Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στην btu 5.1.1 αλλα σε edge plus με αφηνει να κανω στο facebook βελτιστοποιηση..ισως να ειναι μονο στην αγγλικη

 

Και στο απλό s6 με btu marshmallow beta μπαίνει το Facebook σε βελτιστοποιηση.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

http://www.sammobile.com/firmwares/download/62145/G920FXXU3QOKN_G920FVFG3QOKN_OMN/

 

Πέρασα με odin την παραπάνω έκδοση αλλά αντί για OMN έχει αλλάξει σε SIM και το CSC Country εχει γινει Slovenia γιατί ρε παιδιά αφού OMN λέει και Italy (vodafone) όταν την κατεβάζω?

Link to comment
Share on other sites

και καλά έγινε smooth με την 6.0.1 περιορίζοντας το scroll και φτιάχνοντας τα animations... πραγματικά αυτή η samsung όλο χαζομάρες.... :shifty:
Link to comment
Share on other sites

http://www.sammobile.com/firmwares/download/62145/G920FXXU3QOKN_G920FVFG3QOKN_OMN/

 

Πέρασα με odin την παραπάνω έκδοση αλλά αντί για OMN έχει αλλάξει σε SIM και το CSC Country εχει γινει Slovenia γιατί ρε παιδιά αφού OMN λέει και Italy (vodafone) όταν την κατεβάζω?

Εκανες factory reset πριν και μετά την εγκατάσταση;

Link to comment
Share on other sites

Ναι κανονικά και πριν και μετα. Τι να κανω τωρα?

 

Βάλε την ITV

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια και μενα ολως τυχαιως απο αποψε αρχισε να μου πεταει μηνυμα για ιο

Στο chrome το εχω παρατηρησει αλλα δεν μου το κανει σε ολες τις σελιδες

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα και εγώ πριν λίγο και όντως μου έβγαλε κάτι για ιούς και διαφημίσεις ότι να ναι. Θα χρησιμοποιώ τον μαμά από εδώ και πέρα. Edited by filkatsxlt
:respect:
Link to comment
Share on other sites

Σχετικα με το original CSC Code στο Samsung Info μετά το φλασαρισμα αλλης ρομ επίσημης, δεν εχει κανεις ιδεα?

πρεπει να παρει κάποια τιμή μετα τα wipe η αναγκαστικα μενει κενο;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μετά από αλλαγή σε XEF και πέρασμα με OTA της 6.0.1 έκδοσης, δεν υπάρχει η εφαρμογή SpO2.

 

Το έχετε παρατηρήσει και εσείς?

 

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone το έδωσε σε Ιταλία Ισπανία και Γερμανία.

Μπράβο Vodafone

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια και μενα ολως τυχαιως απο αποψε αρχισε να μου πεταει μηνυμα για ιο

Στο chrome το εχω παρατηρησει αλλα δεν μου το κανει σε ολες τις σελιδες

 

Το παρατήρησα όταν έχω ενεργή την τοποθεσία. Για κλείστε την

Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone το έδωσε σε Ιταλία Ισπανία και Γερμανία.

Μπράβο Vodafone

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Το παρατήρησα όταν έχω ενεργή την τοποθεσία. Για κλείστε την

Εγώ με VOD IT δεν μου έχει έρθει τίποτα και λέει ότι έχω την τελευταία ενημέρωση 5.1.1

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά,καλημέρα,αυτή http://www.sammobile.com/firmwares/download/65754/G920FXXU3DPAD_G920FOXA3DPAE_XEF/ δεν είναι unbranded?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με VOD IT δεν μου έχει έρθει τίποτα και λέει ότι έχω την τελευταία ενημέρωση 5.1.1

Σήμερα το πολύ αύριο λογικά θα την έχεις

Link to comment
Share on other sites

Επειδή προσπαθώ από χθες, θέλω να περάσω την ιταλική ρομ μου είχε από την αρχή το κινητό, πέρασα χθες μια αλλά το CSC άλλαξε σε Slovenia αντί για Ιταλία, μπορεί κάποιος που γνωρίζει να με βοηθήσει?
Link to comment
Share on other sites

Γιατί έχει τόσες ΟΜΝ διαθέσιμες? Μήπως παίζει κατι με αυτό ? Μήπως δεν κατέβασα τη σωστή?

Factory reset ενοοω κρατώντας πατημένο τα Power+Volume Up+Menu button μπαίνεις στο recovery menu και από εκεί wipe data. Όχι από το μενού ρυθμίσεων επαναφορά. Και εμενα μου έκανε κάτι περίεργα αλλά με τέτοιο wipe και φλασαρισμα 2 φορες έφτιαξε. Πρέπει όλα να λένε το ίδιο Product Code, Csc.

 

http://s18.postimg.org/y2ahbfb79/Screenshot_2016_02_23_09_24_22.jpg' alt='Screenshot_2016_02_23_09_24_22.jpg'>

Edited by Invoked
Link to comment
Share on other sites

Factory reset ενοοω κρατώντας πατημένο τα Power+Volume Up+Menu button μπαίνεις στο recovery menu και από εκεί wipe data. Όχι από το μενού ρυθμίσεων επαναφορά. Και εμενα μου έκανε κάτι περίεργα αλλά με τέτοιο wipe και φλασαρισμα 2 φορες έφτιαξε. Πρέπει όλα να λένε το ίδιο Product Code, Csc.

 

http://s18.postimg.org/y2ahbfb79/Screenshot_2016_02_23_09_24_22.jpg' alt='Screenshot_2016_02_23_09_24_22.jpg'>

Είχα ιταλική ρομ περνάω την BTU κάνω factory reset 2 φορές με την διαδικασία που περιγράφεις όχι από το μενού αλλάζουν όλα σε BTU όμως έλα που θέλω να το πάω στο service, κατεβάζω την ιταλική ρομ την περνάω με odin αφού έχω κάνει factory reset πρώτα όχι από το μενού, και ανοίγω το Phone info βλέπω ότι το CSC αντί για OMN γράφει SIM και η χώρα έχει αλλάξει σε Slovenia, κάνα περνάω την BTU και άλλαξαν όλα πάλι σε BTU πως πρέπει να γίνει, το θέμα μου εμένα είναι γιατί δεν παίρνει την ιταλική Vodafone που είχε στην αρχή μήπως κατέβασα λάθος? Γνωρίζει κάποιος να με διαφωτίσει?

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε η Γαλλικη XEF στο samfirmware για κατεβασμα για οποιον βιαζεται.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε η Γαλλικη XEF στο samfirmware για κατεβασμα για οποιον βιαζεται.

 

αυτη που εχω βαλει στο παραπανω Link?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...