Jump to content

Ταινίες/σειρές που ψάχνετε και δεν ξέρετε τον τίτλο


ckck20
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Divergent (2014)

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Ψάχνω τον τίτλο μιας ταινίας γύρω στο 2000 περίπου

4 η 5 παντρεμένα ζευγάρια, φίλοι παρέας από παλιά, ξεκινάν από βαρεμάρα , πλήξη και αστείο ένα ερωτικό παιχνίδι ανταλλαγής συντρόφων. Βάζουν τα κλειδιά τους σε ένα μπολ και εν μέσω καζούρας και πλάκας οι γυναίκες επιλέγουν τυχαία κλειδιά και αποσύρονται για πλάκα με τον νέο ερωτικό σύντροφο σε δωμάτια. Και ενώ όλα πάνε καλά την 1η φορά στην συνέχει εισχωρεί η ζήλια στα "νόμιμα" ζευγάρια , όπως και οι διαστροφές στα κατά περίπτωση ζευγάρια. Κάποιοι αντιδρούν βίαια και κάποιοι γνωρίζουν για 1η φορά πραγματική ηδονή

 

και όχι, δεν είναι το The Ice Storm

και φυσικά δεν είναι ούτε πορνό

sinapidisantonis.spaces.live.com
Link to comment
Share on other sites

Phobos, μήπως είναι αυτή;

 

http://m.imdb.com/title/tt0118717/

The big swap (1998)

 

bingo..... Belle είσαι και ο πρώτος

Σε ευχαριστω

sinapidisantonis.spaces.live.com
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ψάχνω για ένα ντοκιμαντέρ αλλά δεν γνωρίζω εάν το έχει με ελληνικούς υπότιτλους. Πρόκειται για το "Child of Rage" του '92. Εάν μπορείτε να το βρείτε με ελληνικούς υποτίτλους θα σας είμαι ευγνώμων. Επίσης δεν γνωρίζω εάν κυκλοφορεί καμία ταινία του είδους που να βασίζεται στην ιστορία. Ευχαριστώ εκ των προτέρων. :)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ψάχνω για ένα ντοκιμαντέρ αλλά δεν γνωρίζω εάν το έχει με ελληνικούς υπότιτλους. Πρόκειται για το "Child of Rage" του '92. Εάν μπορείτε να το βρείτε με ελληνικούς υποτίτλους θα σας είμαι ευγνώμων. Επίσης δεν γνωρίζω εάν κυκλοφορεί καμία ταινία του είδους που να βασίζεται στην ιστορία. Ευχαριστώ εκ των προτέρων. :)

 

Δε νομίζω ότι είναι για τέτοιο ψάξιμο αυτό το thread :O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

@ChristinaChar δεν επιτρέπεται η διακίνηση υπότιτλων μέσα από την κοινότητα μας.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω ότι είναι για τέτοιο ψάξιμο αυτό το thread :O

Ααα εντάξει δεν το γνώριζα. Συγνώμη. :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 106 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

@ChristinaChar δεν επιτρέπεται η διακίνηση υπότιτλων μέσα από την κοινότητα μας.

Συγνώμη δεν το γνώριζα. :)

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ

Ειχα δει πριν το 2008 μια ταινια στο alter στην οποια ηταν μια γυναικα κρατουμενοσ την οποια μετεφεραν δυο αστοινομικοι σε αλλεσ φυλακες ,αυτη την πολυ ομορφη γυναικα και τουσ εμπλεκε συναιχεια σε περιπετειες.αν την εχει δει κανεισ και μπορει να βοηθησει ας μ την πει

Ευχαριστω πολυ!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ελπίδες να βρεθεί η συγκεκριμένη ταινία που ψάχνω αλλά θα κάνω μια προσπάθεια.

 

Καταρχήν να σημειώσω ότι είχα ξαναρωτήσει παλιότερα αλλού και μου έλεγαν ότι είναι το The Thing, τονίζω ότι δεν είναι αυτό. Είναι επιστημονικής φαντασίας και το πιθανότερο είναι να είχε βγει τη δεκαετία του 90 ή το πολύ αρχές του 2000.

