Jump to content

Microsoft Lumia 640


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλες σου.σίγουρα θα χρειαστω την βοήθεια των παιδιών εδώ μέσα..αύριο τα σπουδαία λοιπον:)
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Το περιμενω αυριο (με τα λεγομενα του καταστηματος) . Ηθελα να ρωτησω να κανω την πρωτη ενεργοποιηση με καρτα sim μεσα ή οχι παιζει καποιο ρολο?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Το περιμενω αυριο (με τα λεγομενα του καταστηματος) . Ηθελα να ρωτησω να κανω την πρωτη ενεργοποιηση με καρτα sim μεσα ή οχι παιζει καποιο ρολο?

 

Κανέναν απολύτως, το ίδιο θα είναι εκτός του ότι δεν θα σου ζητήσει PIN χωρίς SIM μέσα.

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Το περιμενω αυριο (με τα λεγομενα του καταστηματος) . Ηθελα να ρωτησω να κανω την πρωτη ενεργοποιηση με καρτα sim μεσα ή οχι παιζει καποιο ρολο?

 

Μόλις εκανα την πρωτη ενεργοποίηση με κάρτα sim μέσα και δεν παρατήρησα κάτι στραβό.πρωτες εντυπώσεις λοιπον..γρήγορο με όλες τις βασικές εφαρμογές που χρειαζόμαστε καθημερινά,ωραία οθονη, καλη καμερα!! Για τα χρήματα που έδωσα μια απο τις καλύτερες αγορες που έχω κανει:D πως μπορω να καρφιτσωσω καποιες εφαρμογές στην αρχική οθόνη;;

Edited by referi
Link to comment
Share on other sites

Μόλις εκανα την πρωτη ενεργοποίηση με κάρτα sim μέσα και δεν παρατήρησα κάτι στραβό.πρωτες εντυπώσεις λοιπον..γρήγορο με όλες τις βασικές εφαρμογές που χρειαζόμαστε καθημερινά,ωραία οθονη, καλη καμερα!! Για τα χρήματα που έδωσα μια απο τις καλύτερες αγορες που έχω κανει:D πως μπορω να καρφιτσωσω καποιες εφαρμογές στην αρχική οθόνη;;

 

Πατάς συνεχόμενα πάνω στην εφαρμογή και σου δίνει επιλογή.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Κανέναν απολύτως, το ίδιο θα είναι εκτός του ότι δεν θα σου ζητήσει PIN χωρίς SIM μέσα.

 

Τι pin ? Την καρτα sim την εχω πολυ καιρο και δεν εχω του κωδικους. Μπορω να το απενεργοποιησω απο τη συσκευη Να μη ζηταει pin δηλαδη.

 

Παιδια πρωτη φορα και εγω με windows και θα χρειαστω μαλλον αρκετες συμβουλες, Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά όλα άψογα με το κινητό τα windows τελικά είναι αρκετά παρεξηγημενα..μονο αρνητικό η θέση του ηχείου..κρίμα γιατί απο ενταση τα σπάει πραγματικα.κάτι που δεν μπόρεσα να βρω είναι πως δίνουμε δικαίωμα στις εφαρμογές να μας στέλνουν ενημερωσεις..κάποιος να με βοηθησει
Link to comment
Share on other sites

Τελικά όλα άψογα με το κινητό τα windows τελικά είναι αρκετά παρεξηγημενα..μονο αρνητικό η θέση του ηχείου..κρίμα γιατί απο ενταση τα σπάει πραγματικα.κάτι που δεν μπόρεσα να βρω είναι πως δίνουμε δικαίωμα στις εφαρμογές να μας στέλνουν ενημερωσεις..κάποιος να με βοηθησει

 

Ειδοποιήσεις θες να πεις;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟς ΝΕΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ

μπειτε στις ρυθμισεις (settings) και διαβαστε προσεκτικα ολες τις επιλογες. Μη φοβηθείτε να μπαινετε μεσα για να δειτε τι κανει η κάθε μια. Δεν χαλαει το τηλεφωνο. Το πολύ πολύ κανα ρησετ αν μπερδευτείτε και χαθειτε στην διαδρομή. Το ιδιο και στις εφαρμογες (απλικεισο). Θα σας απαντηθουν το 95% των βασικων ερωτησεων

 

Δεν το παιζω ξερολας διοτι 15 μερες το εχω και αυτό εκανα, αν και πανασχετος με w-phones. Τωρα νοιώθω να το ελεγχω καλυτερα.

 

Σε καποια σημεια αρχικα που ενοιωθα αβοήθητος βεβαια με βοηθησαν τα παιδια του φορουμ ώστε να ξεκαθαρισω στο μυαλο μου καποια πραγματάκια.

Δειτε το σαν παιχνιδι. ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ.

Link to comment
Share on other sites

Έχετε υπόψη καμιά εφαρμογή που μπλοκάρει τηλεφωνικούς αριθμούς ;;

 

Το call+SMS filter, στις ρυθμίσεις της συσκευής, το έχεις τσεκάρει;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Το call+SMS filter, στις ρυθμίσεις της συσκευής, το έχεις τσεκάρει;

 

Αν μου πεις στα ελληνικά που έιναι..δεν το βρίσκω....

Δεν υπάρχει αυτή η ρύθμιση ....

Link to comment
Share on other sites

Αν μου πεις στα ελληνικά που έιναι..δεν το βρίσκω....

Δεν υπάρχει αυτή η ρύθμιση ....

ρυθμισεις,αναζητηση για να βρεις το...φιλτρο κλησεων

επιλεγεις ενεργο

μετα πας ιστορικο κλησεων κ παρατεταμενο πατημα στην επαφη που θες να μπλοκαρεις επιλεγοντας αποκλεισμος αριθμου.

Alcatel One Touch Easy,Nokia 8210,Sharp GX15/GZ100,Samsung duos gt-b5722,Lumia640,Xiaomi MiA1,Redmi Note 10Pro

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ ρε παιδιά αλλά μετα απο 4 χρόνια android ζητάω την επιείκεια σας..

Απλά απορώ πως δεν το πρόσεξες! Ειναι απ' τις πρώτες στη σειρά εφαρμογές στο μενού!!!! :)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Απλά απορώ πως δεν το πρόσεξες! Ειναι απ' τις πρώτες στη σειρά εφαρμογές στο μενού!!!! :)

 

Ακόμα και εγώ απορω..τα περισσότερα τα βρήκα οι ειδοποιήσεις των εφαρμογών που θέλω μου ξεφεύγουν ακόμα αλλά που θα παει θα τις βρω και αυτές.

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και εγώ απορω..τα περισσότερα τα βρήκα οι ειδοποιήσεις των εφαρμογών που θέλω μου ξεφεύγουν ακόμα αλλά που θα παει θα τις βρω και αυτές.

 

Ρυθμισεις>εξατομίκευση>ειδοποιήσεις+ενέργειες.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι εκεί το κατάφερα.μου βγάζει όμως καποιες συγκεκριμένες εφαρμογές.πως μπορω να προσθέσω εγώ όποια θέλω;;

Ναι και σε μένα έτσι είναι! Κάποιες έχουν και δικιά τους ρύθμιση για να τις ενεργοποιήσεις!

Για περισσότερα πράγματα μάλλον πρέπει να περιμένουμε τα 10!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Τις ενημερώσεις του facebook και του viber ήθελα μονο αλλά θα περιμένουμε όπως ειπες τα 10αρια..άντε να δουμε!!

 

Τι εννοείς; Δε χτυπάει καν η συσκευή σου σε post/comment ή κάτι στο viber;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 640

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...