Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΟΚ κατάλαβα τι εννοείς, αν και τεχνικά αυτό δεν είναι time lapse αλλά fast forward που νομίζω δεν είναι το ίδιο.

Η επιλογή που βλέπω εγώ στο slow/fast motion είναι από -1,5 έως +1,5 και λειτουργεί κανονικά αν στη συνέχεια πατήσεις αναπαραγωγή. Ταχύτητας από 4 έως 32 δε βλέπω να έχει, και για να πω την αλήθεια δεν γνωρίζω αν είχε και στην 5.1.1

 

ναι ισως δεν ειναι το ιδιο, αλλα πρακτικα ειχα ενα ποιοτικο βιντεο οπου διαλεγα ποσο γρηγορα θελω να παιξει αφου το εχω τραβηξει, και αυτο ηταν ενα συν..Το ιδιο και στο slow motion..διαλεγες εκ των υστερων την ταχυτητα.

Στην 5.1.1 στο λεω με υπογραφη οτι γινοταν. ΚΡιμα που αφαιρεσαν αυτο το χαρακτηριστικο παντως, ηταν ωραιο και ας μην ηταν τοσο ποιοτικο ισως.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Βρήκα οτι σε flight mode δεν δουλεύει το δακτυλικό αποτύπωμα, γιατι όμως? μολις το έβγαλα δουλεύει μια χαρά, να είναι πρόβλημα software? Στην 5.1.1 δεν μου το εκανε ποτε αυτο. Αν θελει κάποιος ας το δοκιμάσει με την 6,0,1 να μου πει, αν ειναι μονο στο δικο μου να το κανω επαναφορα. Για το time lapse Νικο δεν το έκανα ποτέ, τώρα που ειδα αυτο που λες οχι δεν εχει καμιά επιλογή.
Link to comment
Share on other sites

ναι ισως δεν ειναι το ιδιο, αλλα πρακτικα ειχα ενα ποιοτικο βιντεο οπου διαλεγα ποσο γρηγορα θελω να παιξει αφου το εχω τραβηξει, και αυτο ηταν ενα συν..Το ιδιο και στο slow motion..διαλεγες εκ των υστερων την ταχυτητα.

Στην 5.1.1 στο λεω με υπογραφη οτι γινοταν. ΚΡιμα που αφαιρεσαν αυτο το χαρακτηριστικο παντως, ηταν ωραιο και ας μην ηταν τοσο ποιοτικο ισως.

Τροποποίησα την προηγούμενη απάντησή μου....γίνεται αυτό που λές
Εάν οι άνθρωποι πάντα ακολουθούσαν τον κοινό νου, εμείς μέχρι σήμερα θα σερνόμασταν στα τέσσερα
Link to comment
Share on other sites

εξαιρετικη η αναβαθμιση παιδια, ολα ρολοι και πολυ smooth, ραμ 60% με 70% μονιμα

 

μια απορια στην εξ. ενεργειας δεν μου ερχονται ειδοποιησεις στο whatsapp, σε εσας?

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα οτι σε flight mode δεν δουλεύει το δακτυλικό αποτύπωμα, γιατι όμως? μολις το έβγαλα δουλεύει μια χαρά, να είναι πρόβλημα software? Στην 5.1.1 δεν μου το εκανε ποτε αυτο. Αν θελει κάποιος ας το δοκιμάσει με την 6,0,1 να μου πει, αν ειναι μονο στο δικο μου να το κανω επαναφορα. Για το time lapse Νικο δεν το έκανα ποτέ, τώρα που ειδα αυτο που λες οχι δεν εχει καμιά επιλογή.

 

Τροποποίησα την προηγούμενη απάντησή μου....γίνεται αυτό που λές

 

Παιδια συγγνωμη αλλα που να φανταστω οτι το πηγαν εκει! οχι τιποτα αλλο, ειχα πατησει πανω στα καρε αλλα δεν ειχε ανοιξει και δεν ειχα δωσει σημασια. Εντακει ειναι για γελια αυτο το πραγμα, να σου αλλαζουν κατι που δουλευε απλα για να το ψαχνεις. Ευχαριστω πολυ garet..

 

Για μενα αυτη η λειτουργια ειναι ενα ευκολο timelapse και πολυ ευελικτο για να παιξεις με το αποτελεσμα. ΑΠο τη στιγμη που οσοι θα το δουν ειναι κυριως στο Fb, πιστευω οτι μας καλυπτει η ποιοτητα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Σε λειτουργία πτήσης, λειτουργεί κανονικά το δακτυλικο αποτύπωμα. Μόλις δοκίμασα. Btu 6.0.1.
kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα οτι σε flight mode δεν δουλεύει το δακτυλικό αποτύπωμα, γιατι όμως? μολις το έβγαλα δουλεύει μια χαρά, να είναι πρόβλημα software? Στην 5.1.1 δεν μου το εκανε ποτε αυτο. Αν θελει κάποιος ας το δοκιμάσει με την 6,0,1 να μου πει, αν ειναι μονο στο δικο μου να το κανω επαναφορα. Για το time lapse Νικο δεν το έκανα ποτέ, τώρα που ειδα αυτο που λες οχι δεν εχει καμιά επιλογή.

