Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M9)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα & καλή εβδομάδα σε όλους

Διαβάζοντας όλα τα σχόλια για την συσκευή , έχω πλέον πεισθεί για αγορά του HTC One M9 από Skroutzομάγαζο , ως αντικαταστάτη του iphone 6 που έχω ( αργότερα αν το M10 είναι όντως ΟΚ , ίσως προχωρήσω σε αναβάθμιση)

Η ερώτηση που θέλω να κάνω είναι αν οι συσκευές ( εισαγωγής ) έχουν by default την Ελληνική γλώσσα.

Σε ερώτηση που έκανα σε συκεκριμένο κατάστημα , με ενημέρωσαν ότι βάζοντας την Sim η γλώσσα αυτομάτως μπαίνει στα Ελληνικά .

Ισχύει πάντα αυτό ?? Υπάρχει Ελληνική γλώσσα και στο πληκτρολόγιο ??

Παίζει να μην ισχύει πάντα και να μπλέξω ( δεδομένου ότι δεν ενδιαφέρομαι για λύση τύπου melocοrade κτλ )

Επίσης , αν κάποιος φίλος γνωρίζει συγκεκριμένο κατάστημα που πουλάει την συσκευή με official την Ελληνική γλώσσα , ας με ενημερώσει αν θέλει .. ( ή αν γνωρίζει κάποια συκεκριμένη παρτίδα συσκευής που να έχει official την γλώσσα , ώστε να την ζητήσω με τον κωδικό της )

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Φίλε montoya το δικό μου που είναι γερμανικό έχει ελληνικά αλλά με τον τρόπο που λες ,δεν είναι θέμα αυτό, μία φορά το κάνεις ,επίσης έχεις και πληκτρολόγιο ελληνικό ,τα πάντα όλα ελληνικά
Link to comment
Share on other sites

Φίλε montoya το δικό μου που είναι γερμανικό έχει ελληνικά αλλά με τον τρόπο που λες ,δεν είναι θέμα αυτό, μία φορά το κάνεις ,επίσης έχεις και πληκτρολόγιο ελληνικό ,τα πάντα όλα ελληνικά

 

Σε ευχαριστώ φίλε Dimtz για την απάντηση !

Αν έχεις την δυνατότητα ενημέρωσέμε ( pm) , από που το αγόρασες ή αν γνωρίζεις κάποιο αξιόπιστο κατάστημα.

Επίσης ( αν και γνωρίζω ότι ως κάτοχοι είστε ευχαριστημένοι .. απλά κουβέντα να γίνεται..) θεωρείς ότι θα είναι καλή αγορά ως αντικαταστάτης του iphone ??

( Καλό το iphone ειδικά σε συμβατοτητα με Mac ) αλλά οι περιορισμοί του με κούρασαν και σκεφτομαι την αλλαγή άμεσα..

thanks in advance !!

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

Σε ερώτηση που έκανα σε συκεκριμένο κατάστημα , με ενημέρωσαν ότι βάζοντας την Sim η γλώσσα αυτομάτως μπαίνει στα Ελληνικά .

 

Άποψη μου είναι, αν δεν σου εμφανίζει και στο μενού να επιλέξεις την ελληνική γλώσσα, μην το προτιμήσεις. Θα μπλέξεις με το morelocale. Για εμένα ήταν σπάσιμο αλλά είχα κάνει root λίγο καιρό αργότερα και απαλλάχτηκα. Έχω διαβάσει μια μεμονωμένη περίπτωση που κάποιον τον διαβεβαίωσαν στο κατάστημα ακριβώς αυτό που γράφεις αλλά μετά από factory reset έχασε τα ελληνικά και ούτε στο κατάστημα κατάφεραν να του τα επαναφέρουν και ήθελε να το επιστρέψει. Ψάξτο πολύ καλά. Δυστυχώς δεν μπορώ να βοηθήσω παραπάνω. Το μόνο που μπορώ να πω είναι πως το CID HTC__001 δεν έχει ελληνικά στο Μ8 και το HTC__034 έχει.

Link to comment
Share on other sites

Άποψη μου είναι, αν δεν σου εμφανίζει και στο μενού να επιλέξεις την ελληνική γλώσσα, μην το προτιμήσεις. Θα μπλέξεις με το morelocale. Για εμένα ήταν σπάσιμο αλλά είχα κάνει root λίγο καιρό αργότερα και απαλλάχτηκα. Έχω διαβάσει μια μεμονωμένη περίπτωση που κάποιον τον διαβεβαίωσαν στο κατάστημα ακριβώς αυτό που γράφεις αλλά μετά από factory reset έχασε τα ελληνικά και ούτε στο κατάστημα κατάφεραν να του τα επαναφέρουν και ήθελε να το επιστρέψει. Ψάξτο πολύ καλά. Δυστυχώς δεν μπορώ να βοηθήσω παραπάνω. Το μόνο που μπορώ να πω είναι πως το CID HTC__001 δεν έχει ελληνικά στο Μ8 και το HTC__034 έχει.

