Jump to content

Microsoft Lumia 640 XL


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι ΦΙΛΟΣ εχεις δικιο!! ευχαριστω! ολα ΟΚ τωρα!

εισαι ευχαριστημενος με την αλλαγη απο το μικρο στο μεγαλο που εκανες?

 

Δεν κάνει τίποτα.

Φυσικά και είμαι ευχαριστημένος.

Το μεγάλο είναι καλύτερο σε όλα του.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα,μόλις διαπίστωσα οτι στο τηλέφωνο μου δεν έχουνε περάσει όλες οι επαφές απο gmail που είχα,λείπουν αρκετές και δεν ξέρω γιατί.

έχω περάσει μέσα τον λογαριασμό μου σε gmail και έχει και default τον outlook.

Γνωρίζει κάποιος να μου πεί τι πρέπει να κάνω?

έχω win 8,1.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό σημαίνει οτι θα πρέπει να τις περάσω με το χέρι μια μια ??

 

Μπορείς να τις μεταφέρεις στο outlook και από εκεί να περαστούν όλες. Πάντα με συγχρονισμό του ίδιου λογαριασμού.

Nokia 5630 Xpress Music -> Nokia Lumia 800 -> Microsoft Lumia 640 XL DS -> Samsung j5 2016 -> Xiaomi Mi9T Pro
Link to comment
Share on other sites

Για να μην υπαρχουν προβληματα , οσοι ηρθαμε απο adroid καλο ειναι να καταργησουμε το gmail και να χρησιμοποιουμε το outlook.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στην παρεα. Μολις το αποκτησα κι εγω. Ποο κραταει η μπαταρια σε εσας; 2η φορτιση μονο δεδομενα ανοικτά λιγο messenger, λιγες φωτο, και πολυ λιγο ομιλια, 14 ωρες.
Link to comment
Share on other sites

Για να μην υπαρχουν προβληματα , οσοι ηρθαμε απο adroid καλο ειναι να καταργησουμε το gmail και να χρησιμοποιουμε το outlook.

 

 

 

 

Ναι μάλλον αυτό θα κάνω.

 

 

 

Οδον αφορά το κινητό είμαι εντυπωσιασμένος από την χρήση του.

 

Μπαταρία άφθονη μηδέν κολλήματα και περιβάλλον όμορφο.

 

Πολύ καλή φάση.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,μόλις διαπίστωσα οτι στο τηλέφωνο μου δεν έχουνε περάσει όλες οι επαφές απο gmail που είχα,λείπουν αρκετές και δεν ξέρω γιατί.

έχω περάσει μέσα τον λογαριασμό μου σε gmail και έχει και default τον outlook.

Γνωρίζει κάποιος να μου πεί τι πρέπει να κάνω?

έχω win 8,1.

Εμένα μου τις συγχρόνισε όλες χωρίς κανένα πρόβλημα. Αλλά πρέπει να πας στις επαφές - φιλτράρισμα ποιες επαφές από ποιους λογαριασμούς θες να βλέπεις και κλικαρεις . Έχω τα 10 αλλά και με το 8.1 το ίδιο έκανα και ήταν όλα οκ.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου τις συγχρόνισε όλες χωρίς κανένα πρόβλημα. Αλλά πρέπει να πας στις επαφές - φιλτράρισμα ποιες επαφές από ποιους λογαριασμούς θες να βλέπεις και κλικαρεις . Έχω τα 10 αλλά και με το 8.1 το ίδιο έκανα και ήταν όλα οκ.

 

 

 

Το έκανα και αυτό αλλα τίποτα επιμένει ..

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια παω τωρα στο store να κατεβασω την εφαρμογη Instagram και δεν με αφηνει να πατησω το κουμπι"δωρεαν" ωστε να αρχησει να κατεβαζει.

και μου εχει ενα θαυμαστικο αριστερα και μου λεει ενα μηνυμα: για να χρησημοποιησετε αυτην την εφαρμογη θα χρειαστειτε μια συσκευη με περισσοτερες δυνατοτητες.Για λεπτομερειες ανατρεξτε στην ενοτητα Προσθετες πληροφοριες->απαιτησεις υλικου..