 

Γαλλική 6.0.1 λειτουργεί κανονικά το δακτυλικό αποτύπωμα σε λειτουργία πτήσης.κανε επαναφορά

Συσκεύες: lg optimus l7, sony xperia z2, lenovo a806, samsung galaxy s3, samsung galaxy s4 black edition, samsung galaxy s6 Gold Platinum 64g,
Link to comment
Share on other sites

Σε λειτουργία πτήσης, λειτουργεί κανονικά το δακτυλικο αποτύπωμα. Μόλις δοκίμασα. Btu 6.0.1.

 

Εχει πλακα, εμενα ειναι ιταλικο win

Link to comment
Share on other sites

Θα περνουμε αναβαθμησεις;

 

Δεν έχει σχεση με τις αναβαθμίσεις το original csc αν είναι κενο ...ναι Εγώ σήμερα πήρα ΟΤΑ κανονικά.

Συσκεύες: lg optimus l7, sony xperia z2, lenovo a806, samsung galaxy s3, samsung galaxy s4 black edition, samsung galaxy s6 Gold Platinum 64g,
Link to comment
Share on other sites

Εχει πλακα, εμενα ειναι ιταλικο win

 

WIN?

Και το δικό μου κανονικά ιταλικό wind είναι.

Αλλά πριν αρκετούς μήνες έκανα την αλλαγή σε BTU.

Κάνε μια επανεκκίνηση για αρχή και αν δεν στρώσει πας για επαναφορά.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

WIN?

Και το δικό μου κανονικά ιταλικό wind είναι.

Αλλά πριν αρκετούς μήνες έκανα την αλλαγή σε BTU.

Κάνε μια επανεκκίνηση για αρχή και αν δεν στρώσει πας για επαναφορά.

 

Έκανα επανεκκίνηση αλλά πάλι τα ίδια μόνο όταν το βγάλω απο flight mode δουλεύει κανονικά..

Link to comment
Share on other sites

Η νεα ενημέρωση OTA της XEF σήμερα, έχει σίγουρα τα security patches του τελευταίου μηνα πάντως. Στο σχετικό message του update ανεφερε για performance, bug fixes και νομίζω features. Δε ξερω αν μου διέφυγε κάτι βέβαια ακόμα.

Αντιθέτως η BTU MM η σημερινή που βγηκε, δεν εχει τα security updates του τελευταίου μηνα, ειναι σαν τη πρώτη XEF MM πιθανώς.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα επανεκκίνηση αλλά πάλι τα ίδια μόνο όταν το βγάλω απο flight mode δουλεύει κανονικά..

 

Νομίζω είσαι για επαναφορά λοιπόν.

Δεν μου φαίνεται λογικό να μην λειτουργεί.

Και έτσι όπως έγινε μήπως αντί για επαναφορά να περάσεις μια unbranded rom?

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Πιο σφεντόνα από σφεντόνα πάει σε σχέση με την beta η BTU...

Μπαταρία δεν ξέρω, δεν μπορώ να υπολογίσω

Link to comment
Share on other sites

Πιο σφεντόνα από σφεντόνα πάει σε σχέση με την beta η BTU...

Μπαταρία δεν ξέρω, δεν μπορώ να υπολογίσω

 

Εγώ δεν βλέπω ακόμα διαφορά με την beta.

Αλλά δεν έκανα καθόλου επαναφορά γιατί βαριέμαι να το ξανά στήσω.

Λες να παίζει τόσο σημαντικό ρόλο αυτό?

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ έκανα, απλά βλέπω πολύ γρήγορη απόκριση στο άνοιγμα όλων των εφαρμογών. Για την μνήμη δεν με ενδιαφέρει, αν και κλείνει πιο γρήγορα όσες δεν χρειάζεται, με αποτέλεσμα να έχει θεωρητικά περισσότερη διαθέσιμη
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω είσαι για επαναφορά λοιπόν.

Δεν μου φαίνεται λογικό να μην λειτουργεί.

Και έτσι όπως έγινε μήπως αντί για επαναφορά να περάσεις μια unbranded rom?

 

Τωρα παλι να κανω επαναφορά μου την δίνει άσχημα, αλλη rom δεν βαζω οτι εχει αυτη μεσα τα βγάζω και γίνετε καθαρή, ποτε δεν ειχα θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Εσείς που πήρατε τη νέα αναβάθμιση της XEF έχετε BTU csc?
ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Εσείς που πήρατε τη νέα αναβάθμιση της XEF έχετε BTU csc?

 

Έτσι είναι εμένα http://imageshack.com/a/img922/3620/oWOHAs.png

Συσκεύες: lg optimus l7, sony xperia z2, lenovo a806, samsung galaxy s3, samsung galaxy s4 black edition, samsung galaxy s6 Gold Platinum 64g,
Link to comment
Share on other sites

"καλησπέρα παιδιά εμενα λέει στο csc code aut . και χωρα προέλευσης switzerland αγορασμένο από eshop,ποτε θα πάρει αναβάθμιση?
Link to comment
Share on other sites

"καλησπέρα παιδιά εμενα λέει στο csc code aut . και χωρα προέλευσης switzerland αγορασμένο από eshop,ποτε θα πάρει αναβάθμιση?

Δε την έχει πάρει ακόμα, και δε ξέρουμε πότε. Παντα έτσι δίνονται οι ενημερώσεις, σιγά σιγα και χωρίς χρονοδιάγραμμα ακριβές.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...