 

Ήταν μια ομάδα επιστημόνων και είχαν εγκατασταθεί στους πάγους (δεν θυμάμαι αν ήταν στον βόρειο ή στον νότιο πόλο), πιθανώς για γεωτρήσεις πετρελαίου ή για μελέτη των πάγων ή της προϊστορικής ζωής στους πάγους. Σε κάποια φάση βρίσκουν ένα διαστημόπλοιο και ελευθερώνουν τον εξωγήινο (εδώ είναι που κάποιοι το μπερδεύουν με το The Thing αλλά έχω δει και τα δύο -1982, 2011 - και σίγουρα δεν είναι κάποιο από αυτά).

 

Ο εξωγήινος αρχίζει να τρώει τους ανθρώπους. Σε κάποια φάση πιάνει μια γυναίκα και αντί να την φάει την φυλάει στο στόμα, της μεταδίδει κάτι και την αφήνει ελεύθερη. Γυρίζει στο εργαστήριο και της κάνουν εξετάσεις για να δουν τι της μετέδωσε. Διαπιστώνουν ότι έχει αυξημένα λευκά αιμοσφαίρια στο αίμα (και κάτι άλλα διάφορα) για να δυναμώσει ο οργανισμός της ώστε να την φάει αργότερα που θα γίνει ποιο νόστιμη.

 

Σε κάποια φάση μπαίνουν στο διαστημόπλοιο και βρίσκουν ένα δωμάτιο όπου εκεί ο εξωγήινος αναπαρήγαγε ανθρώπινα μωρά με τεχνητό τρόπο, αλλά επειδή υποτίθεται ότι το διαστημόπλοιο ήταν θαμμένο για αιώνες στους πάγους, τα μωρά δεν ήταν σάπιεν αλλά ποια παλιά (νεάντερνταλ ίσως;). Διαπίστωσαν ότι οι άνθρωποι δεν εξελίχθησαν στην Γη αλλά μας έφερε αυτός ο εξωγήινος. Ποιο συγκεκριμένα ταξίδευε σε πλανήτες που μπορούσαν να συντηρήσουν ζωή και άφηνε μερικούς ανθρώπους ώστε να αναπαραχθούν και να πληθύνουν ώστε να γυρίσει μετά από χρόνια και να τους φάει. Όταν ήρθε στον δικό μας πλανήτη, άφησε κάποιους ανθρώπους και μετά πήγε στους πόλους για να τους διερευνήσει. Εκεί όμως είχε ένα ατύχημα και θάφτηκε στους πάγους. Έτσι δεν μας έφαγε και εξελιχθήκαμε όπως είμαστε σήμερα.

 

Ελπίζω να μην σας κούρασα.

 

Μήπως είναι αυτό: http://www.imdb.com/title/tt0187534/?ref_=ttmd_md_nm

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Ψάχνω μια ταινία που την είδα στο ετ1 ενα μεσημέρι του 2010, Δεν συγκράτησα τίτλο, ονόματα ηθοποιών, αλλά υπόθεση σκήνες και ρολους.

 

Επισης το ποστερ της ταινιας ΕΙΝΑΙ ΚΙΤΡΙΝΟ ΜΕ ΜΠΛΕ δειχνει εναν μαυρο ουρανο με αστερια βραδυ και φεγγαρι και ενα γραφειο μια μολυβοθηκη και εναν υπολογιστη... αυτα θυμαμε ( ηταν κωμωδια με καποιο νοημα για την ζωη)-- ωραίο εργο.

 

Η ταινία αρχίζει με ένα νεαρό ζευγάρι στο κρεβάτι ένα βράδυ και με τον ανδρα να λεει ( οι περισότεροι διασημοι φοβούνται να μην πεθάνουν στον υπνό τους) ο συγκεκριμένος έχει σχέση με εναν μεγαλο ανθρωπο που μενει σε ενα σπιτι δυοροφο με σκαλες στο μπεμπερλι χιλλς με μια συζυγο τρελη.. καπως νευρικια με ενα μεσεντες φοραει ακριβα ρουχα και υπαρχει και ενας μαυρος bodyguard ας πουμε που λεει αυτη στον ανδρα της οτι δεν θελει συνεχια να την ακολουθει και μετα λεει οτι ειναι γκει και εχει φαση γιατι ξαφνικα δεν θυμαμε πως το ζευγαρι που ανεφερα στην αρχη καυγαδιζει στο σπιτι με την συζυγο και τον μεγαλο ανθρωπο τον φυλακα και ο μαυρος ανεβοκατεβενει τις σκαλες με κοκτειλ... και μετα πεταγονται κατι παπαρατσι μαλλον η κυρια αυτη ηταν διασημη.