τι ειναι παλι τουτο καινουριο κολπο?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στην παρεα. Μολις το αποκτησα κι εγω. Ποο κραταει η μπαταρια σε εσας; 2η φορτιση μονο δεδομενα ανοικτά λιγο messenger, λιγες φωτο, και πολυ λιγο ομιλια, 14 ωρες.

αν δεδομενα εννοεις 3g/4g, και οχι wifi, και an exeis χαμηλο σημα τοτε ρουφαει ασταματητα επειδη ψαχνει να βρει σημα και το sar ανεβαινει. Κανονικα 48 ωρες πρεπει να κραταει και βαλε. Εννοειται οτι δεν παιζουν ανοιχτες αλλες εφαρμογες, ετσι?

Edited by ELTASSOS
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια παω τωρα στο store να κατεβασω την εφαρμογη Instagram και δεν με αφηνει να πατησω το κουμπι"δωρεαν" ωστε να αρχησει να κατεβαζει.

και μου εχει ενα θαυμαστικο αριστερα και μου λεει ενα μηνυμα: για να χρησημοποιησετε αυτην την εφαρμογη θα χρειαστειτε μια συσκευη με περισσοτερες δυνατοτητες.Για λεπτομερειες ανατρεξτε στην ενοτητα Προσθετες πληροφοριες->απαιτησεις υλικου..

τι ειναι παλι τουτο καινουριο κολπο?

 

Καλησπέρα... Μόλις πήγα να δοκιμάσω να το κατεβάσω και εγώ και βγάζει και σε μένα το ίδιο!

Τι τρέχει, δεν ξέρω...

Huawei IDEOS X5 Pro--Samsung Galaxy Ace--LG Optimus 2x--Huawei Ascend G750--Samsung Galaxy i9250-- Cubot x6
Link to comment
Share on other sites

Αφού είδα και αυτό τώρα και εχoντας διαβάσει κάποια σχόλια απο παιδια από εδώ από το φόρουμ λέγοντας ότι είναι τα wp πιο σταθερά και χωρίς κολλήματα από τα android θέλω να πω πως δεν ισχυει και τέτοιο.εχω το 640 γύρω στον έναν μήνα και μου έχει κάνει κάτι νούμερα,και εξηγούμε καμια φορα δεν έχει σήμα μια απο τις 2sim και επανέρχεται με επανεκκινηση άλλες φορες δεν με αφήνει να μπω σε κάποιες ρυθμίσεις του τηλεφωνου και με πετάει έξω.αυτο δεν επανέρχεται με επανεκκινηση στρώνει όταν γουστάρει μόνο του και κάποια αλλα που δεν θυμάμαι τώρα.για εμενα άρα λοιπόν δεν είναι καλυτέρα τα wp και ωρις κολλήματα γιατί την ίδια εμπειρία είχα και με τα όσα android ,τηλεφωνα είχα.
Link to comment
Share on other sites

Αφού είδα και αυτό τώρα και εχoντας διαβάσει κάποια σχόλια απο παιδια από εδώ από το φόρουμ λέγοντας ότι είναι τα wp πιο σταθερά και χωρίς κολλήματα από τα android θέλω να πω πως δεν ισχυει και τέτοιο.εχω το 640 γύρω στον έναν μήνα και μου έχει κάνει κάτι νούμερα,και εξηγούμε καμια φορα δεν έχει σήμα μια απο τις 2sim και επανέρχεται με επανεκκινηση άλλες φορες δεν με αφήνει να μπω σε κάποιες ρυθμίσεις του τηλεφωνου και με πετάει έξω.αυτο δεν επανέρχεται με επανεκκινηση στρώνει όταν γουστάρει μόνο του και κάποια αλλα που δεν θυμάμαι τώρα.για εμενα άρα λοιπόν δεν είναι καλυτέρα τα wp και ωρις κολλήματα γιατί την ίδια εμπειρία είχα και με τα όσα android ,τηλεφωνα είχα.

 

Ποια εκδοση λειτουργικου εχεις?

Link to comment
Share on other sites

το σήμα έχει μικρή σχέση με το λειτουργικό.

