Jump to content

Lenovo K3 Note


Karthan7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παλεύω εδώ και αρκετή ώρα με αυτό τον οδηγό, ακολουθώ όλα τα βήματα, αλλά δεν κάνει κάτι... δεν βγαίνει η πράσινη μπάρα (ή έστω κόκκινη), όσο και να περιμένω...

Αφου κατεβασεις ολους τους drivers, σβηνεις το κινητο. Βγαλε μπαταρια και ξαναβαλτην. Πατα το download στο flashtool και μετα συνδεσε το κινητο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αφου κατεβασεις ολους τους drivers, σβηνεις το κινητο. Βγαλε μπαταρια και ξαναβαλτην. Πατα το download στο flashtool και μετα συνδεσε το κινητο.

Ένας μικρός θεός: με το που το έκανα όπως λες, πέταξε ένα μεγαλοπρεπές πράσινο V (ΟΚ), ότι όλα πήγαν καλά! Ευχαριστώ!

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μετά από αρκετή χρήση του κινητού ομολογώ ότι αισθάνομαι λίγο άβολα με το πλήθος των κινέζικων εφαρμογών που υπάρχουν... Το τηλέφωνο σε γενικές γραμές πετάει αλλά χρειάζεται σίγουρα root και ομολογώ πως δεν έχω κάνει ποτέ μου.. Αν βγει ένας οδηγός για newbies θα ήμουν πολύ χαρούμενος. Επίσης, μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο καλό πρόγραμμα για GPS? Μου είναι απαραίτητο και δε ξέρω ποιό να κατεβάσω... Τέλος έμεινα ενθουσιασμένος από τη συμπεριφορά Vickmall.. Ξέχασαν να μου βάλουν τα handsfree και έπειτα από mail που τους έστειλα την επόμενη μέρα ήταν στην πόρτα μου...!!!!
Link to comment
Share on other sites

Αφου κατεβασεις ολους τους drivers, σβηνεις το κινητο. Βγαλε μπαταρια και ξαναβαλτην. Πατα το download στο flashtool και μετα συνδεσε το κινητο.

Ένας μικρός θεός: με το που το έκανα όπως λες, πέταξε ένα μεγαλοπρεπές πράσινο V (ΟΚ), ότι όλα πήγαν καλά! Ευχαριστώ!

 

Edit #1: (ψιλοάσχετος γαρ) μπήκα στο Recovery και επιβεβαίωσα ότι εγκαταστάθηκε. Τώρα για να γίνουμε Root και να πετάξουμε τις Κινεζιές????

 

Edit #2: προσπάθησα με το Root Genius... φτάνει μέχρι το 77% και μετά μου λέει ότι "αδυνατεί". Ξεκινάω προσπάθεια με κάποια άλλη εφαρμογή rooting και σας ενημερώνω

 

Συγνώμη για το Double Post, αν θέλουν ας σβήσουν το προηγούμενό μου οι Mods. Και παλι sorry :(

Edited by costasp

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Ένας μικρός θεός: με το που το έκανα όπως λες, πέταξε ένα μεγαλοπρεπές πράσινο V (ΟΚ), ότι όλα πήγαν καλά! Ευχαριστώ!

 

Edit: (ψιλοάσχετος γαρ) μπήκα στο Recovery και επιβεβαίωσα ότι εγκαταστάθηκε. Τώρα για να γίνουμε Root και να πετάξουμε τις Κινεζιές????

 

Συγνώμη για το Double Post, αν θέλουν ας σβήσουν το προηγούμενό μου οι Mods. Και παλι sorry :(

 

Φαντάζομαι αν έγινε ήδη root απλά εγκαθιστάς το superuser από το Playstore αν δεν έχει εγκατασταθεί μόνο του αυτό η κάποια άλλη εφαρμογή να σου δίνει δικαιώματα και μετά με το titanium backup η το link2sd ή και άλλες εφαρμογές που κάνουν την ίδια δουλειά απεγκαθιστάς τις κινεζιές με προσοχή όμως μη σβήσεις καμιά σημαντική. Για τις αμφιλεγόμενες καλύτερα απλά να τις παγώσεις ώστε να μη φαίνονται πουθενά και αν τυχόν χρειαστούν τις επαναφέρεις άμεσα.