 

ΤΕΛΟΣ το νεαρο ζευγαρι τσακωνεται ερχεται η συζυγος με το μερσεντες νομιζει οτι η κοπελα ειναι γκομενα του γερου ο νεαρος μαλλον υπαληλος του γερου της εξηγει γυναιτε χαμος καποιος κλειδωνεται στην τουαλετα διπλα στην κουζινα και πυροβολη με ενα πιστολι καποιος καποιον στο τελος ειναι ολοι ευτυχισμενοι ...

 

Σορυ αν σας μπερδεψα.. ΤΟ ΨΑΧΝΩ ΚΑΙΡΟ και αν το βρει καποιος αξιζει να το δει εχει ωραίο νοημα το εργακι λογικα χρονολογια πρεπει να ειναι του 2000s και μετα.. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Ψάχνω μια ταινία που την είδα στο ετ1 ενα μεσημέρι του 2010, Δεν συγκράτησα τίτλο, ονόματα ηθοποιών, αλλά υπόθεση σκήνες και ρολους.

 

Επισης το ποστερ της ταινιας ΕΙΝΑΙ ΚΙΤΡΙΝΟ ΜΕ ΜΠΛΕ δειχνει εναν μαυρο ουρανο με αστερια βραδυ και φεγγαρι και ενα γραφειο μια μολυβοθηκη και εναν υπολογιστη... αυτα θυμαμε ( ηταν κωμωδια με καποιο νοημα για την ζωη)-- ωραίο εργο.

 

Η ταινία αρχίζει με ένα νεαρό ζευγάρι στο κρεβάτι ένα βράδυ και με τον ανδρα να λεει ( οι περισότεροι διασημοι φοβούνται να μην πεθάνουν στον υπνό τους) ο συγκεκριμένος έχει σχέση με εναν μεγαλο ανθρωπο που μενει σε ενα σπιτι δυοροφο με σκαλες στο μπεμπερλι χιλλς με μια συζυγο τρελη.. καπως νευρικια με ενα μεσεντες φοραει ακριβα ρουχα και υπαρχει και ενας μαυρος bodyguard ας πουμε που λεει αυτη στον ανδρα της οτι δεν θελει συνεχια να την ακολουθει και μετα λεει οτι ειναι γκει και εχει φαση γιατι ξαφνικα δεν θυμαμε πως το ζευγαρι που ανεφερα στην αρχη καυγαδιζει στο σπιτι με την συζυγο και τον μεγαλο ανθρωπο τον φυλακα και ο μαυρος ανεβοκατεβενει τις σκαλες με κοκτειλ... και μετα πεταγονται κατι παπαρατσι μαλλον η κυρια αυτη ηταν διασημη.

 

ΤΕΛΟΣ το νεαρο ζευγαρι τσακωνεται ερχεται η συζυγος με το μερσεντες νομιζει οτι η κοπελα ειναι γκομενα του γερου ο νεαρος μαλλον υπαληλος του γερου της εξηγει γυναιτε χαμος καποιος κλειδωνεται στην τουαλετα διπλα στην κουζινα και πυροβολη με ενα πιστολι καποιος καποιον στο τελος ειναι ολοι ευτυχισμενοι ...

 

Σορυ αν σας μπερδεψα.. ΤΟ ΨΑΧΝΩ ΚΑΙΡΟ και αν το βρει καποιος αξιζει να το δει εχει ωραίο νοημα το εργακι λογικα χρονολογια πρεπει να ειναι του 2000s και μετα.. Ευχαριστώ

απο αυτα που γραφεις δεν βγαινει παντως να εχει καποιο νοημα το εργο ή εσύ δεν μπορεις να το αποτυπωσεις σωστα,ίσως να μην το κατάλαβες φυσικά.
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα κι απο εμένα.

Μου έχει κολλήσει αυτές τις ημέρες μια ταινία που χα δει παλιά.

Πρέπει να είναι εποχής τέλη 90 με 2004 το πάρα πολύ νομίζω.

 

Θυμάμαι ότι ο πρωταγωνιστής ήταν γνωστός αλλά μπορεί να κάνω και λάθος

Είναι η γη κάπου στο μέλλον ( δεν θυμάμαι ημερομηνία ) και μας έχουν κυρήξει πόλεμο μια φυλή εξωγήινων

Ξυπνάει ο πρωταγωνιστής και ακούει στις ειδήσεις για ένα σκάφος των εξωγήινων που έπεσε κοντά στην πόλη ( συγκεκριμένα σε ένα δάσος κάτι τέτοιο είχε πέσει ) και σκοτώσαν τον έναν αλλά ο άλλος ξέφυγε, στην τελική θυμάμαι πως ανακαλύπτει πως ο εξωγήινος στο σκάφος ήταν αυτός ( ή έτσι νόμιζε,δεν θυμάμαι πολύ καλά ).