 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση ..

Ακριβώς για το λόγο που αναφαίρεις το ψάχνω ....

Υπάρχει κατάστημα στο skroutz , όπου στην έκδοση silver on gold , γράφει ότι υποστηρίζει την Ελληνική γλώσσα Officially. Το θέμα είναι ότι η τιμή του έχει σημαντική διαφορά από τα υπόλοιπα καταστήματα...

 

Ευχαριστώ πολύ

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα φιλε Montoya_f1 αν θυμαμαι καλα μια περιπτωση ηταν εδω στο νημα φιλου, που πηρε m9 και δεν του εβγαλε ελληνικα εβαλε το melocοrade .Ριξε και μια ματια στο best price.gr μηπως εκει βγαλεις καποια ακρη ,οπως σου ειπε παραπανω

και ο φιλος gms το htc _034 ειναι ισπανικο και εχει ελληνικα αλλα αυτο θα το τσεκαρεις μονο με εφαρμογη απο το store

Kατι αλλο.. που θα μπορουσες να ρωτησεις στα internet καταστηματα ειναι αν υπαρχει η δυνατοτητα να σουν πουν αν το κουτι εχει ελληνικα.

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Montoya από αγγελίες το πήρα εγώ , 10 φορές έκανα επαναφορά εργοστασιακών και τα ελληνικά δεν χάθηκαν, δεν ξέρω τι παιζει γι αυτό που ανέφερε ο @gms, χρήστης τριών iphone ήμουν και δε με βλέπω ν αγοράζω ξανά
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα φιλε Montoya_f1 αν θυμαμαι καλα μια περιπτωση ηταν εδω στο νημα φιλου, που πηρε m9 και δεν του εβγαλε ελληνικα εβαλε το melocοrade .Ριξε και μια ματια στο best price.gr μηπως εκει βγαλεις καποια ακρη ,οπως σου ειπε παραπανω

και ο φιλος gms το htc _034 ειναι ισπανικο και εχει ελληνικα αλλα αυτο θα το τσεκαρεις μονο με εφαρμογη απο το store

Kατι αλλο.. που θα μπορουσες να ρωτησεις στα internet καταστηματα ειναι αν υπαρχει η δυνατοτητα να σουν πουν αν το κουτι εχει ελληνικα.

 

Montoya από αγγελίες το πήρα εγώ , 10 φορές έκανα επαναφορά εργοστασιακών και τα ελληνικά δεν χάθηκαν, δεν ξέρω τι παιζει γι αυτό που ανέφερε ο @gms, χρήστης τριών iphone ήμουν και δε με βλέπω ν αγοράζω ξανά

 

@nek46 , @dimtz , Ευχαριστώ για την απάντηση

Θα ρωτήσω για Ελληνικά στο κουτί ( σε διαφορετική περίπτωση μάλλον δεν θα το ρισκάρω.)

Γνωρίζω ότι λόγω έλευσης του Μ10 , θα χάσω πολλά χρήματα αν θέλω να το πουλήσω και αυτό είναι ένα ρίσκο το οποίο είμαι διατεθειμένος να πάρω επειδή έχω ακούσει πολύ καλά σχόλια για την συσκευή , σε συδυασμό με την εμφάνισή του , που κατά την γνώμη μου είναι πολύ καλύτερη Vs HTC 10 (..από ότι τέλος πάντων έχουμε δει ως τώρα για το Μ10..)

Δευτερο ρίσκο ( για τα Ελληνικά στην συσκευή ) δεν σκοπέυω να πάρω..