Δοκίμασες με άλλο Player τα video που τραβάει; παίζουν κανονικά; πως είναι σαν ποιότητα;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δοκιμάσει ακόμα άλλον player... Θα επανέλθω μόλις τελειώσω με τα του root... :)

 

Edit: Νεότερα...

1. Έβαλα τον Root Checker και μου λέει ότι δεν έχει γίνει root. Τρέχω τις τις εφαρμογές rooting που βρίσκω, αλλά με όποια και αν δοκίμασα, δεν παίζει... όλες φτάνουν μέχρι ένα σημείο και μετά δηλώνουν αδυναμία.

2. Video Player: με VLC όλα καλά! Μια χαρά παίζει και έχει και πολύ καλή ποιότητα

3. Νέο (άσχημο) bug: συνδέεις το κινητό στο PC και αντιγράφεις photos και κάποια .apk's στην εσωτερική μνήμη (δεν υπάρχει κάρτα μνήμης προς στιγμήν). Κάνεις κάνα-δύο reboot και τα εν λόγω αρχεία έχουν χαθεί!!! Κάτι παίζεται και ό,τι παίζεται είναι "κακό"!!!

 

...αν δεν καταφέρω να αποκτήσω root access και να διορθώσω τα κακώς κείμενα, βλέπω ο κάτοχος να ψάχνει άμεσα για άλλη συσκευή...! Κρίμα, γιατί οι πρώτες εντυπώσεις με είχαν κερδίσει :(

Edited by costasp

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Με το Cyndia impactor δοκίμασα αλλά μου βγάζει και κολά στο testing 9950697 και το άφησα....Περιμένω να δω κανένας απο δώ πως τα κατάφερε.

Κάτι ειδοποίησεις που βγάζει σε διαφημήσεις εφαρμογών αν κατεβάσεις την μπάρα της οθόνης αναμονής πώς φέυγουν;

Link to comment
Share on other sites

Edit #2: προσπάθησα με το Root Genius... φτάνει μέχρι το 77% και μετά μου λέει ότι "αδυνατεί". Ξεκινάω προσπάθεια με κάποια άλλη εφαρμογή rooting και σας ενημερώνω[/color]

 

...ενεργοποίησες το USB Debugging από Developer Options; Αν ναι και δε βλέπεις φως, δοκίμασε και το iRoot αν θέλεις οπωσδήποτε να ρουτάρεις μέσω υπολογιστή. Αν και εφόσον έχεις custom recovery, προτείνω flashable SuperSU για άμεσο αποτέλεσμα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δοκιμάσει ακόμα άλλον player... Θα επανέλθω μόλις τελειώσω με τα του root... :)

 

Edit: Νεότερα...

1. Έβαλα τον Root Checker και μου λέει ότι δεν έχει γίνει root. Τρέχω τις τις εφαρμογές rooting που βρίσκω, αλλά με όποια και αν δοκίμασα, δεν παίζει... όλες φτάνουν μέχρι ένα σημείο και μετά δηλώνουν αδυναμία.

2. Video Player: με VLC όλα καλά! Μια χαρά παίζει και έχει και πολύ καλή ποιότητα

3. Νέο (άσχημο) bug: συνδέεις το κινητό στο PC και αντιγράφεις photos και κάποια .apk's στην εσωτερική μνήμη (δεν υπάρχει κάρτα μνήμης προς στιγμήν). Κάνεις κάνα-δύο reboot και τα εν λόγω αρχεία έχουν χαθεί!!! Κάτι παίζεται και ό,τι παίζεται είναι "κακό"!!!