Ξέρω πως αυτά που θυμάμαι είναι πολύ λίγα αλλά αν τυχόν και θυμηθεί κανείς τίποτα,ευχαριστώ εκ τον προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα κι απο εμένα.

Μου έχει κολλήσει αυτές τις ημέρες μια ταινία που χα δει παλιά.

Πρέπει να είναι εποχής τέλη 90 με 2004 το πάρα πολύ νομίζω.

 

Θυμάμαι ότι ο πρωταγωνιστής ήταν γνωστός αλλά μπορεί να κάνω και λάθος

Είναι η γη κάπου στο μέλλον ( δεν θυμάμαι ημερομηνία ) και μας έχουν κυρήξει πόλεμο μια φυλή εξωγήινων

Ξυπνάει ο πρωταγωνιστής και ακούει στις ειδήσεις για ένα σκάφος των εξωγήινων που έπεσε κοντά στην πόλη ( συγκεκριμένα σε ένα δάσος κάτι τέτοιο είχε πέσει ) και σκοτώσαν τον έναν αλλά ο άλλος ξέφυγε, στην τελική θυμάμαι πως ανακαλύπτει πως ο εξωγήινος στο σκάφος ήταν αυτός ( ή έτσι νόμιζε,δεν θυμάμαι πολύ καλά ).

Ξέρω πως αυτά που θυμάμαι είναι πολύ λίγα αλλά αν τυχόν και θυμηθεί κανείς τίποτα,ευχαριστώ εκ τον προτέρων.

 

http://www.imdb.com/title/tt0160399/?ref_=nm_flmg_act_22 αυτο μου ρχεται στο μυαλο

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt0160399/?ref_=nm_flmg_act_22 αυτο μου ρχεται στο μυαλο

 

Χίλια ευχαριστώ φίλε μου,δεν παίζει να την έβρισκα με τίποτα :)

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ

Ειχα δει πριν το 2008 μια ταινια στο alter στην οποια ηταν μια γυναικα κρατουμενοσ την οποια μετεφεραν δυο αστοινομικοι σε αλλεσ φυλακες ,αυτη την πολυ ομορφη γυναικα και τουσ εμπλεκε συναιχεια σε περιπετειες.αν την εχει δει κανεισ και μπορει να βοηθησει ας μ την πει

Ευχαριστω πολυ!!!!:)

 

Μήπως εννοείς αυτή

http://www.imdb.com/title/tt0109403/?ref_=nm_flmg_act_63

KCB
Link to comment
Share on other sites

παιδια και παλι καλησπερα θα ηθελα να ζητησω να μου βρειτε και ενα κινουμενο σχεδιο αν μπορειτε δεν θυμαμαι χρονολογια νομιζω οτι ηταν μες στην δεκαετεια του 80΄στορυ εχει ως εξης: καποιον αντρα ο οποιος ειχε φυλακισμενη μια πολυ μικροσκοπικη κοπελα η οποια ζουσε μεσα σε ενα τριανταφυλλο και αυτος την ειχε φυλακισμενη μεσα σε μια γυαλα και νομιζω μια μερα ξαφνικα η γυαλα επεσε και εσπασε το κοριτσι μαλλον το λεγανε τριανταφυλλενια η τριανταφυλλια. δεν θυμαμαι το παρακατω γιατι ειμουνα πολυ μικρουλα αν γνωριζει καποιος κατι να μου πει για αυτο και για την σειρα που σας ανεφερα πιο νωρις συγνωμη αν σας κουρασα και παλι ευχαριστω εκ των προτερων...........

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

παιδια και παλι καλησπερα θα ηθελα να ζητησω να μου βρειτε και ενα κινουμενο σχεδιο αν μπορειτε δεν θυμαμαι χρονολογια νομιζω οτι ηταν μες στην δεκαετεια του 80΄στορυ εχει ως εξης: καποιον αντρα ο οποιος ειχε φυλακισμενη μια πολυ μικροσκοπικη κοπελα η οποια ζουσε μεσα σε ενα τριανταφυλλο και αυτος την ειχε φυλακισμενη μεσα σε μια γυαλα και νομιζω μια μερα ξαφνικα η γυαλα επεσε και εσπασε το κοριτσι μαλλον το λεγανε τριανταφυλλενια η τριανταφυλλια. δεν θυμαμαι το παρακατω γιατι ειμουνα πολυ μικρουλα αν γνωριζει καποιος κατι να μου πει για αυτο και για την σειρα που σας ανεφερα πιο νωρις συγνωμη αν σας κουρασα και παλι ευχαριστω εκ των προτερων...........

