Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

χρόνια πολλά σε όλους!

κάτοχος και εγώ του τηλεφώνου εδώ και 2 μέρες!

παρότι οταν εχω ελάχιστες εφαρμογές ανοιχτές η μνήμη ειναι 70% περιπου...ακόμα και μετα από επανεκκίνηση...είναι φυσιολογικό αυτό η πρέπει να ανησυχώ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

χρόνια πολλά σε όλους!

κάτοχος και εγώ του τηλεφώνου εδώ και 2 μέρες!

παρότι οταν εχω ελάχιστες εφαρμογές ανοιχτές η μνήμη ειναι 70% περιπου...ακόμα και μετα από επανεκκίνηση...είναι φυσιολογικό αυτό η πρέπει να ανησυχώ?

Τόσο παίζει. .το 85αρι το εχει για πλάκα. .

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορω να κανω το update στο s6(G920F)?

 

Με το Smart connect

 

Edit

Smart switch λεγεται το πρόγραμμα για υπολογιστές

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Με το Smart connect

 

Ποια αναβάθμιση ρε παιδιά;;

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν είμαι νέος κάτοχος ενός Samsung galaxy s6 32 gb , μετά από 10 μέρες χρήσης μπορώ να πω πως είναι το καλύτερο κινητό που έχω πιάσει μέχρι στιγμής στα χέρια μου. Γρήγορο, όμορφο, τρομερή οθόνη, η κάμερα καταπληκτική είμαι υπέρ ευχαριστημένος με την αγορά !

 

Τώρα έχουμε κάτι επίσημο για αναβάθμιση?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν είμαι νέος κάτοχος ενός Samsung galaxy s6 32 gb , μετά από 10 μέρες χρήσης μπορώ να πω πως είναι το καλύτερο κινητό που έχω πιάσει μέχρι στιγμής στα χέρια μου. Γρήγορο, όμορφο, τρομερή οθόνη, η κάμερα καταπληκτική είμαι υπέρ ευχαριστημένος με την αγορά !

 

Τώρα έχουμε κάτι επίσημο για αναβάθμιση?

 

Καλοριζικο....!!!!Οντως ειναι ενα υπεροχο κινητο και εγω εδω και 7 μηνες που το εχω ειμαι απολυτα ικανοποιημενος.

Αποτι ξερω προς τα τελοι του μηνα θα αρχισει να ερχεται αναβαθμιση του mm 6.0

Η beta test εκδοση δωθεικε ηδη οποτε αναμενουμε συντομα την κανονικη..

Συσκεύες: lg optimus l7, sony xperia z2, lenovo a806, samsung galaxy s3, samsung galaxy s4 black edition, samsung galaxy s6 Gold Platinum 64g,
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με την βελτιστοποιηση εφαρμογών τι ακριβώς πετυχενουμε αν έχουμε την επιλογή - να γίνεται πάντα βελτιστοποιηση? Ανοίγουμε την εφαρμογή και με το που την παρατησουμε αυτή "κλείνει" ας πούμε δεν δεσμεύει ραμ και την επόμενη φορά ανοίγει πάλι από την αρχή?
kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με την βελτιστοποιηση εφαρμογών τι ακριβώς πετυχενουμε αν έχουμε την επιλογή - να γίνεται πάντα βελτιστοποιηση? Ανοίγουμε την εφαρμογή και με το που την παρατησουμε αυτή "κλείνει" ας πούμε δεν δεσμεύει ραμ και την επόμενη φορά ανοίγει πάλι από την αρχή?

 

Aυτο που ειπες ακριβως δεν της αφεινει να τρεχουν στο παρασκηνιο οταν σταματαμε να τις χρησιμοποιουμε...εγω εχω βαλει τα παντα εκτος απο το εμαιλ μου viber και wu.

Συσκεύες: lg optimus l7, sony xperia z2, lenovo a806, samsung galaxy s3, samsung galaxy s4 black edition, samsung galaxy s6 Gold Platinum 64g,
Link to comment
Share on other sites

Aυτο που ειπες ακριβως δεν της αφεινει να τρεχουν στο παρασκηνιο οταν σταματαμε να τις χρησιμοποιουμε...εγω εχω βαλει τα παντα εκτος απο το εμαιλ μου viber και wu.