 

...αν δεν καταφέρω να αποκτήσω root access και να διορθώσω τα κακώς κείμενα, βλέπω ο κάτοχος να ψάχνει άμεσα για άλλη συσκευή...! Κρίμα, γιατί οι πρώτες εντυπώσεις με είχαν κερδίσει :(

 

Εγκατέστησες εφαρμογή του τύπου "super su" ή "superuser" αφού έκανες την διαδικασία για το ρουτ;

Link to comment
Share on other sites

Αν και εφόσον έχεις custom recovery, προτείνω flashable SuperSU για άμεσο αποτέλεσμα.

Αυτή είναι η καλύτερη επιλογή.

 

Για τα προβλήματα πιστεύω ότι φταίει η μονταρισμενη rom που έβαλε το κατάστημα.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

...ενεργοποίησες το USB Debugging από Developer Options; Αν ναι και δε βλέπεις φως, δοκίμασε και το iRoot αν θέλεις οπωσδήποτε να ρουτάρεις μέσω υπολογιστή. Αν και εφόσον έχεις custom recovery, προτείνω flashable SuperSU για άμεσο αποτέλεσμα.

Δοκιμάζω και σας κρατώ ενήμερους. Ευχαριστώ!!!

Για το flashable SuperSU, χρειάζεται external MicroSD, ή παίζει και από το εσωτερικό storage?

Edited by costasp

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι η καλύτερη επιλογή.

 

Για τα προβλήματα πιστεύω ότι φταίει η μονταρισμενη rom που έβαλε το κατάστημα.

 

Το μόνο κακό είναι αυτό με τα lenovo. Δεν υπάρχει πολύγλωσση rom άν πας να περάσεις την official γυρνάς μόνο σε αγγλικά και κινέζικα και χωρίς gapps. Και μελλοντικά σε αναβαθμίσεις σκέφτομαι πως θα μας καλύψουν τα καταστήματα, αποκλείεται να βγάζουν κάθε rom με προσθήκη γλωσσών

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Rooted!!!

Μέσω CWMR και flashable .zip του SuperSU. Πάμε για πέρασμα GApps τώρα και βλέπουμε...

 

Edit: 1. Έφυγαν όλες, μα όλες οι Κινέζικες εφαρμογές με το Root Uninstaller. | 2. Δεν μου έχει ξαναχάσει εδώ και αρκετή ώρα αρχεία που έχω αντιγράψει από τον Η/Υ παρά τα συνεχή reboots. | 3. GApps ΟΚ και λειτουργούν μια χαρά... | 4. Μετά το πέρασμα των GApps διαθέσιμος χώρος πλέον στα 10,2 GB.

Συνεχίζουμε :)

Edited by costasp

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Rooted!!!

Μέσω CWMR και flashable .zip του SuperSU. Πάμε για πέρασμα GApps τώρα και βλέπουμε...

 

Edit: 1. Έφυγαν όλες, μα όλες οι Κινέζικες εφαρμογές με το Root Uninstaller. | 2. Δεν μου έχει ξαναχάσει εδώ και αρκετή ώρα αρχεία που έχω αντιγράψει από τον Η/Υ παρά τα συνεχή reboots. | 3. GApps ΟΚ και λειτουργούν μια χαρά... | 4. Μετά το πέρασμα των GApps διαθέσιμος χώρος πλέον στα 10,2 GB.

Συνεχίζουμε :)

 

Μπράβο φίλε είσαι ωραίος. Προτείνω κάποιος mod να γράψει στην πρώτη σελίδα πως γίνεται root το κινητό να είναι ωραία τακτοποιημένα :-)

Link to comment
Share on other sites

Λέω να το πάρω μαζι με εναν φιλο μου...απο που αξιζει πιο πολυ να το παραγγειλω?minideal?

Αυτό με τα κινεζικα συμβαίνει σε όλα ή μονο έτυχε στον φίλο πιο πάνω? Eπίσης νομίζω ότι είδα ότι έχει στα power settings, "Ultra power saving mode" μπορεί κάποιος που το έχει να το κοιτάξει ποσο κρατάει με αυτό και να μας πει?