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

Ήταν η μια και μοναδική περίπτωση που εντόπισα εγώ. Κάποιος εδώ στο myphone το είχε αναφέρει και μπήκε για να ρωτήσει αν υπάρχει τρόπος και πως να τα επαναφέρει. Ένα πράγμα που θα βοηθήσει πιστεύω τον φίλο στην απόφασή του είναι να μας πείτε εσείς που έχετε αγοράσει από skroutz και τα ελληνικά εμφανίζονται με την εισαγωγή ελληνικής sim, τι γίνεται αν για μία στιγμή αλλάξετε γλώσσα σε αγγλικά; Μετά με ποιον τρόπο το ξαναγυρίζετε στα ελληνικά;
Link to comment
Share on other sites

Ήταν η μια και μοναδική περίπτωση που εντόπισα εγώ. Κάποιος εδώ στο myphone το είχε αναφέρει και μπήκε για να ρωτήσει αν υπάρχει τρόπος και πως να τα επαναφέρει. Ένα πράγμα που θα βοηθήσει πιστεύω τον φίλο στην απόφασή του είναι να μας πείτε εσείς που έχετε αγοράσει από skroutz και τα ελληνικά εμφανίζονται με την εισαγωγή ελληνικής sim, τι γίνεται αν για μία στιγμή αλλάξετε γλώσσα σε αγγλικά; Μετά με ποιον τρόπο το ξαναγυρίζετε στα ελληνικά;

 

Καλησπέρα ,

Ευχαριστώ φίλε gms , αυτό θα ήθελα να ρωτήσω και εγώ ..

Επίσης , κάποιος φίλος που έχει αγοράσει από Skroutz ή Best price , και είχε officially την Ελληνική γλώσσα ( δηλ. το Ελληνικό μενού ), μπορεί να μας πει στοιχεία ( κωδικό από το κουτί ) ή χώρα προέλευσης μήπως και βγάλω κάποια άκρη ??

Για την ιστορία , επικοινώνησα πριν λίγο με κατάστημα που αναφαίρει ότι συπμεριλαμβάνεται η Ελληνική γλώσσα στην συσκευή , αλλά δεν ήξεραν να μου εξηγήσουν πως προκύπτει αυτό που αναφέρουν ...

Edited by Montoya_f1
Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο στην HTC , 8/3 εστειλα το κινητο για επισκευη , αν θυμαστε ειχε θεμα με την δονηση οπου το προβλημα εμφανιστηκε στα ξαφνικα, στα καλα καθουμενα , σημερα το παρελαβα 22/3 :D , το σημαντικο για μενα ειναι οτι δεχτηκαν το κινητο χωρις να εχω στην κατοχη μου την αποδειξη ,χωρις να πληρωσω τα μεταφορικα ,κοστος μηδεν ,μονο με το imei ειδαν αν ειμαι στην εγγυηση, χωρις δικαιολογιες, μετα απο αυτο ειναι δυνατον να μην προτιμησω ξανα τα προιοντα της HTC ; αψογη σε ολα ,10 με τονο απο μενα για την εξυπηρετηση τους :)

 

Οσο αφορα για το προβλημα αναφερουν στο χαρτι οτι εγινε ηλεκτρονικη επισκευη ,μαλλον καμια κολληση θα εγινε, για αντικατασταση δε το βλεπω

 

----- προσθήκη μηνύματος 66 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ήταν η μια και μοναδική περίπτωση που εντόπισα εγώ. Κάποιος εδώ στο myphone το είχε αναφέρει και μπήκε για να ρωτήσει αν υπάρχει τρόπος και πως να τα επαναφέρει. Ένα πράγμα που θα βοηθήσει πιστεύω τον φίλο στην απόφασή του είναι να μας πείτε εσείς που έχετε αγοράσει από skroutz και τα ελληνικά εμφανίζονται με την εισαγωγή ελληνικής sim, τι γίνεται αν για μία στιγμή αλλάξετε γλώσσα σε αγγλικά; Μετά με ποιον τρόπο το ξαναγυρίζετε στα ελληνικά;

 

σημερα το παρελαβα με την αγγλικη γλωσσα, μολις εβαλα την sim και το ανοιξα μου εμφανισε την ελληνικη

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο στην HTC , 8/3 εστειλα το κινητο για επισκευη , αν θυμαστε ειχε θεμα με την δονηση οπου το προβλημα εμφανιστηκε στα ξαφνικα, στα καλα καθουμενα , σημερα το παρελαβα 22/3 :D , το σημαντικο για μενα ειναι οτι δεχτηκαν το κινητο χωρις να εχω στην κατοχη μου την αποδειξη ,χωρις να πληρωσω τα μεταφορικα ,κοστος μηδεν ,μονο με το imei ειδαν αν ειμαι στην εγγυηση, χωρις δικαιολογιες, μετα απο αυτο ειναι δυνατον να μην προτιμησω ξανα τα προιοντα της HTC ; αψογη σε ολα ,10 με τονο απο μενα για την εξυπηρετηση τους :)

 

Οσο αφορα για το προβλημα αναφερουν στο χαρτι οτι εγινε ηλεκτρονικη επισκευη ,μαλλον καμια κολληση θα εγινε, για αντικατασταση δε το βλεπω