 

Εχει σχεση με το αν βλεπει και τις δυο καρτες. Μου ετυχε σε καποια παλιοτερη εκδοση των 10.

Link to comment
Share on other sites

Εχει σχεση με το αν βλεπει και τις δυο καρτες. Μου ετυχε σε καποια παλιοτερη εκδοση των 10.

 

πιο πολύ έχει σχεση τι κάρτα έχεις.

Αν είναι κανονική ή κομμένη πχ.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

πιο πολύ έχει σχεση τι κάρτα έχεις.

Αν είναι κανονική ή κομμένη πχ.

 

Μου ετυχε για αυτο το αναφερω με δυο καρτες της ιδιας εταιριας, μετα απο αναβαθμηση του λειτουργικου κανενα προβλημα.(οι καρτες οι ιδιες. Μαλιστα η μια καρτα δουλευει παντα 2g και η αλλη 3g .

Link to comment
Share on other sites

εχω windows 10 τη τελευταια εκδοση.οι καρτες μου δεν ειναι κομμενες ειναι με ανταπτορα (απο nano sim σε micro sim)

στο σημα μονο μεινατε? ανεφερα και αλλα πραγματακια.

Link to comment
Share on other sites

εχω windows 10 τη τελευταια εκδοση.οι καρτες μου δεν ειναι κομμενες ειναι με ανταπτορα (απο nano sim σε micro sim)

στο σημα μονο μεινατε? ανεφερα και αλλα πραγματακια.

 

το υπόλοιπα είναι χιλιοαπαντημένα.

Θες ένα hard reset.

όσο για το σήμα το πιθανότερο είναι πως φταίει ότι είναι με αντάπτορες.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

εχω windows 10 τη τελευταια εκδοση.οι καρτες μου δεν ειναι κομμενες ειναι με ανταπτορα (απο nano sim σε micro sim)

στο σημα μονο μεινατε? ανεφερα και αλλα πραγματακια.

 

Οταν λες τελευταια ποια εννοεις ? 10586.332?

Link to comment
Share on other sites

Εμενα σήμερα το δικό μου κόλλησε στον player σε ένα συγκεκριμένο τραγούδι και ανςβαζε και μόνο του την ένταση.

 

Δεν μπορούσα να κάνω κάτι δεν ξεμπλόκαρε ..τελικα έβγαλα μπαταρία.. Και συνήλθε.

 

Αλλα από χθες που έκανα την αναβάθμιση σε 10αρια δεν έκανα hard reset,θεώρησα πτι δεν χρειαζετε..

Link to comment
Share on other sites

το υπόλοιπα είναι χιλιοαπαντημένα.

Θες ένα hard reset.

όσο για το σήμα το πιθανότερο είναι πως φταίει ότι είναι με αντάπτορες.

 

αν κανω hard reset θα ειναι το 5ο σε ενα εναμισυ μηνα που εχω το τηλεφωνο.

αρα το θεμα σταθεροτητας παει περιπατο.

 

οι ανταπτορες φυσικα και δεν φταινε καθως δεν μου το εχει ξανακανει παρα μονο 2-3 φορες.

επισης δεν ειναι το 1ο κινητο που χρησιμοποιω τους ανταπτορες.

οταν λεω με την τελευται windows 10 εννοω την τελευταια επισημη για το 640 xl dual που εχω .

ειναι η 420.

Link to comment
Share on other sites

αν κανω hard reset θα ειναι το 5ο σε ενα εναμισυ μηνα που εχω το τηλεφωνο.

αρα το θεμα σταθεροτητας παει περιπατο.

 

οι ανταπτορες φυσικα και δεν φταινε καθως δεν μου το εχει ξανακανει παρα μονο 2-3 φορες.

επισης δεν ειναι το 1ο κινητο που χρησιμοποιω τους ανταπτορες.

οταν λεω με την τελευται windows 10 εννοω την τελευταια επισημη για το 640 xl dual που εχω .

ειναι η 420.

Φίλε μου προφανώς έχεις προβληματική συσκευή. Δεν υπάρχει αμφισβήτηση στο θέμα σταθερότητας των windows.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 640 XL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...