Επίσης μπορεί κάποιος να ανεβάσει δείγματα από την front facing camera του κινητού? (Έχω βρει της back αλλα πουθενά της front)

 

το vickmall το εχει 169.90 με δωρακια

Link to comment
Share on other sites

Rooted!!!

Μέσω CWMR και flashable .zip του SuperSU. Πάμε για πέρασμα GApps τώρα και βλέπουμε...

 

Edit: 1. Έφυγαν όλες, μα όλες οι Κινέζικες εφαρμογές με το Root Uninstaller. | 2. Δεν μου έχει ξαναχάσει εδώ και αρκετή ώρα αρχεία που έχω αντιγράψει από τον Η/Υ παρά τα συνεχή reboots. | 3. GApps ΟΚ και λειτουργούν μια χαρά... | 4. Μετά το πέρασμα των GApps διαθέσιμος χώρος πλέον στα 10,2 GB.

Συνεχίζουμε :)

 

Καπου χάθηκα με το τί ακριβώς έκανες. Μπορεις να το ξαναγράψεις όλο καθαρά....

Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε και απο εδω να κατεβασετε το rar.

pan.baidu.com/wap/link?uk=70620247&shareid=695210046&third=0

Πατατε εκει που λεει 34mb και το κατεβαζει. Η οθονη μου φαινεται λιγο σκοτεινη κατα την αναπαραγωγη βιντεο..

Link to comment
Share on other sites

Καπου χάθηκα με το τί ακριβώς έκανες. Μπορεις να το ξαναγράψεις όλο καθαρά....

Καλησπέρα

Ήταν εντέλει σχετικά απλό, τώρα που το έχω τελειώσει (μιλώντας εκ του ασφαλούς προφανώς), αφού πρώτα μου έπιασε τα νεύρα η Lenovo με τις εμπνεύσεις της...

1. Πέρασα αρχικά την CWM Recovery, με τον οδηγό του post #247, στη σελίδα 17.

2. Κατέβασα το Flashable SuperSU.zip (just google it, όπως ακριβώς το γράφω, το βρήκα εύκολα να σας πω την αλήθεια).

3. Αντέγραψα το ένα λόγω .zip στο root της εσωτερικής μνήμης, μέσω USB καλωδίου.

4. Έκλεισα το κινητό, έβγαλα την μπαταρία.

5. Ξανάβαλα μπαταρία, κράτησα πατημένο το poer και ενώ το πατούσα, με 2 δάχτυλα πάτησα τα volume buttons, ώστε να μπω σε recovery (αν δεν θυμάμαι κάποια λεπτομέρεια σωστά, ας με διορθώσει κάποιος πιο ειδήμων).

6. Από τις επιλογές του recovery, πήγα στο "Install update from zip" και επέλεξα το SuperSU από το root folder. Πάτησα το power button για να το επιβεβαιώσω και εγκαταστάθηκε.

7. Reboot and we are done!

8. Έλεγχος rooting με το Root Checker που κατεβάζουμε από το Play Store (αν και η ύπαρξη του SuperSU στις εφαρμογές με είχε σχεδόν καθησυχάσει).

9. Βεβαιώθηκα ότι όλα έχουν γίνει σωστά, πέρασα το Root Uninstaller και πέταξα όλες τις κινεζιές!

Enjoy...!!!

Edited by costasp

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι η καλύτερη επιλογή.

 

Για τα προβλήματα πιστεύω ότι φταίει η μονταρισμενη rom που έβαλε το κατάστημα.

Μήπως να μεταφέρει κάποιος mod αυτά τα προβλήματα στο νήμα του vickmall για να δούμε τι θα απαντήσουν? Ήμουν έτοιμος να το παραγγείλω και έχω ξενερώσει εντελώς με αυτά τα τελευταία που διάβασα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Ήταν εντέλει σχετικά απλό, τώρα που το έχω τελειώσει (μιλώντας εκ του ασφαλούς προφανώς), αφού πρώτα μου έπιασε τα νεύρα η Lenovo με τις εμπνεύσεις της...

