Jump to content

Microsoft Lumia 640


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για να πιάσει 1 GB το Instagram πρέπει να ανεβάσεις πάνω από 1.000-1.200 φωτογραφίες... Η κάθε μία πιάνει από 500kb έως 1.2 mb περίπου....
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ανεβάσει καμία φωτογραφία. Αν δεν το κάνει και σε εσάς μάλλον έχω θέμα με τη συσκευή

 

Μάγκες μάλλον βρήκα την λύση. Ρυθμίσεις προστασία προσωπικών δεδομένων Κίνηση και απενεργοποίηση

Edited by Johny-B
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Η κιτρινίλα, όπως έχει αναφερθεί από πολλούς (δεν εννοώ μόνο το παρόν φόρουμ), έκανε την εμφάνισή του πάνω δεξιά.

 

Μάλλον η αποστολή στο service δεν αποφευχθεται.

Μπορείς να βάλεις μια φωτογραφία να δούμε πως είναι;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Όποιος θέλει ας κάνει μια δοκιμή,

 

- Γράψτε Βίντεο 1080p/30fps (~1λεπτό) ενεργοποιημένη η ψηφιακή σταθεροποίηση βίντεο.

Κάνει "σπασίματα"/"Κολλήματα" κατά την εγγραφή/αναπαραγωγή ή όλα καλά.

Edited by Sakis_TS

Microsoft Lumia 640 Dual Sim 3G

Πάσχει ακόμα από "Παιδικές" ασθένειες.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Όποιος θέλει ας κάνει μια δοκιμή,

 

- Γράψτε Βίντεο 1080p/30fps (~1λεπτό) ενεργοποιημένη η ψηφιακή σταθεροποίηση βίντεο.

Κάνει "σπασίματα"/"Κολλήματα" κατά την εγγραφή/αναπαραγωγή ή όλα καλά.

Μόλις το δοκίμασα, είμαι σε φαστ.

Με σταθεροποίηση κάνει σπασίματα,

Χωρίς είναι οκ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μόλις το δοκίμασα, είμαι σε φαστ.

Με σταθεροποίηση κάνει σπασίματα,

Χωρίς είναι οκ.

Και σε 640χλ σε .221 το ίδιο

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

 

Όποιος θέλει ας κάνει μια δοκιμή,

 

 

 

- Γράψτε Βίντεο 1080p/30fps (~1λεπτό) ενεργοποιημένη η ψηφιακή σταθεροποίηση βίντεο.

 

Κάνει "σπασίματα"/"Κολλήματα" κατά την εγγραφή/αναπαραγωγή ή όλα καλά.

 

Και σε μένα το ίδιο

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Όποιος θέλει ας κάνει μια δοκιμή,

 

- Γράψτε Βίντεο 1080p/30fps (~1λεπτό) ενεργοποιημένη η ψηφιακή σταθεροποίηση βίντεο.

Κάνει "σπασίματα"/"Κολλήματα" κατά την εγγραφή/αναπαραγωγή ή όλα καλά.

Το εχω αναφερει εδω και αρκετες μερες, σε 3 640 το κανει με την ψηφιακη σταθεροποιηση ενεργοποιημενη..

 

Μόλις το δοκίμασα, είμαι σε φαστ.

Με σταθεροποίηση κάνει σπασίματα,

Χωρίς είναι οκ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και σε 640χλ σε .221 το ίδιο

Μπορεις να πας να το αναφερεις μια στο θεμα με το 640 xl , διοτι συμβαινει σε ολα (640-640 xl) το ιδιο προβλημα, απλα εκει καποιοι δεν το παραδεχονται..ειναι απιστευτο αυτο που συμβαινει δηλαδη.

Δεν φαινεται σε print screen η κιτρινιλα διοτι δεν δειχνει τι βλεπεις εσυ απο την οθονη αλλα το τι <<δινει>>το συστημα να δειξει στην οθονη...πρεπει να βγαλεις μια φωτο απο αλλο κινητο ας πουμε

Και σε μένα το ίδιο

Σε ολους συμβαινει αυτο βασικα(640-640 xl)..απλα οι χρηστες των wm πραγματικα με κανουν να απορω αρκετες φορες αν κανουν κατι παραπανω απο το να περνουν κλησεις με τα κινητα τους και αγνοουν ολα τα αλλα προβληματα..

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι δηλαδή που δεν έχουν το πρόβλημα είναι χαζοί;

 

Κανενα πρόβλημα στο 640 στην εκδοση 10.0.14393.221

 

ΟΛΑ τα 640 και xl που εχω δει με τα ιδια μου τα ματια με full hd video/30 fps και ΤΟΝΙΖΩ την ψηφιακη σταθεροποιηση ενεργοποιημενη μεσα απο τις ρυθμισεις υπαρχει σοβαρο προβλημα με το video. Εχουν κανει καποια βλακεια με αυτη την ρυθμιση..δεν χρειαζεται να το συζηταμε παραπανω..

