Jump to content

Microsoft Lumia 640


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η "καθημερινή" σου συσκευή είναι; Αν ναι, ούτε καν.. Πάντως, τα W10M τα τεστάρουν σε 640..

 

Μα τα 10αρια ειναι μακραν καλυτερα

 

καθημερινη μεχρι να ερθει το meizu μου απο κινα(θεμα ημερων)βλεπω διαφορετικες αποψεις.αλλωστε γυριζουν πισω απο οτι βλεπω,σωστα?

Link to comment
Share on other sites

Μα τα 10αρια ειναι μακραν καλυτερα

 

Συγγνώμη, αλλά σε τι; Χρησιμοποιώ WP από τα 7 και δε βλέπω κάτι το τόσο συνταρακτικό. Πιο "γεμάτο" ήταν το update από 8.0 σε 8.1, παρά από 8.1 σε 10. Για να μη μιλήσω ότι ακόμα δε μπορούν να λύσουν βασικά bugs. Και για official, ούτε λόγος. Πέταξαν ένα "Windows as a service", για να πετάξουν από πάνω τους το είναι ανίκανοι να παρουσιάσουν κάτι σοβαρό στα κινητά, πέρα από τα 8.1, και "όλα καλά"..... Ο μόνος λόγος που μπορεί να αρέσουν σε κάποιους (και δε μου αρέσουν καθόλου προσωπικά) είναι που αρχίζουν να μοιάζουν με το Android. Αν ήθελα να πάρω Android, υπάρχουν τόσες συσκευές για να διαλέξω. Δεν ήθελα να γίνουν και τα WP, Android.

 

καθημερινη μεχρι να ερθει το meizu μου απο κινα(θεμα ημερων)βλεπω διαφορετικες αποψεις.αλλωστε γυριζουν πισω απο οτι βλεπω,σωστα?

 

Ναι. Με το Windows Device Recovery Tool. Το εγκαθιστάς σε Windows 7 και νεότερη έκδοση.

Edited by mr_47
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

ειναι αργα ηδη ειναι στο γραναζακι και τα περναω :lol: ας παρω μια γευση και βλεπουμε....

 

Χαχαχαχα :lol: Μην αγχώνεσαι. Κι αν έχεις κάποιο πρόβλημα, που δε νομίζω, εδώ είμαστε.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

θα θέσω την εξής ερώτηση για ένα φίλο.

 

Θέλει να περάσει δικό του ringtone. Πετάει λοιπόν το mp3 στο phone/music/ringtone αφού βρει το τηλέφωνο στον υπολογιστή και όχι μέσω ειδικού software (περιπου δε το θυμαμαι και απέξω) αλλά ύστερα δε το βλέπει στη λίστα των ήχων.

Κάνει κάτι λάθος ή υπάρχουν περιορισμοί στο αρχείο ; Διάρκεια; Μέγεθος ; κάτι άλλο ;

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα :lol: Μην αγχώνεσαι. Κι αν έχεις κάποιο πρόβλημα, που δε νομίζω, εδώ είμαστε.

 

Mια χαρά θα είσαι.Και αν δεν σου αρέσει,εύκολα πας πίσω στα 8.1

 

ομορφα,ωραιο περιβαλλον ψαχνομαι σιγα σιγα αυριο που δεν θα δουλευω να τα στησω!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

θα θέσω την εξής ερώτηση για ένα φίλο.

 

Θέλει να περάσει δικό του ringtone. Πετάει λοιπόν το mp3 στο phone/music/ringtone αφού βρει το τηλέφωνο στον υπολογιστή και όχι μέσω ειδικού software (περιπου δε το θυμαμαι και απέξω) αλλά ύστερα δε το βλέπει στη λίστα των ήχων.

Κάνει κάτι λάθος ή υπάρχουν περιορισμοί στο αρχείο ; Διάρκεια; Μέγεθος ; κάτι άλλο ;

 

File manager έχει στη συσκευή του;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Καμιά βοήθεια για ασύρματη εκτύπωση και το που πηγαίνουν τα mail του yahoo???