1. Πέρασα αρχικά την CWM Recovery, με τον οδηγό του post #247, στη σελίδα 17.

2. Κατέβασα το Flashable SuperSU.zip (just google it, όπως ακριβώς το γράφω, το βρήκα εύκολα να σας πω την αλήθεια).

3. Αντέγραψα το ένα λόγω .zip στο root της εσωτερικής μνήμης, μέσω USB καλωδίου.

4. Έκλεισα το κινητό, έβγαλα την μπαταρία.

5. Ξανάβαλα μπαταρία, κράτησα πατημένο το poer και ενώ το πατούσα, με 2 δάχτυλα πάτησα τα volume buttons, ώστε να μπω σε recovery (αν δεν θυμάμαι κάποια λεπτομέρεια σωστά, ας με διορθώσει κάποιος πιο ειδήμων).

6. Από τις επιλογές του recovery, πήγα στο "Install update from zip" και επέλεξα το SuperSU από το root folder. Πάτησα το power button για να το επιβεβαιώσω και εγκαταστάθηκε.

7. Reboot and we are done!

8. Έλεγχος rooting με το Root Checker που κατεβάζουμε από το Play Store (αν και η ύπαρξη του SuperSU στις εφαρμογές με είχε σχεδόν καθησυχάσει).

9. Βεβαιώθηκα ότι όλα έχουν γίνει σωστά, πέρασα το Root Uninstaller και πέταξα όλες τις κινεζιές!

Enjoy...!!!

 

Πολύ καλός .Ευχαριστούμε

Σε mac os έκδοση MT6752 Flash Tool και CWM Recovery δεν υπάρχουν να φανταστώ....

Link to comment
Share on other sites

...και κλείνοντας - αφού αύριο παραδίδω το τηλέφωνο - να πάρω πίσω αυτό που ανέφερα ως αρνητικό σχετικά με την μπαταρία! Ειναι τουλάχιστον θετικό: η ένδειξη ειναι πλέον στο 34% (βγήκε από την πρίζα εχθές κατα τις 21:15, αλλά να μην ξεχνάμε ότι μεσολάβησαν το πρωί αρκετές συνδέσεις-αποσυνδέσεις στο PC) και αυτή τη στιγμή το SOT δειχνει 4ω 8λ...!

Καλό βράδυ παιδιά...

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

...και κλείνοντας - αφού αύριο παραδίδω το τηλέφωνο - να πάρω πίσω αυτό που ανέφερα ως αρνητικό σχετικά με την μπαταρία! Ειναι τουλάχιστον θετικό: η ένδειξη ειναι πλέον στο 34% (βγήκε από την πρίζα εχθές κατα τις 21:15, αλλά να μην ξεχνάμε ότι μεσολάβησαν το πρωί αρκετές συνδέσεις-αποσυνδέσεις στο PC) και αυτή τη στιγμή το SOT δειχνει 4ω 8λ...!

Καλό βράδυ παιδιά...

 

Ευχαριστούμε φίλε. Ήσουν αναλυτικός και κατατοπιστικός.. Έχω ψηθεί να το πάρω και εγώ για δώρο για τα γενέθλια μου :-)

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μου βγάζει το Baidu broswer στη την οθόνη που δεν ξέρω καν τί είναι... πώς το απενεργοποιώ;

Ένα εικονίδιο δεν λες; Το απενεργοποιεις ανοίγοντας τον baidu browser και πηγαίνοντας στις ρυθμίσεις. Κάτι λέει για floating widget κάτι τέτοιο και το βάζεις off

Link to comment
Share on other sites

Βασικα εχει παρει ή εχει παραγγειλει το κινητο κανεις απο minideal? Γιατι στο minideal δεν αρνουνται να το κανουν root.

Το θεμα ειναι οτι θα βγει καποια στιγμη νεα εκδοση της ρομ που θα διορθωνει και θα πρεπει να ειναι root το κινητο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...