Link to comment
Share on other sites

Τη να πω αφού δεν το έχω αυτό το πρόβλημα ίσως έχω την συσκευή θαύμα.

Επίσημη.189

 

Απλα δεν το βλεπεις..τραβα βιντεακι με μια αλλη συσκευη το κινητο σου να τραβα βιντεο με αυτες τις ρυθμισεις που ειπα και ανεβασε να το δουμε..αλλιως μην επιμενεις..

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου σου λενε τοσα ατομα ότι δεν εχουν πρόβλημα.

Εγω το video που τραβαω το βγαζω σε 32αρα οθονη και παιζει αψογα από κει και περα τι θες να σου πουμε.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ηρεμήστε λίγο δεν είμαστε παιδάκια ούτε να με λέτε αναξιόπιστο σε αυτά που γράφω ούτε να κάνω ότι θέλει οποιαδήποτε εταιρεία που τα οικονομάει σε βάρος μας.

Το έχω πει πολλές ότι δεν αρέσει το αλλάζουμε,δεν κάνει καλό τόση γκρίνια καθημερινά στο φόρουμ για το ίδιο θέμα,κουράζει.

Μπείτε στην Microsoft και φάτε τους.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου σου λενε τοσα ατομα ότι δεν εχουν πρόβλημα.

Εγω το video που τραβαω το βγαζω σε 32αρα οθονη και παιζει αψογα από κει και περα τι θες να σου πουμε.

 

Και αλλοι τοσοι οπως ειδες εχουμε προβλημα..τι 32αρες οθονες μου λες εμενα?

Link to comment
Share on other sites

Και αλλοι τοσοι οπως ειδες εχουμε προβλημα..τι 32αρες οθονες μου λες εμενα?

 

Αρα μην εισαι απολυτος σε αυτά που λες. Το πρόβλημα που εχεις εσυ(δεν το αμφισβητω) καποιοι αλλοι δεν το εχουμε.

Link to comment
Share on other sites

Απλα ρε παιδιά κάποιοι το έχουμε και κάποιοι άλλοι όχι.

 

Τωρα φταίει η πατρίδα,φταίει ότι δεν έκατσε καλα η αναβάθμιση,φταίνε τα άστρα;

 

Τι να λέμε τώρα.

 

Λες και δεν έχουμε δει περίεργα πράγματα.

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

Αρα μην εισαι απολυτος σε αυτά που λες. Το πρόβλημα που εχεις εσυ(δεν το αμφισβητω) καποιοι αλλοι δεν το εχουμε.

 

Βασικα ειναι αστειο αυτο που συμβαινει..το προβλημα αναφερεται απο 3 ατομα εδω,το εχω εγω αλλα δυο 640 και ενα 640 xl που ειδα..

Απο εκει και περα τα λογια ειναι περιττα..

Link to comment
Share on other sites

Απλα ρε παιδιά κάποιοι το έχουμε και κάποιοι άλλοι όχι.

 

Τωρα φταίει η πατρίδα,φταίει ότι δεν έκατσε καλα η αναβάθμιση,φταίνε τα άστρα;

 

Τι να λέμε τώρα.

 

Λες και δεν έχουμε δει περίεργα πράγματα.

 

Πολύ σωστα τα λες συμφωνω.

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη, αστείο είναι να σου λέει ο άλλος ότι "φίλε, εδώ το έχω μπροστά μου, το δοκιμάζω έτσι όπως μου λες και δεν έχει πρόβλημα" και εσύ να του λες ότι είσαι απλά στραβός... Από εδώ και πέρα είναι τα λόγια περιττά... Νομίζω ότι το θέμα με τα WP πλέον σε μερικούς έχει γίνει εμμονή... Ηρεμήστε, υπάρχουμε και μερικοί που δεν έχουμε μερικά από τα προβλήματα που αναφέρετε.
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη, αστείο είναι να σου λέει ο άλλος ότι "φίλε, εδώ το έχω μπροστά μου, το δοκιμάζω έτσι όπως μου λες και δεν έχει πρόβλημα" και εσύ να του λες ότι είσαι απλά στραβός... Από εδώ και πέρα είναι τα λόγια περιττά... Νομίζω ότι το θέμα με τα WP πλέον σε μερικούς έχει γίνει εμμονή... Ηρεμήστε, υπάρχουμε και μερικοί που δεν έχουμε μερικά από τα προβλήματα που αναφέρετε.

Δηλαδη λες οτι οι υπολοιποι που εχουμε προβλημα ειμαστε στραβοι..μα καλα σοβαρολογεις?

Link to comment
Share on other sites

Βασικα ειναι αστειο αυτο που συμβαινει..το προβλημα αναφερεται απο 3 ατομα εδω,το εχω εγω αλλα δυο 640 και ενα 640 xl που ειδα..

Απο εκει και περα τα λογια ειναι περιττα..

 

Μόλις το δοκίμασα σε 640,εχω το ίδιο θέμα και εγω.

Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 640

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...