 

Κάνει δουλειά όμως? Βλέπεις διαφορά στην μπαταρία?

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Κάνει δουλειά όμως? Βλέπεις διαφορά στην μπαταρία?

 

Ναι κανει δουλεια πραγματικα ειδικα αν τα βαλεις ολα οπως εγω θα την δεις αμεσως την διαφορα...μην φσνταστεις τρελη διαφορα αλλα το μονο σιγουρο ειναι οτι υπαρχει διαφορα.

Συσκεύες: lg optimus l7, sony xperia z2, lenovo a806, samsung galaxy s3, samsung galaxy s4 black edition, samsung galaxy s6 Gold Platinum 64g,
Link to comment
Share on other sites

Ναι κανει δουλεια πραγματικα ειδικα αν τα βαλεις ολα οπως εγω θα την δεις αμεσως την διαφορα...μην φσνταστεις τρελη διαφορα αλλα το μονο σιγουρο ειναι οτι υπαρχει διαφορα.

Ναι υπάρχει διαφορά και σε μενα!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι υπάρχει διαφορά και σε μενα!!

 

Και εσύ Μάριε σχεδόν όλες τις έχεις?

Μήπως φρεναρουμε όμως κατά κάποιο τρόπο το κινητό μας για να πετύχουμε μεγαλύτερη αυτονομία?

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Και εσύ Μάριε σχεδόν όλες τις έχεις?

Μήπως φρεναρουμε όμως κατά κάποιο τρόπο το κινητό μας για να πετύχουμε μεγαλύτερη αυτονομία?

Φιλε ολες εκτος απο whatsapp, widget καιρού και το nova.

Δεν ειδα κανενα απολυτως προβλημα εγω φιλε.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Έχω το τελευταίο διάστημα το S6 και μπορώ να πω σε γενικές γραμμές ότι είμαι απόλυτα ικανοποιημένος... :)

Εκείνο το οποίο έχω παρατηρήσει και θα ήθελα λίγο βοήθεια είναι η λειτουργία "Μην ενοχλείτε". Πιο συγκεκριμένα, όταν την ενεργοποιώ έχω βάλει στις εξαιρέσεις τις κλήσεις και τα μηνύματα. Παρ'όλα αυτά όμως φαίνεται να λαμβάνω ειδοποιήσεις από όλες τις εφαρμογές χωρίς να τις έχω ορίσει σαν υψηλής προτεραιότητας.:wacko: Θα περίμενα αυτές να αποκλείονται όταν είναι ενεργοποιημένη αυτή η υπηρεσία.

Έχει παρατηρήσει κανείς άλλος κάτι αντίστοιχο?

Ευχαριστώ :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/dimlou/22620/265402/0/logo_aekfanclub.gif
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως στην βελτιστοποιηση δεν έχει το Email.

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως στην βελτιστοποιηση δεν έχει το Email.

Στη βελτιστοποιηση δεν έχει εφαρμογές συστήματος.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν έχει ούτε της Google τις περισσότερες ούτε κάποιες άλλες όπως skype η Facebook

Και αυτές που γράφεις εφαρμογές συστήματος είναι γιαυτό δεν τις έχει,στην marshmallow πάντως το Facebook και messenger γίνονται βελτιστοποιηση γιατί η Samsung δεν τις έχει σαν εφαρμογές συστήματος.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως στην βελτιστοποιηση δεν έχει το Email.

 

Χρησιμοποιω εφορμογη απο το playstore για τα email μου.

Συσκεύες: lg optimus l7, sony xperia z2, lenovo a806, samsung galaxy s3, samsung galaxy s4 black edition, samsung galaxy s6 Gold Platinum 64g,
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν έχει ούτε της Google τις περισσότερες ούτε κάποιες άλλες όπως skype η Facebook

 

αυτο εξαρταται απο την ρομ που φοραει,

 

πχ η BTU που εχω εγω δεν εχει προεγκατεστημενα fb, skype κτλπ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...