 

----- προσθήκη μηνύματος 66 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

σημερα το παρελαβα με την αγγλικη γλωσσα, μολις εβαλα την sim και το ανοιξα μου εμφανισε την ελληνικη

 

Μπαραβο στην εξυπηρετηση πελατων για αψογη εξυπηρετηση !!! Μεγιες μαν !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Thanks Nippon :)

Εχω δυο αποριες :

α. οταν βλεπω ενα βιντεο πως φευγει η navi μπαρα; (κουμπια πλοηγησης)

β. αυτο το σημα Δ (περιαγωγη δεδομενων) τι δουλεια κανει; οταν κατεβαζουμε κατω την κουρτινα φαινετε στις επιλογες , ειτε το εχω στο on ειτε στο off εχω και συνδεομαι κανονικα στο internet

Link to comment
Share on other sites

Thanks Nippon :)

Εχω δυο αποριες :

α. οταν βλεπω ενα βιντεο πως φευγει η navi μπαρα; (κουμπια πλοηγησης)

β. αυτο το σημα Δ (περιαγωγη δεδομενων) τι δουλεια κανει; οταν κατεβαζουμε κατω την κουρτινα φαινετε στις επιλογες , ειτε το εχω στο on ειτε στο off εχω και συνδεομαι κανονικα στο internet

 

Να σου πω την πασα αληθεια επειδη δεν ειμαι ψαγμενος, δεν γνωριζω....:(:(:( Σορρυ !!!

Link to comment
Share on other sites

Περιαγωγή δεδομένων σημαίνει χρήση του mobile internet στο εξωτερικό. Στην Ελλάδα είτε είναι on είτε off είναι το ένα και το αυτό. Στο εξωτερικό όμως πρέπει να είναι on για να δουλεύεις με mobile internet.
Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι

Μήπως μπορεί κάποιος κάτοχος να μας ενημερώσει αν η εφαρμογή Mail της συσκευής δουλεύει σωστά σε περιβάλλον επαγγελματικού email ( αναφαίρομαι σε συμβατότητα και συγχρονισμό με τον εταιρικό server κτλ ) Δεν αναφαίρομαι σε email τύπου gmail κτλ.

Η αλήθεια είναι ότι το iphone ( το οποίο θέλω να αντικαταστήσω ) δουλεύει άψογα σε αυτό τον τομέα...

Διάβασα στα σχόλια κατόχων Μ7 , σήμερα , ότι υπάρχουν προβλήματα με την εφαρμογή mail της συσκευής.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω σεταρει το email του ΕΑΠ και δυο λογαριασμούς email της ιστοσελίδας μου και λειτουργεί απροβληματιστα

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιει κανεις το htc sync manager;

αν ναι θελω πως μπορω να αλλαξω το σημειο το οποιο θα αποθηκευονται οι φωτο απο το κινητο στο pc

αν οχι τι χρησιμοποιειτε για αυτοματο backup ;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω σεταρει το email του ΕΑΠ και δυο λογαριασμούς email της ιστοσελίδας μου και λειτουργεί απροβληματιστα

 

Ok , ευχαριστώ για την απάντηση ,

Να υποθέσω ότι απροβλημάτιστα λειτουργεί και το push mail .. ( για emails σε πραγματικό χρόνο )

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

καλημερα,μηπως υπαρχει καποιος αναλυτικος οδηγος για να κανουμε unroot?γιατι αναθεμα κ αν εχω καταλαβει τι πρεπει να κανω πρωτα κ τι μετα!εχω κατεβασει τα αρχεια που μας εδωσε ενας φιλος αλλα επειδη το φοβαμαι να το δοκιμασω ετσι στην τυχη θελω εναν οδηγο βημα βημα αν υπαρχει.
LET'S GO SOUTH LET'S GO GRETA!!!
Link to comment
Share on other sites

Είπα να δοκιμάσω και εγώ το m9, καθώς είχα μείνει πολύ ικανοποιημένος από το Htc One m7 που είχα. Το έχω από χτες και το σκαλίζω:) Του ήρθε και η αναβάθμιση για το android 6 και μεχρι στιγμής ρολαρει τελεια. Edited by nick10
IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ανακάλυψα ένα περίεργο bug και θέλω τη βοήθεια σας:

