Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M9)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια χαρα δουλευουν ολα με sense8 στο Μ9 .. το εχουν δωσει ηδη απο την δευτερη μερα που εγινε η παρουσιαση του ,,..

 

Καλη ειδηση αυτο, ποτε θα γινει η αναβαθμιση; γνωριζεις;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μια χαρα δουλευουν ολα με sense8 στο Μ9 .. το εχουν δωσει ηδη απο την δευτερη μερα που εγινε η παρουσιαση του ,,..

Καλησπερα πηρε το sense 8 σε custom rom το 9 καλα καταλαβα ? ποια custom ειναι?

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Καλη ειδηση αυτο, ποτε θα γινει η αναβαθμιση; γνωριζεις;

Όχι δεν γνωρίζω...

 

Στάλθηκε από το HTC One M9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 47 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπερα πηρε το sense 8 σε custom rom το 9 καλα καταλαβα ? ποια custom ειναι?

Insert coin ICE. 4.0.4..

 

Στάλθηκε από το HTC One M9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παντως παιδια η μπροστινη καμερα δεν παιζεται με τιποτα ,δεν την εχω χρησιμοποιησει πολυ αλλα οποιος ειδε φωτο απο αυτην εχει παθει την πλακα του, ακομη και την νυχτα , ειλικρινα σε αλλο κινητο δεν ειδα τετοια ποιοτητα Edited by kollatos
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το έχουμε πει τόσες φορές, αγγελίες μόνο στο θέμα των αγγελιών, όχι χύμα μέσα στα forum.

Έγινε εκκαθάριση. Ευχαριστώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Εχω προβλημα με τη δονηση.Σταματαει να λειτουργει,επανερχεται μονο αν κανω diagnose test και κουνησω με δυναμη πλαι και αριστερα το κινητο.Μαλλον παω για service.Γνωριζετε που παιρνω τηλ κι αν θα επισκευαστει το υπαρχων κινητο η θα μου δωσουν επισκευασμενο?
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα το service ειναι εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=317816

επιπλεον μπορεις να μιλησεις και με την htc εδω να σου στειλουν courier να παραλαβει την συσκευη απο τον χωρο σου,

οσο για την δονηση απλα χαλασε:)

http://www.htc.com/gr/contact/phone/

 

Ok φιλε σ ευχαριστω, επικοινωνησα με το δευτερο link που μου εδωσες και βγηκε ακρη μπορω να πω, θα μου στειλουν courier στο χωρο μου για παραλαβη της συσκευης χωρις καποια χρεωση :)

Προς ενημερωση: επειδη δεν εχω την αποδειξη μου λεει δεν υπαρχει προβλημα ,ανεφερα το imei και μου ειπε πως εχω εγγυηση εως 8/2017 ,μια χαρα λοιπον :D

Το μονο που με προβληματιζει, επειδη το κινητο ειναι ευρωπαικης προελευσης και συγκεκριμενα χωρας γερμανιας μπορει να κανει εως και 50 μερες για να γινει η επισκευη, αλλα μπορει και δυο εβδομαδες :wacko:

Πρωτη φορα που επικοινωνω με το service της HTC και μονο θετικα λογια εχω προς το παρων, λεω προς το παρων διοτι αν δεν ολοκληρωθει η διαδικασια δεν μπορουμε να ειμαστε 100% σιγουροι ( ισως να μου πουνε οτι το κινητο επεσε και δεν φερουμε ευθυνη και πρεπει να πληρωσω την επισκευη, ιδωμεν)

 

Μπραβο στην HTC , 8/3 εστειλα το κινητο για επισκευη , αν θυμαστε ειχε θεμα με την δονηση οπου το προβλημα εμφανιστηκε στα ξαφνικα, στα καλα καθουμενα , σημερα το παρελαβα 22/3 :D , το σημαντικο για μενα ειναι οτι δεχτηκαν το κινητο χωρις να εχω στην κατοχη μου την αποδειξη ,χωρις να πληρωσω τα μεταφορικα ,κοστος μηδεν ,μονο με το imei ειδαν αν ειμαι στην εγγυηση, χωρις δικαιολογιες, μετα απο αυτο ειναι δυνατον να μην προτιμησω ξανα τα προιοντα της HTC ; αψογη σε ολα ,10 με τονο απο μενα για την εξυπηρετηση τους :)

 

Οσο αφορα για το προβλημα αναφερουν στο χαρτι οτι εγινε ηλεκτρονικη επισκευη ,μαλλον καμια κολληση θα εγινε, για αντικατασταση δε το βλεπω

 

----- προσθήκη μηνύματος 66 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

σημερα το παρελαβα με την αγγλικη γλωσσα, μολις εβαλα την sim και το ανοιξα μου εμφανισε την ελληνικη

 

Καλησπερα παιδια.Εχω προβλημα με τη δονηση.Σταματαει να λειτουργει,επανερχεται μονο αν κανω diagnose test και κουνησω με δυναμη πλαι και αριστερα το κινητο.Μαλλον παω για service.Γνωριζετε που παιρνω τηλ κι αν θα επισκευαστει το υπαρχων κινητο η θα μου δωσουν επισκευασμενο?