 

Μήπως εννοείς αυτό: https://www.youtube.com/watch?v=EEf8qA_d4VU

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!! ψαχνω εδω και καιρο μια ταινια και δεν μπορω να τη βρω. θριλερ ειναι και υποθεση ξεκιναει με ενα παιδακι και τη μαμα του που ζουν σε μια καλυβα στην εξοχη,και ενφανιζοντε δυο τυποι που βιαζουν και σκοτωνουν τι μητερα του παιδιου. ετσι το παιδι γινετε δολοφονοσ και οποιοσ πηγενει στην καλυβα τον σκοτωνει. μασ διχνει μετα απο χρονια μια παρεα που θα κανει διανικτερευση στην καλιβα και και στο υπογειο τησ καλυβασ ειναι ο δολοφονοσ και εναν εναν τουσ σκοτωνει. εντομεταξυ τα αυτοκινητα τα πεταγε σε μια λιμνη λιγο πιο περα οποΥ τα ανακαλυψαν αργοτερα οι αστυνομικοι που στο τελοσ τουσ σκοτωνει και αυτους..ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΤΗΣ ΤΑΙΝΙΑΣ!!!!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας και παλι ψαχνω μια τηλεοπτικη εκπομπη γυρω στο 1990 οπου ο παρουσιαστης φορουσε γυαλια και κρατουσε εναν χαρτοφυλακα και ειχε εμφανιση δικηγορου η εκπομπη γυριζοταν σε ενα στουντιο μαυρο αν δεν κανω λαθος . στο στουντιο υπηρχαν παντα καλεσμενοι παιδια και εφηβοι η οποιοι καναν ερωτησεις στο λεγομενο δικηγορακο οπωςτον αποκαλουσαν και αυτος μς την σειρα του υπεβαλε ερωτησεις που αφορουσαν κοινωνικα θεματα. και ο συγεκριμενος παρουσιαστης ηθοποιος ειχε παιξει τοτε σε διαφιμηση του πουρε magi πιστευω να σας βοηθισα λιγο αν γνωριζετε κατι θα περιμενω απαντηση σας ευχαριστω προκαταβολικα.......

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

oxi nasiaris μου δεν ειναι αυτο σε ευχαριστω παντως.......

Link to comment
Share on other sites

Εχω τωρα 3 μηνες μεχρι να βρω αυτο το forum και ψαχνω για μια ταινια π ειχα δει παλια και δν μπορω να θυμηθω το τιτλο με καμια παναγια.... θυμαμαι λιγο την πλοκη στην αρχη... αρχιζει με εναν φυσιολογικο νεαρο(εχω την εντυπωση οτι ηταν παπαδοπαιδι και ζουσε με εναν σαν ιερεα που τον προσεχε και δν τον αφηνε να πολυβγενει απο εκει που μενανε)... μια μερα αυτος ο νεαρος παει σε ενα παρτυ π κανει η ταξη του και για ενα κοριτσι μπλεκεται σε ενα καυγα με εναν αλλον και ο αλλος τον τραυματιζει στο κεφαλι...πανε με το κοριτσι στο νοσοκομειο αμεσως για να δει ο γιατρος την πληγη αλλα η πληγη ειχε σχεδον κλεισει και τους λεει ο γιατρος ποτε εγινε αυτο χτυπημα και λενε αυτοι πριν λιγο και λεει ο γιατρος αποκλειεται αυτη η πληγη ειναι λες και εχει γινει πριν 4-5 μερες και περνει δειγμα απο την πληγη και απο το αιμα του παιδιου και το στελνει καπου... και τελικα ανακαλυπτεται οτι αυτο το παιδι ηταν εκλεκτος νομιζω( ειχε αιμα θεου μεσα του νομιζω και γιατρευοταν γρηγορα ) και απο εκει π ζουσε ο νεαρος μια ηρεμη ζωη αρχιζαν και τον ψαχνανε διαφοροι ανθρωποι... και ο νεαρος ανακαλυψε οτι ηξερε να πολεμαει ενω δεν ειχε ξαναπολεμησει ποτε ... και νομιζω οτι θυμαμαι και εναν σαν αλμπινο βλακα κακο που επαιζε στο εργο και ηταν κατι σαν κακος μοναχος π εψαχνε τον νεαρο!...ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΑΝ ΔΝ ΒΡΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΘΑ ΣΚΑΣΩ !!
Link to comment
Share on other sites