Καταρχήν το κινητό είναι πλήρως ενημερωμένο στη τελευταία έκδοση του android(android 6.0, sense 7.0, αριθμός λογισμικού 3.35.401.12). Στο κινητό έχω βάλει μια micro sd 32gb class 10 της Verbatim, στην οποία έχω αποθηκευμένη όλη τη μουσική, βίντεο και φωτογραφίες έτσι ώστε η κυρίως μνήμη του κινητού να είναι ελεύθερη για τις εφαρμογές. Σημειωτέον ότι δεν έχω κάνει root(τουλάχιστον όχι εγώ) και μάλιστα μετά την αναβάθμιση στο android 6 του έκανα και ένα hard reset για να είμαι σίγουρος ότι θα κάτσει καλά;) Σήμερα λοιπόν ακούγοντας μουσική γυρίζοντας από την δουλειά ήθελα να ψάξω μια φωτογραφία που είχα κατεβάσει. Άνοιξα λοιπόν την μαμίσια εφαρμογή "Γκαλερι" και καθώς σκρολαρα προς τα κάτω ξαφνικά σταματάει να παίζει η μουσική. Βγαίνω λοιπόν από την εφαρμογή και στο widget που έχω για τη μουσική, μου βγάζει ότι δεν υπάρχει διαθέσιμη μουσική και μετά από 2-3 δευτερόλεπτα επιστρέφει το τραγούδι το οποίο άκουγα(το οποίο φυσικά ξεκινάει από την αρχή).

 

Σκέφτηκα ότι έφταιγε που δεν είχα φορμάρει τη micro sd στο κινητό. Πράγματι λοιπόν πήρα back-up από τη κάρτα μνήμης(Λεπτομέρεια: Επειδή το κινητο δεν αναγνωριζόταν από τον υπολογιστή παρόλο που έχω εγκατεστημένο το htc sync manager, συνέδεσα την καρτα μνημης για να πάρω back-up και μετα να μεταφέρω πίσω τα δεδομένα) την έκανα format στο κινητό, μετέφερα πίσω εικόνες μουσική και βίντεο και την ξαναέβαλα στο κινητό. Παρ' όλα αυτά το πρόβλημα επιμένει. Σημειωτέον το πρόβλημα εμφανίζεται κάθε φορά που επιχειρώ να σκρολάρω τις φωτογραφίες ακούγοντας μουσική και μόνο. Ζητώ τη πολύτιμη βοήθεια σας για να λυθεί αυτό το πρόβλημα:)

IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

Είναι πιθανό να συμβαίνει επειδή όταν προσπαθεί να διαβάσει πάρα πολλά αρχεία (τις φωτογραφίες) ταυτόχρονα, η ταχύτητα ανάγνωσης πέφτει κατακόρυφα και δεν μπορεί να διαβάσει το αρχείο της μουσικής. Λογικό μου ακούγεται. Αν όμως η εφαρμογή άλμπουμ δημιουργήσει μικρογραφίες για όλα τα άλμπουμ, τότε μπορεί να σταματήσει να το κάνει στο σκρολαρισμα των μικρογραφιων, ίσως όχι όμως αν μπεις στο άλμπουμ και κοιτάς τις πρωτότυπες φωτογραφίες. Επειδή η συσκευή σου είναι καινούρια μάλλον δεν θα έχουν όλα τα άλμπουμ σου ακόμα έτοιμες μικρογραφίες.

Είναι πιθανό και η μουσική σου να έχει υψηλό bitrate και ο music player να μην χρησιμοποιεί μεγάλο buffer για την αναπαραγωγή.

Edited by gms
Link to comment
Share on other sites

Είναι πιθανό να συμβαίνει επειδή όταν προσπαθεί να διαβάσει πάρα πολλά αρχεία (τις φωτογραφίες) ταυτόχρονα, η ταχύτητα ανάγνωσης πέφτει κατακόρυφα και δεν μπορεί να διαβάσει το αρχείο της μουσικής. Λογικό μου ακούγεται. Αν όμως η εφαρμογή άλμπουμ δημιουργήσει μικρογραφίες για όλα τα άλμπουμ, τότε μπορεί να σταματήσει να το κάνει στο σκρολαρισμα των μικρογραφιων, ίσως όχι όμως αν μπεις στο άλμπουμ και κοιτάς τις πρωτότυπες φωτογραφίες. Επειδή η συσκευή σου είναι καινούρια μάλλον δεν θα έχουν όλα τα άλμπουμ σου ακόμα έτοιμες μικρογραφίες.

Είναι πιθανό και η μουσική σου να έχει υψηλό bitrate και ο music player να μην χρησιμοποιεί μεγάλο buffer για την αναπαραγωγή.

 

Αν βάλω τις φωτογραφίες στην εσωτερική μνήμη θα λυθεί τότε το πρόβλημα;

IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...