 

Από όσον γνωρίζω δεν γίνεται αυτό, δηλαδή να τυπώσεις ασύρματα. Όσον αφορά τα συνημμένα δες με ενα file manager τον φάκελο downloads.

Link to comment
Share on other sites

Καμιά βοήθεια για ασύρματη εκτύπωση και το που πηγαίνουν τα mail του yahoo???

 

Από όσο ξέρω δεν υπάρχουν δωρεάν εφαρμογές για ασύρματη εκτύπωση. Υπάρχει η PrintHand πχ που είναι με πληρωμή αλλά δεν τις εχω δοκιμάσει αυτές τις εφαρμογές και δεν ξέρω πόσο καλά λειτουργούν. Για το μειλ που ρωτάς εννοείς που κατεβάζει τα attachment ή που αποθηκεύει η εφαρμογή του mail το inbox (εισερχόμενα). Τα attachment συνηθως τα κατεβάζει στα downloads της κάρτας ή της συσκευής (ανάλογα που έχεις επιλέξει). Με ποια εφαρμογή έκανες το download?

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως....

 

 

 

 

 

Δεν είναι ούτε στο downloads του τηλεφώνου ούτε σε αυτόν της SD....

 

 

 

Καλώς ήρθες και πάλι στα Windows Phone..! Νομίζω ότι τα αρχεία τα βλέπεις μέσω της αντίστοιχης εφαρμογής. Αν είναι PDF άνοιξε το adobe reader, αλλιώς Office. Αν πρόκειται για PDF, μέσω του adobe reader, κάνε το κοινοποίηση στο adobe cloud.. Αλλά το να τα πάρεις με copy paste, απλά ξεχνα το..

 

 

 

 

 

ΥΓ. Ελπίζω ΚΑΙ αυτό να λυθεί με την έλευση των WP10

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σήμερα το πρωί όταν ξύπνησα σε γερμανικό lumia είχε κατεβάσει το 10αρια. Επανεκίνηση και hard reset και όλα οκ έχω επίσημα 10αρια
Link to comment
Share on other sites

[ATTACH][ATTACH]64988[/ATTACH][/ATTACH]

 

Σας ανεβάζω screenshot

 

Αν μπορείς, ανέβασε ακόμα ένα screenshot από το About. :)

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σήμερα το πρωί όταν ξύπνησα σε γερμανικό lumia είχε κατεβάσει το 10αρια. Επανεκίνηση και hard reset και όλα οκ έχω επίσημα 10αρια

 

γερμανικο εχω και εγω και χτες εβαλα preview!!!:( τωρα γινεται να τα παρω επισημα η πρεπει να γυρισω σε 8.1?

Link to comment
Share on other sites

γερμανικο εχω και εγω και χτες εβαλα preview!!!:( τωρα γινεται να τα παρω επισημα η πρεπει να γυρισω σε 8.1?

 

μου εβγαλε και κανει τωρα!τα 10 επισημα να ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σήμερα το πρωί όταν ξύπνησα σε γερμανικό lumia είχε κατεβάσει το 10αρια. Επανεκίνηση και hard reset και όλα οκ έχω επίσημα 10αρια

 

 

Χωρίς να είσαι insider; Αυτά είναι καλά νέα.

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH][ATTACH]64988[/ATTACH][/ATTACH]

 

 

 

Σας ανεβάζω screenshot

 

 

 

 

 

Εγω που είμαι με την ΤΡ (τελευταια εκδοση) εχω ακριβως τα ιδια στοιχεια με το screenshot που ανεβασες

 

Sent from mTalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω που είμαι με την ΤΡ (τελευταια εκδοση) εχω ακριβως τα ιδια στοιχεια με το screenshot που ανεβασες

 

Sent from mTalk

 

δεν είναι ακριβώς τα ίδια.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 640

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...