 

διαβασε εδω φιλε, ειχα ιδιο θεμα :)

Link to comment
Share on other sites

τιποτα φιλε ,κανε αυτο που εκανα εγω, αν δεν εχεις δευτερο κινητο παρε πρωτα ενα μεταχειρισμενο smartphone με 50 ευρω να κανεις την δουλεια σου και μετα το πουλας παλι στην ιδια τιμη ;)
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το έστειλα πίσω το κινητό και αντι για αντικατάσταση μου έκαναν επισκευή ενώ ήμουν εντός DOA. Άλλαξαν το handset και γράφει και κάτι L2 ASP transfer

 

Το θέμα όμως συνεχίζεται. Οπότε τι προτείνετε να κάνω; Μπορώ να μιλήσω απευθείας με την HTC ελλάδας; Ολλανδικό είναι το κινητό, οπότε θα πρέπει να με καλύψουν λογικά έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το έστειλα πίσω το κινητό και αντι για αντικατάσταση μου έκαναν επισκευή ενώ ήμουν εντός DOA. Άλλαξαν το handset και γράφει και κάτι L2 ASP transfer

 

Το θέμα όμως συνεχίζεται. Οπότε τι προτείνετε να κάνω; Μπορώ να μιλήσω απευθείας με την HTC ελλάδας; Ολλανδικό είναι το κινητό, οπότε θα πρέπει να με καλύψουν λογικά έτσι;

 

Καλημερα post# 1232

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το έστειλα πίσω το κινητό και αντι για αντικατάσταση μου έκαναν επισκευή ενώ ήμουν εντός DOA. Άλλαξαν το handset και γράφει και κάτι L2 ASP transfer

 

Το θέμα όμως συνεχίζεται. Οπότε τι προτείνετε να κάνω; Μπορώ να μιλήσω απευθείας με την HTC ελλάδας; Ολλανδικό είναι το κινητό, οπότε θα πρέπει να με καλύψουν λογικά έτσι;

 

εμενα κατι για handset δεν εγραφε παρα μονο για ηλεκτρονικη επισκευη L2 ASP transfer ,απο την στιγμη που το παρελαβα μεχρι και σημερα δουλευει μια χαρα ,

οσο για την ερωτηση σου κανε αυτο που λει ο φιλος @nek46

Link to comment
Share on other sites

Αυτό θα κάνω, απλά εφόσον ήμουν εντός DOA, γιατί δεν μου έγινε αντικατάσταση; Αυτό δεν μπορώ να καταλάβω και με τρελαίνει
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αυτό θα κάνω, απλά εφόσον ήμουν εντός DOA, γιατί δεν μου έγινε αντικατάσταση; Αυτό δεν μπορώ να καταλάβω και με τρελαίνει

 

Το πήγες στο κατάστημα αγοράς, ζήτησες DOA και σου είπαν τι;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τους το έστειλα πίσω αιτουμενος DOA και μου είπαν ότι θα πάει στο σέρβις να εξακριβωθεί αν είναι για DOA και τελικά ήρθε πίσω το ίδιο έχοντας γίνει επισκευή

 

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τους τα έχωσα σήμερα, τώρα περιμένω από Τετάρτη να το στείλω πίσω και να ξεκαθαρίσω ότι παίρνω καινούρια συσκευή ή τα λεφτά μου πίσω γιατί πολύ τράβηξε το αστείο. Ήμουν εντός DOA και εντός περιόδου υπαναχώρησης όταν το έστειλα όποτε έχω γερο πάτημα

 

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σωστά, δες πως θα πάει το θέμα και γράψε και μια αξιολόγηση στον τσιγκουνη για να γνωρίζει ο κόσμος αυτές τις συμπεριφορές, κρίμα είναι να την πατήσουν και άλλοι, αντε Καλή Ανάσταση σε όλους.

 

Στάλθηκε από το HTC One M9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα στην παρεα :) εγω αυτο που δεν καταλαβα ειναι ποιος εκανε επισκευη στην συσκευη?

το καταστημα αγορας η ...Η αρβατο? αν το εκανε το καταστημα δεν εχει εξουσιοδοτηση, πως εβαλε χερι στην συσκευη :wacko:

Καλη ανασταση σε ολους με ρεγουλα την πετσουλα :lol:

Edited by nek46

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Η αρβατο έκανε την επισκευή. Αλλά δεν ενημερώθηκα ποτέ για το τι και πως και ενώ είχα γράψει στο χαρτί πως θέλω αντικατάσταση ή αποζημίωση.

 

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η αρβατο έκανε την επισκευή. Αλλά δεν ενημερώθηκα ποτέ για το τι και πως και ενώ είχα γράψει στο χαρτί πως θέλω αντικατάσταση ή αποζημίωση.

 

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Mαλιστα.. αφου εγινε ετσι, και το ασ που πουμε ,φτιαχτηκε η συσκευη απο την αρβατο μην περιμενεις και πολλα πραγματα

η συσκευη συνεχιζει να εχει προβλημα ? αν ναι μιλας με την htc απο εβδομαδα τους εξηγεις πιο ειναι το προβλημα και οτι σου πουν .

Καλα ξεμπερδεματα και υπομονη:)

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Μιλάω σήμερα πάλι με το κατάστημα και συνεχίζουν τα δικά τους τροπάρια ότι έγινε έλεγχος και δεν εγκρίθηκε DOA. Εγώ έστειλα ένα e-mail εν τω μεταξύ σε αυτό που είχε το φυλλάδιο της επισκευής και μου είπαν πως η αρβατο δεν έχει καμία δικαιοδοσία να κάνει τέτοιους ελέγχους και ο,τι τους στέλνουν πάει κατευθείαν για επισκευή. Έχω τρελαθεί με αυτά που ακούω και νευριάζω απίστευτα γιατί νιώθω ότι ακούω ************.

 

Καμία συμβουλή κανένας;

 

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Απ΄ότι κατάλαβα από το forum αξίζει να το αγοράσει κανείς ακόμη και τώρα και να έχει για τα επόμενα 2 χρόνια αξιόπιστο κινητό; Eίμαι ανάμεσα σε αυτό και το S6.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...