Jump to content

Microsoft Lumia 640 XL


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα μου έκανε update την εφαρμογή viber και αυτομάτως άλλαξε όλη η εμφάνιση και έγινε στα αγγλικά όλο το μενού της έχει γίνει και σε άλλον αυτό;και αν ναι αλλάζει με κάποιον τρόπο να ξαναγίνει ελληνικα

 

 

 

 

 

Όχι δεν υπάρχει περίπτωση, σε επερχόμενο update θα γίνει και αυτό.....

 

Sent from mTalk Κώστας!!

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όχι δεν υπάρχει περίπτωση, σε επερχόμενο update θα γίνει και αυτό.....

 

Sent from mTalk Κώστας!!

 

για την εφαρμογη viber λεω μονο οτι εχει γινει στα αγγλικα,εδω μεσα δεν εχει κανεις την εφαρμογη αυτη να μας πει μονο εγω χρησιμοποιω viber;

Link to comment
Share on other sites

Η καινουργια εφαρμογη ειναι προς το παρον μονο με αγγλικο μενου. Δεν βλεπω πουθενα ρυθμιση να αλλαζει γλωσσα.

 

χαζο νομιζω ειναι αυτο ισως σε αναβαθμιση διορθωθει,οπως και το οτι δεν περναει αυτοματα τις φωτογραφιες στη συλλογη ετσι ειδα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, απο βδομάδα θα το έχω και εγώ στα χέρια μου και θα ήθελα να ρωτήσω πως είναι η απόδοση του σε θέματα μουσικής. Έχει καλό player.

 

Στάλθηκε από το Lenovo A5500-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ξέρει κανεις αν από την κάμερα μπορούμε να βγάλουμε τον ήχο όταν τραβάμε φωτογραφίες;
αν τελικά η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του sex τότε πρέπει να είμαι sexομανης...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ξέρει κανεις αν από την κάμερα μπορούμε να βγάλουμε τον ήχο όταν τραβάμε φωτογραφίες;

 

Ρυθμισεις-εξατομικευση-ηχοι-κλειστρο καμερας.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ.

(χάθηκε ο κόσμος να κάνουν ένα σωστό μενου-ρυθμίσεις στη εφαρμογή τις κάμερας; )

αν τελικά η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του sex τότε πρέπει να είμαι sexομανης...
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ.

(χάθηκε ο κόσμος να κάνουν ένα σωστό μενου-ρυθμίσεις στη εφαρμογή τις κάμερας; )

Θα ονομαζόταν Android μετά...

 

Στάλθηκε από το Lenovo A5500-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα ονομαζόταν Android μετά...

 

Στάλθηκε από το Lenovo A5500-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και οταν ονομαζοταν Android μετα απο λιγο καιρο θα αρχιζαν τα κολληματα και ολα τα γνωστα προβληματα και θα τα επειρνες στο κρανιο.....
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Θα μπορουσε να μου αναφέρει κάποιος αν στα windows 10 υπάρχει διαφορά (σε σχέση με τα 8.1) στις εφαρμογές; Αν γίνονται αναβαθμίσεις π.χ Ακόμη είμαι με τα 8. Σκέφτομαι να κάνω την μετάβαση στα 10 ,έχω δεί όσα έχουν γραφτεί.. Οπότε το ερώτημα σε όσους τα δουλεύουν καιρό τώρα.. Τι μου λέτε να κάνω; Να πάω μπροστά η να μείνω εδώ στα ίδια.. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Και οταν ονομαζοταν Android μετα απο λιγο καιρο θα αρχιζαν τα κολληματα και ολα τα γνωστα προβληματα και θα τα επειρνες στο κρανιο.....

Καλημερες, δεν έχεις και άδικο... Για αυτό αποφάσισα να πάρω Windows τηλέφωνο για να πόσο αλαγκαριστο είναι κι πόσο σβελτο. Σε λίγες μέρες θα ξέρω.

 

Στάλθηκε από το Lenovo A5500-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ.

(χάθηκε ο κόσμος να κάνουν ένα σωστό μενου-ρυθμίσεις στη εφαρμογή τις κάμερας; )

 

Αμα το συνηθισεις θα δεις οτι το μενου του τηλεφωνου ειναι πολυ απλο .

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Θα μπορουσε να μου αναφέρει κάποιος αν στα windows 10 υπάρχει διαφορά (σε σχέση με τα 8.1) στις εφαρμογές; Αν γίνονται αναβαθμίσεις π.χ Ακόμη είμαι με τα 8. Σκέφτομαι να κάνω την μετάβαση στα 10 ,έχω δεί όσα έχουν γραφτεί.. Οπότε το ερώτημα σε όσους τα δουλεύουν καιρό τώρα.. Τι μου λέτε να κάνω; Να πάω μπροστά η να μείνω εδώ στα ίδια.. Ευχαριστώ

 

τιποτα δεν είναι τελειο. Τα βαζεις τα 10, τα δουλευεισ και αν σε χαλανε πολύ, πισωγυρνας. Αυτά όλα (μπροσ και πισω) επισημα, από ΜΣ και όχι πατεντες. Δεν θα χασεις επαφες εφαρμογες αρχεια αλλα για σιγουρια παρε backup.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, απο εχτες εχω σταματησει να λαμβανω ειδοποιησεις για τα email...βλεπω οτι και το google calendar δεν εχει συγχρονησει το EURO που ειχα προσθεσει πριν 2-3 μερες. Εχει κανεις καμμια ιδεα? Ολες οι ειδοποιησεις ειναι ανοιχτες.

A man is walking home one dark night in Belfast. Suddenly a figure with a gun moves out of the shadows and says:

"What religion are you?"

The fellow replies "I'm an atheist", to which the gunman replies,

"Yeah, but a catholic or protestant atheist?"

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω παρει ακομα Update? γιατι?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

τι εννοείς;

update σε τι;

se 10...:(

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

se 10...:(

το συγκεκριμενο? δεν το εχω διαβασει...1η μερα με το κινητο..ειχα το μικρο 640 που εχει παρει ολα τα updates..η ανωμαλια της microsoft ειναι σε μεγιστο βαθμο...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Καμία ανωμαλία.

Αφού έχεις το 640 το μικρό,όπως είχα και εγώ,θα έπρεπε να θυμάσαι πως χρειάζεται το upgrade advisor για να βάλεις τα 10.;)

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καμία ανωμαλία.

Αφού έχεις το 640 το μικρό,όπως είχα και εγώ,θα έπρεπε να θυμάσαι πως χρειάζεται το upgrade advisor για να βάλεις τα 10.;)

Ναι ΦΙΛΟΣ εχεις δικιο!! ευχαριστω! ολα ΟΚ τωρα!

εισαι ευχαριστημενος με την αλλαγη απο το μικρο στο μεγαλο που εκανες?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 640 XL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...