Εχω τωρα 3 μηνες μεχρι να βρω αυτο το forum και ψαχνω για μια ταινια π ειχα δει παλια και δν μπορω να θυμηθω το τιτλο με καμια παναγια.... θυμαμαι λιγο την πλοκη στην αρχη... αρχιζει με εναν φυσιολογικο νεαρο(εχω την εντυπωση οτι ηταν παπαδοπαιδι και ζουσε με εναν σαν ιερεα που τον προσεχε και δν τον αφηνε να πολυβγενει απο εκει που μενανε)... μια μερα αυτος ο νεαρος παει σε ενα παρτυ π κανει η ταξη του και για ενα κοριτσι μπλεκεται σε ενα καυγα με εναν αλλον και ο αλλος τον τραυματιζει στο κεφαλι...πανε με το κοριτσι στο νοσοκομειο αμεσως για να δει ο γιατρος την πληγη αλλα η πληγη ειχε σχεδον κλεισει και τους λεει ο γιατρος ποτε εγινε αυτο χτυπημα και λενε αυτοι πριν λιγο και λεει ο γιατρος αποκλειεται αυτη η πληγη ειναι λες και εχει γινει πριν 4-5 μερες και περνει δειγμα απο την πληγη και απο το αιμα του παιδιου και το στελνει καπου... και τελικα ανακαλυπτεται οτι αυτο το παιδι ηταν εκλεκτος νομιζω( ειχε αιμα θεου μεσα του νομιζω και γιατρευοταν γρηγορα ) και απο εκει π ζουσε ο νεαρος μια ηρεμη ζωη αρχιζαν και τον ψαχνανε διαφοροι ανθρωποι... και ο νεαρος ανακαλυψε οτι ηξερε να πολεμαει ενω δεν ειχε ξαναπολεμησει ποτε ... και νομιζω οτι θυμαμαι και εναν σαν αλμπινο βλακα κακο που επαιζε στο εργο και ηταν κατι σαν κακος μοναχος π εψαχνε τον νεαρο!...ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΑΝ ΔΝ ΒΡΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΘΑ ΣΚΑΣΩ !!
http://www.imdb.com/title/tt0145531/?ref_=nv_sr_1 αυτο;;
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε μου δεν ειναι αυτο ευχαριστω παντως... αυτο που σου λεω εχει αγορι πρωταγωνιστη και στην αρχη εχει φυσιολογικη ζωη και ξαφνικα ανακαλυπτει τις δυνατοτητες του αφου μπλεκεται σε ενα καυγα σε ενα παρτυ για μια κοπελα και η πληγη που του κανουν επουλωνεται γρηγορα... δεν ειναι το stigmata ...

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τη γραφή SMS και να γράφεις ολόκληρες λέξεις. Η πρακτική αυτής της γραφής καταργήθηκε από τη 1η Σεπτεμβρίου 2009 μαζί με τα greeklish. Δες εδώ και την αντίστοιχη ανακοίνωση.

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ψάχνω μια ταινία που την είχα δει παλιά από τα λίγα που θυμάμαι είναι

πως μια γυναίκα νεαρή σε ηλικία με το παιδί της ζει σε ένα μικρό χωρίο στην Αμερική χωρίς σύζυγο και ο αστυνομικός “σερίφης” του χωριού την ερωτεύεται και προσπαθεί να την προστατέψει ( το ντυσιμο του ηταν αστυνομικού με καπέλο cowboy και οδηγούσε ενα μαύρο αυτοκίνητο).

 

Επίσης απο μια άλλη ταινία θυμάμε μόνο το τέλος..., όπου ενώ νομίζουμε ότι ο πρωταγωνιστής έχει σκοτωθεί στο τέλος έχει διαφύγει περνώντας μπροστά από αστυνομία κτλ (αμερικανία μάλλον με ληστεια τραπεζας, αστυνομική η υπόθεση ) ως πτώμα σε ένα ασθενοφόρο.. ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...