ?Μπορεί και να πατάει το Suzuki Address ??? :confused::confused:

 

Τί Πιστεύετε ???

 

aneta...den tha xreiastei 4 taxitita....mama kai ta 2 etsi..pisteyo kai mpam kai telikes to exei sto xalaro...

Yamaha Crypton R 2006

Fiat Stilo 1.2 2004

Link to comment
Share on other sites

CRYPTON X,R Η SUZUKI ADRESS.και τα 3α πολυ καλα μηχανακια.αλλα κατα την γνωμη και εοηδει το εχω και δεν το αποχωριζομαι με τιποτα yamaha crypton r115 πολυ σκυλι και πραγματικο εργαλειο.

 

ontos....exo kai ego ena crypton r maios 07' exo kanei 16000xm kai pragmatika to mixanaki paei opos to protoestrosa....kai to gazi panta terma tsita....

Yamaha Crypton R 2006

Fiat Stilo 1.2 2004

Link to comment
Share on other sites

Εγω αναμεσα απο αυτα τα 4 θα επερνα το yamaha crypton x 135 γατι εχω ακποσει πολλη καλα λογια. εχει απο τιν μανα του σφιριλατο πιστονι και τετραβαλβιδη κεφαλη που συμενει πολλη καλη αποδοση. απο την αλλη ειναι και incetion αρα οικονομια στιν βενζινη. μπορει να ειναι λιγο ασχιμο αλλα αμα βγαλεις ποδιες καθρεφτες φλασακια κλπ θα γηνει πολλη κουκλη. Και κατα την αποψη μου πρεπει να εχει πολλη τελικη και με λιγα πραγματακια στο μοτερ θα πηγενει πολλη σφερα.
[SIGPIC][/SIGPIC] 68,5 wiseco και τα υπολειπα malossi.
Link to comment
Share on other sites

Και γω το yamaha crypton x θα διαλεγα.Εχει πολυ καλες επιδοσεις!

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...